نمایندگی جنرال الکتریک در ایران

نمایندگی جنرال الکتریک؛ نصب، عیب یابی و تعمیرات جنرال الکتریک

کیفیت ارائه خدمات حرف اصلی را در نمایندگی جنرال الکتریک می‌زند. پایبندی به اصول شرکت سازنده، کاهش زمان تعمیرات، اصالت قطعات مصرفی، حفاظت از آرمان‌های کمپانی اصلی و مهم‌تر از همه مشتری‌مداری اصولی است که نمایندگی رسمی جنرال الکتریک را از سایر نمایندگی‌ها متمایز می‌کند. برند جنرال الکتریک برای  تولید انواع لوازم آشپزخانه به‌خصوص ساخت یکی از بهترین یخچال فریزرهای موجود در دنیا شهرت دارد. جنرال الکتریک در سال ۱۹۲۷ اولین یخچال برقی خود را تولید کرد و مدت زمان زیادی نگذشت تا به انتخاب اول و مورد علاقه بسیاری از خانواده‌ها تبدیل شود. عمر مفید بعضی از این محصولات به بیش از ۲۰ سال هم می‌رسد اما ازآنجایی‌که خرابی و بروز مشکلات یکی از مسائل انکار نشدنی لوازم برقی امروزی است، دیر یا زود به نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک نیاز پیدا خواهید کرد. تعمیرکاران جنرال الکتریک دسترسی کامل به قطعات یخچال، فریزر و ساید بای ساید اصلی را دارند و در کمترین زمان ممکن به عیب‌یابی و تعمیر وسیله برقی می‌پردازند. با اعتماد به سرویس جنرال الکتریک تعمیراتی که لوازم خانگی شما شایسته آن است را به آن‌ها هدیه دهید.

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در ایران

جنرال الکتریک نام شناخته شده‌ای است که به احتمال زیاد یک نمونه از یخچال یا فریزر آن در خانه مادربزرگ و پدربزرگ‌تان نیز وجود داشته است. خرید لوازم برقی آشپزخانه به خصوص یخچال، فریزر و ساید بای ساید بدون اطمینان از سرویس و خدمات پس از فروش چندان منطقی نیست. ازآنجایی‌که جنرال الکتریک یکی از بهترین‌های لوازم خانگی را در سراسر دنیا تولید می‌کند، ممکن است تا سال‌ها بعد از خرید، احتیاج به تعمیر یا تعویض قطعه‌ای وجود نداشته باشد. هرچند حادثه هیچگاه خبر نمی‌کند و ممکن است همان اوایل نیاز به تعمیرات جنرال الکتریک پیدا شود. با توجه به حساسیت و پیچیدگی وسایل الکترونیک و خطراتی که ممکن است در این راه پیش بیاید، بهتر است عیب‌یابی و تعمیر لوازم خانگی برقی به متخصصان و تعمیرکاران حرفه‌ای سپرده شود.

اطمینان و اعتماد، مولفه‌هایی هستند که در طی زمان بسیار بدست می‌آیند. پارسا سرویس نمایندگی جنرال الکتریک (Generalelectric) (شرکتی چند ملیتی با سابقه‌ای درخشان بیش از ۱۲۰ سال) با افتخار در طی سال‌های گذشته، با بکارگیری تعمیرکاران خبره و با تجربه، استفاده از قطعات Original و اصل و همچنین خدمات پس از فروش مثال زدنی جنرال الکتریک، تلاش کرده تجربه خوبی برای استفاده کنندگان از یخچال، فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک ایجاد کند. این نام آشنای لوازم خانگی، امروزه در ایران نمایندگی‌ سرویس و تعمیرات زیادی دارد که یکی از نمایندگی‌های رسمی جنرال الکتریک در ایران، پارسا سرویس است.

به جز موضوع اعتبار، تفاوت نمایندگی جنرال الکتریک (پارسا سرویس) و مراجعه به تعمیرکار عادی در چیست؟

 • شرکت پارسا سرویس، علاوه بر خدمات تعمیر، خدمات نصب و سرویس محصولات جنرال الکتریک را هم برای شما انجام می‌دهد.
 • زمانی که نیاز به تعمیر و یا سرویس دوره ای وجود داشته باشد، نمایندگی رسمی از قطعات اصلی برند جنرال الکتریک استفاده می‌کند.
 • متخصصین نمایندگی رسمی جنرال الکتریک، با کلیه محصولات برند آشنایی کامل دارند. در حالی که این موضوع درباره تعمیرکارها صدق نمی‌کند.
 • زمانی که به نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک مراجعه می‌کند، از استاندارد بودن کلیه مراحل انجام شده اطمینان خواهید داشت.
 • در مراجعه به نمایندگی رسمی، هزینه شما به میزان قابل ملاحظه‌‌ای کاهش پیدا خواهد کرد.

نحوه ثبت سفارش به نمایندگی جنرال الکتریک

شماره تلفن نمایندگی جنرال الکتریک ایران

برای ثبت درخواست تعمیر، نصب یا تعویض قطعات یخچال، فریزر و یا یخچال ساید بای ساید خود از ساعت ۸ صبح الی ۱۹ بعدازظهر با شماره ۰۲۱۵۴۴۱۲۱۰۰ تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با توجه به نوع درخواست و نیاز شما سرویس‌کار موردنظر اعزام شود.

سایت رسمی مرکز خدمات جنرال الکتریک

وبسایت رسمی مرکز خدمات جنرال الکتریک به نشانی ge.com و آدرس سایت نمایندگی رسمی خدمات جنرال الکتریک در ایران parsaservice.com است.

آدرس مرکز تعمیرات جنرال الکتریک 

آدرس مرکز تعمیرات جنرال الکتریک در تهران به نشانی: میدان انقلاب، خیابان کارگرجنوبی، ساختمان مهستان ط۶، واحد۶۰۶ است.

ارسال درخواست تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک از طریق فرم آنلاین

یخچال یا فریزر شما می‌تواند در هر ساعتی از شبانه‌روز مشکل‌دار شود. برای تعمیر یا سرویس یخچال فریزر بالا پایین یا یخچال ساید خود در تمام ساعات شبانه‌روز می‌توانید به‌صورت آنلاین به تکمیل فرم درخواست سرویس یا تعمیر بپردازید.

ارسال درخواست خدمات لوازم خانگی جنرال الکتریک از طریق فرم درخواست تماس

در فرم درخواست تماس، نام و شماره تلفن خود را وارد کرده و منتظر تماس کارشناسان پارسا سرویس درخصوص مشکل پیش آمده بمانید.

به مشاوره نیاز دارید؟

با ما تماس تلفنی بگیرید

نمایندگی جنرال الکتریک در تهران

مشتری‌مداری و جلب رضایت مصرف کننده، اصولی است که جنرال الکتریک را به جایگاه امروزی رسانده است. اصولی که نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تهران نیز آن را سرلوحه کار خود قرار داده است. علاوه‌بر سایر شهرها تهران یکی از بزرگترین نمایندگی‌های مجاز لوازم خانگی جنرال الکتریک را دارد که با پرسنل مجرب آماده خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز است. در تهران براساس محل سکونت خود می‌توانید نزدیک‌ترین نمایندگی جنرال الکتریک را انتخاب کنید و با یک تماس به حل مشکلات یخچال یا فریزر خود بپردازید.

نمایندگی جنرال الکتریک تهران
شماره تماس
نمایندگی مرکزی
۰۲۱۵۴۴۱۲۱۰۰
دماوند/میرزاعلی خان
۰۲۱۷۶۵۰۰۹۴۹
شهریار/حقایقی
۰۲۱۶۵۲۶۵۴۳۲
فیروزکوه/احمدی
۰۲۱۷۶۴۰۲۹۹۱
مارلیک/درایی
۰۲۱۶۵۱۶۵۱۴۱
پاکدشت/رضایی
۰۲۱۳۶۰۳۵۶۵۶
کمالشهر/شریفی
۰۲۶۳۴۷۰۷۶۱۴

نمایندگی مرکزی جنرال الکتریک در تهران یکی از شعبه‌های ممتاز کل کشور، آماده خدمت‌رسانی و رفع نیاز مشتریان محترم است.

