لوگو پارسا سرویس

نمایندگی پارسا سرویس

جنرال الکتریک – آاگ – وایت هاوس – مابه

021-۵۴۴۱۲۱۰۰

8 صبح الی 19
Untitled-1

برد یخچال مابه

برای ثبت سفارش 

لطفا تماس بگیرین

021-54412100

برد مابه یکی از قطعات مهم در یخچال MABE می‌باشد که عمر مفید آن به صورت میانگین 10 سال است. برد یخچال مابه نسبت با توجه به کیفیت بالا و طول عمر زیادی که دارد گاها به دلیل استفاده نامناسب و اتمام طول عمر دچار خرابی و یا سوختگی می‌شود. در صورتی که از برد اورجینال و اصلی یخچال مابه استفاده کنید علاوه بر اینکه خرید برد یخچال مابه هزینه زیادی نخواهد داشت، یخچال شما در ادامه مانند روز اول کار خواهد کرد.  در ادامه به بررسی علائم خرابی برد ساید مابه، عوامل موثر بر خرابی این برد پرداخته‌ایم. 

عوامل موثر بر خرابی برد یخچال مابه

 برد اورجینال ساید مابه طول عمر بالایی دارد اما یکسری رفتار اشتباه مانند گذاشتن غذای داغ در یخچال، رسیدگی نامنظم، خرابی قطعات داخلی و عدم تعویض آنها و جای نامناسب یخچال به برد فشار می‌آورد و عمر قلب یخچال را کم می‌کند.

علائم خراب شدن برد یخچال

عمل کرد یخچال مانند کلونی می‌ماند یعنی کارایی تمام قطعات به یکدیگر مرتبط بوده و همه آنها از برد اصلی که حکم ملکه را دارد دستورد می‌گیرند.از علائم خرابی برد ساید مابه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • روشن نشدن چراغ

این مورد 2 علت دارد یکی خرابی یا سوختگی خود چراغ و دیگری سوختن برد یخچال. بهتر است برای عیب یابی این مسئله از نمایندگی مابه کمک بخواهید

  • کار کردن بیش از حد فن

فن یخچال وظیفه خنک کنندگی کل یخچال و قطعات آن را دارد. در صورت بیش از حد کار کردن آن ممکن است برد یا کمپرسور خراب شده باشد. بهتر است در صورت مشاهده سریعا نسبت به رفع اقدام کنید تا از هزینه اضافی جلوگیری کنید

  • خاموش شدن ال سی دی یخچال

برد یخچال مابه منبع اصلی رساندن برق به تمام قطعات می‌باشد. خاموش شدن ال سی دی یا از کار افتادن آن می‌تواند ناشی از خرابی این قطعه اصلی باشد.

  • نویز زیاد

ممکن است هنگام تلفن صحبت کردن در آشپزخانه با نویز زیاد مواجه شوید ولی برای آن دلیل منطقی پیدا کنید. این یکی از علائم خرابی برد یا زنگ هشداری برای شما می‌باشد که نسبت به تعمیر یا خرید برد اورجینال اقدام کنید تا از هزینه های زیاد جلوگیری کنید.

ما در نمایندگی یخچال مابه تمامی قطعات را به صورت اورجینال و با نصب و تعمیر در کمترین زمان در اختیار شما قرار دادیم.

  • عدم تنظیم دمای یخچال

همانطور که می‌دانید فن وظیفه خنک کنندگی کل یخچال را بر عهده دارد اما دستورات فن از سمت برد اصلی صادر می‌شود. یکی از دلایل تنظیم نشدن دمای یخچال درست کار نکردن یا اختلال در عملکرد برد می‌باشد.

  • برفک یخچال

در یخچال های امروزی این امر بسیار بعید ‌می‌باشد ولی محال نیست. اگر در یخچال خود برفک یا یخ زدگی مواد غذایی را مشاهده کردید نسبت به خرابی برد اصلی یخچال خود شک کنید.

یخچال مابه را می‌توان گران ترین و با ارزش ترین وسایل آشپزخانه دانست. بهتر است در صورت مشاهده خرابی آن از نمایندگی مابه برای عیب یابی و رفع مشکل کمک بخواهید.

سخن پایانی

برد یخچال ساید مابه با توانایی و قدرت بالا نسبت به دیگر رقبا کار شما را نسبت به تنظیم دما و یخ زدگی مواد غذایی کم کرده. برد اورجینال مابه دارای طول عمر بالایی می‌باشد ولی برخی از عوامل در عمر مفید برد و یخچال شما تاثیر مستقیم می‌گذارد. یخچال قلب آشپزخانه می‌باشد با قطعات غیر اورجینال و عدم رسیدگی طول عمر آن را پایین نیاورید. شما می‌توانید از نمایندگی مابه تمامی قطعات را به صورت اورجینال خرید کنید.