نمایندگی پارسا سرویس

جنرال الکتریک – آاگ – مابه

021-۵۴۴۱۲۱۰۰

8 صبح الی 19

Untitled-1

عیب‌یابی و تعمیر یخچال GE در نمایندگی یخچال جنرال الکتریک

نمایندگی یخچال فریزر جنرال الکتریک یکی از بهترین نمایندگی های ایران می‌باشد. پارسا سرویس به عنوان نمایندگی رسمی یخچال جنرال الکتریک در تهران تمامی خدمات پس از فروش اعم از نصب یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال، سرویس و تعمیرات آن را بر عهده دارد. پارسا سرویس با ارائه خدمات در کمترین زمان و با دادن فاکتور رسمی به منظور گارانتی خدمات و ضمانت اصالت کالا جهت رفاه حال شما یکی از با افتخار ترین نمایندگی های ایران می‌باشد.

در صورت بروز هرگونه مشکل در دستگاه خود می‌توانید فرم زیر را پر کنید تا تکنسین های واحد فنی ، در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. 

فرم عمومی صفحات

نمایش ویدیو درباره آقای شفیعی

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک در تهران

برند نام آشنا و قابل اطمینان جنرال الکتریک بیش از صد سال است که تمرکز خود را روی تولید یخچال‌هایی گذاشته که علاوه‌بر برطرف کردن نیازمندی‌های مصرف‌کنندگان باعث آسایش خیال و دلگرمی آن‌ها نیز بشود. نمایندگی یخچال جنرال الکتریک یکی از راه‌هایی است که به خریداران اجازه می‌دهد بدون نگرانی به خرید یخچال دلخواه خود بپردازند. جنرال الکتریک در کشورهای زیادی نمایندگی فعال دارد که یکی از آن‌ها ایران است. دفتر مرکزی نمایندگی یخچال جنرال الکتریک در ایران پارسا سرویس است که سابقه ۲۰ سال خدمات صادقانه و موفق به مشتریان یخچال و فریزر جنرال الکتریک را در کارنامه خود دارد.

با وجود نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک دیگر هنگام خرابی یخچال (GENERA ELECTRIC) که حکم قلب آشپز خانه های مدرن امروزی را دارد هیچ نگرانی به خود راه ندهید. وظیفه خدمات پس از فروش جنرال الکتریک فراهم کردن میزانی از آسودگی خیال برای مشتری است که این کار با وجود نظم، قطعات Original و تکنسین‌های معتبر در نمایندگی جنرال الکتریک ممکن می‌شود.

عیب‌یابی یخچال فریزر جنرال الکتریک در نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک

یخچال جنرال الکتریک یکی از بهترین یخچال‌های موجود در بازار است. با این وجود امکان دارد مشکلاتی پیش بیاید که کارکرد یخچال را با مشکل مواجه کند. تعدادی از رایج‌ترین مشکلاتی که ممکن است برای یخچال‌ و ساید بای ساید جنرال الکتریک پیش بیاید به شرح زیر است:

در صورت خاموشی یخچال ابتدا دوشاخه را بررسی کنید تا مشکلی نداشته باشد. سپس به وسیله یک پریز دیگر یخچال را تست کنید یا از یک مولتی‌متر برای چک کردن جریان برق کمک بگیرید زیرا ممکن است مشکل از نارسایی برق باشد. در صورت تنظیم نبودن دما در یخچال فریزرهای دوگانه، معمولا صفحه نمایش سمت چپ، مخصوص فریزر و سمت راستی برای یخچال است؛ بهتر است قبل از هر اقدامی از تنظیمات درست یخچال و فریزر خود اطمینان حاصل کنید. عیب‌یابی فن یخچال جنرال الکتریک با یخ‌زدایی محفظه آن امکان‌پذیر است اما اگر مشکل بزرگتر باشد، ممکن است نیاز به تعویض موتور فن وجود داشته باشد. فن کندانسور در مدیریت دمای یخچال و فریزر نقش اساسی دارد هرچند ممکن است ایراد دمای یخچال یا فریزر مربوط به باز و بسته شدن مداوم درب و استهلاک نوار درزگیر باشد. شما می‌توانید در هر ساعتی از شبانه‌روز ریشه‌یابی مشکل و سرویس یخچال، فریزر و ساید بای ساید خود را به نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک بسپارید.

 • نشتی آب یخچال
 • بسته نشدن کامل درب یخچال
 • خنک نبودن یخچال (سرد نکردن)
 • تولید نکردن یخ (توقف تولید یخ)
 • بلند بودن صدای یخچال (نویز بلند)
 • یخ‌زدایی نکردن یخچال (برفک زدن)

ایراداتی که ممکن است برای یخچال جنرال الکتریک به وجود بیاید مشکلات رایجی است که سایر برندها نیز می‌توانند آن‌ها را تجربه ‌کنند.

 • یخچال GE خنک نمی‌کند

همچنین سرد نبودن فضای داخلی یخچال باعث رشد باکتری‌هایی می‌شود که روند تخریب مواد غذایی را سریع‌تر می‌کنند. خنک نبودن فضای داخلی یخچال دلایل مختلفی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود.

درزگیر درب

گاهی ممکن است به علت خرابی درزگیرد، درب یخچال باز بماند و هوای خنک آن خارج گردد. شما می‌توانید درزگیر یخچال خود را به راحتی از نمایندگی تهیه و تعویض کنید.

بسته نشدن درب یخچال

گاهی ممکن است لولای درب بخچال خراب یا طبقه‌ای مانع بسته شدن درب شود. اگر این دو مورد را چک کرده‌اید و مشکلی نداشت حتما برای تعمیرات درب با نمایندگی تعمیرات تماس بگیرید

کندانسور

وظیفه خنک کردن یخچال را دارد از این رو خرابی یا کثیفی آن باعث گرم شدن فضای یخچال و فشار آوردن بر روی برد اصلی می‌باشد. بهتر است هر ۱ ماه کندانسور را تمیر و در صورت خرابی سریعا آنرا تعویض کنید.

درصورتی‌که در هیچ‌کدام از موارد بالا مشکلاتی وجود ندارد، بهتر است در اولین فرصت ممکن با نمایندگی یخچال جنرال الکتریک تماس گرفته شود.

 • یخچال جنرال الکتریک یخ تولید نمی‌کند

یکی از رایج ترین مشکلات یخچال‌ها توقف تولید یخ است. اتمام یخ پدیده آزار دهنده‌ای است که نارضایتی مصرف‌کننده را به همراه دارد. توقف تولید یخ در یخچال GE ممکن است به یکی از دلایل زیر باشد.

   • انسداد شیر ورودی آب
   • مسدود بودن دریچه یخچال
   • خراب شدن یکی از قطعات یخ‌ساز

درصورتی‌که هیچ کدام از قطعات مرتبط با تولید یخ خراب یا شکسته نباشند ممکن است احتیاج به تعویض کل پکیج یخ‌ساز باشد که در این صورت بهتر است انجام تعمیرات لازم به نمایندگی معتبر سپرده شود.

 • صدای یخچال هنگام کار کردن بلند است

صدای بلند یخچال و فریزر هنگام کار کردن علاوه‌بر همه مشکلات می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد. کثیفی کمپرسور یخچال یکی از دلایل سروصدای زیاد یخچال یا فریز است. ممکن است حتی بعد از تمیز کردن کمپرسور باز هم صداهای بلندی از یخچال و فریزر به گوش برسد که این نشان‌دهنده خرابی کمپرسور است. سروصدای یخچال ممکن است ناشی از خرابی فن نیز باشد.

کویل‌های کمپرسور وظیفه دفع گرما را برعهده دارند پس در صورت کثیف بودن و وجود گرد و غبار کمپرسور مجبور می‌شود تلاش بیشتری برای از بین بردن هوای گرم کند. صدای بلند یخچال جنرال الکتریک ناشی از سخت‌تر کار کردن کمپرسور است. تمیز کردن کمپرسور به احتمال زیاد مشکل صدای زیاد یخچال را برطرف می‌کند اما اگر پس از نظافت سر و صدا همچنان باقی بود، بهترین تصمیم مراجعه به خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک است.

 • یخچال دیگر برفک زدایی(یخ زدایی) نمی‌کند

برفک‌زدایی یا Defrosting ممکن است به علت اختلال در عملکرد سیستم یخ زدایی یخچال باشد. معیوب بودن تایمر یخ‌زدایی محتمل‌ترین دلیلی است که برای یخ زدایی نکردن یخچال وجود دارد. اگر تایمر خراب باشد یخچال وارد چرخه یخ‌زدایی نمی‌شود. در اغلب یخچال‌های GE به صورت دستی می‌توان فرآیند یخ‌زدایی را آغاز کرد. اگر این چرخه بدون مشکل به پایان برسد مشکل اصلی از تایمر یخ‌زدایی است و تعمیر آن باید به تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک سپرده شود.

 • آب یخچال نشت می‌کند

نشتی آب که می‌تواند اوضاع خانه را به آشفتگی بکشاند، معمولا ناشی از خرابی مخزن آب یا گرفتگی مسیر یخ‌زدایی است. ممکن است مسیر به اندازه‌ای منجمد شده باشد که بتواند جریان آب را مختل کند. شستشو با آب جوش می‌تواند هرگونه انسداد در این مسیر را برطرف کند درغیر این صورت ممکن است نیاز به تعویض مخزن آب باشد.

طبق گفته تعمیرکاران پارسا سرویس نشتی آب یخچال جنرال الکتریک مشکلات زیادی را برای خریدارن به وجود می‌آورد. نشت آب در یخچال GE ممکن است به یکی از دو علت زیر اتفاق بیفتد.

 • خرابی مخزن آب یخچال
 • ایراد در سیستم یخ‌زدایی یخچال

درصورتی‌که سیستم یخ‌زدایی یخچال مشکل داشته باشد نشت آب یا چکه کردن اتفاق می‌افتد. خرابی مخزن آب یخچال نیز مانع از نگهداری آب و نشت آن می‌شود. یافتن علت نشتی آب تعمیرات یخچال را هنگام ثبت درخواست سرویس کالا راحت‌تر می‌کند. نمایندگی یخچال جنرال الکتریک با داشتن قطعات اصلی و اورجینال می‌تواند مشکل شمارا برای مدت طولانی حل کند.

 • درب یخچال به درستی (کامل) بسته نمی‌شود

اگر درب یخچال به درستی بسته نشود هوای سرد خارج و هوای گرم وارد آن می‌شود که می‌تواند باعث بیش از حد کار کردن کمپرسور شود. بسته نشدن در یخچال جنرال الکتریک ممکن است به علت یکی از دلایل زیر باشد.

 • فرسودگی نوار درزگیر
 • آسیب به لولاهای در یخچال
 • بیرون ماندن کشو یا قفسه‌‌ها

بررسی مهر و موم (واشر) درب و تراز بودن یخچال در این شرایط اهمیت دارد. درصورتی‌که تمام بررسی‌های لازم انجام شد و مشکل در یخچال همچنان باقی مانده بود، بهتر است در اولین فرصت با نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک تماس بگیرید.

 • خاموش  شدن ناگهانی  یخچال

اگر یخچال به صورت غیر معمول خاموش شده است، ابتدا دوشاخه آن را تست کنید، اگر مشکلی نبود محافظ برق را تعویض کنید. اگر یخچال پس از تست این دو مورد روشن نشد احتمال می‌رود مشکل از سمت برد اصلی آن باشد. سریعا با نمایندگی تعمیرات جهت رفع مشکل تماس بگیرید.

ارور های یخچال فریزر جنرال الکتریک

یخچال فریزر و ساید بای ساید های جنرال الکتریک دارای سیستم عیب یابی بالا می‌باشد و در صورت خرابی یا بروز هرگونه مشکل در نحوه عملکرد با ظاهر کردن پیام خطا مشکل را برای شما عنوان می‌کند. در ادامه چند نمونه از ارور های یخچال و ساید GENERAL ELECTRIC را برای شما بیان کردیم.

ارور ۸۸ یا ۸۹

این ارور زمانی بر روی صفحه نمایش دستگاه شما ظاهر می‌شود که پاور دستگاه درچار مشکل شده باشد. برای رفع این مشکل دستگاه را ۱۰ دقیقه از برق کشیده و دوباره به برق بزنید در صورت حل نشدن مشکل حتما با نمایندگی هماهنگ کنید.

ارور E2

این ارور  از سمت برد اصلی دستگاه نشاط می‌گیرد و در صورت مشاهده آن سریعا با نمایندگی جهت رفع خرابی هماهنگ کنید.

Error FF

این ارور نشانگر عدم تنظیم بودن دمای یخچال فریزر با دمای تنظیم شده آن می‌باشد. در صورت مشاهده از بسته بودن درب یخچال و سالم بودن لاستیک درب اطمینان پیدا کنید. در صورت سالم بودن و بسته بودن درب با تعمیرکاران رسمی نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک هماهنگ کیند.

اورو PF

این ارور ناشی از خرابی ورودی برق به کمپرسور یا موتور یخچال می‌باشد. جریان ورودی برق را چک کنید و از محافظ برق استفاده کنید. در صورت سالم بودن جریان ورودی مشکل از داخل یخچال بوده و نیاز به تعمیرات TCدارد.

این یک پایم خطا نیست. Tc مخفف turbo cool می‌باشد که مخصوص یخچال فریزر جنرال است و برای رفع این پیام کافیست در تنظیمات پنل این گزینه را خاموش کنید.

هزینه تعمیرات در نمایندگی یخچال جنرال الکتریک

تعمیرات و نمایندگی یخچال جنرال الکتریک

تعمیرات در نمایندگی یخچال جنرال الکتریک (پارسا سرویس) بر طبق نرخ مصوب انجام می‌شود. لازم به ذکر است که در صورت عیب‌یابی اولیه و انصراف مشتری از انجام تعمیرات، تکنسین‌های جنرال الکتریک مجاز به دریافت هزینه کارشناسی هستند. جدول زیر راهنمای خوبی برای اطلاع‌رسانی در مورد هزینه تعمیرات رایج یخچال GE است.

تعرفه انجام تعمیرات در نمایندگی جنرال الکتریک GE
تعویض فیلتر یخچالحدود ۳۰۰ هزار تومان
تعویض فن موتور یخچالدر حدود ۴۰۰ هزار تومان
تعویض لاستیک درب یخچال۲۰۰ الی ۴۰۰ هزار تومان
رگلاژ در یخچال۲۰۰ الی ۳۰۰ هزار تومان
تعمیر یخ ساز یخچال۵۰۰ الی ۶۰۰ هزار تومان
تعویض فن ساید بای ساید۲۵۰ الی ۴۰۰ هزار تومان

اکثر تعمیرات رایج برای یخچال جنرال الکتریک نه چندان پرهزینه است و نه انجام آن وقت زیادی می‌گیرد. برای اطمینان از قیمت منصفانه تعمیر یخچال و فریزر جنرال الکتریک مراجعه به نمایندگی رسمی تعمیرات آن توصیه می‌شود.

 • قیمت شارژ گاز یخچال فریزر

قیمت شارژ گاز یخچال GE در اغلب مواقع به صورت توافقی محاسبه می‌شود. حدود قیمت شارژ مجدد یخچال با توجه به مدل و ابعاد یخچال از حدود یک میلیون تومان شروع می‌شود.

 • هزینه نصب و سرویس ساید بای ساید GE

هزینه سرویس و تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک با توجه به مدل آن حدود ۲۰۰ الی ۳۰۰ هزار تومان به بالا می‌باشد. اهمیت سرویس دوره‌ای در شناسایی به موقع مشکل یخچال و به نوعی «پیشگیری قبل از درمان» است. هزینه تعمیرات مشکلات احتمالی یخچال  پس از عیب‌یابی اولیه تعمیرکاران جنرال الکتریک به اطلاع مشتری خواهد رسید.

نمایندگی یخچال فریزر جنرال الکتریک(انحصاری)

درباره شرکت و نمایندگی یخچال جنرال الکتریک

کمپانی جنرال الکتریک یک شرکت امریکایی و چندملیتی است که در سال ۱۸۹۲ در نیویورک به ثبت رسید. جنرال الکتریک از ترکیب شرکت سابق ادیسون جنرال الکتریک و شرکت‌های دیگری که به تولید لامپ می‌پرداختند به وجود آمد. شرکت توماس آلوا ادیسون (Thomas Alva Edison) که از سال ۱۸۷۸ به تولید لامپ رشته‌ای مشغول بود کم‌کم به تولید محصولات دیگر نیز مشغول شد. برای آشنایی بیشتر در جدول زیر تعدادی از مهم‌ترین اتفاقات برند GE آورده شده است.

تاریخچه برند جنرال الکتریک در گذر زمان
تاسیس برند جنرال الکتریک۱۸۹۲
تاسیس آزمایشگاه تحقیقاتی برای تولیدات جنرال الکتریک۱۹۰۰
تولید اولین یخچال خانگی۱۹۱۷
اختراع لامپ فلورسنت۱۹۳۸
رونمایی از شعار امروزی برند جنرال الکتریک۱۹۷۹
تبدیل شدن به یکی از سود سازترین شرکت‌های دنیا۲۰۱۱

نوآوری‌ و تنوع محصولات تولید شده توسط جنرال الکتریک به میزانی است که رقابت را برای دیگر شرکت‌ها دشوار می‌کند. از تولید لامپ رشته‌ای تا موتور جت هواپیماها همه محصولاتی از جنرال الکتریک هستند که زندگی افراد را در برهه‌‌های مختلف تاریخی تحت‌تاثیر قرار داده‌اند.

۵ مدل از بهترین یخچال فریزر و ساید های GE

   ۱.یخچال فریزر جنرال مدل RGT 1951 LCXO

یکی از بهترین مدل های یخچال فریزر جنرال الکتریک مدل RGT 1951 LCXO می‌باشد. این یخچال فریزر ۱۹ فوتی با امکانتی که در اختیار مصرف کننده قرار داده است محبوبیت خود را دوچندان کرده است. از دیگر مشخصات فنی این مدل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • نمودار مصرف انرژی: A+
 • دارای آب سردکن
 • گنجایش به لیتر: ۵۲۰ لیتر
 • نوع: فریزر بالا

   ۲.ساید بای ساید

ساید بای ساید جنرال الکتریک

ساید بای ساید GFE 28 GIFS یکی از پرفروش ترین محصولات General electric  می‌باشد. این ساید ۳۴ فوتی با فضای بسیار زیادی که دارد برای خانواده های پرجمعیت بسیار مفید می‌باشد. یخچال GFE 28 GIFS با ۴ قفسه قابل تنظیم و ۳ کشوی مخصوص آن فضای بسیار مناسبی برای سبزیجات و حبوبات ایجاد کرده. از دیگر مشخصات این ساید Ge می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • وزن: ۳۷۰ کیلو
 • سیستم انجماد سریع فریزر
 • مجهز به آبریز و یخساز خارجی 
 • کشوی میوه و سبزیجات
 • دو اپراتور جداگانه twin chill

   ۳.PSE25KSHSS

ساید بای ساید جنرال الکتریک

ساید بای ساید PES 25KSSS یکی دیگر از برترین محصولات جنرال می‌باشد. یکی از اصلی ترین مشخصات این محصول فریزر بدون برفک آن است. سرما سازی بدون برفک باعث به وجود آمدن محیط سرد و خشک می‌شود، همین امر باعث جلوگیری از بوی نامطبوع و ایجاد محیط عالی برای مواد غذایی است.

 • دارای آب سردکن
 • دارای فیلتر آب
 • دارای یخساز
 • مصرف انرژی :A+
 • رنگ استیل

   ۴.یخچال فریزر

این مدل با ابعاد کم خود مناسب برای خانواده های کم جمعیت و خانه هایی که فضای مناسبی برای یخچال ندارند بسیار عالی می‌باشد. این یخچال جنرال الکتریک با مصرف انرژی A+  خود محبوبیت بسیار بالایی در بین مصرف کننده گان پیدا کرده است. دیگر امکانات این محصول به شرح زیر است.

 • تعداد طبقات ۲ عدد
 • تعداد طبقات درب ۱ عدد 
 • گنجایش به لیتر: ۳۹۳ لیتر
 • دارای لامپ یخچال 

   ۵.ساید بای ساید ۳۴ فوتی مدل

ساید بای ساید جنرال الکتریک

ساید بای ساید PVD28BYNFS با طراحی خاص خود مناسب برای خانواده های پر جمعیت می‌باشد. این ساید با قابلیت Door In Door خود استفاده از آن را بسیار راحت تر کرده است. نور داخلی PVD28BYNFS از LED بوده، تا دسترسی شما به اقلام داخل یخچال راحت تر باشد. از دیگر مشخصات این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • دارای کشوی میوه و سبزیجات
 • مجهز به آبریز و یخساز خارجی
 • وزن ۱۷۶ کیلوگرم
 • مونتاژ مکزیک

معرفی مدل‌های پرفروش یخچال فریز جنرال الکتریک

کیفیت و تنوع یخچال فریزرهای جنرال الکتریک باعث شده تا این برند محبوبیت زیادی در بین مردم پیدا کند. وجود مدل‌های مختلف و ویژگی‌های متفاوت به شما این امکان را می‌دهد که با توجه به خواسته‌ها و انتظارات و همچنین با در نظر گرفتن محدودیت‌های، یخچال فریزر مورد نیاز خود را انتخاب کنید. در ادامه به معرفی چند مدل از پرفروش‌ترین یخچال فریزرهای جنرال الکتریک پرداختیم تا شما با مقایسه ویژگی‌های هر کدام دستگاه موردنظر خود را انتخاب کنید.

سایدبای‌ساید۲ درب جنرال الکتریک مدلGSE25GSHSS

 یخچال سایدبای‌ساید2 درب جنرال الکتریک مدلGSE25GSHSS

ظرفیت این یخچال ۳۰ فوت است و برای خانواده‌ی ۴ تا ۵ نفره یک گزینه‌ی عالی است. سمت راست این سایدبای‌ساید یخچال و سمت چپ فریزر قرار دارد. در مورد مشخصات ظاهری می‌توان به این نکته اشاره کرد که در قسمت سمت راست و روی درب یخچال یک پنل لمسی وجود دارد. ابعاد این یخچال فریزر به این صورت است: ارتفاع=۱۸۵ سانتی متر، عرض=۹۰ سانتی متر، عمق=۹۰ سانتی متر. این مدل دارای سیستم خنک‌کننده جریان هوای چندگانه است. از طرفی دارای تنظیمات خنک‌کننده توربو نیز هست. جنس قفسه‌های داخلی یخچال از شیشه است و به صورت آسانسوردار طراحی شده‌اند. همچنین دارای کشوهای مخصوص برای نگهداری میوه و سبزیجات است.این یخچال دارای ویژگی‌های دیگری مثل: سیستم ضدبرفک، یخ‌ریز و آب‌ریز اتوماتیک،فیلتر آب، هشدار باز بودن درب، سیستم کنترل تازگی، سیستم روشناییLED و از همه مهمتر موتور امبراکو۱۱۰ ولت نیز هست.

سایدبای‌ساید ۳ درب جنرال الکتریک مدلGFE28GYNFS

 یخچال سایدبای‌ساید 3 درب جنرال الکتریک مدلGFE28GYNFS

این یخچال در سال ۲۰۲۰ ساخته شده است. ظرفیت این یخچال ۳۴ فوت است. که جزو جادارترین سایدبای‌سایدها محسوب می‌شود. این یخچال دارای طراحی فرنچ است، بدین صورت که دارای دو درب در بالا مخصوص یخچال و یک درب کشویی پایین مخصوص فریزر است. جنس بدنه این یخچال از فولاد ضدزنگ ساخته شده است که بسیار باکیفیت و مقاوم است. در قسمت سمت چپ یک پنل لمسی طراحی شده‌است که زیبایی این یخچال را دوچندان کرده‌است. ابعاد این یخچال به این صورت است: ارتفاع=۱۷۶ سانتی‌متر، عرض=۹۱ سانتی‌متر، عمق=۸۹ سانتی‌متر. ویژگی‌های این یخچال شامل: آب‌سردکن و یخ‌ساز اتومات، قابلیت اتصال به آب شهری، دارا بودن سیستم خنک‌کننده هوای چندگانه، تنظیمات خنک‌کننده‌ی توربو، سیستم ضدبرفک، اتصال به وای‌فای، دارا بودن دو مدل یخ‌ساز هم در فریزر و هم در یخچال، موتور امبراکو ، دارای بودن کشو مخصوص سبزیجات با قابلیت تنظیم رطوبت و موارد دیگر است.

به مشاوره نیاز دارید؟

با ما تماس تلفنی بگیرید

شعار برند جنرال الکتریک

شعار نمایندگی جنرال الکتریک در سال‌های گذشته “Live better electrically” به معنای «از راه برق بهتر زندگی کن» بود که به “Progress is our most important product” به معنای «پیشرفت مهم‌ترین محصول ما است» تغییر پیدا کرد. در سال ۱۹۷۹ جنرال الکتریک برای تغییر تگ لاین برند (شعار برند) به یک کمپانی تبلیغاتی به رهبری ریچارد کاستلو مراجعه کرد و شعار نهایی برند GE انتخاب شد. “We Bring Good Things to Life” به معنای «ما چیزهای خوبی را به زندگی وارد می‌کنیم» باعث افزایش محبوبیت جنرال الکتریک در دنیا شد.

مزیت‌های مراجعه به نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

عیب‌یابی یخچال‌های جنرال الکتریک در نمایندگی رسمی آن توسط تیم حرفه‌ای تعمیرات یخچال GE انجام می‌شود. مزایای انجام تعمیرات در نمایندگی رسمی جنرال الکتریک شامل موارد زیر است:

 • قیمت منصفانه
 • ضمانت تعمیرات
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال
 • دسترسی به تعمیرکاران آموزش‌دیده و مجرب

علاوه‌بر موارد بالا برنامه‌ریزی و هماهنگی برای اعزام تعمیرکار در نمایندگی رسمی یخچال جنرال الکتریک بسیار آسان‌تر است.

 •  قیمت منصفانه تعمیرات در نمایندگی جنرال الکتریک

شما با اسفاده از تعمیرکاران نمایندگی می‌توانید از هزینه های اضافی جلوگیری کنید و خیالتان از بابت تضمینی بودن کار راحت باشد.

 • بهره‌مندی از تکنسین معتبر در نمایندگی یخچال جنرال الکتریک

تعمیرکاران باتجربه جنرال الکتریک علاوه‌بر آشنایی کامل با انواع یخچال و فریزر GE، از تجهیزات پیشرفته‌ای برای عیب‌یابی و تشخیص مشکل یخچال برخوردار هستند.

 •  استفاده از قطعه اصل در تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک به واسطه دسترسی به لوازم یدکی و قطعات اصل یخچال و فریزر GE از تجهیزات غیراصل برای تعمیرات مورد نظر استفاده نمی‌کنند. استفاده از قطعات فیک عملکرد یخچال جنرال الکتریک را مختل کرده و ممکن است آسیب جدی به آن وارد کند و شامل هزینه های بالاتر برای شما شود. در  برخی موارد آسیب به قدری جدی بوده که مشتری مجبور به خرید یخچال شده است.

خدمات یخچال فریزر جنرال الکتریک

نتیجه‌گیری

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک به مصرف‌کنندگان اطمینان خاطر بالایی برای خرید یخچال‌های باکیفیت را می‌دهد. یخچال‌های GE در بررسی‌های انجام شده نمرات بالایی در جلب رضایت مشتری، بهره‌وری انرژی و راحتی کاربر به دست آورده‌اند. طول عمر بالای قطعات به کار رفته در این یخچال‌ها عامل دیگر جلب رضایت مشتریان این برند است. نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال با فراهم کردن قطعات اصل و اورجینال این برند در این سال‌ها توانسته به حفظ رضایت مشتریان بپردازد. تنوع محصولات آشپزخانه جنرال انتخاب را برای خریداران راحت کرده و یکی از رنگ‌های سیاه، سفید، خاکستری که به صورت مات، براق و یا استیل در بازار موجود هستند انتخاب نهایی مشتریان می‌شود. با وجود خدمات پس از فروش نه تنها دغدغه مشتریان به انتخاب طرح، رنگ و مدل یخچال محدود شده و دغدغه جدی دیگری در این بین وجود ندارد. با اعتماد و خرید یخچال جنرال الکتریک ظاهر آشپزخانه خود را لوکس و زیبا کنید.

سوالات متداول

 • آیا یک یخچال GE قدیمی ارزش تعمیر کردن دارد؟

اگر بعد از چندین سال یخچال جنرال الکتریک چند قطعه خراب دارد و هزینه تعمیر یا تعویض آن بالا است خرید یخچال جدید گزینه مناسب‌تری است.

 • از نظر نمایندگی جنرال الکتریک عمر مفید یخچال  چند سال است؟

عمر مفید یخچال‌های جنرال الکتریک بین ۱۰ الی ۱۸ سال است. در صورت سرویس منظم یک یخچال جنرال الکتریک حدود ۱۴ سال بدون مشکل کار می‌کند.

 • آیا برای انجام تعمیرات در نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک نیاز به مراجعه حضوری است؟

برای انجام تعمیرات در نمایندگی جنرال الکتریک پارسا سرویس تنها لازم است با ثبت درخواست به صورت آنلاین یا تلفنی نسبت به ثبت مشکل خود اقدام کنید.

 • هزینه تعمیرات یخچال جنرال الکتریک چقدر می‌باشد؟

با توجه به نوع خرابی و همچنین مدل یخچال جنرال شما، قیمت محاسبه شده و خدمت شما ارائه می گردد. برای استعلام قیمت با پشتیبانان پارسا سرویس تماس بگیرید.

 • یخچال جنرال من دیگر مانند گذشته خنک نمی کند، آیا با سرویس مانند گذشته سرمایش خواهد داشت؟

عدم خنک کردن یخچال دلایلی مختلفی مانند خرابی کمپرسور، نیاز به شارژ مجدد گاز، خرابی فن و موارد بسیاری می باشد، در صورت سرویس یخچال جنرال شما، مانند گذشته با کیفیت بسیار کار خواهد کرد.

ثبت خدمات به صورت آنلاین

در این فرم مشخصات دستگاه، زمان مورد نظر و آدرس خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت، تکنسینی با توجه به خدمت انتخابی، برای شما در نظر گرفته شود
شماره تماس و دیگر مشخصات سرویس کاربرای شما پیامک میشود

شماره تماس با نمایندگی

۰۲۱-۵۴۴۱۲۱۰۰

اشتراک گذاری از طریق

یک پاسخ

 1. بسیار عالی فقط حروف بخش ثبت درخواست خیلی کم رنگ است ، البته نصف شب بود و فرصت نکردم با دقت وب سایت را مطالعه کنم ولی در مجموع رضابت بخش است دست شما درد نکند خدا قوت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *