021-۵۴۴۱۲۱۰۰

8 صبح الی 19

Untitled-1
نمایندگی جنرال الکتریک در ایران

نمایندگی جنرال الکتریک؛ نصب، عیب یابی و تعمیرات جنرال الکتریک

کیفیت ارائه خدمات حرف اصلی را در نمایندگی جنرال الکتریک می‌زند. پایبندی به اصول شرکت سازنده، کاهش زمان تعمیرات، اصالت قطعات مصرفی، حفاظت از آرمان‌های کمپانی اصلی و مهم‌تر از همه مشتری‌مداری اصولی است که نمایندگی رسمی جنرال الکتریک را از سایر نمایندگی‌ها متمایز می‌کند. برند جنرال الکتریک برای  تولید انواع لوازم آشپزخانه شهرت دارد. جنرال الکتریک در سال ۱۹۲۷ اولین یخچال برقی خود را تولید کرد و مدت زمان زیادی نگذشت تا به انتخاب اول و مورد علاقه بسیاری از خانواده‌ها تبدیل شود. پارسا سرویس نمایندگی یخچال جنرال الکتریک از این برند با کیفیت را در ایران بر عهده دارد. با افزایش پیشرفت در صنعت و همچنین ورود ساید بای ساید، نمایندگی یخچال ساید جنرال الکتریک نیز به خدمات پس از فروش پارسا سرویس اضافه گردید. تعمیرکاران جنرال الکتریک دسترسی کامل به قطعات اصلی را دارند و در کمترین زمان ممکن به عیب‌یابی و تعمیر وسیله برقی می‌پردازند. با اعتماد به سرویس جنرال الکتریک تعمیراتی که لوازم خانگی شما شایسته آن است را به آن‌ها هدیه دهید.

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در ایران

جنرال الکتریک نام شناخته شده‌ای است که به احتمال زیاد یک نمونه از یخچال آن در خانه مادربزرگ و پدربزرگ‌تان نیز وجود داشته است. خرید لوازم برقی آشپزخانه بدون اطمینان از سرویس و خدمات پس از فروش چندان منطقی نیست. ازآنجایی‌که جنرال الکتریک یکی از بهترین‌های لوازم خانگی را در سراسر دنیا تولید می‌کند، ممکن است تا سال‌ها بعد از خرید، احتیاج به تعمیر یا تعویض قطعه‌ای وجود نداشته باشد. هرچند حادثه هیچگاه خبر نمی‌کند و ممکن است همان اوایل نیاز به تعمیرات جنرال الکتریک پیدا شود. با توجه به حساسیت و پیچیدگی وسایل الکترونیک و خطراتی که ممکن است در این راه پیش بیاید، بهتر است عیب‌یابی و تعمیر لوازم خانگی برقی به متخصصان و تعمیرکاران حرفه‌ای سپرده شود.

اطمینان و اعتماد، مولفه‌هایی هستند که در طی زمان بسیار بدست می‌آیند. پارسا سرویس نمایندگی جنرال الکتریک (Generalelectric) (شرکتی چند ملیتی با سابقه‌ای درخشان بیش از ۱۲۰ سال) با افتخار در طی سال‌های گذشته، با بکارگیری تعمیرکاران خبره و با تجربه، استفاده از قطعات Original و اصل و همچنین خدمات پس از فروش مثال زدنی جنرال الکتریک، تلاش کرده تجربه خوبی برای استفاده کنندگان از یخچال، فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک ایجاد کند. این نام آشنای لوازم خانگی، امروزه در ایران نمایندگی‌ سرویس و تعمیرات زیادی دارد که یکی از نمایندگی‌های رسمی جنرال الکتریک در ایران، پارسا سرویس است.

تفاوت نمایندگی جنرال الکتریک (پارسا سرویس) و مراجعه به تعمیرکار عادی در چیست؟

 • شرکت پارسا سرویس، علاوه بر خدمات تعمیر، خدمات نصب و سرویس محصولات جنرال الکتریک را هم برای شما انجام می‌دهد.
 • زمانی که نیاز به تعمیر و یا سرویس دوره ای وجود داشته باشد، نمایندگی رسمی از قطعات اصلی و اورجینال این برند استفاده می‌کند.
 • متخصصین رسمی نمایندگی، با کلیه محصولات برند آشنایی کامل دارند. در حالی که این موضوع درباره تعمیرکارها صدق نمی‌کند.
 • زمانی که به نمایندگی رسمی مراجعه می‌کند، از استاندارد بودن کلیه مراحل انجام شده اطمینان خواهید داشت.
 • با مراجعه به نمایندگی رسمی، هزینه های سرویس دوره‌ای و تعمیرات به میزان قابل ملاحظه‌‌ای کاهش پیدا خواهد کرد.

نحوه ثبت سفارش به نمایندگی جنرال الکتریک

راهنمای ثبت درخواست خدمات جنرال الکتریک

شما می‌توانید برای انجام درخواست های خود از جمله نصب، سرویس دوره‌ای و تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک به دو روش عمل کنید.

 • به صورت تماس

شما می‌توانید از ساعت ۸ الی ۱۹ با تماس گرفتن با پارسا سرویس، نمایندگی جنرال برای رفع مشکل خود اقدام فرمایید

 • به صورت آنلاین

شما با مراجعه به سایت پارسا سرویس، قسمت نمایندگی جنرال الکتریک با ثبت نام و شماره خود منتظر تماس پشتیبان های جنرال باشید.

پرسنل جنرال الکتریک طی ۱ الی ۲ ساعت کاری جهت پیگیری و رفع مشکل با شما تماس خواهند گرفت.

شماره تلفن نمایندگی جنرال الکتریک ایران

گاهی ممکن است در شرایطی باشید که دسترسی به اینترنت جهت ثبت درخواست خود را نداشته باشید یا در امکان مراجعه حضوری شما نباشد. شما می‌توانید  به صورت تلفنی با شماره‌ی ۰۲۱۵۴۴۱۲۱۰۰ از ساعت ۸ صبح الی ۱۹ بعدازظهر تماس بگیرید و درخواست یا سوالات خود را از اپراتور های جنرال مطرح کنید. اپراتور های ما با صبر و شکیبایی پاسخگوی تمامسوالات شما هستند.

سایت رسمی مرکز خدمات جنرال الکتریک

وب سایت رسمی مرکز جنرال الکتریک به نشانی ge.com می‌باشد، همچنین شما می‌توانید در ایران از طریق وبسایت parsaservice.com  در هر ساعت از شبانه روز درخواست خود را برای تعمیرات لوازم خانگی جنرال، نصب و سرویس و حتی برای پیگیری قطعه در حال تعمیر خود از قسمت نمایندگی جنرال اقدام فرمایید

آدرس مرکز تعمیرات جنرال الکتریک 

شما می‌توانید به صورت حضوری جهت انجام نصب، تعمیرات و سرویس دوره‌ای با هماهنگی قبلی به نمایندگی مرکزی جنرال واقع در: میدان انقلاب، خیابان کارگر جنوبی، ساختمان مهستان، طبقه ۶، واحد ۶۰۶ مراجعه و درخواست خود را ثبت کنید، همچنین برای خرید لوازم یخچال مانند لامپ، لاستیک درب و طبقات نیز از این طریق اقدام کنید.

ارسال درخواست تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک از طریق فرم آنلاین

شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز، از  طریق سایت پارسا سرویس قسمت سرویس و تعمیرات جنرال الکتریک و تکمیل کردن  فرم انتهای صفحه مشکل پیش آمده، نوع محصول، آدرس دقیق منزل و حتی تاریخ مراجعه تعمیرکاران را انتخاب کنید. پس از ثبت درخواست جهت اطمینان برای شما اس ام اس حاوی لینک مشخصات تعمیرکار، شماره تلفن و تصویر سرویس کار ارسال می‌شود، همچین  قبل از مراجعه جهت هماهنگی آخر با شما تماس گرفته می‌شود.

به مشاوره نیاز دارید؟

با ما تماس تلفنی بگیرید

نمایندگی جنرال الکتریک در تهران

مشتری‌مداری و جلب رضایت مصرف کننده، اصولی است که جنرال الکتریک را به جایگاه امروزی رسانده است. اصولی که نمایندگی تعمیرات جنرال تهران نیز آن را سرلوحه کار خود قرار داده است. علاوه‌بر سایر شهرها تهران یکی از بزرگترین نمایندگی‌های مجاز لوازم خانگی GE را دارد که با پرسنل مجرب آماده خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز است. در تهران براساس محل سکونت خود می‌توانید نزدیک‌ترین نمایندگی را انتخاب کنید و با یک تماس به حل مشکلات خود بپردازید.

