لوگو پارسا سرویس

نمایندگی پارسا سرویس

جنرال الکتریک – آاگ – وایت هاوس – مابه

021-۵۴۴۱۲۱۰۰

8 صبح الی 19
Untitled-1
درباره شرکت پارسا سرویس

درباره پارسا سرویس

شرکت خانه سفید پارسا آسایش با نام تجاری پارسا سرویس، فعالیت خود را درسال ۱۳۸۱ در زمینه خدمات نصب و تعمیرات لوازم آشپزخانه اعم از: یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، جاروبرقی، جاروشارژی شروع کرده است. همچنین با بکارگیری از کادر فنی و پشتیبانی مجرب و آموزش دیده، سعی بر این داشته که استفاده کنندگان از خدمات شرکت پارسا سرویس، تجربه ی خوبی ازسرویس‌ها و خدمات این شرکت داشته باشند.

شرکت پارسا سرویس نمایندگی انحصاری برند های معتبری مانند: نمایندگی جنرال الکتریک، نمایندگی مابه، نمایندگی وایت هاوس و نمایندگی آاگ AEG   در ایران می‌باشد. به همین دلیل مشتریان خدمات نصب و تعمیرات، با خیالی آسوده جهت استفاده شدن از قطعات اورجینال و اصل، درخواست این خدمات را به ما ارسال میکنند

پارسا سرویس ضمن بهره گیری از تجارب مفید گذشته، در سالهای اخیر موفق شد کلیه تلاش‌های خود را در همه زمینه‌ها با مدیریت جدید و علمی سازگار نماید، به طوری که در آذر سال ۱۳۸۹ و پس از احراز کلیه شرایط لازم، مفتخر به دریافت گواهینامه ایزو ISO 9001-2008 در مدیریت کیفیت از کمپانی مشهور توف نورد (TÜV Nord) گردد. پارسا سرویس در امر آموزش مستمر پرسنل خود اعم از فنی و اداری اهتمام ویژه‌ای دارد. کلیه نمایندگان می‌بایست دارای صلاحیت‌های فنی و حرفه‌ای لازم بوده و براساس مدارک ومجوزهای خاص قانونی پس از طی دوره‌های آموزشی گزینش می‌شوند. شرکت خانه سفید پارسا آسایش با اعتقاد به شعار «حق با مشتری است» راه خدمت رسانی صادقانه به مردم و خانواده‌های ایرانی را برگزیده‌ است.