لوگو پارسا سرویس

نمایندگی پارسا سرویس

جنرال الکتریک – آاگ – وایت هاوس – مابه

021-۵۴۴۱۲۱۰۰

8 صبح الی 19
Untitled-1

ریل کناری باکس یخچال جنرال الکتریک

برای ثبت سفارش 

لطفا تماس بگیرین

021-۵۴۴۱۲۱۰۰

ریل کناری باکس یخ یخچال جنرال الکتریک، قطعه‌ای ساخته شده از پلاستیک است که در یخچال و فریزر قرار دارد. باکس یخ بر روی این ریل درون فریزر قرار میگیرند که با توجه به ریلی بودن به راحتی می توان باکس یخ را بر روی ریل های آن تغیر داد. این ریل با توجه به نوع کاربرد و نوع یخچال مدل های مختلفی را شامل می شود:

  • ریل باکس یخ صاف
  • ریل باکس یخ 25 صاف
  • ریل باکس کج 25

تمامی ریل ها به صورت چپ و راست در دو سمت یخچال وجود دارند. 

عامل خرابی ریل باکس ساید جنرال الکتریک

به دلیل جنس ریل ها (پلاستیک فشرده) درصورت استفاده بیش از حد یا یخ زدگی دچار شکستگی شود. از دیگر عوامل خرابی ریل باکس یخچال به شل شدن پیچ و درست جا نرفتن باکس می‌توان اشاره کرد. یکی دیگر از عوامل خرابی ریل ها گذاشتن مواد غذایی سنگسن بر رو آنها می‌باشد. استفاده  بیش از حد و نادرست می‌تواند طول عمر این قطعه کار آمد را پایین بیاورد و هزینه زیادی را برای شما به ارمغان آورد.

شما می‌توانید تمامی قطعات اورجینال و اصلی یخچال های جنرال الکتریک را از نمایندگی جنرال الکتریک(GE) تهیه کنید.

قیمت و زمان تعویض

تعویض ریل ها بسیار ساده بوده و در منزل با کمترین زمان این کار انجام می‌شود. قیمت ریل باکس های اورجینال بسیار مناسب بوده و با کیفیت بالایی که دارند تا سال ها برای شما کار می‌کنند. اگر ریل باکس غیر اصلی استفاده کنید نه تنها طول عمر بسیار کمی دارند بلکه به یخچال و فریزر شما آسیب نیز وارد می‌کند که هزینه های زیادی برای شما خواهد داشت.