021-۵۴۴۱۲۱۰۰

8 صبح الی 19

Untitled-1

درخواست خدمات

با تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

تعمیرات لوازم جنرال الکتریک

تعمیرات و نمایندگی جاروشارژی آاگ AEG

نمایندگی جاروشارژی آاگ

جاروشارژی نوعی لوازم خانگی کوچک و بسیار حساس است، که در اثر استفاده نادرست ممکن است خراب شده و نیاز به تعمیرات داشته باشد. در واقع استفاده غیراصولی از جاروشارژی، باعث می‌شود تا عمر قطعات آن کاهش پیدا کند و بعد از مدتی دچار خرابی شود. با ما تا انتها همراه شوید، تا اطلاعات کاملی درباره نمایندگی و تعمیرات جاروشارژی آاگ به دست آورده، و در صورت خرابی می‌توانید تعمیرات جاروشارژی آاگ را به پارسا سرویس بسپارید.

نمایندگی و تعمیرات جاروشارژی آاگ در تهران

با توجه به شلوغی و وسیع بودن تهران، یکی از معضلات مشتریان پیدا کردن نمایندگی و تعمیرات جاروشارژی است. به همین خاطر کسانی که در تهران زندگی می‌کنند؛ زمان زیادی از وقت خود را، باید صرف پیدا کردن یک تعمیرگاه نمایند و بعد از پیدا کردن نمایندگی، دستگاه خود را با مراجعه حضوری تحویل شعبه دهند.

این مسئله در بیشتر اوقات باعث می‌شود تا مشتریان تمایل کمتری به تعمیر جاروشارژی و سایر وسایل برقی داشته باشند. پارسا سرویس با در نظر گرفتن مسائل ذکر شده، شرایط ویژه‌ای را فراهم کرده است، که تمام افراد در سراسر استان تهران؛ می‌توانند بدون مراجعه حضوری و تنها با یک تماس تلفنی یا با مراجعه به سایت پارسا سرویس، درخواست تعمیر جاروشارژی در نمایندگی جاروشارژی آاگ AEG را داشته باشند.

نمایندگی و تعمیرات جاروشارژی آاگ در غرب تهران

امروزه تعمیرگاه‌ها و نمایندگی‌های متعددی در حاشیه شهر و دیگر مناطق غرب تهران در حال فعالیت هستند، وجود تعداد زیاد مراکز تعمیرات جاروشارژی از جمله دلایلی است که موجب شده، اکثر کسانی که در منطقه غرب تهران زندگی می‌کنند؛ برای تعمیرات جاروشارژی آاگ و سایر لوازم برقی دچار سردرگمی شوند.

هزینه‌های رفت و آمد، آسیب دیدن دستگاه حین جا به جایی و ارائه خدمات نامناسب از سوی مراکز تعمیراتی باعث شده است تا عده زیادی از افراد، از تعمیر کردن لوازم برقی خود پشیمان شوند.

در پارسا سرویس با اطمینان کافی می‌توانید از طریق سایت پارسا سرویس یا با مراجعه به نمایندگی جاروشارژی آاگ AEG در غرب تهران، از خدمات با کیفیت پارسا سرویس برخوردار شوید و بدون هیچ نگرانی دستگاه خود را برای تعمیرات به تکنسین فنی تعمیرات جاروشارژی آاگ در غرب تهران بسپارید.

نمایندگی و تعمیرات جاروشارژی آاگ در شرق تهران

پارسا سرویس به عنوان نمایندگی مجاز جاروشارژی آاگ AEG، خدمات متنوع و پرکاربردی را برای مشتریان شرق شهر تهران فراهم نماید، تا مشتریان به راحتی به خدمات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.

مشتریان می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون هیچ‌گونه محدودیت ترافیکی؛ درخواست خود را در هر نقطه‌ای از شرق تهران که می‌خواهند به ثبت برسانند. برای این موضوع کافی است از طریق سایت پارسا سرویس یا تماس تلفنی با پشتیبانی، درخواست ثبت سفارش خدمات مورد نیاز خود را داشته باشند.

اغلب کسانی که در شرق تهران زندگی می‌کنند، ممکن است نتوانند از خدمات تعمیر جاروشارژی در منزل برخوردار شوند یا از این مزایا بی اطلاع باشند؛ به همین دلیل از تعمیرات لوازم خود صرف نظر می‌کنند.

پارسا سرویس برای رفع این معضل، برای افرادی که در شرق تهران زندگی می‌کنند این اطمینان را ایجاد می‌نماید که از طریق تماس تلفنی یا سایت پارسا سرویس، سفارش تعمیر جاروشارژی در محل را ثبت نمایند؛ تا در اسرع وقت تکنسین فنی در محل حاضر شود. 

خرابی‌های رایج جاروشارژی آاگ AEG

جاروشارژی، نوعی جاروبرقی با جثه کوچک است که از آن جهت تمیز کردن مساحت کم، استفاده می‌کنند. اما استفاده غیراصولی از این وسیله باعث می‌شود که دستگاه در معرض آسیب‌ها و خرابی‌های زیادی قرار بگیرد.

تعمیرات جاروشارژی توسط تکنسین فنی پارسا سرویس

برخی مواقع در صورت استفاده طولانی مدت از این دستگاه و تمیز کردن سطوح بزرگ یا تر با آن، موجب ضعیف شدن قطعات جاروشارژی و کاهش عملکرد مناسب دستگاه خواهد شد.

اغلب کسانی که از این دستگاه استفاده می‌کنند، به دلیل استفاده غیراصولی و نگهداری نامناسب از دستگاه، باعث خراب شدن آن می‌شوند. چند نمونه از رایج‌ترین خرابی‌های جاروشارژی آاگ AEG عبارتند از:

 • کم شدن میزان مکش بعد از مدتی استفاده
 • خارج شدن صدای ناهنجار و زیاد
 • داغ شدن بیش از حد بدنه
 • خاموش شدن ناگهانی هنگام استفاده
 • خارج شدن بوی سوختگی و بد در هنگام استفاده

خرابی‌های متداول ذکر شده در اغلب اوقات، به دلیل استفاده نادرست و خراب شدن قطعات جاروشارژی اتفاق می‌افتند، در ادامه در مورد هر یک از دلایل فوق توضیحات کامل‌تری ارائه خواهیم داد.

ممکن است برای شما مفید باشد: راهنمای خرید جارو شارژی

کم شدن مکش جاروشارژی AEG

یکی از مشکلات شایعی، که ممکن است برای بسیاری از جاروشارژی‌های موجود در بازار اتفاق بیفتد. کم شدن مقدار مکش جاروشارژی آاگ است، که دلایل این امر عبارتند از:

 • کم شدن میزان شارژ
 • ضعیف شدن موتور جارو
 • سوختن موتور جاروشارژی
 • گیر کردن جسم خارجی مانند تکه سنگ یا تکه کاغذ در لوله‌های جارو
 • غبار گرفتگی قطعات جارو
 • پر شدن مخزن،
 • کثیف شدن فیلتر و…

سرویس جاروشارژی AEG

دلایل فوق از جمله متداول‌ترین دلایل کم شدن مکش جارو به شمار می‌آیند. برای اینکه بخواهید مشکل پیش آمده را در جاروشارژی بر طرف کنید، باید قسمت‌های مختلف دستگاه را مورد بررسی قرار داده، تا علت اصلی این مسئله را پیدا کنید.

سروصدای زیاد و ناهنجار جاروشارژی AEG

در صورتی که در حین استفاده از دستگاه، سروصدای زیادی از دستگاه به گوش رسید این علائم، نشان دهنده اختلال در برخی از قطعات دستگاه می‌باشد.

برای مثال در صورت خراب شدن موتور جاروشارژی، صدای زیادی از او خارج می‌شود، یا در مواقعی ممکن است کثیف شدن فیلتر جاروشارژی، بسته شدن لوله و اتصالات آن باعث بروز این اتفاق شود.

در صورت شنیدن سروصدای زیاد جاروشارژی آاگ باید هرچه سریع‌تر برای تعمیر آن اقدام نمایید، تا مشکل پیش آمده رفع شود.

ادامه پیدا کردن این مسئله ممکن است باعث خرابی قطعات دیگر و غیر قابل استفاده شدن جاروشارژی شود.

در صورتی که جاروشارژی شما با صدای زیادی همراه است، می‌توانید با نمایندگی جاروشارژی آاگ AEG تماس گرفته و درخواست تعمیر این وسیله پرکاربرد خانگی را داشته باشید.

بوی سوختگی جاروشارژی AEG چیست؟

علت بوی سوختگی جاروشارژی AEG، در هنگام استفاده از جاروشارژی یا شارژ کردن دستگاه، می‌تواند به دلایلی متعددی اتفاق افتد و همیشه، نشان دهنده سوختن کامل این وسیله شارژی نیست. دلایل این اتفاق عبارتند از:

 • سوختن برخی از قطعات جاروشارژی
 • سوختن شارژر
 • استفاده طولانی مدت از جاروشارژی
 • پر شدن کیسه یا مخزن دستگاه

در صورتی که با وجود تعویض شارژر و خالی کردن مخزن، قادر به روشن کردن جاروشارژی و رفع بوی سوختگی نشدید، می‌توانید با نمایندگی جاروشارژی آاگ AEG تماس بگیرید و درخواست تعمیر این وسیله خانگی را داشته باشید.

نحوه ثبت سفارش خدمات

پارسا سرویس به عنوان یک مرکز معتبر و با برنامه، شرایط ساده و متفاوتی را برای همه مشتریان فراهم کرده است. در وهله اول شما می‌توانید، درخواست سفارش خدمات خود را از طریق تماس تلفنی با مرکز به ثبت برسانید.

اگر شرایط مناسب برای ثبت سفارش خدمات در نمایندگی جاروشارژی آاگ AEG، از طریق تماس تلفنی ندارید؛ می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی، ایمیل و فرم آنلاین در سایت پارسا سرویس، برای ثبت سفارش خدمات و تعمیر لوازم برقی و خانگی اقدام کنید.

کارشناسان سایت پارسا سرویس، در اولین فرصت برای صحت اطلاعات و تکمیل آن‌ها با مشتری تماس حاصل کرده و در صورت تأیید، تکنسین فنی حاذق را به محل اعزام می‌کنند.

 

تماس با نمایندگی جاروشارژی آاگ AEG

نحوه ثبت سفارش در نمایندگی و تعمیرات جاروشارژی آاگ AEG

پارسا سرویس برای خدمات‌رسانی صحیح به مشتریان، روش بسیار ساده‌ای را برای برقراری ارتباط با کارشناسان فراهم کرده است. تا همه مشتریان بتوانند علاوه بر ثبت درخواست آنلاین و حضوری، با شماره‌گیری شماره‌های درج شده در صفحه، از ساعت ۸ صبح تا ۷ شب، درخواست خود را در نمایندگی جاروشارژی آاگ AEG ثبت کنند.

آدرس نمایندگی و تعمیرات جاروشارژی آاگ AEG

یکی از سؤالات رایجی که در اغلب اوقات توسط مشتریان، از کارشناسان ما سوال می‌شود: این است که آدرس نمایندگی و تعمیرات جاروشارژی آاگ AEG کجاست؟

مشتریان می‌توانند با مراجعه به تمام صفحات سایت پارسا سرویس یا شبکه‌های اجتماعی این مرکز، از آدرس حضوری نمایندگی جاروشارژی آاگ AEG مطلع شوند.

سوالات متداول

سؤالات متداول از نمایندگی و تعمیرات جاروشارژی آاگ AEG

پرسش: ثبت درخواست در پارسا سرویس به چه روش‌هایی امکان‌پذیر است؟

پاسخ: ثبت درخواست با پر کردن فرم آنلاین در سایت، مراجعه حضوری، تماس تلفنی با مرکز، ایمیل و پیام به شبکه‌های اجتماعی از روش‌های ثبت درخواست در پارسا سرویس به شمار می‌آیند.

پرسش: آیا استفاده از خدمات و نمایندگی تعمیر جاروشارژی آاگ در پارسا سرویس رایگان است؟

پاسخ: خیر؛ تمام خدمات پارسا سرویس با اخذ هزینه از جانب مشتریان انجام می‌شود.

پرسش: دلیل استقبال مشتریان از خدمات پارسا سرویس به عنوان نمایندگی جاروشارژی AEG چیست؟

پاسخ: پارسا سرویس نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی با ارائه سرویس تعمیر جاروشارژی در محل، دریافت هزینه خدمات با قیمت مناسب، استفاده از تجهیزات باکیفیت و قطعات اصلی موجب رضایت مشتریان گردیده است.

پرسش: آیا امکان مراجعه حضوری به پارسا سرویس برای تعمیر جاروشارژی آاگ وجود دارد؟

پاسخ: بله؛ مشتریان گرامی می‌توانند برای تعمیر جاروشارژی آاگ، به صورت حضوری به پارسال سرویس مراجعه نمایند.

به مشاوره نیاز دارید؟

با ما تماس تلفنی بگیرید

ارسال درخواست

فرم زیر را تکمیل نمایید

لطفا فرم زیر را با بهره گیری از کارت گارانتی و با دقت کامل نموده و پس از کلیک بر روی مربع کنار عبارت I’m not a robot دکمه ارسال درخواست را بزنید.

پردازش درخواست

اندکی منتظر بمانید

پس از دریافت درخواست شما، پیامک تاییدیه درخواست از طرف سیستم خدمات برای شما ارسال میشود و در صورتی که نیازی به اطلاعات بیشتر باشد کارشناسان ما با شما تماس میگیرند.

تکمیل درخواست

ارسال تکنیسین

پس از طی مراحل لازم، تکنیسین مورد نظر با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی ساعت حضور، برای سرویس دهی به منزل یا محل کار شما مراجعت خواهد کرد.

ثبت خدمات به صورت آنلاین

در این فرم مشخصات دستگاه، زمان مورد نظر و آدرس خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت، تکنسینی با توجه به خدمت انتخابی، برای شما در نظر گرفته شود
شماره تماس و دیگر مشخصات سرویس کاربرای شما پیامک میشود

شماره تماس با نمایندگی

۰۲۱-۵۴۴۱۲۱۰۰

فهرست محتوا

اشتراک گذاری از طریق

۵/۵ - (۱ امتیاز)