021-۵۴۴۱۲۱۰۰

8 صبح الی 19

Untitled-1

نمایندگی یخچال فریزر آاگ؛ نصب و تعمیرات
یخچال AEG

نمایندگی رسمی یخچال فریزر AEG در تهران، شرکت پارسا سرویس می‌باشد. این شرکت تمامی خدمات نصب، سرویس دوره‌ ای، تعمیرات و خدمات پس از فروش یخچال آاگ را بر عهده دارد. نحوه عملکرد یخچال مانند یک کلونی می‌باشد، یعنی هر قطعه موثر و تکمیل کننده دیگری است همین امر موجب می‌شود تعمیرات یخچال آن هم با قطعات اصلی و اورجینال بسیار مهم و ضروری شود.  ازآنجایی‌که مشتری‌مداری خط مشی و تمرکز اصلی نمایندگی تعمیرات یخچال AEG می‌باشد، پس از ثبت درخواست توسط مشتری، در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام به اعزام تعمیرکار و رفع مشکل پیش آمده می‌شود.

نمایندگی یخچال aeg

نمایندگی یخچال AEG در ایران

شرکت پارسا سرویس به،عنوان نمایندگی یخچال AEG انجام تعمیرات تخصصی، نصب و راه‌اندازی اولیه و خدمات پس از فروش انواع یخچال‌های AEG در تهران و سایر شهرهای ایران را برعهده دارد. بروز هرگونه نقص که عملکرد یخچال و فریزر را با اشکال مواجه می‌کند برای مصرف‌کننده تجربه ناخوشایندی است. ازآنجایی‌که مشتری‌مداری خط مشی و تمرکز اصلی نمایندگی می‌باشد، پس از ثبت درخواست توسط مشتری، در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام به اعزام تعمیرکار و رفع مشکل پیش آمده می‌شود.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر آاگ در تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال AEG در تهران شرکت پارسا سرویس است که تمامی خدمات پس از فروش این برند را برعهده دارد. همچنین پارسا سرویس با بیش از ۱۳۰ شعبه فعال تعمیرات یخچال آاگ در سراسر ایران آماده ارائه خدمات نصب، تعمیرات و سرویس های دوره‌ای به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

مزیت‌های مراجعه به نمایندگی رسمی تعمیر یخچال آاگ

قیمت زیاد، کیفیت بسیار پایین، تکنسین های غیر حرفه‌ای و موارد بسیار دیگر از جمله مشکلاتی هستند که احتمالا هنگام خرابی یکی از لوازم منزل و مراجعه به تعمیرکار غیر متخصص در آن زمینه مواجه شده‌اید. تکنولوژی بالای بکار رفته در یخچال های آاگ یقینا ورای دانش صرفا تجربی تعمیرکاران یخچال و یا لوازم منزل می‌باشند. تماس با نمایندگی رسمی یخچال آاگ، خیال شما را از بابت موارد ذکر شده آسوده می‌کند. از مزیت‌های مراجعه به نمایندگی رسمی می توان چند مورد دیگر نام برد:

 • تعیین دستمزدهای منصفانه برای تعمیرات 
 • پایبندی به تعهدات گارانتی یخچال آاگ
 • به‌کارگیری تکنسین‌های کارآزموده و باتجربه
 • استفاده از قطعات اصل و لوازم یدکی اورجینال
 • اعزام آنی تعمیرکاران به منزل یا محل کار برای انجام تعمیرات یخچال AEG
 • ارسال تصویر، نام و شماره تعمیرکار توسط شرکت قبل از اعزام

تکنسین‌های آاگ برای وقت و هزینه مشتری ارزش و احترام قائل هستند و انجام تعمیرات انواع یخچال فریزر و ساید آاگ را در سریع‌ترین زمان ممکن و کیفیت قابل قبول انجام می‌دهند.

      ۱.ضمانت اصالت تعمیر یخچال آاگ

قطعات اصلی یخچال و ساید آاگ در کیفیت عملکرد این محصول تاثیرگذار است. اورجینال بودن قطعات مصرفی در تعمیرات انواع یخچال و فریزر یک اصل مهم در نمایندگی آاگ است که تمام تعمیرکاران به آن پایبند می‌مانند. قیمت تمام شده پایین‌تر دلیل خوبی برای تعمیرکاران پارسا سرویس نیست که از قطعات غیراصل در تعمیر یخچال آاگ استفاده کنند. کسب رضایت حداکثری مشتریان اصل مهم‌تری در تعمیر یخچال آاگ می‌باشد.

      ۲. تعمیرکار خبره یخچال AEG

تعمیرات در نمایندگی یخچال آاگ توسط تکنسین‌های باتجربه انجام می‌شود. شناخت بالای تعمیرکاران پارسا سرویس از یخچال، فریزر AEG باعث می‌شود که خرابی‌های رایج و نقص عملکرد دستگاه‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن شناسایی و انجام شود. تعمیرکاران نمایندگی یخچال آاگ همواره در حال به‌ روز کردن دانش خود در زمینه جدیدترین مدل‌های یخچال و فریزر هستند تا بتوانند خدمت بهتری به مشتریان خود ارائه دهند.

آشنایی با خرابی‌های رایج یخچال فریزر و ساید بای ساید آاگ

امروزه به کمک اینترنت و دفترچه راهنمای محصولات تعداد زیادی از تعمیرات رایج انواع یخچال آاگ می‌تواند در منزل و توسط مصرف‌کننده انجام شود. برای مثال سروصدای زیاد یخچال به احتمال زیاد با تمیز کردن کندانسور از بین می‌رود. نشت آب ناشی از یخ زدن شیر تخلیه محفظه یخساز در بسیاری از مواقع با باد گرم سشوار برطرف می‌شود. سایر خرابی‌های رایج انواع یخچال و ساید آاگ عبارتند از:

 • یخ زدن یخچال
 • از کار افتادن فریزر
 • کار نکردن چراغ فریزر
 • سخت باز شدن در فریزر آاگ
 • صداهای عجیب یخچال / فریزر
 • نشت آب در یخچال، فریزر و ساید‌بای‌ساید
 • روشن بودن چرغ هشدار (چشمک‌زن) یخچال فریزر

پیشنهاد می‌شود هرگونه نقص در عملکرد یخچال AEG به تعمیرکاران متخصص و باتجربه نمایندگی رسمی سپرده شود.

      ۱.چراغ هشدار یخچال آاگ

روشن بودن چراغ هشدار یا آلارم خطر یخچال می‌تواند نشان‌دهنده سرمایش ناکافی و یا درجه حرارت بسیار بالا باشد. همچنین ممکن است در اثر قطع برق تنظیمات دمای یخچال به هم ریخته باشد. معمولا با فشار دادن هر کدام از دکمه‌های بدنه یخچال نشانه هشدار (در بعضی از مدل‌ها زنگ هشدار) قطع می‌شود و سپس می‌توان به تنظیم مجدد دمای یخچال و فریزر پرداخت. اگر نشانه هشدار برطرف نشد نیاز به تماس با تعمیرکاران نمایندگی یخچال آاگ وجود دارد.

      ۲.یخ زدگی یخچال

عوامل مختلفی مانند دمای هوای محیط و میزان پُر بودن یخچال تاثیر مستقیم بر دمای داخلی آن دارند. مشکل یخ زدگی یخچال آاگ می‌تواند به دلایل زیر باشد.

   • دمای یخچال کاهش یافته باشد.
   • درب یخچال به طور کامل بسته نشود.
   • در یخچال به مدت طولانی باز مانده است.
   • غذای داغ مستقیم درون یخچال قرار می‌گیرد.

با برطرف کردن هر آنچه که مانع از بسته شدن مناسب در یخچال می‌شود و تنظیم مجدد دمای آن تا حد زیادی مشکل یخ بستن یخچال برطرف می‌شود. در صورت استمرار مشکل یخ‌بستگی بهتر است با نمایندگی تعمیر یخچال آاگ تماس گرفته شود.

      ۳.صدای عجیب یخچال فریزر AEG

یخچال و فریزر آاگ به صورت طبیعی مقداری صدا تولید می‌کند که در حالت عادی چندان آزاردهنده نیست. صداهایی مانند جیرجیر، حباب زدن، صدای کلیک، تق‌تق و ضربه ناشی از فعالیت اجزا اصلی یخچال است. درصورتی‌که صدای یخچال به تازگی تغییر کرده و یا بلندتر شده نشانه این است که یخچال درست کار نمی‌کند. بهتر است قبل از تماس با نمایندگی تعمیر یخچال آاگ از موارد زیر اطمینان حاصل شود.

   • دستگاه تهویه یخچال به خوبی کار می‌کند.
   • وسیله‌ای در قسمت بالایی یخچال وجود نداشته باشد.
   • هیچ‌چیز به بدنه یا فضای پشتی یخچال نچسبیده باشد.

تمام صداهای تولید شده توسط یخچال گاهی خاموش می‌شود و یخچال در آرامش به کار خود ادامه می‌دهد. در شرایطی که صدای یخچال هیچوقت قطع نشود یا بلندتر از حد تحمل باشد زمان آن رسیده که کار به تعمیرکاران یخچال آاگ سپرده شود.

      ۴.نشتی آب یخچال فریزر آاگ

نشت آب در یخچال فریزر آاگ خرابی متداولی است که گاهی اتفاق می‌افتد. اگر نشت آب یخچال خفیف باشد امکان کنترل آن در خانه وجود دارد درغیراین‌صورت تعمیرکاران نمایندگی یخچال آاگ اقدامات لازم را انجام خواهند داد. دلایل نشت آب یخچال به شرح زیر است.

   • مسدود شدن کانال V شکل یخچال
   • وصل نبودن جریان آب ذوب شده به سینی اواپراتور
   • مسدود بودن دریچه‌های یخچال (فریزر) توسط مواد غذایی

عیب‌یابی مشکل نشت آب یخچال ممکن است دشوار باشد به همین علت تکنسین‌های باتجربه تعمیرات یخچال آاگ برای برطرف کردن این مشکل حاضر هستند.

ریختن آب یخچال آاگ

ارورهای رایج یخچال فریزر آاگ

جدول زیر معنای برخی از ارورهای رایج یخچال فریزر آاگ را نشان می‌دهد که به درک بیشتر مشکل به وجود آمده و ثبت درخواست تعمیرات کمک می‌کند.

بی‌توجهی به ارورهای موجود روی بدنه یخپال آاگ ممکن است خرابی‌های بیشتری به دنبال داشته باشد. یخچال یکی از مهم‌ترین لوازم خانگی و نیازمند رسیدگی منظم است. بهتر است قبل از تماس با تعمیرکاران اقدامات معمول در ارتباط با برطرف کردن مشکلات یخچال آاگ انجام شود. اطمینان از سالم بودن سیستم برق‌رسانی و دوشاخه و یا فیوز و سوکت یخچال علت بسیاری از ارورها را مشخص می‌کند. اگر مشکل یخچال ناشی از سیستم برق است بهتر است برق‌کاری حرفه‌ای تعمیرات یخچال را انجام دهد درغیراین‌صورت نمایندگی تعمیر یخچال آاگ کار را انجام خواهد داد.

تفاوت یخچال فریزر های جدید و قدیمی AEG

با وجود تکنولوژی تمامی لوازم خانگی ها پیشرفت چشمگیری داشته اند که یخچال فریزر آاگ از این مسئله جدا نیست. از تفاوت های فریزر جدید و فریزر قدیمی aeg می‌توان به سیستم خنگ کنندگی چندگانه و قدرتمند نسل جدید اشاره کرد. همچنین وجود آپشن های جدید مانند نمایشگر LED  ، آبریز و سیستم عیب یابی خود دستگاه از دیگر تفاوت های یخچال فریزر جدید و قدیم آاگ می‌باشد.

راهنما ثبت درخواست تعمیرات آاگ

شما می‌توانید از طریق فرم انتهای صفحه و با گذاشتن نام، نام خانوادگی، شماره تماس، تعیین زمان مراجعه، آدرس محل سکونت و نوع مشکل خود جهت تعمیر یخچال خود اقدام فرمایید. پس از تکمیل فرایند برای شما پیامی حاوی لینک و مشخصات تعمیرکار برای شما ارسال می‌شود. همچنین برای هماهنگی بیشتر تعمیرکار قبل از مراجعه به محل با شما تماس می‌گیرد.

به مشاوره نیاز دارید؟

با ما تماس تلفنی بگیرید

شماره تماس نمایندگی یخچال آاگ (ثبت سفارش تلفنی تعمیرات)

ثبت سفارش انواع تعمیرات در نمایندگی یخچال آاگ به صورت تلفنی هم انجام می‌شود. برای این کار می‌توانید با شماره ۰۲۱۵۴۴۱۲۱۰۰ تماس بگیرید. کارشناسان پارسا سرویس همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۷ شب به صورت تلفنی پاسخگوی انواع سوالات شما در زمینه  تعمیرات یخچال فریزر آاگ، هزینه تعمیرات رایج و نصب هرگونه وسیله برقی آشپزخانه از برند AEG هستند.

قطعات اصلی یخچال فریزر AEG

قیمت تعمیرات خرابی‌های رایج یخچال فریزر آاگ

قیمت تعمیرات رقابتی و ضمانت قطعات مصرفی باعث می‌شود که تعمیرات تخصصی انواع یخچال و فریزر آاگ به جایی به جز نمایندگی رسمی آن سپرده نشود. پس از اعزام تعمیرکار توسط نمایندگی و اصطلاحا «دست به آچار شدن تکنسین» هزینه تعمیرات یخچال به اطلاع مشتری می‌رسد و در صورت رضایت او تعمیرات لازم انجام می‌شود. در صورت انصراف مشتری محترم از ادامه تعمیرات صرفا هزینه ایاب ذهاب و یا «هزینه کارشناسی» از ایشان دریافت می‌شود.

تعمیرات رایج یخچال، فریزر و ساید بای ساید آاگ تعرفه و هزینه حدودی تعمیرات (به تومان)
شارژ یخچال فریزر آاگ ۴۰۰ هزار تومان تا بالاتر از یک میلیون تومان
شارژ مجدد گاز ساید بای ساید آاگ ۶۰۰ هزار تومان تا بالاتر از یک میلیون تومان
باز و بسته کردن در ساید بای ساید هر در حدود ۲۰۰ هزار تومان
رگلاژ در یخچال بالاتر از ۵۰۰ هزار تومان
عیب‌یابی و تعمیر یخساز یخچال نزدیک به ۱ میلیون تومان
تعمیر و یا تعویض کمرپسور یخچال از حدود ۶۰۰ الی ۹۰۰ هزار تومان
تعویض لولای درب یخچال ۴۰۰ هزار تومان
تعویض ترموستات یخچال حدود ۶۰۰ هزار تومان
عیب‌یابی و برطرف کردن نشت آب یخچال ۴۰۰ الی ۵۵۰ هزار تومان

هزینه تعمیر و یا تعویض برد یخچال فریزر و ساید آاگ در محل و براساس میزان خرابی آن مشخص می‌شود. هزینه انجام تعمیرات رایج در نمایندگی یخچال آاگ مطابق تعرفه اتحادیه و قیمت منصفانه است. اطلاعات بیشتر هنگام حضور تعمیرکار در محل و انجام عیب‌یابی اولیه به اطلاع متقاضی خدمات خواهد رسید.

نتیجه‌گیری

نمایندگی یخچال آاگ تلاش می‌کند که در زمان سختی پشتیبان و کمک حال مشتریان لوازم خانگی خود باشد. بروز خرابی در انواع یخچال و فریزر آاگ برای مشتری تجربه دلپذیری نیست و لازم است برای به خطر نیفتادن سلامت افراد هر چه سریع‌تر برطرف شود. نمایندگی رسمی و خدمات پس از فروش یخچال آاگ تلاش می‌کنند با بالا بردن رضایت مشتریان نام نیک این برند را حفظ کند. به همین دلیل نمایندگی تعمیر یخچال آاگ، پارسا سرویس پس از ثبت درخواست در سریع‌ترین زمان ممکن به اعزام متخصصین، عیب‌یابی و برطرف کردن خرابی‌های رایج می‌پردازد. نصب، سرویس‌های منظم دوره‌ای و انجام تعمیرات تخصصی انواع یخچال از اصلی‌ترین وظایف نمایندگی تعمیرات یخچال آاگ در ایران است. سال‌ها تلاش و خدمت صادقانه نیاز است که مشتریان بتوانند به یک برند لوازم خانگی اعتماد کنند. برند AEG بیش از ۱۲۰ سال و نمایندگی رسمی آن در ایران بیش از ۲۰ سال است که تلاش می‌کنند بالاترین کیفیت خدمات پس از فروش را برای مصرف‌کننده به وجود بیاورند.

سوالات پرتکرار

 1. تعمیرکار نمایندگی یخچال آاگ چه زمانی در محل حاضر می‌شود؟ پس از ثبت درخواست اولیه در اولین زمان ممکن تعمیرکار پارسا سرویس با مشتری تماس می‌گیرد و هماهنگی‌های لازم در خصوص حضور در محل انجام می‌شود.
 2. هزینه تعمیرات یخچال آاگ در نمایندگی رسمی آن چقدر است؟ هزینه انواع تعمیرات رایج در نمایندگی رسمی یخچال آاگ منصفانه و مطابق نرخ اتحادیه می‌باشد.
 3. خدمات نمایندگی پارسا سرویس محدود به تهران می‌شود؟ نمایندگی پارسا سرویس علاوه‌بر تهران در سایر شهرها نیز نمایندگی فعال برای خدمت‌رسانی به مشتریان آاگ دارد.
 4. هر چند وقت یک بار لازم است فیلتر یخچال آاگ عوض شود؟ بهتر است هر ۶ ماه یک بار اقدام به تعویض فیلتر یخچال آاگ شود اما برای اطلاع بیشتر می‌توانید از ۸ صبح الی ۷ عصر با کارشناسان نمایندگی رسمی آاگ با شماره ۰۲۱۵۴۴۱۲۱۰۰ مشورت کنید.
 5. آیا برای تعمیر یخچال به مراجعه حضوری به نمایندگی نیاز است؟ خیر. ثبت سفارش انواع تعمیرات در نمایندگی آاگ از طریق وب سایت آن (پارسا سرویس) و یا شماره ۰۲۱-۵۴۴۱۲۱۰۰ انجام می‌شود

ثبت خدمات به صورت آنلاین

در این فرم مشخصات دستگاه، زمان مورد نظر و آدرس خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت، تکنسینی با توجه به خدمت انتخابی، برای شما در نظر گرفته شود
شماره تماس و دیگر مشخصات سرویس کاربرای شما پیامک میشود

شماره تماس با نمایندگی

۰۲۱-۵۴۴۱۲۱۰۰

فهرست محتوا

اشتراک گذاری از طریق

عناوین اصلی این مقاله
۵/۵ - (۱ امتیاز)

2 پاسخ

  1. بله، در صورت وجو قطعه مورد نیاز یخچال aeg شما قابل تعمیره
   لطفا از طریق فرم در انتهای این صفحه در خواست خودتون رو ارسال کنید
   همینطور می تونید با شماره ۰۲۱۵۴۴۱۲۱۰۰ تماس بگیرین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *