لوگو پارسا سرویس

نمایندگی پارسا سرویس

جنرال الکتریک – آاگ – وایت هاوس – مابه

021-۵۴۴۱۲۱۰۰

8 صبح الی 19
Untitled-1

برد یخچال وایت هاوس

برای ثبت سفارش 

لطفا تماس بگیرین

021-54412100

برد یخچال وایت هاوس

برد یخچال وایت هاوس، اصلی ترین قطعه در این یخچال فریزر و تمامی یخچال های دیگر می‌باشد. برد اصلی وظیفه صادر کردن تمامی دستورات را دارد و تمامی قطعات یخچال white house وابسته به این قطعه می‌باشد. در صورت خرابی برد اصلی یخچال تمامی کارایی یخچال به مشکل می‌خورد از این تعویض و تعمیرات برد اصلی یخچال وایت هاوس امری بسیار مهم می‌باشد. پارسا سرویس، نمایندگی رسمی وایت هاوس تمامی خدمات پس از فروش محصولات این برند را اعم از تعمیرات، نصب و سرویس های دوره‌ای را بر عهده دارد.

عوامل موثر بر خرابی برد یخچال فریزر وایت هاوس

برد اصلی یخچال نیز مانند تمامی قطعات الکتریکی دیگر دارای طول عمری می‌باشد. گاهی بعضی از عوامل بیرونی تاثیر مستقیم بر برد یخچال وایت هاوس می‌گذارد و باعث کاهش طول عمر آن می‌شود. در ادامه به چند مورد از این عوامل اشاره کرده‌ایم.

 • نوسان برق

نوسانات برق یکی از اصلی ترین و موثر ترین عامل بر کوتاه کردن طول عمر برد اصلی یخچال وایت هاوس می‌باشد. برای جلوگیری از بروز مشکلات ناشی از نوسانات برقی بهتر است از محافظ های برقی موجود در بازار استفاده نمایید.

 • آبخوردگی

آب دشمن اصلی تمامی قطعات الکتریکی می‌باشد. برد اصلی یخچال نیز از این مسئله جدا نیست. برای جلوگیری از بروز این مشکل بهتر است هر چند وقت یکبار دیوار پشت یخچال خود را چک نمایید تا لوله‌ای نشتی نداشته باشد.

 1. خرابی قطعات داخلی یخچال وایت هاوس

تمامی قطعات یخچال به یکدیگر وابسته می‌باشند. از این رو خرابی هر قطعه باعث فشار آمدن به برد اصلی و باعث خرابی آن می‌شود.

 • عدم رسیدگی به موقع

عدم رسیدگی به یخچال های وایت هاوس باعث خرابی آن می‌شود. سرویس های دوره‌ای یخچال white house  می‌تواند از بروز خرابی برد اصلی این یخچال و دیگر قطعات آن جلوگیری کند.

علائم خرابی برد یخچال white house

در ابتدا به عوامل موثر بر خرابی برد اصلی اشاره کردیم. حال اگر برد اصلی خراب شود علائم آن چیست؟ نشانه های خرابی برد اصلی بسیار آشکار می‌باشد. از این علائم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • نویز زیاد

یکی از علائم خرابی برد اصلی یخچال فریزر وایت هاوس نویز زیاد در محوطه یخچال می‌باشد. این یک زنگ هشدار برای شما می‌باشد که قبل از خرابی بیشتر و هزینه اضافی برای شما با نمایندگی تعمیرات جهت عیب یابی دقیق تر تماس حاصل فرمایید

 • خاموشی لامپ یخچال

خاموشی لامپ یخچال نیز می‌تواند یکی از نشانه های خرابی برد اصلی باشد.البته به این موضوع نیز توجه داشته باشید که خاموشی لامپ می‌تواند ناشی از سوختگی آن نیز باشد. 

 • خاموشی یخچال وایت هاوس

خاموشی یخچال و از کار افتادن آن به دو دلیل می‌باشد. یکی از این دلایل خرابی و سوختگی برد اصلی و دلیل دیگر خرابی اتصال آن می‌باشد. بهتر است در صورت مشاهده سریعاَ با نمایندگی تعمیرات وایت هاوس جهت رفع مشکل و عیب یابی دقیق تماس بگیرید.

 • یخ زدگی و عدم تنظیم دما

فن وظیفه تنظیم دمای یخچال و فریز را دارد. این قطعه مستقیما زیر نظر برد اصلی کار می‌کند. عدم تنظیم نبودن دمای یخچال یکی از نشانه های خرابی برد اصلی و ارسال دستورات مخرب برای فن می‌باشد.

سخن پایانی

برد یخچال وایت هاوس یکی از با کیفیت ترین و قدرتمند ترین برد های موجود در بازار می‎باشد. پارسا سرویس به عنوان نمایندگی رسمی این شرکت در ایران تمامی خدمات نصب، تعمیرات و سرویس های دوره‌ای برند وایت هاوس را بر عهده دارد. برد اصلی White house  نیز مانند تمامی قطعات الکتریکی دارای طول عمری می‌باشد، حال عواملی مانند نوسانات برقی، آبخوردگی، عدم رسیدگی به یخچال و خرابی قطعات داخلی تاثیر مستقیم بر طول عمر این قطعه دارد. از علائم خرابی این قطعه مهم نیز می‌توان به مواردی همچون روشن نشدن یخچال، عدم تنظیم دما، روشن نشدن لامپ و نویز زیاد در محوطه یخچال اشاره کرد. همچنین تاکید می‌شود برای جلوگیری از هزینه اضافه برای تعمیرات یخچال وایت هاوس از نمایندگی تعمیرات آن درخواست کمک فرمایید.

سوالات متداول

 • چطور می‌توان با نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس ارتباط برقرار کرد؟

شما می‌توانید از ساعت 8 الی 19 از طریق تلفن و به صورت 24 ساعته از طریق فرم انتهای صفحه با نمایندگی جهت رفع مشکل ارتباط برقرار کنید.

 • هزینه تعمیرات برد یخچال white house  چقدر می‌باشد؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم عوامل زیادی بر خرابی برد اصلی تاثیر گذار هستند. هزینه دقیق تعمیرات پس از عیب یابی دقیق توسط تعمیرکاران رسمی نمایندگی white house  با کمترین دستمزد خدمت شما اعلام می‌گردد.

 • چطور می‌توان به قطعه تعویض شده اعتماد کرد؟

نمایندگی رسمی وایت هاوس(پارسا سرویس)، با ارائه فاکتور رسمی جهت اصالت و اورجینال بودن کالای خود و همچنین گارانتی خدمات خیال شما را از بابت اورجینال بودن قطعات راحت کرده.

 • نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس فقط در تهران می‌باشد؟

خیر، پارسا سرویس با بیش از 120 نمایندگی فعال در سر تا سر ایران آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز وایت هاوس می‌باشد.