عمر مفید لوازم خانگی

یخچال فریزرهای جنرال الکتریک به دلیل کیفیت بالا و نوآوری در محصولات به آخرین فناوری‌ها مجهز هستند و شهرت زیادی به دست آورده‌اند. این محصولات بین ۱۰ الی ۱۸ سال عمر مفید دارند که میانگین عمر آن‌ها ۱۴ سال تخمین زده می‌شود. با یخچال فریزر GE، به احتمال زیاد تا یک دهه هیچ نگرانی‌ای نخواهید داشت.

آشنایی با بیشترین درخواست های تعمیر یخچال در نمایندگ جنرال

بیش از صد سال است که برند نام آشنای جنرال الکتریک در خانه‌ها حضور دارد و زندگی انسان‌ها را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد. وظیفه اصلی یخچال و فریزر حفظ سلامتی افراد از طریق سالم و تازه نگه داشتن مواد غذایی است. به همین دلیل مشکلات مربوط به خرابی یخچال، فریزر و ساید‌بای‌ساید باید در سریع‌ترین زمان ممکن عیب‌یابی و تعمیر شود. این مشکلات می‌تواند ناشی از دلایل ساده مانند تراز نبودن یخچال و نارسایی برق باشد یا مشکلات جدی‌تر که به تعویض قطعات اساسی‌ یخچال و فریزر می‌انجامد.

 • بسته نشدن در یخچال
 • کار نکردن یخساز
 • صدای زیاد یچال
 • نشتی آب یخچال
 • زیاد سرد نکردن یخچال
 • برفک زدن یخچال فریزر

بسته نشدن درب یخچال یا فریزر جنرال الکتریک

استهلاک و فرسودگی لولاها می‌تواند مانع از بسته شدن درب یخچال و فریزر شود. اگر وسیله یا طبقه‌ای سر راه بسته شدن درب یخچال قرار نگرفته و لاستیک درزگیر آن نیز به‌خوبی کار می‌کند، بهتر است در اولین فرصت با تکنسین تعمیرات یخچال جنرال الکتریک تماس بگیرید.

توقف تولید یخ توسط فریزر جنرال الکتریک

توقف تولید یخ توسط یخ‌ساز می‌تواند به علت گرفتگی دریچه یا معیوب بودن برخی از قطعات تشکیل‌دهنده یخچال رخ دهد. پس از اطمینان از دمای مناسب فریزر، شیر ورودی آب به یخ‌ساز را بررسی کنید تا به نحوی دچار انسداد نشده باشد. اگر مشکل از ورودی آب نیست، ممکن است نیاز به خرید یا تعویض قطعات محفظه یخ‌ساز وجود داشته باشد.

پر صدا بودن یخچال یا فریزر جنرال الکتریک

صدای بلند یخچال و فریزر هنگام کار کردن علاوه‌بر همه مشکلات می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد. کثیفی کمپرسور یخچال یکی از دلایل سروصدای زیاد یخچال یا فریز است. ممکن است حتی بعد از تمیز کردن کمپرسور باز هم صداهای بلندی از یخچال و فریزر به گوش برسد که این نشان‌دهنده خرابی کمپرسور است.

نشتی آب یخچال جنرال الکتریک

نشتی آب که می‌تواند اوضاع خانه را به آشفتگی بکشاند، معمولا ناشی از خرابی مخزن آب یا گرفتگی مسیر یخ‌زدایی است. ممکن است مسیر به اندازه‌ای منجمد شده باشد که بتواند جریان آب را مختل کند. شستشو با آب جوش می‌تواند هرگونه انسداد در این مسیر را برطرف کند درغیراینصورت ممکن است نیاز به تعویض مخزن آب باشد.

مشکلات مربوط به دما و سرد نگه نداشتن مواد غذایی

سرد نگه نداشتن که به تخریب مواد غذایی منجر می‌شود، یکی از رایج‌ترین مشکلات یخچال و فریزرهای جنرال الکتریک است. عملکرد انواع یخچال و فریز ساده و ابتدایی است اما برای حفظ و نگهداری سرما به همکاری چند بخش هماهنگ با هم احتیاج است. داغ کردن موتور، صداهای بلند و غیرعادی یخچال و تخریب زودتر از انتظار مواد غذایی نشانه‌هایی است که به شما می‌گوید یخچال یا فریزر دچار مشکلات مربوط به دما شده است و این مشکل ممکن است به دلایل زیر باشد.

 • منبع تغذیه
 • گرفتگی کویل یخچال
 • سنسور دمای معیوب
 • مشکلات مربوط به فن
 • خروج مایع خنک کننده
 • ترموستات یخچال و فریزر
 • مشکلات مربوط به برد کنترل اصلی
 • ایراد در نوار و لاستیک درب یخچال و فریزر

دمای معمولی یخچال بین ۱.۵ الی ۳ درجه سانتی‌گراد است اما همیشه احتمال برخورد اشتباهی با صفحه نمایش یخچال‌ها وجود دارد. صفحه کلید محصولات جدیدتر جنرال الکتریک در داخل محفظه یخچال قرار دارد و مدل‌های یخچال فریزر از یک صفحه نمایش دوگانه برخودار است. قبل از هرگونه اقدام برای تعمیرات از درست بودن درجه حرارت داخل یخچال و فریزر اطمینان حاصل کنید.

یخ‌زدایی نکردن (برفک زدن) یخچال جنرال الکتریک

عملکرد نادرست سیستم یخ‌زدایی باعث ایجاد اختلال در این فرآیند می‌شود. ایراد در تایمز یخ‌زدایی که وظیفه زدودن یخ از کویل‌های اواپراتور را دارد، می‌تواند باعث بروز این مشکل شود. می‌توانید به صورت دستی تایمر را وارد حالت یخ‌زدایی کنید تا متوجه شوید وظیفه خود را به‌خوبی انجام می‌دهد یا خیر. احتمال اینکه به تعویض تایمر نیاز باشد، زیاد است.

برطرف کردن خرابی و عیوب یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک

بروز هرگونه اختلال در روند کارکرد یخچال و فریزر در برخورد اول شوک‌آور است اما بهتر است خونسردی خود را حفظ کنید و به بررسی ابعاد مشکل ایجاد شده بپردازید. ابتدا دوشاخه را بررسی کنید تا مشکلی نداشته باشد. سپس به وسیله یک پریز دیگر یخچال را تست کنید یا از یک مولتی‌متر برای چک کردن جریان برق کمک بگیرید زیرا ممکن است مشکل از نارسایی برق باشد. در یخچال فریزرهای دوگانه، معمولا صفحه نمایش سمت چپ، مخصوص فریزر و سمت راستی برای یخچال است؛ بهتر است قبل از هر اقدامی از تنظیمات درست یخچال و فریزر خود اطمینان حاصل کنید. عیب‌یابی فن یخچال با یخ‌زدایی محفظه آن امکان‌پذیر است اما اگر مشکل بزرگتر باشد، ممکن است نیاز به تعویض موتور فن وجود داشته باشد. فن کندانسور در مدیریت دمای یخچال و فریزر نقش اساسی دارد هرچند ممکن است ایراد دمای یخچال یا فریزر مربوط به باز و بسته شدن مداوم درب و استهلاک نوار درزگیر باشد. کمبود و نارسایی برق یکی دیگر از شایع‌ترین مشکلات انواع یخچال‌ فریزرهای جنرال الکتریک است که راه تشخیص ساده‌ای برای آن وجود دارد؛ اگر لامپ داخل یخچال روشن می‌شود، اوضاع خوب است درغیراین‌صورت باید به دنبال راه‌حل باشید. ممکن است خود افراد در خانه بتوانند به عیب‌یابی محصولات جنرال الکتریک بپردازند اما درصورتی که مشکل اساسی‌تر باشد، می‌توانید در هر ساعتی از شبانه‌روز ریشه‌یابی مشکل و سرویس یخچال، فریزر و ساید بای ساید خود را به نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک بسپارید.

دلایل سپردن تعمیرات یخچال و فریزر جنرال الکتریک به نمایندگان رسمی آن

لوازم خانگی ممتاز نیاز به نمایندگی ممتاز جنرال الکتریک دارد. با خرید لوازم آشپرخانه این برند، در تمام طول عمر محصول موردنظر خیال‌تان از بابت خدمات پس از فروش راحت خواهد بود. نمایندگی سرویس جنرال الکتریک با در اختیار داشتن تکنسین‌های ماهر تمام مشکلات ریز و درشت لوازم خانگی را برطرف می‌کنند. استفاده از لوازم یدکی اصلی و اورجینال، یکی از دلایلی است که بهتر است تعمیر و نصب لوازم آشپزخانه خود را به تعمیرکاران ماهر نمایندگان رسمی جنرال الکتریک بسپارید. آموزش، تخصص و تجربه بالا دلایل دیگری است که عیب‌یابی و تعمیر یخچال، فریزر و یا ساید بای ساید خود را به دستان تکنسین‌های متخصص مراکز مجاز تعمیرات جنرال الکتریک بسپارید.

استفاده از نیروهای متخصص

نمایندگی‌های تعمیرات جنرال الکتریک به بیش از ۳۰۰ شهر در سراسر دنیا خدمات خود را ارئه می‌کنند. با وجود چالش‌هایی به وسعت جهان برای این کمپانی، درصورت نیاز به هرگونه خدمات شرکتی، پاسخگویی و اعزام تعمیرکار به منزل در سریع‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد. تعمیرکاران جنرال الکتریک آشنایی کامل با تجهیزات پیشرفته به‌کار رفته در لوازم آشپزخانه این برند نام آشنا را دارند و به همین دلیل تعمیرات انجام شده توسط آن‌ها دقیق‌تر و مناسب‌تر خواهد بود.

اعزام تعمیرکار به منزل

بعد از ثبت درخواست سرویس آنلاین یا تلفنی، با هماهنگی قبلی و تجهیزات کامل، تعمیرکار جنرال به منزل یا محل کار شما اعزام خواهد شد. به کمک این تجهیزات، تعمیرکار اعزام شده می‌تواند بسیاری از تعمیرات و خرابی‌های جزئی و رایج را در همان روز انجام دهد.

مدت زمان کوتاه از ثبت سفارش تا اعزام تعمیرکار

بعد از ثبت درخواست آنلاین یا تلفنی، کارشناسان جنرال الکتریک در اولین فرصت برای سرویس‌دهی بهتر با شما تماس خواهند گرفت. در پارسا سرویس مشتری‌مداری حرف اول را می‌زند و برای وقت و زمان شما اهمیت ویژه‌ای قائل است. پس از مشخص شدن مشکلات فنی یخچال، فریزر یا ساید شما تعمیرکار جنرال الکتریک با هماهنگی قبلی به منزل یا محل کار شما اعزام خواهد شد.

قطعات اورجینال یخچال، فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک

استفاده از قطعات اصلی و اورجینال تضمین‌کننده کارکرد بهتر لوازم برقی به خصوص انواع یخچال و فریزر جنرال الکتریک است. قطعات اصلی اندکی گران‌تر از سایر قطعات غیراصل هستند اما گاهی شناسایی لوازم جانبی اصل از غیراصل دشوار است و ممکن است هزینه‌ای به همان میزان برای یک قطعه غیراصل شود. به‌منظور جلوگیری از هرگونه اشتباه بهتر است تعمیرات یخچال و فریزر خود را به نمایندگی معتبر جنرال الکتریک بسپارید تا کوچک‌ترین نگرانی‌ای بابت قطعات یدکی مصرفی نداشته باشید.

یخچال و فریزر یکی از مهم‌ترین وسایل هر آشپزخانه‌ای است که امکان نگهداری و ذخیره مواد غذایی سالم را افزایش می‌دهد. آشنایی با قطعات اصلی یخچال و فریزر جنرال الکتریک یکی از راه‌های افزایش طول عمر مفید آن‌ها است. اکثر یخچال فریزرها از قسمت‌های اصلی زیر تشکیل شده‌اند.

 • اواپراتور
 • لوله مویین
 • کمپرسور (موتور)
 • کویل کندانسور (تهویه)
 • شیر انبساط یا شیر فشارشکن

این وسایل با همکاری یکدیگر و حذف گرما از هوا، به خنک ماندن و گردش هوای سرد داخل یخچال و فریزر کمک کرده و مانع از فساد موادغذایی می‌شود.

تعرفه و هزینه تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک

یخچال، فریزر و یا ساید بای ساید جنرال الکتریک یکی از بهترین و احتمالا گران قیمت‌ترین لوازم خانگی موجود در بازار است. به همین دلیل حتی اگر یک دهه از عمر یخچال یا فریزر گذشته باشد، تعمیرات جزئی و حتی جدی‌تر این وسایل به‌صَرفه‌تر از خرید یک مدل جدید است. تا زمان اعتبار گارانتی جنرال الکتریک که نگرانی بابت هزینه تعمیرات وجود ندارد اما به محض اتمام مدت زمان گارانتی محصولات و بروز اولین مشکل، مراجعه به نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک انتخاب درست‌تری به‌نظر می‌رسد زیرا درنهایت باعث می‌شود که هزینه مصرفی تا حد قابل توجهی کاهش یابد. انجام تعمیرات توسط افراد ناآشنا به محصولات جنرال الکتریک می‌تواند هزینه بیشتری برای متقاضی آن خدمت ایجاد کند. از اختلال در تنظیم دمای یخچال و فریزر تا ایجاد صداهای ناهنجار و نشتی ناگهانی هر کدام هزینه و تعرفه به‌خصوصی دارد.

هزینه خدمات و تعمیرات یخچال، فریزر و ساید‌ بای ساید جنرال الکتریک

باتوجه به نوع مشکل ایجاد شده برای یخچال و فریزر هزینه تعمیر آن نیز متفاوت خواهد بود. ممکن است بعضی از قطعات و لوازم یدکی مورد نیاز یخچال یا فریز موجود نباشد و هزینه تعمیرات به علت کمبود قطعه اصلی و اورجینال افزایش یابد. در شرایط عادی که مشکلات یخچال یا فریزر جزئی است و نیاز به تعمیرات سنگین و پیچیده وجود ندارد، هزینه تعمیرات از ۲۵۰ هزار تومان آغاز می‌شود. ممکن است تعرفه این تعمیرات تا یک میلیون و پانصد هزار تومان و حتی فراتر از آن نیز ادامه پیدا کند. برای مثال تعویض نوار لاستیکی درب یخچال یا فریزر که یکی از رایج‌ترین مشکلات است، از ۲۰۰ الی ۴۰۰ هزار تومان هزینه دارد؛ تعویض فن ساید بای ساید، در بازه قیمت ۲۶۰ الی ۴۰۰ هزار تومان توسط تعمیرکاران انجام می‌شود؛ تعویض کمپرسور یخچال بدون شارژ هزینه‌ای نزدیک به ۳۵۰ هزار تومان الی نیم میلیون تومان خواهد داشت و تعمیر یخساز یخچال بیش از ۴۰۰ هزار تومان برای متقاضی تعمیرات هزینه دارد. همچنین ممکن است به تعرفه‌های بالا هزینه کارشناسی و ایاب ذهاب تعمیرکاران نیز اضافه شود.

تاریخچه و پیدایش شرکت جنرال الکتریک General Electric

شرکت جنرال الکتریک که به اختصار GE هم خوانده می‌شود، یک شرکت بین‌المللی و چند ملیتی امریکایی است که بیشتر از ۱۰۰ سال است که در عرصه صنعت و تولیدات لوازم خانگی پیشرو است. جنرال الکتریک در ۲۴ آوریل سال ۱۸۹۲ در ایالت نیویورک به ثبت رسید و دفتر مرکزی آن در شهر بوستون قرار دارد. در سال ۲۰۱۱ جنرال الکتریک به یکی از سودسازترین شرکت‌های دنیا بدل شد و سال ۲۰۲۰ از نظر درآمد ناخالص در رتبه سی و سوم شرکت‌های امریکایی قرار گرفت. در سال ۱۸۸۹ تحقیقات توماس آلوا ادیسون Thomas Alva Edison که در بسیاری از کمپانی‌های مرتبط با وسایل برقی همکاری می‌کرد، توسط جی پی مورگان و کمپانی او حمایت می‌شد. با حمایت مورگان و در نتیجه ادغام دو کمپانی تامسون-هوستون الکتریک و شنکتادی، شرکت امریکایی جنرال الکتریک به وجود آمد. این کارخانه‌ها که در زمینه تولید صنعتی فعالیت داشتند، زیر پرچم جنرال الکتریک به حیات خود ادامه دادند. امروزه شرکت جنرال الکتریک در بیش از ۱۷۰ کشور جهان حضور فعال دارد و همچنان در حال سرمایه‌گذاری روی بازارهای نوظهور است.

سوالات متداول
 • هزینه دقیق تعمیرات یخچال یا فریزر شما بعد از نظر کارشناسی متخصصان تعیین خواهد شد اما به‌طور متداول اغلب این تعمیرات با ۳۰۰ هزار الی یک میلیون تومان انجام خواهد شد.

۳ الی ۶ ساعت میانگین زمانی است که درصورت موجود بودن قطعات و لوازم یدکی اصل، تعویض کمپرسور یخچال طول می‌کشد.

در نمایندگی جنرال الکتریک (پارسا سرویس) از ۸ صبح الی ۷ عصر می‌توانید به‌صورت تلفنی درخواست سرویس خود را ثبت کنید و در تمام ساعات شبانه‌روز از طریق تکمیل فرم درخواست خدمات می‌توانید به ثبت‌ درخواست خود بپردازید.

نمایندگی تعمیرات انواع یخچال و فریزر جنرال الکتریک باز هم در ایران وجود دارد اما پارسا سرویس نمایندگی رسمی جنرال الکتریک در ایران است که در شهرهای مختلف نیز شعبه دارد. کادر مجرب پارسا سرویس آماده خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز جنرال الکتریک است.

اگر یخچال یا فریزر شما کمتر از ۱۰ سال دارد، بهتر است نسبت به تعویض کمپرسور اقدام کنید اما اگر وسیله برقی شما قدیمی است، بهتر است هزینه کمپرسور را صرف خرید یک یخچال یا فریزر جدید کنید.

تعمیرات مربوط به بُرد یخچال یا بُرد الکترونیک یخچال یکی از گران قیمت‌ترین تعمیرات رایج یخچال فریزرها است.

ارسال درخواست

فرم زیر را تکمیل نمایید

لطفا فرم زیر را با بهره گیری از کارت گارانتی و با دقت کامل نموده و پس از کلیک بر روی مربع کنار عبارت I’m not a robot دکمه ارسال درخواست را بزنید.

پردازش درخواست

اندکی منتظر بمانید

پس از دریافت درخواست شما، پیامک تاییدیه درخواست از طرف سیستم خدمات برای شما ارسال میشود و در صورتی که نیازی به اطلاعات بیشتر باشد کارشناسان ما با شما تماس میگیرند.

تکمیل درخواست

ارسال تکنیسین

پس از طی مراحل لازم، تکنیسین مورد نظر با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی ساعت حضور، برای سرویس دهی به منزل یا محل کار شما مراجعت خواهد کرد.

ثبت خدمات به صورت آنلاین

در این فرم مشخصات دستگاه، زمان مورد نظر و آدرس خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت، تکنسینی با توجه به خدمت انتخابی، برای شما در نظر گرفته شود
شماره تماس و دیگر مشخصات سرویس کاربرای شما پیامک میشود

شماره تماس با نمایندگی

۰۲۱-۵۴۴۱۲۱۰۰

فهرست محتوا

اشتراک گذاری از طریق

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *