021-۵۴۴۱۲۱۰۰

8 صبح الی 19

Untitled-1

درخواست خدمات

با تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

تعمیرات لوازم جنرال الکتریک

عیب‌یابی و تعمیر یخچال GE در نمایندگی یخچال جنرال الکتریک

با وجود نمایندگی یخچال جنرال الکتریک خرید یخچال از این برند بیشتر از ۱۰ سال آرامش خاطر برای مصرف‌کننده به همراه می‌آورد. نام جنرال الکتریک در دنیای محصولات آشپزخانه بسیار شناخته شده است. یخچال‌های GE به دلیل سبک نوآورانه طراحی در سراسر جهان شناخته شده‌اند و استفاده از آن‌ها از زمان مادربزرگ‌هایمان تا به امروز رواج داشته است. کیفیت و نوآوری رمز موفقیت و وجه تمایز یخچال جنرال الکتریک در مقایسه با سایر برندها می‌باشد. جنرال الکتریک حدود ۱۲۰ سال به  تعهد خود مبنی بر تولید محصولاتی که بتواند آینده روشن‌تری برای افراد رقم بزند پایبند ماند. با تولید صدها مدل از یخچال GE مصرف‌کننده امروزی بیش از گذشته به نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک نیاز دارد. با توجه به طیف وسیع مشتریان جنرال الکتریک این کمپانی محصولات خود را برای مصارف مختلف خانگی و کافه‌ای تولید می‌کند. اهمیت کارکرد انواع یخچال باعث شده که به منظور نتیجه‌ بهتر انجام هرگونه تعمیر یخچال جنرال الکتریک به نمایندگی جنرال الکتریک که از اعتبار کافی برخوردار است سپرده شود.

نمایندگی یخچال فریزر جنرال الکتریک به صورت مرکزی

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک در تهران

برند نام آشنا و قابل اطمینان جنرال الکتریک بیش از صد سال است که تمرکز خود را روی تولید یخچال‌هایی که گذاشته که علاوه‌بر برطرف کردن نیازمندی‌های مصرف‌کنندگان باعث آسایش خیال و دلگرمی آن‌ها نیز بشود. نمایندگی یخچال جنرال الکتریک یکی از راه‌هایی است که به خریداران اجازه می‌دهد بدون نگرانی به خرید یخچال GE دلخواه خود بپردازند. جنرال الکتریک در کشورهای زیادی نمایندگی فعال دارد که یکی از آن‌ها ایران است. دفتر مرکزی نمایندگی یخچال جنرال الکتریک در ایران پارسا سرویس است که سابقه ۲۰ سال خدمات صادقانه و موفق به مشتریان یخچال و فریزر جنرال الکتریک را در کارنامه خود دارد.

هنگامی که وسایل خانگی دچار خرابی می‌شوند افراد به طور طبیعی میزانی از اضطراب را تجربه می‌کنند و شرایط با خرابی یخچال (General Electric) که قلب تپنده آشپزخانه مدرن امروزی است سخت‌تر هم می‌شود. وظیفه خدمات پس از فروش جنرال الکتریک فراهم کردن میزانی از آسودگی خیال برای مشتری است که این کار با وجود نظم، قطعات Original و تکنسین‌ها معتبر  در نمایندگی جنرال الکتریک ممکن می‌شود.

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال

عیب‌یابی یخچال فریزر جنرال الکتریک در نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک

یخچال جنرال الکتریک یکی از بهترین یخچال‌های موجود در بازار است. با این وجود امکان دارد مشکلاتی پیش بیاید که کارکرد یخچال را با مشکل مواجه کند. تعدادی از رایج‌ترین مشکلاتی که ممکن است برای یخچال‌ و ساید بای ساید جنرال الکتریک پیش بیاید به شرح زیر است.

در صورت خاموشی یخچال ابتدا دوشاخه را بررسی کنید تا مشکلی نداشته باشد. سپس به وسیله یک پریز دیگر یخچال را تست کنید یا از یک مولتی‌متر برای چک کردن جریان برق کمک بگیرید زیرا ممکن است مشکل از نارسایی برق باشد. در صورت تنظیم نبودن دما در یخچال فریزرهای دوگانه، معمولا صفحه نمایش سمت چپ، مخصوص فریزر و سمت راستی برای یخچال است؛ بهتر است قبل از هر اقدامی از تنظیمات درست یخچال و فریزر خود اطمینان حاصل کنید. عیب‌یابیفن یخچال جنرال الکتریکبا یخ‌زدایی محفظه آن امکان‌پذیر است اما اگر مشکل بزرگتر باشد، ممکن است نیاز به تعویض موتور فن وجود داشته باشد. فن کندانسور در مدیریت دمای یخچال و فریزر نقش اساسی دارد هرچند ممکن است ایراد دمای یخچال یا فریزر مربوط به باز و بسته شدن مداوم درب و استهلاک نوار درزگیر باشد. شما می‌توانید در هر ساعتی از شبانه‌روز ریشه‌یابی مشکل و سرویس یخچال، فریزر و ساید بای ساید خود را به نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک بسپاریدنشتی آب یخچال

 • بسته نشدن کامل درب یخچال
 • خنک نبودن یخچال (سرد نکردن)
 • تولید نکردن یخ (توقف تولید یخ)
 • بلند بودن صدای یخچال (نویز بلند)
 • یخ‌زدایی نکردن یخچال (برفک زدن)

ایراداتی که ممکن است برای یخچال جنرال الکتریک به وجود بیاید مشکلات رایجی است که سایر برندها نیز می‌توانند آن‌ها را تجربه ‌کنند.

۱.       یخچال جنرال الکتریک خنک نمی‌کند

نشتی آب که می‌تواند اوضاع خانه را به آشفتگی بکشاند، معمولا ناشی از خرابی مخزن آب یا گرفتگی مسیر یخ‌زدایی است. ممکن است مسیر به اندازه‌ای منجمد شده باشد که بتواند جریان آب را مختل کند. شستشو با آب جوش می‌تواند هرگونه انسداد در این مسیر را برطرف کند درغیراینصورت ممکن است نیاز به تعویض مخزن آب باشد همچنین سرد نبودن فضای داخلی یخچال باعث رشد باکتری‌هایی می‌شود که روند تخریب مواد غذایی را سریع‌تر می‌کنند. خنک نبودن فضای داخلی یخچال دلایل مختلفی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود.

 • درزگیر یخچال خراب شده باشد.
 • دریچه‌های یخچال مسدود باشد.
 • درب یخچال به درستی بسته نشود.
 • کندانسور یخچال کثیف یا شکسته باشد.
 • مشکل در پریز برق یا دوشاخه یخچال عامل دیگری است که می‌تواند خنک شدن یخچال را با اختلال مواجه ‌کند. راه‌ حل‌های زیر مشکلات سرمایش یخچال GE را بدون مراجعه به تعمیرکار برطرف می‌کند.
 • بررسی کابل، دوشاخه و پریز برق
 • اطمینان از سالم بودن درزگیر یخچال
 • بررسی کویل‌های کندانسور و اطمینان از سالم بودن و تمیزی آن‌ها

درصورتی‌که در هیچ‌کدام از موارد بالا مشکلاتی وجود ندارد، بهتر است در اولین فرصت ممکن با نمایندگی یخچال جنرال الکتریک تماس گرفته شود.

۲.     یخچال جنرال الکتریک یخ تولید نمی‌کند

یکی از رایج‌ترین مشکلات یخچال‌های جنرال الکتریک توقف تولید یخ است. اتمام یخ پدیده آزار دهنده‌ای است که نارضایتی مصرف‌کننده را به همراه دارد. توقف تولید یخ در یخچال GE ممکن است به یکی از دلایل زیر باشد.

 • انسداد شیر ورودی آب
 • مسدود بودن دریچه یخچال
 • خراب شدن یکی از قطعات یخ‌ساز

درصورتی‌که هیچ کدام از قطعات مرتبط با تولید یخ خراب یا شکسته نباشند ممکن است احتیاج به تعویض کل پکیج یخ‌ساز باشد که در این صورت بهتر است انجام تعمیرات لازم به نمایندگی رسمی GE سپرده شود.

۳.    صدای یخچال هنگام کار کردن بلند است

 

صدای بلند یخچال و فریزر هنگام کار کردن علاوه‌بر همه مشکلات می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد. کثیفی کمپرسور یخچال یکی از دلایل سروصدای زیاد یخچال یا فریز است. ممکن است حتی بعد از تمیز کردن کمپرسور باز هم صداهای بلندی از یخچال و فریزر به گوش برسد که این نشان‌دهنده خرابی کمپرسور است. سروصدای یخچال ممکن است ناشی از خرابی فن نیز باشد.

کویل‌های کمپرسور وظیفه دفع گرما را برعهده دارند پس در صورت کثیف بودن و وجود گرد و غبار کمپرسور مجبور می‌شود تلاش بیشتری برای از بین بردن هوای گرم کند. صدای بلند یخچال جنرال الکتریک ناشی از سخت‌تر کار کردن کمپرسور است. تمیز کردن کمپرسور به احتمال زیاد مشکل صدای زیاد یخچال را برطرف می‌کند اما اگر پس از نظافت سر و صدا همچنان باقی بود، بهترین تصمیم مراجعه به خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک است.

۴.      یخچال دیگر برفک زدایی(یخ زدایی) نمی‌کند

برفک‌زدایی یا Defrosting ممکن است به علت اختلال در عملکرد سیستم یخ زدایی یخچال باشد. معیوب بودن تایمر یخ‌زدایی محتمل‌ترین دلیلی است که برای یخ زدایی نکردن یخچال وجود دارد. اگر تایمر خراب باشد یخچال وارد چرخه یخ‌زدایی نمی‌شود. در اغلب یخچال‌های GE به صورت دستی می‌توان فرآیند یخ‌زدایی را آغاز کرد. اگر این چرخه بدون مشکل به پایان برسد مشکل اصلی از تایمر یخ‌زدایی است و تعمیر آن باید به تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک سپرده شود.

۵.     آب یخچال نشت می‌کند

نشتی آب که می‌تواند اوضاع خانه را به آشفتگی بکشاند، معمولا ناشی از خرابی مخزن آب یا گرفتگی مسیر یخ‌زدایی است. ممکن است مسیر به اندازه‌ای منجمد شده باشد که بتواند جریان آب را مختل کند. شستشو با آب جوش می‌تواند هرگونه انسداد در این مسیر را برطرف کند درغیراینصورت ممکن است نیاز به تعویض مخزن آب باشد.

طبق گفته تعمیرکاران پارسا سرویس نشتی آب یخچال جنرال الکتریک مشکلات زیادی را برای خریدارن به وجود می‌آورد. نشت آب در یخچال GE ممکن به یکی از دو علت زیر اتفاق بیفتد.

 • خرابی مخزن آب یخچال
 • ایراد در سیستم یخ‌زدایی یخچال

درصورتی‌که سیستم یخ‌زدایی یخچال مشکل داشته باشد نشت آب یا چکه کردن اتفاق می‌افتد. خرابی مخزن آب یخچال نیز مانع از نگهداری آب و نشت آن می‌شود. یافتن علت نشتی آب تعمیرات یخچال را هنگام ثبت درخواست سرویس کالا راحت‌تر می‌کند. نمایندگی یخچال جنرال الکتریک با دسترسی به قطعات اصلی نسبت به تعویض مخزن آن و یا رفع مشکل سیستم یخ‌زدایی اقدام می‌کند.

درب یخچال به درستی (کامل) بسته نمی‌شود

<>

اگر درب یخچال به درستی بسته نشود هوای سرد خارج و هوای گرم وارد آن می‌شود که می‌تواند باعث بیش از حد کار کردن کمپرسور شود. بسته نشدن در یخچال جنرال الکتریک ممکن است به علت یکی از دلایل زیر باشد.

 • فرسودگی نوار درزگیر
 • آسیب به لولاهای در یخچال
 • بیرون ماندن کشو یا قفسه‌‌ها

بررسی مهر و موم (واشر) درب و تراز بودن یخچال در این شرایط اهمیت دارد. درصورتی‌که تمام بررسی‌های لازم انجام شد و مشکل در یخچال همچنان باقی بود، تماس با تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک ضروری است.

تعمیرات و نمایندگی یخچال جنرال الکتریک

هزینه تعمیرات در نمایندگی یخچال جنرال الکتریک

تعمیرات در نمایندگی یخچال جنرال الکتریک (پارسا سرویس) بر طبق نرخ مصوب انجام می‌شود. لازم به ذکر است که در صورت عیب‌یابی اولیه و انصراف مشتری از انجام تعمیرات، تکنسین‌های جنرال الکتریک مجاز به دریافت هزینه کارشناسی هستند. جدول زیر راهنمای خوبی برای اطلاع‌رسانی در مورد هزینه تعمیرات رایج یخچال GE است.

تعرفه انجام تعمیرات در نمایندگی جنرال الکتریک GE
تعویض فیلتر یخچالحدود ۳۰۰ هزار تومان
تعویض فن موتور یخچالدر حدود ۴۰۰ هزار تومان
تعویض لاستیک درب یخچال۲۰۰ الی ۴۰۰ هزار تومان
رگلاژ در یخچال۲۰۰ الی ۳۰۰ هزار تومان
تعمیر یخ ساز یخچال۵۰۰ الی ۶۰۰ هزار تومان
تعویض فن ساید بای ساید۲۵۰ الی ۴۰۰ هزار تومان

اکثر تعمیرات رایج برای یخچال جنرال الکتریک نه چندان پرهزینه است و نه انجام آن وقت زیادی می‌گیرد. برای اطمینان از قیمت منصفانه تعمیر یخچال و فریزر جنرال الکتریک مراجعه به نمایندگی رسمی تعمیرات آن توصیه می‌شود.

قیمت شارژ گاز یخچال فریزر جنرال الکتریک

قیمت شارژ گاز یخچال GE در اغلب مواقع به صورت توافقی محاسبه می‌شود. حدود قیمت شارژ مجدد یخچال با توجه به مدل و ابعاد یخچال از حدود یک میلیون تومان شروع می‌شود.

هزینه نصب و سرویس ساید بای ساید جنرال الکتریک

هزینه سرویس و تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک با توجه به مدل آن حدود ۲۰۰ الی ۳۰۰ هزار تومان می‌باشد. اهمیت سرویس دوره‌ای در شناسایی به موقع مشکل یخچال و به نوعی «پیشگیری قبل از درمان» است. هزینه تعمیرات مشکلات احتمالی یخچال GE پس از عیب‌یابی اولیه تعمیرکاران جنرال الکتریک به اطلاع مشتری خواهد رسید.

نمایندگی یخچال فریزر جنرال الکتریک(انحصاری)

درباره شرکت و نمایندگی یخچال جنرال الکتریک

کمپانی جنرال الکتریک یک شرکت امریکایی و چندملیتی است که در سال ۱۸۹۲ در نیویورک به ثبت رسید. جنرال الکتریک از ترکیب شرکت سابق ادیسون جنرال الکتریک و شرکت‌های دیگری که به تولید لامپ می‌پرداختند به وجود آمد. شرکت توماس آلوا ادیسون (Thomas Alva Edison) که از سال ۱۸۷۸ به تولید لامپ رشته‌ای مشغول بود کم‌کم به تولید محصولات دیگر نیز مشغول شد. برای آشنایی بیشتر در جدول زیر تعدادی از مهم‌ترین اتفاقات برند GE آورده شده است.

تاریخچه برند جنرال الکتریک در گذر زمان
تاسیس برند جنرال الکتریک۱۸۹۲
تاسیس آزمایشگاه تحقیقاتی برای تولیدات جنرال الکتریک۱۹۰۰
تولید اولین یخچال خانگی۱۹۱۷
اختراع لامپ فلورسنت۱۹۳۸
رونمایی از شعار امروزی برند جنرال الکتریک۱۹۷۹
تبدیل شدن به یکی از سود سازترین شرکت‌های دنیا۲۰۱۱

نوآوری‌ و تنوع محصولات تولید شده توسط جنرال الکتریک به میزانی است که رقابت را برای دیگر شرکت‌ها دشوار می‌کند. از تولید لامپ رشته‌ای تا موتور جت هواپیماها همه محصولاتی از جنرال الکتریک هستند که زندگی افراد را در برهه‌‌های مختلف تاریخی تحت‌تاثیر قرار داده‌اند.

به مشاوره نیاز دارید؟

با ما تماس تلفنی بگیرید

شعار برند جنرال الکتریک

شعار نمایندگی جنرال الکتریک در سال‌های گذشته “Live better electrically” به معنای «از راه برق بهتر زندگی کن» بود که به “Progress is our most important product” به معنای «پیشرفت مهم‌ترین محصول ما است» تغییر پیدا کرد. در سال ۱۹۷۹ جنرال الکتریک برای تغییر تگ لاین برند (شعار برند) به یک کمپانی تبلیغاتی به رهبری ریچارد کاستلو مراجعه کرد و شعار نهایی برند GE انتخاب شد. “We Bring Good Things to Life” به معنای «ما چیزهای خوبی را به زندگی وارد می‌کنیم» باعث افزایش محبوبیت جنرال الکتریک در دنیا شد.

مزیت‌های مراجعه به نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

عیب‌یابی یخچال‌های جنرال الکتریک در نمایندگی رسمی آن توسط تیم حرفه‌ای تعمیرات یخچال GE انجام می‌شود. مزایای انجام تعمیرات در نمایندگی رسمی جنرال الکتریک شامل موارد زیر است.

 • قیمت منصفانه
 • ضمانت تعمیرات
 • استفاده از قطعات اصلی
 • دسترسی به تعمیرکاران آموزش‌دیده

علاوه‌بر موارد بالا برنامه‌ریزی و هماهنگی برای اعزام تعمیرکار در نمایندگی رسمی یخچال جنرال الکتریک بسیار آسان‌تر است.

۱.       قیمت منصفانه تعمیرات در نمایندگی جنرال الکتریک

هزینه تعمیرات در نمایندگی جنرال الکتریک در مقایسه با دیگران رقابتی است و تعمیرکاران باتجربه GE منصافانه‌ترین دستمزدها را برای انجام تعمیرات در نظر گرفته‌اند.

۲.     بهره‌مندی از تکنسین معتبر در نمایندگی یخچال جنرال الکتریک

تعمیرکاران باتجربه جنرال الکتریک علاوه‌بر آشنایی کامل با انواع یخچال و فریزر GE، از تجهیزات پیشرفته‌ای برای عیب‌یابی و تشخیص مشکل یخچال برخوردار هستند.

۳.    استفاده از قطعه اصل در تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک به واسطه دسترسی به لوازم یدکی و قطعات اصل یخچال و فریزر GE از تجهیزات غیراصل برای تعمیرات مورد نظر استفاده نمی‌کنند. استفاده از قطعات فیک عملکرد یخچال جنرال الکتریک را مختل کرده و ممکن است آسیب جدی به آن وارد کند.

خدمات یخچال فریزر جنرال الکتریک

نتیجه‌گیری در مورد نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک ایران

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک به مصرف‌کنندگان اطمینان خاطر بالایی برای خرید یخچال‌های باکیفیت را می‌دهد. یخچال‌های جنرال الکتریک در بررسی‌های انجام شده نمرات بالایی در جلب رضایت مشتری، بهره‌وری انرژی و راحتی کاربر به دست آورده‌اند. طول عمر بالای قطعات به کار رفته در این یخچال‌ها عامل دیگر جلب رضایت مشتریان این برند است. نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک با فراهم کردن قطعات اصل و اورجینال برند GE در این سال‌ها توانسته به حفظ رضایت مشتریان بپردازد.  تنوع محصولات آشپزخانه برند GE انتخاب را برای خریداران راحت کرده و یکی از رنگ‌های سیاه، سفید، خاکستری که به صورت مات، براق و یا استیل در بازار موجود هستند انتخاب نهایی مشتریان می‌شود. با وجود خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک تنها دغدغه مشتریان به انتخاب طرح، رنگ و مدل یخچال محدود شده و دغدغه جدی دیگری در این بین وجود ندارد. با اعتماد به نمایندگی جنرال الکتریک در ایران و خرید یخچال جنرال الکتریک ظاهر آشپزخانه خود را لوکس و زیبا کنید.

سوالات پرتکرار تعمیر یخچال جنرال الکتریک

آیا یک یخچال GE قدیمی ارزش تعمیر کردن دارد؟

اگر بعد از چندین سال یخچال جنرال الکتریک چند قطعه خراب دارد و هزینه تعمیر یا تعویض آن بالا است خرید یخچال جدید گزینه مناسب‌تری است.

از نظر نمایندگی جنرال الکتریک عمر مفید یخچال GE چند سال است؟

عمر مفید یخچال‌های جنرال الکتریک بین ۱۰ الی ۱۸ سال است. در صورت سرویس منظم یک یخچال جنرال الکتریک حدود ۱۴ سال بدون مشکل کار می‌کند.

آیا برای انجام تعمیرات در نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک نیاز به مراجعه حضوری است؟

برای انجام تعمیرات در نمایندگی جنرال الکتریک پارسا سرویس تنها لازم است با ثبت درخواست به صورت آنلاین یا تلفنی نسبت به ثبت مشکل خود اقدام کنید.

ارسال درخواست

فرم زیر را تکمیل نمایید

لطفا فرم زیر را با بهره گیری از کارت گارانتی و با دقت کامل نموده و پس از کلیک بر روی مربع کنار عبارت I’m not a robot دکمه ارسال درخواست را بزنید.

پردازش درخواست

اندکی منتظر بمانید

پس از دریافت درخواست شما، پیامک تاییدیه درخواست از طرف سیستم خدمات برای شما ارسال میشود و در صورتی که نیازی به اطلاعات بیشتر باشد کارشناسان ما با شما تماس میگیرند.

تکمیل درخواست

ارسال تکنیسین

پس از طی مراحل لازم، تکنیسین مورد نظر با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی ساعت حضور، برای سرویس دهی به منزل یا محل کار شما مراجعت خواهد کرد.

ثبت خدمات به صورت آنلاین

در این فرم مشخصات دستگاه، زمان مورد نظر و آدرس خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت، تکنسینی با توجه به خدمت انتخابی، برای شما در نظر گرفته شود
شماره تماس و دیگر مشخصات سرویس کاربرای شما پیامک میشود

شماره تماس با نمایندگی

۰۲۱-۵۴۴۱۲۱۰۰

فهرست محتوا

اشتراک گذاری از طریق

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *