نمایندگی پارسا سرویس

جنرال الکتریک – آاگ – مابه

021-۵۴۴۱۲۱۰۰

8 صبح الی 19

Untitled-1

تعمیرات و نمایندگی ماشین لباس شویی الکترولوکس

پارسا سرویس، نماینده مجاز و رسمی ماشین لباسشویی الکترولوکس در تهران می باشد. ماشین لباسشویی الکترولوکس یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین ماشین لباسشویی های موجود در بازار ایران است. این ماشین لباسشویی ها با کیفیت بالا، عملکرد عالی و طراحی زیبا، توانسته اند رضایت کاربران را به خود جلب کنند. 

پارسا سرویس دارای نمایندگی ماشین لباسشویی الکترولوکس با کادری متخصص و مجرب آماده ارائه خدمات نصب، سرویس و عیب یابی ماشین لباسشویی الکترولوکس می باشد.

به مشاوره نیاز دارید؟

با ما تماس تلفنی بگیرید

ارسال درخواست

فرم زیر را تکمیل نمایید

لطفا فرم زیر را با بهره گیری از کارت گارانتی و با دقت کامل نموده و پس از کلیک بر روی مربع کنار عبارت I’m not a robot دکمه ارسال درخواست را بزنید.

پردازش درخواست

اندکی منتظر بمانید

پس از دریافت درخواست شما، پیامک تاییدیه درخواست از طرف سیستم خدمات برای شما ارسال میشود و در صورتی که نیازی به اطلاعات بیشتر باشد کارشناسان ما با شما تماس میگیرند.

تکمیل درخواست

ارسال تکنیسین

پس از طی مراحل لازم، تکنیسین مورد نظر با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی ساعت حضور، برای سرویس دهی به منزل یا محل کار شما مراجعت خواهد کرد.

ثبت خدمات به صورت آنلاین

در این فرم مشخصات دستگاه، زمان مورد نظر و آدرس خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت، تکنسینی با توجه به خدمت انتخابی، برای شما در نظر گرفته شود
شماره تماس و دیگر مشخصات سرویس کاربرای شما پیامک میشود

شماره تماس با نمایندگی

۰۲۱-۵۴۴۱۲۱۰۰

اشتراک گذاری از طریق