نمایندگی پارسا سرویس

جنرال الکتریک – آاگ – مابه

021-۵۴۴۱۲۱۰۰

8 صبح الی 19

Untitled-1

تعمیرات و نمایندگی جارو برقی الکترولوکس

نمایندگی جاروبرقی الکترولوکس یک انتخاب مطمئن برای آن دسته از افرادی است که برای تعمیرات جاروبرقی، نیاز به یک تعمیرگاه مجاز و معتبر دارند. جاروبرقی مانند سایر دستگاه های برقی و لوازم خانگی، در صورت استفاده مداوم، احتیاج به سرویس های دوره ای دارد. جاروبرقی الکترولوکس با وجود کارایی و کیفیت مناسبی که دارد، باز هم ممکن است نیاز به تعمیرات داشته باشد.

این دستگاه از لوازم خانگی نسبتاً پیچیده ای است که برای تعمیرات نیاز به دانش و تخصص بالایی دارد. پارسا سرویس به عنوان نمایندگی جاروبرقی الکترولوکس، یک انتخاب مناسب برای کسانی است که جاروبرقی برند الکترولوکس آن ها خراب شده است. پارسا سرویس آماده خدمت رسانی به عزیزانی است که برای تعمیر  و استفاده از خدمات نمایندگی در تهران نیاز به راهنمایی و کمک دارند.

در صورت بروز هرگونه مشکل در دستگاه خود می‌توانید فرم زیر را پر کنید تا تکنسین های واحد فنی ، در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. 

فرم عمومی صفحات

نمایندگی جاروبرقی الکترو لوکس

 

نمایندگی و تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس در تهران

تهران پایتخت کشور ایران است که به عنوان یکی از شهرهای شلوغ و پرجمعیت شناخته می شود. در این شهر به دلیل وجود تعداد زیادی تعمیرگاه و نمایندگی، انتخاب یکی مرکز مناسب برای تعمیر جاروبرقی الکترولوکس و سایر لوازم خانگی ممکن است دشوار باشد. در واقع با افزایش تعداد مراکز تعمیرات، امکان پیدا کردن یک مجموعه یا مرکز مناسب به عنوان نمایندگی جاروبرقی الکترولوکس در تهران با چالش هایی همراه است.

علاوه بر بالا بودن تعداد مراکز تعمیراتی، مشکلاتی نظیر بالا بودن هزینه حمل و نقل جاروبرقی، امکان خرابی دستگاه حین جا به جایی و… باعث شده است که اغلب کسانی که در استان تهران زندگی می کنند، برای تعمیر جاروبرقی الکترولوکس با مشکلاتی همراه باشند. به دلیل وجود این مشکلات در استان تهران، پارسا سرویس در نظر دارد تا به عنوان نمایندگی و تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس، به ارائه خدمات مفید برای مشتریانی بپردازد که در این شهر زندگی می کنند.

پارسا سرویس به عنوان نمایندگی مطمئنی که خدمات ویژه ای را برای رفاه مشتریان در سراسر استان تهران ارائه می دهد، خیال مشتریان را از بابت تعمیر جاروبرقی برند الکترولوکس آسوده کرده است.

نمایندگی جاروبرقی الکترولوکس در غرب تهران

شهرسازی قوی و وجود امکانات رفاهی بالا در غرب استان تهران موجب شده است تا در طی چند سال گذشته، جمعیت این منطقه از شهر تهران به شدت افزایش پیدا کند. با افزایش جمعیت، شرایط زندگی ممکن است برای اکثر افراد دشوار شود. بالا بودن میزان آلودگی، ترافیک شهری، دور بودن مراکز تعمیرات از منطقه شهری، بالا بودن هزینه حمل و نقل لوازم برقی، افزایش قیمت دستمزد تعمیرکاران در این منطقه و… موجب شده است که بسیاری از مشتریان برای تعمیر جاروبرقی الکترولوکسبا چالش هایی مواجه شوند.

نمایندگی جارو برقی الکترولوکس در تهران

 قطعاً همه افراد مایل هستند تا از رفاه بیشتری برخوردار باشند و بتوانند کارهای خود را به آسانی و با کمترین فشار انجام دهند. پارسا سرویس با در نظر گرفتن این مسئله، نمایندگی جاروبرقی الکترولوکس در غرب تهران را بر عهده گرفته است. ما در پارسا سرویس با ارائه خدماتی چون نصب، تعمیرات جاروبرقی، عیب یابی، استفاده از قطعات اصلی و… نیاز مشتریان را برای تعمیر و عیب یابی جاروبرقی الکترولوکس در غرب تهران رفع کرده ایم.

نمایندگی جاروبرقی الکترولوکس در شرق تهران

ازدیاد جمعیت در شرق تهران موجب شده است تا این منطقه مانند یکی از شهرهای بزرگ ایران، برای رفاه بیشتر به خدمات متعددی نیاز داشته باشد. همه افراد ممکن است بعد از خرید یک وسیله برقی جهت نصب و برطرف کردن خرابی آن نیاز به یک تعمیرگاه مجهز و پیشرفته داشته باشند. پارسا سرویس با توجه به این مسئله، در تلاش است تا با ساده ترین راه ها ارتباطی، نیاز مشتریان عزیزی که در شرق تهران نیاز به نمایندگی جاروبرقی الکترولوکس را دارند، رفع کند.

 این نمایندگی با ثبت درخواست به صورت غیر حضوری و تعمیرات لوازم خانگی در محل مورد نظر مشتری، علاوه بر سهولت کار تعمیرات برای مشتریان شرق تهران، باعث کاهش هزینه های تعمیرات نیز می شود. در واقع به دلیل تعمیر دستگاه توسط تکنسین های دوره دیده در محل، نیازی به پرداخت هزینه حمل  نقل برای جا به جایی جاروبرقی نخواهد بود و این نمایندگی تنها با دریافت حق الزحمه تعمیرکاران با قیمت مناسب و دریافت قیمت قطعات خریداری شده، تعمیرات لوازم خانگی را در شرق تهران با قیمت منصفانه ای انجام می دهد.

خرابی های رایج جاروبرقی الکترولوکس

الکترولوکس از برندهای معتبری است که تجهیزات و لوازم برقی قیمت مناسب و باکیفیتی را تولید می کند. در واقع استفاده از قطعات اصل و استاندارد باعث شده است تا لوازم برقی برند Electrolux از طول عمر بالایی برخوردار باشد و کمتر دچار خرابی شوند. اما جاروبرقی مانند یخچال و لباسشویی، در دسته لوازم برقی پرکاربرد قرار دارد که ممکن است در اثر استفاده نادرست و طولانی مدت خراب شود.

تعمیر در نمایندگی جاروبرقی جنرال الکتریک

خراب شدن هر یک قطعات این دستگاه موجب اختلال در عملکرد سایر قطعات آن و در نتیجه خراب شدن جاروبرقی می شود. اما اکثر کسانی که از جاروبرقی استفاده می کنند، ممکن است با خرابی های مشابهی مواجه شوند. رایج ترین خرابی های جاروبرقی الکترولوکس که باید برای تعمیرات آن به نمایندگی جاروبرقی الکترولوکس در تهران مراجعه کرد عبارت اند از:

 1. کم شدن مکش
 2. خروج صدای زیاد
 3. خارج شدن بوی سوختگی

سه خرابی بالا از مشکلات بسیار مهمی هستند که مشتریان گرامی در صورت مواجه شدن با آن، باید هر چه سریع تر به نمایندگی جاروبرقی Electrolux مراجعه کنند.

کم شدن مکش جاروبرقی الکترولوکس

دلایل کم شدن مکش جاروبرقی الکترولوکس چیست؟ در مواقعی ممکن است حین کشیدن جاروبرقی روی فرش احساس کنیم که از مکش دستگاه کم شده است. در چنین شرایطی جاروبرقی الکترولوکس قادر به جذب یا کشیدن گرد و غبار از سطح فرش یا موکت نخواهد بود. عوامل متعددی در کم شدن مکش جاروبرقی الکترولوکس دخیل هستند که برخی از این دلایل عبارت اند از:

 • سوختن یا ضعیف شدن موتور جاروبرقی
 • غیر قابل استفاده شدن فیلتر جاروبرقی برند الکترولوکس
 • گرفتگی لوله های متصل به جاروبرقی
 • پر شدن کیسه یا پاکت جاروبرقی

صدای زیاد جاروبرقی الکترولوکس

گاهی ممکن است حین کار کردن با جاروبرقی الکترولوکس احساس کنیم که صدای آن بسیار زیاد شده است. معمولاً زیاد شدن صدای جاروبرقی نشان دهنده یک اختلال است که باید برای برطرف کردن آن به نمایندگی جاروبرقی الکترولوکس مراجعه شود. عوامل متعددی در بروز این اتفاق دخیل هستند که مهم ترین آن ها عبارت اند از:

 1. شکستن پروانه یا فن درون جاروبرقی
 2. گیر کردن یک جسم خارجی در قطعات جاروبرقی
 3. از کار افتادن و خراب شدن بلبرینگ
 4. شکستگی قاب جاروبرقی و جدا شدن موتور از دستگاه

بوی سوختگی جاروبرقی الکترولوکس

خارج شدن بوی سوختگی جاروبرقی الکترولوکس یکی از مشکلات رایجی است که ممکن است بسیاری از افراد در حین کار با جاروبرقی با آن مواجه شوند. متاسفانه عده زیادی از افراد به دلیل ندانستن علت بوی سوختگی دچار نگرانی می شوند.

خرابی جارو برقی الکترولوکس

معمولاً عواملی مانند سوختن موتور جاروبرقی، استفاده طولانی مدت از جاروبرقی، پر شدن پاکت جاروبرقی و تعویض دیر هنگام جاروبرقی و عوامل دیگر، باعث بروز این مشکل در جاروبرقی می شوند. در صورت بروز این اتفاق، کافیست تا با پارسا سرویس به عنوان نمایندگی جاروبرقی الکترولوکس در تهران تماس بگیرید و درخواست خود را برای تعمیر جاروبرقی در محل به ثبت برسانید.

هزینه تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

تورم و گرانی های اخیر موجب شده است که اغلب افراد نگران هزینه تعمیر جاروبرقی الکترولوکس باشند. در رابطه با هزینه تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در پارسا سرویس، باید عرض کنیم که عوامل متعددی مانند علت خرابی، نوع قطعه آسیب دیده، شدت خرابی و…در تعیین هزینه تعمیرات جاروبرقی دخیل هستند.

 اما ما در تلاشیم تا بهترین خدمات را با قیمت منصفانه ای در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهیم. برای اطلاع بیشتر مشتریان از هزینه، جدولی را برای نرخ ارائه خدمات تهیه کرده ایم که از طریق آن می توانید از نرخ هزینه خدمات مختلف پارسا سرویس مطلع شوید.

نحوه ثبت سفارش خدمات تعمیر و سرویس جاروبرقی الکترولوکس

پارسا سرویس به عنوان نمایندگی جاروبرقی الکترولوکس در شهر تهران، شرایط ساده و آسانی را برای ثبت سفارش خدمات فراهم کرده است. مشتریان گرامی می توانند از دو طریق درخواست خود را طی زمان کوتاهی به ثبت برساند. در اولین روش شما باید فرم ثبت درخواست را با توجه به سفارش خود به ثبت برسانید.

پشتیبانان ما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند و بعد از تکمیل و بررسی صحت اطلاعات، تکنسین های با تجربه ای را برای تعمیر جاروبرقی به محل مورد نظر شما اعزام می کنند. همچنین شما می توانید با شماره درج شده در صفحه تماس حاصل کنید و درخواست خود را برای تعمیر جاروبرقی ثبت کنید.

تماس با نمایندگی جاروبرقی الکترولوکس

فراهم کردن روش های متفاوت و آسان برای برقراری ارتباط با نمایندگی جاروبرقی الکترولوکس باعث شده است که عده زیادی مایل به استفاده از خدمات پارس سرویس برای تعمیر لوازم برقی خود باشند. تماس با نمایندگی جاروبرقی الکترولوکس به شیوه های مختلفی امکان پذیر است.

تماس با نمایندگی جارو برقی الکترولوکس

شما می توانید با شماره های موجود در صفحه برای تماس تلفنی با کارشناسان ما اقدام کنید. همچنین می توانید از روش های دیگری مانند شبکه های اجتماعی، مراجعه حضوری و ایمیل ثبت درخواست خود را برای استفاده از خدمات انجام دهید.

آدرس نمایندگی و تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس

پارسا سرویس به عنوان نمایندگی جاروبرقی الکترولوکس، با ارائه خدماتی چون تعمیر لوازم خانگی درب منزل مشتری؛ شما را از دانستن آدرس نمایندگی و حمل دستگاه خود به نمایندگی این مجموعه بی نیاز می کند. کافیست تا از طریق شماره های موجود در صفحه، با این نمایندگی تماس حاصل کنید و درخواست خود را به کمک مشاوران به ثبت برسانید.

نیروهای ما در کوتاه ترین زمان ممکن درب منزل حاضر می شوند و برای رفع مشکل دستگاهتان اقدام می کنند. در صورتی که بازهم مایل به دانستن آدرس پارسا سرویس هستید، می توانید به آدرسی که در انتهای هر صفحه از سایت درج شده است، مراجعه کنید.

سوالات متداول

سوالات متدوال در مورد تعمیرات جاروبرقی الکترو لوکس

پرسش: هزینه خدمات و تعمیر نمایندگی جاروبرقی الکترولوکس چقدر است؟

پاسخ: هزینه خدمات و تعمیر نمایندگی با توجه به عوامل متعددی مانند علت خرابی، میزان خرابی، قطعه آسیب دیده و… متفاوت است.

پرسش: برای تعمیر جاروبرقی الکترولوکس از چه قطعاتی استفاده می کنند؟

پاسخ: پارسا سرویس با استفاده از تجهیزات اورجینال و سالم، تعمیرات جاروبرقی را با بهترین سطح از کیفیت انجام می دهد.

پرسش: چرا پارسا سرویس را برای تعمیر و نمایندگی جاروبرقی انتخاب کنیم؟

پاسخ: پشتیبانی دقیق و با تجربه، داشتن بیش از ۲۰ سال سابقه، استفاده از قطعات اورجینال، به کار گرفتن نیروهای زبده، تعمیر لوازم خانگی در محل و قیمت منصفانه از عواملی هستند که به دلیل رفع بسیاری از مشکلات مشتریان، پارسا سرویس می تواند یک انتخاب مناسب برای تعمیر و نمایندگی باشد.

در صورتی که با وجود سوالات بالا، بازهم سوالی ذهنتان را درگیر کرده است، می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در پارسا سرویس ارتباط حاصل کنید.

به مشاوره نیاز دارید؟

با ما تماس تلفنی بگیرید

ارسال درخواست

فرم زیر را تکمیل نمایید

لطفا فرم زیر را با بهره گیری از کارت گارانتی و با دقت کامل نموده و پس از کلیک بر روی مربع کنار عبارت I’m not a robot دکمه ارسال درخواست را بزنید.

پردازش درخواست

اندکی منتظر بمانید

پس از دریافت درخواست شما، پیامک تاییدیه درخواست از طرف سیستم خدمات برای شما ارسال میشود و در صورتی که نیازی به اطلاعات بیشتر باشد کارشناسان ما با شما تماس میگیرند.

تکمیل درخواست

ارسال تکنیسین

پس از طی مراحل لازم، تکنیسین مورد نظر با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی ساعت حضور، برای سرویس دهی به منزل یا محل کار شما مراجعت خواهد کرد.

ثبت خدمات به صورت آنلاین

در این فرم مشخصات دستگاه، زمان مورد نظر و آدرس خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت، تکنسینی با توجه به خدمت انتخابی، برای شما در نظر گرفته شود
شماره تماس و دیگر مشخصات سرویس کاربرای شما پیامک میشود

شماره تماس با نمایندگی

۰۲۱-۵۴۴۱۲۱۰۰

اشتراک گذاری از طریق