021-۵۴۴۱۲۱۰۰

8 صبح الی 19

Untitled-1

درخواست خدمات

با تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

تعمیرات لوازم جنرال الکتریک

تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی آاگ AEG

نمایندگی ماشین لباسشویی aeg ماشین لباسشویی یکی از لوازم خانگی است که امروزه از محبوبیت بسیار زیادی در بین خانوارها برخورداراست، به همین دلیل در هنگام خرید دستگاه باید به برند آن توجه ویژه داشت. یکی از برندهای خوب بازار، ماشین لباس شویی آاگ AEG که ساخت آلمان است  می‌باشد. برای اطمینان از خرید می‌توانید به نمایندگی ماشین لباس شویی آاگ AEG مراجعه کنید تا از خدمات نمایندگی ماشین لباس شویی آاگ AEG آگاه شوید. با ما تا انتهای مقاله همراه باشید تا هر آنچه که درباره عیب‌یابی و تعمیر ماشین لباس شویی آاگ AEG نیاز دارید، آگاهی پیدا کنید.

چگونگی ثبت خدمات در نمایندگی ماشین لباس شویی آاگ AEG

یکی از مباحثی که همواره از کارشناسان ما سوال می‌شود این است که برای اینکه از خدمات نمایندگی ماشین لباسشویی آاگ AEG استفاده کنیم نحوه ثبت خدمات به چه صورت خواهد بود؟ مراحل دریافت خدمات نمایندگی و تعمیرات ماشین لباس شویی آاگ AEG به شرح ذیل است:

 1. برقراری تماس با پارسا سرویس به نمایندگی ماشین لباس شویی آاگ AEG با شماره ۵۴۴۱۲۱۰۰-۰۲۱ و ثبت درخواست سرویس و تعمیرات
 2. تکمیل کردن فرم ثبت آنلاین از طریق سایت پارسا سرویس
 3. تماس کارشناسان فنی ما با شما برای مشاوره تلفنی و هماهنگی‌های لازم
 4. حضور تعمیرکار در منزل شما برای عیب‌یابی دستگاه
 5. بررسی وضعیت دستگاه و عیب‌یابی آن به همراه تعیین هزینه تعمیرات
 6. تعمیر و در صورت نیاز تعویض قطعات معیوب
 7. تست سلامت دستگاه در حضور مشتری
 8. صدور فاکتور و ارائه آن به مشتری

همان‌طور که مشاهده کردید ثبت درخواست برای استفاده از خدمات سایت پارسا سرویس بسیار آسان و کم هزینه خواهد بود، چرا که نیازی نیست دستگاه را به صورت حضوری به محل نمایندگی آاگ (AEG) تحویل دهید. کافی است با تکمیل فرم ثبت آنلاین درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و با کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمت درخواستی شما، نیروی متخصص به محل اعزام نمایند و در سریع‌ترین زمان ممکن تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG را برای شما انجام دهند.

متداول‌ترین خرابی‌های ماشین لباس شویی آاگ AEG

یکی از مباحثی که خانوارها با آن همواره مواجه می‌شوند خرابی‌هایی است که در زمان استفاده از ماشین لباس شویی اتفاق می‌افتد که اغلب قابل رفع هستند. در ادامه به برخی از این خرابی‌ها و راهکارهایی برای رفع آنها می‌پردازیم:

 1. عدم تخلیه آب توسط ماشین لباس شویی آاگ AEG
 2. عدم شستشوی خوب لباس‌ها و وجود لکه روی آنها
 3. تعمیر ماشین لباس شویی آاگ AEG به دلیل عدم آبگیری
 4. تعمیر ماشین لباس شویی آاگ AEG به دلیل عدم چرخش دیگ لباسشویی
 5. بسته نشدن درب ماشین لباس شویی آاگ AEG
 6. شروع نشدن برنامه شستشو ماشین لباس شویی آاگ AEG
 7. تعمیر ماشین لباس شویی آاگ AEG به دلیل نشتی آب

رعایت نکات ذکر شده در ویدئو، کمک می‌کند تا عمر ماشین لباسشویی آاگ شما بیشتر شود  و همچنین  هزینه سرویس آن کاهش پیدا کند. نکاتی مثل استفاده پودر شست شو مناسب، استفاده نکردن بیش از حد لباس در هر بار شست شو، استفاده از محافظ برق و… هر چند نکات کوچکی بنظر می‌رسند، اما در دراز مدت تاثیر بسزایی در کارکرد ماشین لباسشویی شما دارند.

عدم تخلیه آب توسط ماشین لباس شویی آاگ AEG

اگر تخلیه آب در لباسشویی با مشکل مواجه شد، در اولین قدم شلنگ تخلیه را بررسی کنید که دچار آسیب یا پارگی یا پیچ‌خوردگی نشده باشد.

در صورتی که شلنگ سالم بود باید پمپ تخلیه را بررسی کنید، چرا که امکان گرفتگی توسط مو یا پرز لباس‌ها وجود دارد. در نهایت اگر مشکل برطرف نشد، اتصالات شلنگ تخلیه را بررسی کنید و در صورت شل بودن آن را محکم کنید.

عدم شستشوی خوب لباس‌ها و وجود لکه روی آن

اگر ماشین لباس شویی آاگ AEG شستشوی لباس‌ها را به خوبی انجام نمی‌دهد، ابتدا مواد شوینده را بررسی کنید شاید به دلیل کافی نبودن مقدار آن شستشو به خوبی انجام نشده است که در این شرایط بهتر است مقدار بیشتری از شوینده را داخل محفظه دستگاه بریزید یا از یک ماده شوینده با یک برند دیگر استفاده کنید.

ماشین لباسشویی آاگ

در برخی موارد به دلیل وجود لکه‌های سخت و سفت باید مواد شوینده مخصوص استفاده کنید، که قدرت پاک‌کنندگی بیشتری دارند. میزان دمای مناسب برای شستشوی لباس‌هایتان انتخاب کنید، چرا که اگر دمای شستشو درست تنظیم نشده باشد ممکن است این اتفاق رخ دهد و لباس‌ها به خوبی شسته نشوند.

مورد آخری که در این شرایط می‌توان آن را بررسی کرد میزان بار شستشوی لباس‌هاست، اگر بیشتر از ظرفیت دستگاه لباس در داخل دیگ لباسشویی قرار داده شود صدمات جدی به دستگاه وارد خواهد شد و باعث می شود که لباس‌ها به خوبی تمیز نشوند.

تعمیر ماشین لباس شویی آاگ AEG به دلیل عدم آبگیری

اگر ماشین لباس شویی آاگ AEG نتواند به درستی آبگیری کند، ابتدا باید از باز بودن شیر آب مطمئن شوید. امکان رسوب گرفتن آن وجود دارد، سپس شلنگ ورودی شیر آب را مورد بررسی قرار دهید که دچار آسیب یا پیچ‌خوردگی نشده باشد.

فیلترهای تعبیه شده در ورودی شلنگ آب را بررسی کنید که دچار گرفتگی نشده باشند. البته برای تمیز کردن فیلترها می‌توانید دفترچه دستگاه را مطالعه کنید، آخرین قسمتی که باید مورد بررسی قرار دهید میزان فشار آب ورودی دستگاه است که اغلب در فصل تابستان فشار آب نسبت به سایر فصول سال کمتر است .

در صورت عدم آبگیری دستگاه با نمایندگی ماشین لباس شویی آاگ AEG در تهران و شهرستان‌ها تماس بگیرید تا به مشکل دستگاه شما در اسرع وقت رسیدگی شود.

تعمیر ماشین لباس شویی آاگ AEG به دلیل عدم چرخش دیگ لباسشویی

در صورتی که لباس شویی شما روشن شد و برنامه شستشو هم انجام شد، اما دیگ نچرخید در این صورت چند دلیل می‌تواند اتفاق افتاده باشد:

 • تسمه دستگاه از جای خود خارج شده باشد،
 • می‌تواند دینام دستگاه خراب شده باشد
 • بلبرینگ دستگاه از کار افتاده باشد
 • اگر این قطعات سالم بودند می‌تواند ایراد از کاسه نمد باشد که در این شرایط باید دیگ و موتور ماشین لباس شویی مورد ارزیابی و بازبینی قرار گیرد.

اگر در این شرایط از دانش کافی برای تعمیر دستگاه برخوردار نیستید، می‌توانید از خدمات نمایندگی ماشین لباس شویی آاگ AEG برخوردار شوید و تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG خود را به تکنسین فنی پارسا سرویس بسپارید.

باز نشدن درب ماشین لباس شویی آاگ AEG

یکی دیگر از خرابی‌هایی که برای ماشین لباس شویی آاگ AEG اتفاق می‌افتد باز نشدن درب دستگاه است که در چنین شرایطی اولین کار، برق ورودی دستگاه و جریان داشتن برق ابتدا در پریز برق و سپس در فیوز و کنتور برق خانه را بررسی کنید، چرا که در صورت نبود برق؛ درب ماشین لباسشویی باز نخواهد شد.

اگر از وجود جریان برق اطمینان حاصل کردید برنامه شستشو دستگاه را بررسی کنید. زیرا تا اتمام کامل فرایند شستشو، درب دستگاه باز نخواهد شد و باید تا انتهای برنامه شستشو صبر کنید تا آب موجود در وان کامل تخلیه شود.

شروع نشدن برنامه شستشو ماشین لباس شویی آاگ AEG

اگر ماشین لباس شویی آاگ AEG با مشکل شروع نشدن برنامه شستشو مواجه شد: ابتدا از وجود برق در داخل دستگاه اطمینان حاصل کنید، چرا که امکان خرابی پریز برق در این مواقع وجود دارد و در صورت صحت کارکرد پریز برق، فیوز را بررسی کنید.

در این مواقع به صفحه نمایشگر دستگاه نگاه کنید شاید برنامه شروع با تأخیر را انتخاب کرده باشید که باید تاخیر را غیرفعال و شروع به کار را انتخاب نمایید، همچنین در صورت فعال بودن قفل کودک آن را غیرفعال نمایید.

نمایندگی ماشین لباسشویی آاگ( مرکزی)

در صورتی که با انجام راهکارهای فوق مشکل شروع نشدن برنامه پابرجا ماند با نمایندگی و تعمیرات ماشین لباس شویی آاگ AEG تماس گرفته و از نمایندگی درخواست کمک کنید تا عیب‌یابی دستگاه سریع‌تر انجام شود و از صرف هزینه‌های بیشتر صرفه‌جویی کنید.

تعمیر ماشین لباس شویی آاگ AEG به دلیل نشتی آب

در صورتی که ماشین لباس شویی آاگ AEG مشکل نشتی آب پیدا کرده است باید کوپلینگ شلنگ آب را بررسی کنید، چرا که اغلب اوقات به دلیل نشت شلنگ کوپلینگ روی زمین است.

در قدم بعدی شلنگ تخلیه آب را بازبینی کنید که آسیبی ندیده باشد. همچنین فیلتر پمپ تخلیه را بررسی کنید، زیرا در صورت شل بودن، امکان نشتی از این قسمت وجود دارد و در نهایت شلنگ ورودی آب دستگاه را بررسی کنید که آسیبی ندیده باشد.

اگر هریک از این خرابی‌ها با راهکارهای گفته شده برطرف نشد؛ از تعمیر ماشین لباس شویی آاگ AEG اجتناب کنید. بهترین کار در این مواقع تماس با نمایندگی ماشین لباس شویی آاگ AEG است، تا با اعزام تعمیرکار در اسرع وقت از بروز خرابی‌های بیشتر دستگاه جلوگیری به عمل آید.

انواع ارورهای ماشین لباس شویی آاگ AEG

در این قسمت به مهم‌ترین ارورها و کد خطا در ماشین لباسشویی آاگ AEG به صورت لیست وار می‌پردازیم:

 1. ارور E9F
 2. ارور EFO
 3. ارور E10
 4. ارور E20
 5. ارور E30
 6. ارور E40

برای اینکه در صورت مشاهده هر یک از این خطاها متوجه شوید که هر ارور چه پیامی را به شما می‌رساند در یک مطلب مجزا تمامی این ارورها را به صورت کامل بررسی خواهیم کرد.

برخی از معروف‌ترین ماشین لباسشویی‌های AEG

 • ماشین لباسشویی آاگ AEG با ظرفیت ۱۰ کیلوگرم مدل LFE7C1412B
 • ماشین لباسشویی آاگ AEG با ظرفیت ۹ کیلوگرم مدل L89495FL
 • ماشین لباسشویی آاگ AEG با ظرفیت ۸ کیلوگرم مدل LFB7E8431B
 • ماشین لباسشویی آاگ AEG با ظرفیت ۱۰ کیلوگرم مدل LF8C1612A
 • ماشین لباسشویی آاگ AEG با ظرفیت ۱۰ کیلوگرم مدل L7FEC146R
 • ماشین لباسشویی آاگ AEG با ظرفیت ۹ کیلوگرم مدل L7FEE845R
ممکن است برای شما مفید باشد: راهنمای خرید ماشین لباسشویی

جمع‌بندی مقاله و کلام پایانی

سایت پارسا سرویس به عنوان نمایندگی ماشین لباس شویی آاگ AEG به صورت تخصصی تمامی خدمات مربوط به سرویس و تعمیر ماشین لباس شویی آاگ AEG در قالب ۱۴۰ نماینده فعال در اقصی نقاط کشور ارائه می‌دهد.

برای اینکه ماشین لباس شویی آاگ AEG شما دچار خرابی نشود و همواره از بروز خرابی‌های آتی پیشگیری شود می‌توانید از تکنسین مجرب ما برای سرویس دستگاه خود استفاده کنید، کافی است که فرم ثبت درخواست خدمات را تکمیل کنید. در پایان خوشحال خواهیم شد نظرات و تجارب خود را درباره نمایندگی و تعمیرات محصولات آاگ AEG در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید، شاد و پیروز باشید.

به مشاوره نیاز دارید؟

با ما تماس تلفنی بگیرید

ارسال درخواست

فرم زیر را تکمیل نمایید

لطفا فرم زیر را با بهره گیری از کارت گارانتی و با دقت کامل نموده و پس از کلیک بر روی مربع کنار عبارت I’m not a robot دکمه ارسال درخواست را بزنید.

پردازش درخواست

اندکی منتظر بمانید

پس از دریافت درخواست شما، پیامک تاییدیه درخواست از طرف سیستم خدمات برای شما ارسال میشود و در صورتی که نیازی به اطلاعات بیشتر باشد کارشناسان ما با شما تماس میگیرند.

تکمیل درخواست

ارسال تکنیسین

پس از طی مراحل لازم، تکنیسین مورد نظر با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی ساعت حضور، برای سرویس دهی به منزل یا محل کار شما مراجعت خواهد کرد.

ثبت خدمات به صورت آنلاین

در این فرم مشخصات دستگاه، زمان مورد نظر و آدرس خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت، تکنسینی با توجه به خدمت انتخابی، برای شما در نظر گرفته شود
شماره تماس و دیگر مشخصات سرویس کاربرای شما پیامک میشود

شماره تماس با نمایندگی

۰۲۱-۵۴۴۱۲۱۰۰

فهرست محتوا

اشتراک گذاری از طریق

۵/۵ - (۱ امتیاز)