نمایندگی پارسا سرویس

جنرال الکتریک – آاگ – مابه

021-۵۴۴۱۲۱۰۰

8 صبح الی 19

Untitled-1

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس

هر وسیله برقی پس از مدتی استفاده ممکن است نیاز به تعمیر پیدا کند. گاهی حتی تعمیر هم نیاز نیست و تنها باید یک نمایندگی برای ارائه برخی خدمات وجود داشته باشد. اگر از ماشین ظرفشویی الکترولوکس استفاده می کنید، شما هم از این قاعده مستثنی نیستید. زمانی که دچار مشکل در دستگاه خود شوید نیاز به یک نمایندگی ماشین ظرفشویی الکترولوکس معتبر خواهید داشت. پارسا سرویس، همین نمایندگی است که به آن نیاز دارید. ما با ارائه انواع خدمات نمایندگی و تعمیر  برند  Electrolux هم اکنون آماده ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان عزیز هستیم.

در صورت بروز هرگونه مشکل در دستگاه خود می‌توانید فرم زیر را پر کنید تا تکنسین های واحد فنی ، در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. 

فرم عمومی صفحات

ماشین ظرفشویی الکترولوکس

نمایندگی ماشین ظرفشویی الکترولوکس در تهران

تهران یک کلان شهری است که شاید دسترسی به خیلی از چیزها در آن از بسیاری شهرهای کوچک دشوارتر هم باشد. ترافیک طولانی، هزینه های بالای جا به جایی و مشکلاتی از این قبیل گاهی مراجعه ما را به نمایندگی دشوار می سازد. ممکن است شما کالایی را خریداری کرده باشید اما نمایندگی آن دقیقا در دورترین نقطه شهر از شما باشد. شاید ماه ها طول بکشد که فرصت کنید به نمایندگی بروید  تا مشکل برطرف شود.

ما به مشکلاتی که در بالا گفته شد واقف هستیم و می دانیم چه مشکلاتی گریبان گیر مردم این شهر است. به همین علت نمایندگی ماشین ظرفشویی الکترولوکس پارسا سرویس در تهران در شرق و غرب در خدمت مشتریان است. به این شیوه، نیازی نیست همیشه به دورترین نقطه در شهر مراجعه کنید. بلکه در نزدیکی شما یک نمایندگی اصلی وجود دارد. پس هیچ گاه ریسک مراجعه به تعمرکار متفرقه را نکنید. این افراد با نداشتن دانش کافی، تنها هزینه های شما را چندین برابر می کنند.

نمایندگی ماشین ظرفشویی الکترولوکس در غرب تهران

غرب شهر تهران در چند سال گذشته با رشد فزاینده جمعیت روبرو بوده است. تنها کافی است تا پس از یکسال به این منطقه مراجعه کنید تا با انبوهی از ساختمان ها، شهرک ها و برج های جدید روبرو شوید. این تمرکز جمعیتی نیازمند یک نمایندگی کارآزموده دارد. نیاز است تا بتوان این میزان تقاضا را به سرعت پاسخ داد تا مشتریان هیچگاه با تأخیر روبرو نشوند.

تعمیر در نمایندگی ماشین ظرفشویی الکترولوکس در تهران

در نمایندگی ماشین ظرفشویی الکترولوکس غرب تهران، ما کلیه خدمات مورد نیاز شما مشتریان محترم را برآورده ساخته ایم. با استفاده از نیروهای متخصص و حرفه ای و مکانیزه و هوشمند کردن کارها، زمان ارائه خدمات به مشتریان را به شدت کاهش داده ایم. اکنون به عنوان سریع ترین و با کیفیت ترین ارائه دهنده خدمات نمایندگی کنار شما هستیم.

نمایندگی ماشین ظرفشویی الکترولوکس در شرق تهران

توجه به غرب تهران، مانع از این نشده است که ما بخش شرقی این شهر را فراموش کنیم. به همین تناسب ما در بخش شرقی تهران نیز کلیه خدمات تعمیر و نمایندگی را ارائه می کنیم. اگر شما هم یک ماشین ظرفشویی الکترولوکس دارید و به هر علتی نیازمند تعمیرکار یا نمایندگی دارید و ساکن شرق تهران هستید، این نمایندگی در خدمتتان است. در این مرکز نیز با بهره گیری از نیروهای زبده و قطعات اصلی خدمات مورد نظر را ارائه می دهیم.

پس تهرانی های عزیز، هیچ گونه نگرانی نداشته باشید؛ در تمامی نقاط شهر نمایندگی ماشین ظرفشویی الکترولوکس پارسا سرویس حضور دارد.

خرابی های رایج ماشین ظرفشویی الکترولوکس

هر وسیله الکترونیکی، پس از مدتی استفاده ممکن است دچار مشکلات گوناگون شود. ماشین ظرفشویی الکترولوس هم از این قاعده مستثنی نیست. اگرچه Electrolux یکی از شناخته شده ترین برندهای موجود در بازار است، اما گاهی مشکلاتی هم در محصولات آن به وجود می آید.

تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس

از جمله مهمترین موارد می توان به خرابی های زیر اشاره کرد:

  • تخلیه نکردن آب
  • روشن نشدن
  • تمیز نشدن ظرف ها پس از شستشو
  • صدای زیاد
  • نشت آب

برای اینکه بدانید آیا دستگاه شما هم همین مشکلات را دارد یا خیر، این موارد را کمی بیشتر توضیح می دهیم که با دستگاه خود مقایسه کنید.

تخلیه نکردن آب

ماشین ظرفشویی بر اساس مدل آن معمولا برای هر شستشو چندین به چند لیتر آب ورودی نیاز خواهد داشت که در مراحل گوناگون شستشو بخش به بخش تخلیه می شوند. اگر مشاهده می کنید که خروجی آب به نسبت ورودی آن کم است و دستگاه بو گرفته، ممکن است مشکل تخلیه آب به وجود آمده باشد. تخلیه نشدن آب باعث رسوب در دستگاه می شود و هزینه های شما را افزایش می دهد. تخلیه نشدن آب می تواند مشکلات جانبی دیگری همچون نشت آب را هم به وجود بیاورد. پس در صورت بروز مشکل عدم تخلیه آب، به سرعت درخواست بررسی خود را در پارسا سرویس ثبت کنید.

روشن نشدن

گاهی ممکن است با زدن دکمه روشن و شروع ماشین ظرفشویی شروع به کار نکند. برای اطمینان از اینکه مشکل از دستگاه است یا خیر، تمامی اتصالات را تست کنید. بهتر است با یک فازمتر دوشاخه را از جهت وجود برق چک کنید. اگر محافظ برای دستگاه استفاده می کنید، بررسی کنید که آیا برق در خروجی آن وجود دارد یا خیر. اگر هیچ کدام از این مشکلات نبود، درخواست تعمیر را ثبت کنید.

نکته مهم: تا زمان مراجعه تکنیسین، از تلاش دوباره برای روشن کردن دستگاه خودداری کنید.

تمیز نشدن ظرف ها بعد از شستشو

برای اینکه ببینید دستگاه شما دارای این ایراد است، ابتدا بررسی کنید که این تمیز نشدن طبیعی است یا مشکل از دستگاه است. در ابتدا موارد زیر را بررسی کنید:

  1. ظرف طبق دستور العمل و در جای مناسب قرار گرفته باشد
  2. ظرف های بزرگ جلوی منافذ ورود و آپ پاش را نگرفته باشند
  3. از مواد شوینده استاندارد برای ظروف استفاده شده باشد
  4. ماشین ظرفشویی بیش از حجم مجاز پر نشده باشد
  5. مواد غذایی بزرگ و خشک شده روی ظرف ها نباشد

اگر موارد بالا را بررسی کردید اما ماشین ظرفشویی همچنان دارای مشکل بود، باید نسبت به تعمیر دستگاه و یا سرویس آن اقدام کنید.

صدای زیاد و ناهنجار ماشین ظرفشویی الکترولوکس

یک ماشین ظرفشویی در برنامه های مختلف شستشو صدای طبیعی ای دارد. به عنوان وسیله برقی نمی توان انتظار داشت که دستگاه کاملا بدون صدا باشد. اما اگر این صدا پس از مدتی غیر طبیعی و بیش از حد بود، نیاز است برای تعمیر و بررسی اقدام کنید.

نشت آب

اگر ماشین ظرفشویی شما دچار نشستی آب شد، استفاده از آن را متوقف کنید. به هیچ عنوان تلاش نکنید بار دیگری دستگاه را روشن کنید. نشت آب می تواند باعث اتصالی شود و خطر برق گرفتگی و سوختن قطعات دستگاه را بسیار زیاد می کند. طبعا یک مشکل نشت آب هزینه و زمان کمتری برای تعمیر خواهد داشت تا زمانی که مشکل شما علاوه بر نشت شامل سوختگی قطعات شود. اما مهمتر از هر هزینه ای، سلامتی شما مهم است که با خطر برق گرفتگی روبرو نشوید.

برای بررسی اولیه، ابتدا برق را قطع کنید. سپس شیرآلات متصل شده به دستگاه را بررسی کنید. مشاهده کنید که آیا مشکل از بست ها است یا از خود بدنه دستگاه نشت صورت می گیرد. اگر مشکل از شیرآلات خارجی باشد که به دستگاه متصل شده اند، ممکن است به سادگی با استفاده از یک بست یا تعویض شلنگ مشکل برطرف شود. اما اگر مشکل نشت آب از داخل دستگاه باشد، درنگ نکنید و سریعا درخواست خود را در فرم تعمیر سایت ثبت کنید تا کارشناسان ما مشکل را بررسی کنند.

نحوه ثبت سفارش خدمات

برای ثبت سفارش، کار مشتریان بسیار ساده و راحت است. بدین منظور تنها کافی است تا فرم درخواست را تکمیل کنید. پس از بررسی این فرم توسط کارشناسان ما، با شما تماس گرفته می شود و هماهنگی جهت ارسال تکنیسین انجام خواهد شد. همچنین می توانید با مرکز خدمات پارسا سرویس تماس بگیرید و از این روش درخواست تعمیرات و خدمات نمایندگی را ثبت کنید.

تماس با نمایندگی و تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux

تماس با نمایندگی ماشین ظرفشویی الکترولوکس

می خواهید با نمایندگی ماشین ظرفشویی الکترولوکس تماس بگیرید؟ خب به نظرتان چه روش هایی برای تماس مناسب است؟ مراجعه حضوری، تماس تلفنی، ارتباط از طریق سایت یا فرم تماس؟ به نظرتان یک نمایندگی ماشین ظرفشویی الکترولوکس باید کدام یک از این روش ها را برای ارتباط استفاده کند؟ پاسخ ما این است که تمامی روش ها! شما ممکن است با یک روش خاصی از تماس راحت تر باشید. به همین منظور، ما انواع روش های تماس را برای ارتباط با مشتریان محترم در نظر گرفته ایم.

آدرس نمایندگی ماشین ظرفشویی  الکترولوکس   Electrolux

به دنبال آدرس نمایندگی ماشین ظرفشویی الکترولوکس هستید؟ نیاز به جستجو تمام شده است. پارسا سرویس همان نمایندگی مورد نظر شما است. آدرس ما را می توانید در پایین تمامی صفحات مشاهده کنید، اما این تنها آدرس پارسا سرویس نیست! ما دقیقا در محل شما هستیم. با پاسخگویی تلفنی و امکان ثبت درخواست ها به صورت تلفنی و ارائه خدمات در محل مشتریان، دیگر حتی نیاز نیست که بخواهید بدانید به کجا مراجعه کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول نمایندگی ماشین ظرفشویی الکترولوکس

پرسش: آیا خدمات تعمیر در نمایندگی الکترولوکس همراه با هزینه است؟

پاسخ: خدمات ارائه شده دارای هزینه هستند. اما ما با ارائه هزینه های مناسب، تلاش کرده ایم تا مشتریان رضایت کامل از سفارش خود داشته باشند.

پرسش: در صورت نیاز به تعویض قطعات، از چه قطعه ای استفاده می شود؟

پاسخ: ما برای خدماتی که نیازمند تعویض قطعات باشد، تنها از قطعات اصلی و اورجینال استفاده می کنیم. استفاده از این قطعات باعث می شود تا مشکل دستگاه به صورت کامل برطرف شود و با اطمینان خاطر بتوانید از ماشین ظرفشویی استفاده کنید.

پرسش: تعمیر دستگاه چقدر زمان می برد؟

پاسخ: باید توجه داشت که مشکلات گوناگونی ممکن است برای یک دستگاه رخ دهد و نتوان یک زمان ثابت برای تمامی خدمات تعمیر در نظر گرفت. اما کارشناسان ما در زمان تماس با شما، این زمان را بر حسب مشکل دستگاه به شما اعلام خواهند کرد.

پرسش: چرا پارسا سرویس را برای تعمیر و خدمات نمایندگی انتخاب کنیم؟

پاسخ: پاسخ به این پرسش بسیار ساده، اما با دلایل گوناگون است. برخی از این دلایل شامل ارائه هزینه مناسب، پاسخگویی مجموعه، ثبت سفارش بسیار ساده، استفاده از قطعات اصلی و اورجینال، بهره بری از تکنیسین ها و کارشناسان کار آزموده می شود.

اگر پرسشی دارید که هنوز پاسخ داده نشده است، با ما از نزدیک در ارتباط باشید. کارشناسان تلفنی پارسا سرویس در خدمت شما عزیزان هستند.

به مشاوره نیاز دارید؟

با ما تماس تلفنی بگیرید

ارسال درخواست

فرم زیر را تکمیل نمایید

لطفا فرم زیر را با بهره گیری از کارت گارانتی و با دقت کامل نموده و پس از کلیک بر روی مربع کنار عبارت I’m not a robot دکمه ارسال درخواست را بزنید.

پردازش درخواست

اندکی منتظر بمانید

پس از دریافت درخواست شما، پیامک تاییدیه درخواست از طرف سیستم خدمات برای شما ارسال میشود و در صورتی که نیازی به اطلاعات بیشتر باشد کارشناسان ما با شما تماس میگیرند.

تکمیل درخواست

ارسال تکنیسین

پس از طی مراحل لازم، تکنیسین مورد نظر با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی ساعت حضور، برای سرویس دهی به منزل یا محل کار شما مراجعت خواهد کرد.

ثبت خدمات به صورت آنلاین

در این فرم مشخصات دستگاه، زمان مورد نظر و آدرس خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت، تکنسینی با توجه به خدمت انتخابی، برای شما در نظر گرفته شود
شماره تماس و دیگر مشخصات سرویس کاربرای شما پیامک میشود

شماره تماس با نمایندگی

۰۲۱-۵۴۴۱۲۱۰۰

اشتراک گذاری از طریق