نمایندگی جنرال الکتریک تهران
شماره تماس
نمایندگی مرکزی
۰۲۱۵۴۴۱۲۱۰۰
دماوند/میرزاعلی خان
۰۲۱۷۶۵۰۰۹۴۹
فیروزکوه/احمدی
۰۲۱۷۶۴۰۲۹۹۱
مارلیک/درایی
۰۲۱۶۵۱۶۵۱۴۱
پاکدشت/رضایی
۰۲۱۳۶۰۳۵۶۵۶
کمالشهر/شریفی
۰۲۶۳۴۷۰۷۶۱۴
 • نمایندگی مرکزی جنرال الکتریک در تهران یکی از شعبه‌های ممتاز کل کشور، آماده خدمت‌رسانی و رفع نیاز مشتریان محترم است.

عمر مفید لوازم خانگی

لوازم آشپزخانه جنرال الکتریک به دلیل کیفیت بالا و نوآوری در محصولات به آخرین فناوری‌ها مجهز هستند و شهرت زیادی به دست آورده‌اند. این محصولات بین ۱۰ الی ۱۸ سال عمر مفید دارند که میانگین عمر آن‌ها ۱۴ سال تخمین زده می‌شود. با یخچال فریزر GE، به احتمال زیاد تا یک دهه هیچ نگرانی‌ای نخواهید داشت.

آشنایی با بیشترین درخواست های تعمیر یخچال و ساید در نمایندگی جنرال

بیش از صد سال است که برند نام آشنای جنرال الکتریک در خانه‌ها حضور دارد و زندگی انسان‌ها را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد. وظیفه اصلی یخچال فریزر و ساید حفظ سلامتی افراد از طریق سالم و تازه نگه داشتن مواد غذایی است. به همین دلیل این مشکلات باید در سریع‌ترین زمان ممکن عیب‌یابی و تعمیر شود. این مشکلات می‌تواند ناشی از دلایل ساده مانند تراز نبودن و نارسایی برق باشد یا مشکلات جدی‌تر که به تعویض قطعات اساسی‌ دستگاه می‌انجامد.

 • بسته نشدن درب
 • کار نکردن یخساز
 • صدای زیاد دستگاه
 • نشتی آب 
 • زیاد سرد نکردن 
 • برفک زدن 
هر یک از این مشکلات می۲تواند دلایل مختلفی داشته باشند که به چند مورد از مهم ترین آن‌ها بیشتر شایع هستند اشاره می‌کنیم:

همچنین قبل از درخواست تعمیرکار از نمایندگی جنرال الکتریک بهتر است از تنظیم بودم دمای یخچال خود اطمینان کسب کنید. دمای معمولی بین ۱.۵ الی ۳ درجه سانتی‌گراد است اما همیشه احتمال برخورد اشتباهی با صفحه نمایش این دستگاه وجود دارد. صفحه کلید محصولات جدیدتر جنرال الکتریک در داخل محفظه یخچال قرار دارد. قبل از هرگونه اقدام برای تعمیرات از درست بودن درجه حرارت داخل یخچال و فریزر اطمینان حاصل کنید.

دلایل سپردن تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک به نمایندگان رسمی آن

لوازم خانگی ممتاز نیاز به نمایندگی ممتاز دارد. با خرید لوازم آشپرخانه برند جنرال، در تمام طول عمر محصول موردنظر خیال‌تان از بابت خدمات پس از فروش راحت خواهد بود. نمایندگی جنرال الکتریک با در اختیار داشتن تکنسین‌های ماهر تمام مشکلات ریز و درشت لوازم خانگی را برطرف می‌کنند. استفاده از لوازم یدکی اصلی و اورجینال، یکی از دلایلی است که بهتر است تعمیر و نصب لوازم آشپزخانه خود را به نمایندگی بسپارید. آموزش، تخصص و تجربه بالا دلایل دیگری است که عیب‌یابی و تعمیر یخچال جنرال الکتریک خود را به دستان تکنسین‌های متخصص مراکز مجاز تعمیرات آن بسپارید.
 1. استفاده از نیروهای متخصص

 2. نمایندگی‌های تعمیرات جنرال الکتریک به بیش از ۳۰۰ شهر در سراسر دنیا خدمات خود را ارئه می‌کنند. با وجود چالش‌هایی به وسعت جهان برای این کمپانی، درصورت نیاز به هرگونه خدمات شرکتی، پاسخگویی و اعزام تعمیرکار به منزل در سریع‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد. تعمیرکاران جنرال الکتریک آشنایی کامل با تجهیزات پیشرفته به‌کار رفته در لوازم آشپزخانه این برند نام آشنا را دارند و به همین دلیل تعمیرات انجام شده توسط آن‌ها دقیق‌تر و مناسب‌تر خواهد بود.
 3. تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک در منزل

 4. بعد از ثبت درخواست سرویس آنلاین یا تلفنی، با هماهنگی قبلی و تجهیزات کامل، تعمیرکار جنرال به منزل یا محل کار شما اعزام خواهد شد. به کمک این تجهیزات، تعمیرکار اعزام شده می‌تواند بسیاری از تعمیرات و خرابی‌های جزئی و رایج را در همان روز انجام دهد.
 5. مدت زمان کوتاه از ثبت سفارش تا اعزام تعمیرکار

  بعد از ثبت درخواست آنلاین یا تلفنی، کارشناسان جنرال الکتریک در اولین فرصت برای سرویس‌دهی بهتر با شما تماس خواهند گرفت. در پارسا سرویس مشتری‌مداری حرف اول را می‌زند و برای وقت و زمان شما اهمیت ویژه‌ای قائل است. پس از مشخص شدن مشکلات فنی لوازم خانگی جنرال شما، شما تعمیرکار رسمی نمایندگی با هماهنگی قبلی به منزل یا محل کار شما اعزام خواهد شد.
 6. قطعات اورجینال لوازم خانگی جنرال الکتریک

 7. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال تضمین‌کننده کارکرد بهتر لوازم برقی جنرال الکتریک است. قطعات اصلی اندکی گران‌تر از سایر قطعات غیراصل هستند اما گاهی شناسایی لوازم جانبی اصل از غیراصل دشوار است و ممکن است هزینه‌ای به همان میزان برای یک قطعه غیراصل شود. به‌منظور جلوگیری از هرگونه اشتباه بهتر است تعمیرات یخچال و فریزر خود را به نمایندگی معتبر جنرال الکتریک بسپارید تا کوچک‌ترین نگرانی‌ای بابت قطعات یدکی مصرفی نداشته باشید.
 8. تعرفه و هزینه مناسب تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک

یخچال، فریزر و یا ساید بای ساید جنرال الکتریک یکی از بهترین و احتمالا گران قیمت‌ترین لوازم خانگی موجود در بازار است. به همین دلیل حتی اگر یک دهه از عمر یخچال یا فریزر گذشته باشد، تعمیرات جزئی و حتی جدی‌تر این وسایل به‌صَرفه‌تر از خرید یک مدل جدید است. تا زمان اعتبار گارانتی جنرال الکتریک که نگرانی بابت هزینه تعمیرات وجود ندارد اما به محض اتمام مدت زمان گارانتی محصولات و بروز اولین مشکل، مراجعه به نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک انتخاب درست‌تری به‌نظر می‌رسد زیرا درنهایت باعث می‌شود که هزینه مصرفی تا حد قابل توجهی کاهش یابد. انجام تعمیرات توسط افراد ناآشنا به محصولات جنرال الکتریک می‌تواند هزینه بیشتری برای متقاضی آن خدمت ایجاد کند. از اختلال در تنظیم دمای یخچال و فریزر تا ایجاد صداهای ناهنجار و نشتی ناگهانی هر کدام هزینه و تعرفه به‌خصوصی دارد.

هزینه خدمات و تعمیرات در نمایندگی جنرال الکتریک چقدر است؟

باتوجه به نوع مشکل ایجاد شده برای یخچال و فریزر هزینه تعمیر آن نیز متفاوت خواهد بود. در شرایط عادی که مشکلات یخچال یا فریزر جزئی است و نیاز به تعمیرات سنگین و پیچیده وجود ندارد، هزینه تعمیرات از ۲۵۰ هزار تومان آغاز می‌شود. ممکن است تعرفه این تعمیرات تا یک میلیون و پانصد هزار تومان و حتی فراتر از آن نیز ادامه پیدا کند. برای مثال تعویض نوار لاستیکی درب یخچال یا فریزر که یکی از رایج‌ترین مشکلات است، از ۲۰۰ الی ۴۰۰ هزار تومان هزینه دارد؛ تعویض فن ساید بای ساید، در بازه قیمت ۲۶۰ الی ۴۰۰ هزار تومان توسط تعمیرکاران انجام می‌شود؛ تعویض کمپرسور یخچال بدون شارژ هزینه‌ای نزدیک به ۳۵۰ هزار تومان الی نیم میلیون تومان خواهد داشت و تعمیر یخساز یخچال بیش از ۴۰۰ هزار تومان برای متقاضی تعمیرات هزینه دارد. همچنین ممکن است به تعرفه‌های بالا هزینه کارشناسی و ایاب ذهاب تعمیرکاران نیز اضافه شود.

تاریخچه و پیدایش شرکت جنرال الکتریک General Electric

شرکت جنرال الکتریک که به اختصار GE هم خوانده می‌شود، یک شرکت بین‌المللی و چند ملیتی امریکایی است که بیشتر از ۱۰۰ سال است که در عرصه صنعت و تولیدات لوازم خانگی پیشرو است. جنرال الکتریک در ۲۴ آوریل سال ۱۸۹۲ در ایالت نیویورک به ثبت رسید و دفتر مرکزی آن در شهر بوستون قرار دارد. در سال ۲۰۱۱ جنرال الکتریک به یکی از سودسازترین شرکت‌های دنیا بدل شد و سال ۲۰۲۰ از نظر درآمد ناخالص در رتبه سی و سوم شرکت‌های امریکایی قرار گرفت. در سال ۱۸۸۹ تحقیقات توماس آلوا ادیسون Thomas Alva Edison که در بسیاری از کمپانی‌های مرتبط با وسایل برقی همکاری می‌کرد، توسط جی پی مورگان و کمپانی او حمایت می‌شد. با حمایت مورگان و در نتیجه ادغام دو کمپانی تامسون-هوستون الکتریک و شنکتادی، شرکت امریکایی جنرال الکتریک به وجود آمد. این کارخانه‌ها که در زمینه تولید صنعتی فعالیت داشتند، زیر پرچم جنرال الکتریک به حیات خود ادامه دادند. امروزه شرکت جنرال الکتریک در بیش از ۱۷۰ کشور جهان حضور فعال دارد و همچنان در حال سرمایه‌گذاری روی بازارهای نوظهور است
سوالات متداول
 • هزینه دقیق تعمیرات یخچال یا فریزر شما بعد از نظر کارشناسی متخصصان تعیین خواهد شد اما به‌طور متداول اغلب این تعمیرات با ۳۰۰ هزار الی یک میلیون تومان انجام خواهد شد.

در نمایندگی جنرال الکتریک (پارسا سرویس) از ۸ صبح الی ۷ عصر می‌توانید به‌صورت تلفنی درخواست سرویس خود را ثبت کنید و در تمام ساعات شبانه‌روز از طریق تکمیل فرم درخواست خدمات می‌توانید به ثبت‌ درخواست خود بپردازید.

پارسا سرویس نمایندگی رسمی جنرال الکتریک در ایران است که در شهرهای مختلف نیز شعبه دارد. کادر مجرب پارسا سرویس آماده خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز جنرال الکتریک است.

بله خدمات تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک در آدرس انتخابی شما انجام می‌شود.

کمتر از چند دقیقه سرویس کاری برای شما در نظر گرفته می،شود که طریق پیامک نام، تصویر و زمان مراجعه در آن درج شده است.

ارسال درخواست

فرم زیر را تکمیل نمایید

لطفا فرم زیر را با بهره گیری از کارت گارانتی و با دقت کامل نموده و پس از کلیک بر روی مربع کنار عبارت I’m not a robot دکمه ارسال درخواست را بزنید.

پردازش درخواست

اندکی منتظر بمانید

پس از دریافت درخواست شما، پیامک تاییدیه درخواست از طرف سیستم خدمات برای شما ارسال میشود و در صورتی که نیازی به اطلاعات بیشتر باشد کارشناسان ما با شما تماس میگیرند.

تکمیل درخواست

ارسال تکنیسین

پس از طی مراحل لازم، تکنیسین مورد نظر با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی ساعت حضور، برای سرویس دهی به منزل یا محل کار شما مراجعت خواهد کرد.

ثبت خدمات به صورت آنلاین

در این فرم مشخصات دستگاه، زمان مورد نظر و آدرس خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت، تکنسینی با توجه به خدمت انتخابی، برای شما در نظر گرفته شود
شماره تماس و دیگر مشخصات سرویس کاربرای شما پیامک میشود

شماره تماس با نمایندگی

۰۲۱-۵۴۴۱۲۱۰۰

فهرست محتوا

اشتراک گذاری از طریق

۵/۵ - (۱ امتیاز)

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *