021-۵۴۴۱۲۱۰۰

8 صبح الی 19

Untitled-1

درخواست خدمات

با تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

تعمیرات لوازم جنرال الکتریک

عیب ‌یابی و تعمیر یخچال مابه در نمایندگی یخچال مابه (Mabe)

وجود نمایندگی یخچال مابه یکی از راه‌های افزایش اعتماد و اطمینان به این برند پرطرفدار مکزیکی می‌باشد. مابه (Mabe) از مشهورترین کمپانی‌های تولید کننده انواع یخچال فریزر و ساید است که محصولات آن سال‌های زیادی بدون مشکل می‌توانند به کار خود ادامه دهند. ازآنجایی‌که یخچال‌ها به صورت شبانه‌روزی مشغول به کار هستند خرابی آن در هر زمان که اتفاق بیفتد باعث نارضایتی و سلب آسایش مشتریان می‌شود. نمایندگی تعمیرات یخچال مابه در صورت بروز هر گونه آسیب و اختلال در عملکرد این دستگاه آماده خدمت‌رسانی و مداوای یخچال شما هستند. استانداردهای سخت‌گیرانه در استخدام تعمیرکاران باتجربه و کارآزموده در نمایندگی تعمیر یخچال مابه باعث شده که خدمات این نمایندگی‌ها بهترین کیفیت موجود را داشته باشد. تعمیر یخچال و ساید مابه در خانه باعث صرفه‌جویی در وقت و زمان مصرف‌کننده می‌شود درنتیجه بهتر است تعمیرات تخصصی مربوط به یخچال به تکنسین‌های کارآزموده و معتبر نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال مابه سپرده شود که کار عالی را در قبال منصفانه‌ترین دستمزدها انجام می‌دهند.

نمایندگی یخچال فریزر جنرال الکتریک

آشنایی با نمایندگی یخچال مابه در ایران

نمایندگی رسمی یخچال مابه در تهران پارسا سرویس است که هرگونه تعمیرات و خدمات پس از فروش یخچال مابه در تهران و سایر شهرها را برعهده دارد. بروز نقص در عملکرد یخچال و فریزر این وسیله کاربردی آشپزخانه‌ها برای مصرف‌کننده بسیار ناخوشایند است. ازآنجایی‌که یخچال به طور مستقیم با سلامت خانواده‌ها در ارتباط است، انجام هر گونه تعمیرات یخچال باید در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شود. نصب اولیه، سرویس منظم و خدمات پس از فروش از اصلی‌ترین وظایف نمایندگی رسمی یخچال مابه در ایران است که آسایش و راحتی خیال خریداران محصولات آشپزخانه مابه را به همراه دارد.

مشتری‌مداری و خدمات صادقانه اصول کاری نمایندگی رسمی یخچال مابه در ایران و سایر کشورها است که به حفظ نام نیک برند مابه منجر می‌شود. به دلیل مشکلات مصرف‌کننده ایرانی که با انواع فشارهای اقتصادی دست‌وپنجه نرم می‌کنند، اعتماد و اطمینان بیشتری برای خرید لوازم خانگی برقی مانند انواع یخچال و فریزر احتیاج است. نمایندگی یخچال مابه در ایران با وقت‌شناسی، به‌کارگیری متخصصین باتجربه و استفاده از قطعات اورجینال هنگام تعمیرات تلاش می‌کند نیاز مصرف‌کننده ایرانی را پاسخگو باشد. یخچال‌های مابه مقرون به صرفه هستند و از لحاظ کیفیت و طراحی به گونه‌ای است که مشتری مدرن و سخت‌گیر امروزی را راضی می‌کند. پارسا سرویس نمایندگی رسمی برند مابه در ایران سال‌های زیادی است که سابقه خدمت‌رسانی موفق به مشتریان لوازم خانگی مابه را در کارنامه خود دارد.

دلایل مراجعه به نمایندگی تعمیرات یخچال مابه (پارسا سرویس)

 هنگام خرابی یخچال یا ساید بای ساید مراجعه به نمایندگی رسمی مابه در ایران (پارسا سرویس) برای انجام تعمیرات در مقایسه با سایر تعمیرکاران مزیت‌هایی به شرح زیر دارد.

 • ضمانت اصالت کالا
 • استفاده از قطعات اصل
 • مناسب‌ترین قیمت تعمیر
 • اعزام آنی متخصصین کارآزموده
 • بهره‌مندی از تکنسین‌های باتجربه
 • پایبندی به مدت زمان گارانتی یخچال و فریزر مابه

اطمینان و اعتماد نسبت به یک برند تولیدکننده لوازم خانگی به مرور و با گذشت زمان به دست می‌آید. پارسا سرویس نمایندگی رسمی یخچال مابه (Mabe) در ایران تلاش می‌کند با خدمت‌رسانی صادقانه و وفاداری به اصول کلی شرکت مادر تجربه خوبی برای مشتریان یخچال فریزر و ساید مابه فراهم کند.

انجام تعمیرات توسط تکنسین‌های آموزش دیده مابه

هرگونه سرویس و تعمیرات یخچال مابه توسط تکنسین‌های خبره و آموزش‌دیده نمایندگی یخچال مابه انجام می‌شود. تعمیرکاران شاغل در نمایندگی رسمی این برند از سابقه کار و تجربه بالایی در مواجهه با مشکلات و خرابی‌های یخچال فریزر مابه برخوردار هستند. اغلب تعمیرکاران شاغل در نمایندگی مابه با گذراندن دوره‌های آموزشی همواره در حال بروزرسانی دانش خود در زمینه تعمیر لوازم خانگی هستند.

استفاده از قطعات اصلی در تعمیر لوازم خانگی مابه

ضمانت اصالت کالا و تامین قطعات اصل و اورجینال یک اصل مهم در نمایندگی تعمیر یخچال مابه است. با وجود قیمت پایین‌تر قطعات غیر اصل تکنسین‌های نمایندگی مابه هیچ‌گاه از لوازم غیراصل (فیک) برای انجام تعمیرات استفاده نمی‌کنند. تعمیرکاران باتجربه پارسا سرویس اعتقاد دارند که قطعات غیر اصل می‌توانند عملکرد کل دستگاه را با مشکل مواجه کنند و در نهایت هزینه تعمیر بیشتری برای مشتری به وجود بیاورد.

تعمیرات در نمایندگی یخچال مابه

آشنایی با خرابی‌های رایج یخچال فریزر و ساید بای ساید مابه

در صورت بروز هر گونه خرابی در یخچال مابه ابتدا به عیب‌یابی و سپس تعمیر یا تعویض قطعات مصرفی نیاز پیدا می‌شود. انواع یخچال در طول مدت شبانه‌روز با صدایی ملایم مشغول به کار هستند به نحوی که در بسیاری اوقات کسی متوجه کارکرد آن‌ نخواهد شد. درست زمانی که آسیب یا مشکلی برای یخچال پیش می‌آید توجه‌ها به سمت کارکرد این وسیله ضرروی آشپزخانه جمع می‌شود. به همین دلیل خدمات پس از فروش یخچال مابه به اعزام فوری متخصص برای تعمیر یخچال می‌پردازد. تعدادی از رایج‌ترین مشکلات و خرابی‌های انواع یخچال و ساید بای ساید مابه که در این سال‌ها توسط کارشناسان پارسا سرویس تعمیر شده‌اند به شرح زیر است.

 • آب یخچال مابه نشت می‌کند.
 • یخچال مابه بوی ناخوشایندی دارد.
 • یخچال مابه هنگام کار کردن می‌لرزد.
 • یخ ساز یخچال مابه یخ تولید نمی‌کند.
 • یخچال مابه به اندازه کافی خنک نمی‌کند.
 • کمپرسور یخچال مابه تمام مدت کار می‌کند.
 • نور داخل یخچال ساید بای ساید مابه کار نمی‌کند.
 • در غذاهای منجمد داخل فریزر مابه کریستال‌های یخ وجود دارد.

فضای داخلی یخچال به طور طبیعی باید خنک باشد و یخچال بدون اختلال در عملکرد به وظایف خود عمل کند. در صورت بروز هر کدام از مشکلات بالا بهتر است عیب‌یابی و تعمیرات احتمالی به نمایندگی تعمیر یخچال مابه در ایران سپرده شود. اختلال در عملکرد انواع یخچال مابه ممکن است به علت باز ماندن در یخچال، تراز نبودن و یا وجود آلودگی باشد.

خرابی‌های رایج یخچال و ساید مابهدلایل / راه‌حل برطرف کردن فوری آن
بوی نامطبوع یخچال و ساید بای ساید مابهتمیز کردن فضای داخلی یخچال
وجود یک درخشش نارنجی رنگ در فریزر مابهنشانه کار کردن بخاری یخ‌زدایی فریزر و طبیعی است
رطوبت داخلی یخچال مابهدرب یخچال به مدت طولانی باز مانده است
نور داخل یخچال کار نمی‌کند

عدم وجود جریان الکتریکی

(تعویض فیوز مشکل را برطرف می‌کند)

بسته نشدن کامل در یخچال مابهلاستیک درزگیر یخچال مشکل دارد
چشمک زدن چراغ نشانگر یخ‌سازگیر کردن تکه‌ای یخ در یخساز
یخچال مابه صدای خش خش می‌دهددر یخچال باز است (بستن در)
یخچال مابه می‌لرزدتراز نبودن یخچال یا مشکل در غلتک‌های آن

تعدادی از مشکلات نام برده در جدول بالا قابل رسیدگی توسط مصرف‌کننده است اما در صورت بروز هر گونه مشکل با ثبت درخواست تعمیرات در نمایندگی یخچال مابه، در کم‌ترین زمان ممکن سرویس‌کار مورد نظر به منزل یا محل کار مشتری اعزام می‌شود.

یخچال مابه به اندازه کافی خنک نمی‌کند

در صورتی که تنظیمات مربوط به دمای یخچال درست است اما فضای داخلی آن به اندازه کافی خنک نمی‌شود ممکن است مشکلی برای یخچال به وجود آمده باشد. گرم بودن یخچال باعث کار کردن بیش از حد کمپرسور می‌شود که می‌تواند مشکلات بیشتری برای دستگاه به وجود بیاورد. متداول‌ترین دلایل گرم بودن فضای داخلی یخچال مابه به شرح زیر است.

 • یخچال بیش از حد پر است.
 • دمای یخچال تنظیم نیست.
 • کویل‌های کندانسور کثیف است.
 • در یخچال کامل بسته نشده است.

اگر هیچ کدام از موارد بالا علت گرم بودن یخچال مابه نیست و برق‌رسانی به یخچال درست انجام می‌شود بهتر است در اولین فرصت با خدمات پس از فروش یخچال مابه تماس گرفته شود. (اگر یخچال تازه نصب شده قبل از تماس با تعمیرکار ۲۴ ساعت صبر کنید.)

کمپرسور یخچال به مدت طولانی کار می‌کند

کار کردن کمپرسور یخچال به مدت طولانی یا خاموش روشن شدن مداوم آن می‌تواند دلایل زیادی داشته باشد.

 • ظرفیت یخچال پُر باشد.
 • در یخچال مکرر باز می‌شود.
 • زمان زیادی از نصب یخچال نگذشته باشد.
 • تنظیم دما در سردترین حالت ممکن قرار داشته باشد.
 • قفسه یا کشویی مانع از بسته شدن در یخچال می‌شود.

همچنین کثیف بودن کویل‌های کندانسور باعث می‌شود مبرد خنک نشود و کمپرسور یخچال برای خنک کردن هوا بیشتر از حد معمول کار کند. تمیز کردن کویل‌ها به احتمال زیاد این مشکل را برطرف می‌کند اما برای اطمینان بیشتر بهتر است با تکنسین‌های نمایندگی تعمیر مابه مشورت شود.

یخ ساز یخچال مابه تولید یخ را متوقف کرده است

ممکن است توقف تولید یخ توسط یخساز مابه به علت گیر کردن تکه‌های یخ در منبع آب و مسدود شدن آن باشد. خاموش کردن یخ ساز و زدودن تکه یخ‌های اضافه به احتمال زیاد مشکل را برطرف می‌کند. سایر مشکلاتی که روند یخ‌سازی را در فریزر مابه دچار مشکل می‌کند به شرح زیر است.

 • کلید پاور یخ‌ساز خاموش است.
 • جریان آب کافی به یخ‌ساز نمی‌رسد.
 • محفظه یخ‌ساز به اندازه کافی سرد نیست.

بعد از بررسی موارد بالا و انجام هر گونه تنظیم دمای مجدد بهتر است مدتی صبر کرده و اگر نتیجه مطلوب حاصل نشد با نمایندگی تعمیرات یخچال مابه تماس گرفته شود.

نحوه ثبت درخواست تعمیرات در نمایندگی یخچال مابه

ثبت درخواست تعمیر یخچال، فریزر و ساید بای ساید در نمایندگی تعمیرات یخچال مابه در ایران به صورت شبانه‌روزی و آنلاین صورت می‌گیرد. پس از ثبت درخواست اولیه کارشناسان پارسا سرویس در سریع‌ترین زمان ممکن به پیگیری مشکلات مشتریان یخچال مابه می‌پردازند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یخچال مابه می‌توانید با کارشناسان پارسا سرویس تماس بگیرید. کارشناسان ما پاسخگوی تمام سوالات شما در زمینه خرید محصولات مابه، قیمت و هزینه تعمیرات رایج انواع یخچال و فریرز مابه هستند. راه‌های ارتباطی با کارشناسان نمایندگی رسمی یخچال مابه در ایران در ادامه توضیح داده شده است.

تعمیرات یخچال فریزر مابه در محل

ثبت سفارش آنلاین (از طریق سایت پارسا سرویس)

پس از تکیمل فرم درخواست خدمات یخچال مابه گزینه “I’m not a robot” را علامت زده و دکمه ارسال درخواست را بزنید. (بهتر است اطلاعات مربوط به یخچال یا ساید خود را از روی کارت گارانتی محصول تکمیل کنید.) پس از ارسال فرم درخواست خدمات پیامکی به نشانه تایید برای شما ارسال می‌شود. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت. پس از طی شدن مراحل اولیه تکنسین نمایندگی مابه با شما تماس می‌گیرد و هماهنگی‌های لازم برای حضور در منزل یا محل کار تعمیرکار انجام می‌شود.

به مشاوره نیاز دارید؟

با ما تماس تلفنی بگیرید

شماره تماس نمایندگی مابه

علاوه‌بر ثبت درخواست تعمیرات آنلاین در نمایندگی یخچال مابه امکان انجام تعمیرات تخصصی با یک تماس نیز امکان‌پذیر است. در صورت تمایل به ثبت سفارش تلفنی خدمات و یا انجام هر گونه مشاوره در زمینه خرید یا تعمیرات یخچال، فریزر و ساید بای ساید مابه می‌توانید از طریق شماره ۰۲۱-۵۴۴۱۲۱۰۰ با کارشناسان پارسا سرویس گفت‌وگو کنید. کارشناسان ما همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۷ شب به صورت تلفنی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما در زمینه انواع یخچال و فریزر مابه هستند.

آشنایی با مهم‌ترین قطعات اصلی یخچال فریزر و ساید بای ساید مابه

از زمان پیدایش یخچال‌ها تا به امروز سیستم داخلی انواع یخچال تقریبا ثابت باقی مانده است. یخچال و فریز مابه نیز این قاعده مستثنی نیستند. قطعات اصلی یخچال مابه عبارتند از:

 • مبرد
 • اواپراتور
 • کمپرسور
 • کندانسور
 • شیر انبساط

تمامی این قطعات در کنار هم با استفاده از مبرد برای جذب گرما و تبدیل آن به سرما به منظور حفظ و نگهداری از مواد غذایی تلاش می‌کنند. در صورت خرابی هر یک از قطعات یخچال بهتر است با نمایندگی مابه تماس گرفته شود زیرا آن‌ها دسترسی به قطعات اصل یخچال مابه را دارند.

کمپرسور یخچال مابه

اکثر کمپرسورها در امتداد پایین یخچال قرار دارند و این همان جایی است که فرآیند خنک سازی هوای داخل یخچال در آن آغاز می‌شود. موتور کمپرسور با افزایش فشار گاز (مبرد) ادامه کار را به کندانسور واگذار می‌کند تا در نهایت سرمای تولید شده به یخچال و فریزر مابه برسد.

 کندانسور یخچال مابه

کندانسور همان جایی است که مبرد دریافت شده از کمپرسور به مایع تبدیل می‌شود. وظیفه کندانسور دریافت بخارهای داغ و تبدیل آن به مایع خنکی است که باعث می‌شود یخچال بتواند عملکرد خود را به درستی انجام دهد. کندانسور با کویل‌های مسی تقریبا بزرگ قابل تشخیص است.

شیر انبساط در یخچال مابه

شیر انبساط یا لوله‌های مویرگی یخچال مابه مجموعه‌ای از لوله‌های نازک مسی است که با همکاری بقیه اجزا کار کندانسور و کپرسور را ادامه می‌دهد. دما و فشار مبرد مایع شده باز هم بیشتر از قبل توسط شیر انبساط کاهش پیدا می‌کند تا شرایط برای کاهش دمای یخچال فراهم شود.

نمایندگی مرکزی تعمیر یخچال فریزر مابه

قیمت تعمیرات انواع یخچال و ساید در نمایندگی مابه

هزینه تعمیر در نمایندگی رسمی یخچال مابه به نسبت سایر نمایندگی‌ها مناسب‌تر است و طبق تعرفه‌ تعمیرات انواع یخچال انجام می‌شود. در صورت دست به آچار شدن تعمیرکار پارسا سرویس و انصراف مشتری از انجام تعمیرات مورد نیاز هزینه‌ای تحت عنوان «هزینه کارشناسی» از مشتری دریافت می‌شود.

تعمیرات متداول یخچال و ساید بای ساید مابههزینه تعمیرات (به تومان)
تعویض فن موتور۳۰۰ الی ۴۰۰ هزار تومان
تعویض فن ساید بای ساید۲۵۰ الی ۴۰۰ هزار تومان
تعویض فن داخلی یخچال۳۰۰ الی ۳۵۰ هزار تومان
شستشوی کامل مدار یخچال۲۷۰ الی ۳۵۰ هزار تومان
رگلاژ در یخچال۱۹۰ الی ۳۰۰ هزار تومان
شارژ گاز یخچال و فریزرتوافقی (به دلیل تنوع موجود در انواع گاز)
تعویض لاستیک در یخچال۲۰۰ الی ۳۵۰ هزار تومان
تعویض کمپرسور یخچال۳۵۰ الی ۵۰۰ هزار تومان
رفع نشتی یخچال و وکیوم کردن آن۱۵۰ الی ۳۵۰ هزار تومان

هزینه سرویس و یا نصب یخچال ساید بای ساید مابه در حدود ۲۰۰ الی ۳۰۰ هزار تومان است. سرویس دوره‌ای یخچال و فریزر مابه به نوعی پیشگیری قبل از درمان محسوب می‌شود. با عیب‌یابی به موقع در سرویس‌های دوره‌ای یخچال مابه می‌توان از صرف هزینه‌های گزاف برای انواع تعمیرات جلوگیری کرد.

آشنایی با شرکت مابه و تاریخچه این برند (Mabe)

مابه Mabe شرکتی مکزیکی است که محصولات خود را به بیش از ۷۰ کشور مختلف صادر می‌کند. این شرکت در سال ۱۹۴۶ توسط دو مهاجر در شهر مکزیکوسیتی به نام‌های اگون ماباردی و فرانسیسکو بروندو (Egon Mabardi و Francisco Berrondo)  تاسیس شد و از آن به بعد مسیر رشد و ترقی را در پیش گرفت. هنگامی که مابه اولین سری یخچال را تولید کرد به سرعت نزد مشتریان محبوب شد و صادرات کالا به کشورهای دیگر را شروع کرد. در ۱۹۸۷ مابه با شرکت امریکایی و معتبر جنرال الکتریک وارد همکاری شد و با فروش سهام به GE شرکت توانست حجم قابل توجهی از بازار لوازم خانگی امریکا را به دست بیاورد. قیمت مناسب و کیفیت بالای یخچال‌های تولید شده توسط این برند مشتریان را از خرید خود راضی می‌کرد. با ادامه رشد شرکت و صادرات کالا به کشورهای دیگر به مرور نیاز به خدمات پس از فروش یخچال مابه پیدا شد. در نتیجه نمایندگی یخچال مابه تقریبا در تمام کشورهایی که یخچال و ساید مابه به فروش می‌رسیدند، تاسیس شد.

کلام پایانی تعمیر یخچال مابه در نمایندگی رسمی آن

نمایندگی یخچال مابه پشتیبان مشتری در اوقات سختی است؛ زمانی که یخچال، فریزر و یا ساید بای ساید مابه دچار مشکل می‌شود. بروز آسیب و خرابی در وسایل برقی پرمصرف منزل مانند یخچال اجتناب ناپذیر است. به همین دلیل بهتر است حتی قبل از خرید یخچال یا فریزر نسبت به خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات مورد نظر تحقیقات کافی انجام شود. نمایندگی تعمیرات یخچال مابه (پارسا سرویس) برای وقت و زمان مشتری احترام بالایی قائل است و تمام تلاش‌ خود را برای ارائه خدمات باکیفیت به کار می‌بندد. کادر مجرب نمایندگی تعمیر یخچال مابه آماده خدمت‌رسانی به مشتریان محترم یخچال مابه در تمام زمینه‌های نصب، سرویس و تعمیر انواع یخچال و ساید می‌باشد. اعتماد و اطمینان به تولیدکنندگان لوازم خانگی برقی آسان به دست نمی‌آید؛ سال‌ها تلاش و سابقه خوب نیاز است تا اعتماد به یک برند و نمایندگی رسمی آن ایجاد شود. نمایندگی تعمیر یخچال مابه با سال‌ها سابقه درخشان به خوبی از پس این کار برآمدند.

سوالات متداول نمایندگی تعمیرات مابه

تعمیرکار یخچال مابه چه زمانی در محل حاضر می‌شود؟

پس از ثبت سفارش آنلاین یا تلفنی در سریع‌ترین زمان ممکن روند پردازش درخواست آغاز می‌شود و تعمیرکار مورد نظر به منزل یا محل کار شما اعزام می‌شود.

هزینه تعمیرات یخچال مابه در نمایندگی تعمیرات مابه چقدر است؟

هزینه تعمیرات در نمایندگی رسمی مابه (پارسا سرویس) منصفانه و مطابق با نرخ مصوب اتحادیه می‌باشد. به‌طورکلی اغلب هزینه‌های یخچال مابه حدود ۳۰۰ الی ۱ میلیون تومان است.

چه زمانی صدای یخچال مابه غیرطبیعی است؟

یخچال‌ها به طور طبیعی مقدار صدا تولید می‌کنند که آزاردهنده نیست اما اگر صدای یخچال بلندتر از حالت همیشگی باشد بهتر است نسبت به تعمیر آن اقدام کنید.

اگر چراغ‌ یخچال و فریزر روشن است اما کمپرسور کار نمی‌کند مشکلی وجود دارد؟

اگر یخچال در حالت یخ‌زدایی قرار داشته باشد طبیعی است که کمپرسور خاموش باشد اما اگر ظرف مدت ۳۰ الی ۴۵ دقیقه یخچال مجدد به کار نیفتد به نمایندگی تعمیرات مابه مراجعه کنید.

هر چند وقت یک بار لازم است فیلتر یخچال مابه تعویض شود؟

توصیه می‌شود حداقل سالی دو بار نسبت به تعویص فیلتر یخچال اقدام شود. اطلاعات دقیق‌تر در مورد فیلتر یخچال خود را می‌توانید از کارشناسان نمایندگی رسمی مابه به شماره ۰۲۱-۵۴۴۱۲۱۰۰ بپرسید.

ارسال درخواست

فرم زیر را تکمیل نمایید

لطفا فرم زیر را با بهره گیری از کارت گارانتی و با دقت کامل نموده و پس از کلیک بر روی مربع کنار عبارت I’m not a robot دکمه ارسال درخواست را بزنید.

پردازش درخواست

اندکی منتظر بمانید

پس از دریافت درخواست شما، پیامک تاییدیه درخواست از طرف سیستم خدمات برای شما ارسال میشود و در صورتی که نیازی به اطلاعات بیشتر باشد کارشناسان ما با شما تماس میگیرند.

تکمیل درخواست

ارسال تکنیسین

پس از طی مراحل لازم، تکنیسین مورد نظر با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی ساعت حضور، برای سرویس دهی به منزل یا محل کار شما مراجعت خواهد کرد.

ثبت خدمات به صورت آنلاین

در این فرم مشخصات دستگاه، زمان مورد نظر و آدرس خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت، تکنسینی با توجه به خدمت انتخابی، برای شما در نظر گرفته شود
شماره تماس و دیگر مشخصات سرویس کاربرای شما پیامک میشود

شماره تماس با نمایندگی

۰۲۱-۵۴۴۱۲۱۰۰

فهرست محتوا

اشتراک گذاری از طریق

Rate this page

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *