021-۵۴۴۱۲۱۰۰

8 صبح الی 19

Untitled-1

درخواست خدمات

با تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

تعمیرات لوازم جنرال الکتریک

نمایندگی یخچال ساید بای ساید مابه؛ سرویس، خدمات و تعمیرات

نمایندگی یخچال ساید بای ساید مابهمایه

امروزه یخچال در منازل نقش حیاتی و مهمی دارد و دیگر تصور آشپزخانه ای، بدون آن مشکل می‌باشد. از طرفی با بالا رفتن قیمت این دستگاه، عیب یابی و تعمیرات آن به صورت اصولی اهمیت فراوانی پیدا کرده است. برند مابه (mabe) یکی از قدیمی ترین  برندها در زمینه تولید لوازم آشپزخانه می‌باشد. هر چند که انتخاب این ساید بای ساید با کیفیت، خیال خریدار را از لحاظ کارایی و کیفیت راحت می‌کند، ولی جهت سرویس های دوره ای و خرابی های احتمالی به نمایندگی ساید بای ساید مابه (mabe) (پارسا سرویس در ایران) احتیاج خواهید داشت.

ولی توجه داشته باشید که تعمیر و عیب یابی یخچال‌ها حتما باید توسط نمایندگی‌های رسمی و مجاز صورت بگیرد. در غیر این صورت امکان بروز مشکلات و تحمیل خسارت‌هایی به شما وجود دارد. در صورت تمایل برای بهره مندی از خدمات تخصصی نمایندگی مجاز و رسمی برند مابه می‌توانید با شماره درج شده در وب سایت تماس حاصل فرمایید.

دلایل اهمیت مراجعه به نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ساید بای ساید مابه

یخچال‌های ساید مابه نیز مانند سایر یخچال‌های دیگر در طی زمان نیاز به تعمیرات پیدا می‌کنند. ولی چه بهتر که برای این کار از نمایندگی مابه که در این زمبینه  معتبر هستند کمک بگیرید. برای این کار دلایل بسیاری وجود دارد. ولی مهم‌ترین دلیل این کار، شناخت قطعات و اجزای به کار رفته در یخچال‌های ساید مابه می‌باشد.

تعمیرکاران حرفه‌ای به واسطه دانشی که از این موضوع دارند، می‌توانند به سرعت دستگاه را عیب یابی کرده و برای تعمیر آن اقدام کنند. به توجهی به این موارد و سپردن این کار به افراد بی تجربه و مبتدی می‌تواند مشکلات و خسارت‎های زیادی به شما تحمیل کند. به همین دلیل توصیه می‌کنیم برای تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه به نمایندگی ساید بای ساید مابه مراجعه فرمایید.

اطلاعاتی در مورد خرابی‌های رایج در پروسه تعمیرات ساید بای ساید مابه

به طور کلی در یخچال‌های مابه امکان بروز مشکلات و خرابی‌های مختلفی وجود دارد. ولی در این بین خرابی‌های شایعی وجود دارند که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم داشت:

 

 • بروز خرابی در آبسردکن
 • خرابی و از کار افتادن یخ ساز
 • عدم کارکرد صحیح موتور یخچال و کمپرسور
 • تولید آلودگی صورتی در حین روشن بودن یخچال
 • بروز خرابی در برد یخچال
 • کار کردن مداوم و بدون توقف یخچال ساید بای ساید مابه

در صورت مواهجه شدن با هر کدام از مشکلات ذکر شده، حتما باید با نمایندگی اصلی تعمیرات یخچال ساید مابه تماس گرفته و از متخصصین حرفه‌ای در این زمینه کمک بگیرید.

نحوه عیب یابی و تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه

همانطور که در ابتدا اشاره داشتیم، کاشناسان پس از حضور در محل، شروع به عیب یابی می‌کنند. در این ادامه به برخی از راه‌هایی که برای برطرف کردن مشکلات ایجاد شده به کار گرفته می‌شوند، اشاره خواهیم داشت:

خرابی‌های رایج در یخچال

تعمیر یخچال ساید مابه

عدم کارکرد صحیح موتور و کمپرسور

فرسودگی و خرابی موتور، انجام سرویس‌های دوره‌ای، افزایش عمر مفید و عملکرد دستگاه

تولید آلودگی صوتی و سرو صدای دستگاه

خرابی فن، وجود لرزش در موتور، خرابی کندانسور، عدم توازن در محل قرارگیری یخچال

از کار افتادن یخ ساز

نبود گاز کافی در یخچال، مسدود شدن مسیر فیلتر یخ ساز، خرابی کمپرسور

کار کردن مداوم یخچال بدون توقف

تاثیر دمای محیط و یخچال، خرابی کمپرسور، خرابی لاستیک اطراف درب یخچال

خرابی برد

دمای رطوبت برد دستگاه، وجود نوسانات برقی، ضربه دیدن و فشار در حین انتقال یخچال

عیب یابی و تعمیر قطعات به صورت حرفه ای و تخصصی

در کنار موارد و خرابی‌هایی که به آن‌ها اشاره داشتیم، موارد دیگری هم وجود دارد که تنها توسط یک تعمیرکار متخصص و حرفه‌ای قابل شناسایی و تعمیر است. در ادامه به صورت مختصر به این خرابی‌ها اشاره خواهیم داشت:

تعمیر لامپ یخچال ساید 

به طور کلی لامپ ساید مشابه با سایر یخچال‌ها، وظیفه روشن کردن فضای داخل یخچال در زمان باز شدن درب را بر عهده دارد. عدم روشن شدن آن در زمان باز شدن درب و یا عدم خاموش شدن آن در هنگام بستن درب، خبر از خرابی آن می‌دهد.

تعمیر مشکل سرد شدن بیش از اندازه یخچال ساید بای ساید مابه

یکی از موارد و مشکلاتی که بسیاری از افراد با آن مواجه می‌شوند، سرد شدن بیش از حد یخچال می‌باشد. این مشکل معمولا به ۴ دلیل: خرابی ترموستات، خرابی سنسور دما و یا خرابی ترمیستور، خرابی دمپر ورودی هوا و خرابی برد الکتریکی بروز پیدا می‌کند.

تعمیر دمپر ساید مابه

از قطعات مهم و کاربردی در درون یخچال می‌توان به دمپر اشاره داشت. این قطعه وظیفه گرفتن سرمای موجود در فریزر و فرستادن آن به درون یخچال را بر عهده دارد. به همین دلیل بروز خرابی در این قطعه باعث خرابی مواد غذایی درون یخچال و فریزر می‌شود.

تعمیر و تعویض لاستیک درب یخچال ساید بای ساید مابه

لاستیک درب یخچال ساید بای ساید مابه مشابه با سایر برندها بعد از مدتی چسبندگی خود را از دست داده و دچار فرسودگی می‌شود. به همین دلیل باید توسط یک فرد متخصص تعمیر شود.

رفع صدای ناهنجار ساید مابه

تولید صدای ناهنجار در یخچال‌های ساید مابه دلایل مختلفی مانند: خرابی فن موتور اپراتور، ایراد در اتصالات موتور یخچال، تراز نبودن یخچال، خرابی قطعات دیفراست و خرابی برد دارد.

تعویض موتور یخچال ساید بای ساید مابه

از قطعاتی که در طی زمان ممکن است دچار خرابی شود، می‌توان به موتور یخچال اشاره داشت. ولی باید دقت داشته باشید که تعمیر و یا تعویض موتور ساید بای ساید مابه بسیار تخصصی بوده و باید توسط یک تعمیرکار ماهر صورت بگیرد. در غیر این صورت امکان بروز مشکلات و خسارت‌های زیادی وجود دارد.

نحوه تعیین هزینه تعمیر ساید بای ساید مابه توسط نمایندگی مجاز

یکی از مواردی که برای اغلب افراد از اهمیت فراوانی برخوردار است، قیمت تعمیر یخچال‌های ساید بای ساید مابه و عوامل موثر در آن می‌باشد. ولی با توجه به نوسانات بازار و تاثیر آن بر قیمت قطعات، امکان تعیین قیمت مشخصی وجود ندارد. نکته دیگری که وجود دارد، این است که هزینه تعمیر دستگاه با توجه به میزان خرابی متغیر می‌باشد. همچنین با توجه به زمانی که کارشناس به تعمیر ساید بای ساید مابه اختصاص می‌دهد، دستمزد او متفاوت خواهد بود.

در مجموعه پارسا سرویس، نمایندگی رسمی مابه، تمامی خدمات مربوطه با تعمیرات یخچال‌های ساید مابه طبق تعرفه اتحادیه تعیین می‌شود.

تعمیرات یخچال ساید بای ساید مابه در منزل

 بروز اختلال در عملکرد و از کار افتادن یخچال و فریزر از جمله مشکلاتی است که می‌تواند برای هر مدل یا برندی به وجود بیاید. شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که چرا باید از خدمات تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه در منزل استفاده کنیم؟

در پاسخ باید بگوییم که استفاده از این خدمات مزایای فراوانی برای شما دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم داشت:

 • صرفه جویی در زمان:

با استفاده از خدمات تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه در منزل می‌توانید تنها با یک تماس از یک تعمیرکار بخواهید تا در محل مورد نظر شما حاضر شود. به همین دلیل در زمان و هزینه‌های شما به صورت چشمگیری صرفه جویی می‌شود.

 • امکان کسب اطلاعات در مورد هزینه‌ها:

کسب اطلاعات در مورد هزینه‌ها پیش از تعمیر از دیگر مزایای استفاده از خدمات تعمیر در محل می‌باشد. به این ترتیب تعمیرکار پیش از آن که کار تعمیرات خود را آغاز کند، هزینه‌های مربوط به تعمیر را به شما اطلاع خواهد داد.

 • عدم نیاز به حمل یخچال و فریزر تا تعمیرگاه:

یکی از مشکلات تعمیر در تعمیرگاه، حمل یخچال و فریزر تا آنجا می‌باشد. در صورتی که با استفاده از خدمات تعمیر در محل تعمیرکار در کم‌ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر شده و همه کارهای لازم را برای دستگاه شما انجام می‌دهد.

  با این موارد ذکر شده به راحتی میزان استفاده از  یخچال ساید بای ساید مابه خود را را افزایش می‌دهید و هزینه تعمیرات آن را به میزان قابل توجهی کم می‌شود. هر چند مراجعه به نمایندگی یخچال ساید مابه (شرکت پارسا سرویس) و انجام سرویس های دوره ای خرابی دستگاه شما را به مقدار بسیار زیادی کاهش خواهد داد.

تعویض قطعات ساید بای ساید مابه

تعمیر و تعویض قطعات ساید بای ساید مابه کار بسیار حساس و پیچیده‌ای می‌باشد. از طرفی استفاده از قطعات اورجینال و باکیفیت و تعویض آن‌ها به درستی، می‌تواند طول عمر مفید یخچال را افزایش دهد. به همین دلیل بهتر است این کار ار به افراد متخصص و باتجربه و شرکت‌های معتبر و یا نمایندگی ساید بای ساید مابه واگذار کنید.

تعویض قطعات یخچال ساید مابه

بی توجهی به این موارد نه تنها می‌تواند طول عمر مفید دستگاه را کاهش دهد، بلکه می‌تواند خسارت‌های سنگینی را در طی زمان به شما تحمیل کند.

خدمات پس از فروش ساید بای ساید مابه در تهران

از ویژگی‌های مهم نمایندگی ساید بای ساید مابه می‌توان به ارائه خدمات پس از فروش اشاره داشت. شاید برای شما هم این سوال ایجاد شود که خدمات پس از فروش شامل چه مواردی می‌شود؟

در واقع خدمات پس از فروش تعهدی می‌باشد که شرکت‌ها برای پاسخگویی به مشکلات و نیاز مشتریان در یک دوره زمانی خاص در نظر می‌گیرند. به طور کلی این خدمات شامل: عیب یابی، تعمیر، تعویض قطعات معیوب و … می‌شود.

بهترین تعمیرکار یخچال ساید بای ساید مابه

بهترین تعمیرکار یخچال ساید بای ساید مابه دارای ویژگی‌هایی است که بهتر است از آنها مطلع باشید. به همین دلیل در ادامه به این ویژگی‌ها اشاره خواهیم داشت:

 • یک تعمیرکار خوب و حرفه‌ای، اطلاعات کافی در مورد انواع مدل‌ها و برندها دارد.
 • به موقع حاضر شدن تعمیرکار در محل و خوش قولی آن در واقع نشان دهنده تعهد و وجدان کاری وی می‌باشد. پس به این مسئله دقت کافی داشته باشید.
 • تعمیرکاران مجرب و حرفه‌ای با مشتریان رفتار خوب و محترمانه‌ای دارند و به همه سوالات فرد پاسخ می‌دهند. در کنار آن موارد و نکاتی که برای حفظ یخچال و افزایش طول عمر مفید نیاز است را به مشتریان گوشزد می‌کنند.
 • تعمیرکاران حرفه‌ای و کاربلد همیشه ابزارآلات و تجهیزات مرغوب مورد نیاز خود را به همراه دارند.
 • یک تعمیرکار باتجربه می‌تواند در مدت زمان کوتاهی یخچال شما را عیب یابی کرده و برای تعمیر آن اقدام کند.
 • یکی از مهم‌ترین مشخصه‌های بهترین تعمیرکار، استفاده آن از قطعات اصل و باکیفیت برای تعمیر می‌باشد.
 • به عنوان نکته پایانی باید بگوییم که یک تعمیرکار خوب و با وجدان پیش از شروع تعمیر، هزینه را برآورد کرده و به مشتری اطلاع می‌دهد.

مراحل ثبت سفارش سرویس و تعمیر یخچال های مابه

ثبت سفارش سرویس و تعمیر یخچال های مابه به راحتی انجام می‌شود. به این صورت که بعد از برقراری تماس و ثبت درخواست، همکاران ما بلافاصله یکی از کارشناسان مربوطه را به آدرس مورد نظر شما اعزام می‌کند. در ادامه به اقدامات بعد از حضور کارشناس متخصص در محل اشاره خواهیم داشت:

 • عیب یابی و بررسی یخچال
 • پیدا کردن دلایل خرابی؛ از مراحل تعمیرات نمایندگی یخچال ساید بای ساید مابه
 • برطرف کردن خرابی و تعمیر یخچال مابه
 • کسب اطمینان از سالم بودن قطعات یخچال و تعویض قطعه خراب (در صورت نیاز)
 • بررسی نهایی عملکرد یخچال

دقت داشته باشید که همه مراحل ذکر شده حتما باید توسط کارشناس متخصص و با تجربه صورت بگیرد. در غیر این صورت امکان بروز مشکلاتی همچون خرابی و تحمیل خسارت وجود دارد. پارسا سرویس، نمایندگی و تعمیرات یخچال ساید بای ساید مابه را بر عهده دارد و با سال‌‎ها تجربه و همکاری با افراد حرفه‌ای و متخصص، می‌تواند مشکلات شما را به طور کامل برطرف نماید.

مزایای تماس با پارسا سرویس؛ نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ساید بای ساید مابه

مجموعه پارسا سرویس خدمات و سرویس‌های مختلفی را جهت رفع نیاز و فراهم کردن راحتی و آسایش شما ارائه می‌دهد. به همین دلیل این شرکت برای مشتریان خود امتیاز هایی در نظر گرفته‌اند که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم داشت:

 • همکاری با افراد متخصص و حرفه‌ای
 • امکان مشاوره رایگان با کارشناسان با تجربه
 • اعزام تعمیرکار در سریع‌ترین حالت ممکن
 • ارائه خدمات در همه مناطق تهران بدون محدودیت
 • استفاده از قطعات اصل و با کیفیت
 • عیب یابی به صورت تخصصی و اصولی
 • خدمت رسانی در زمینه تعمیرات یخچال های ساید بای ساید مابه به صورت ۲۴ ساعته

 

نحوه بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید مابه

برای بهره مندی و استفاده از خدمات مرتبط با تعمیر یخچال‌های ساید بای ساید مابه در مجموعه پارسا سرویس می‌توانید با شماره درج شده در صفحه وب سایت تماس حاصل فرمایید. پس از مشاوره با کارشناسان می‌توانید از خدمات تعمیرات و نمایندگی یخچال ساید بای ساید مابه شرکت پارسا سرویس بهره مند شوید.

پارسا سرویس با دارا بودن تکنسین های مجرب و آموزش دیده، همچنین استفاده از قطعات اصل و مورد تایید شرکت مابه، به عنوان نمایندگی یخچال ساید بای ساید مابه در ایران، آماده خدمت رسانی به استفاده کنندگان این ساید جهت نصب، سرویس و یا تعمیر می‌باشد.

به مشاوره نیاز دارید؟

با ما تماس تلفنی بگیرید

ارسال درخواست

فرم زیر را تکمیل نمایید

لطفا فرم زیر را با بهره گیری از کارت گارانتی و با دقت کامل نموده و پس از کلیک بر روی مربع کنار عبارت I’m not a robot دکمه ارسال درخواست را بزنید.

پردازش درخواست

اندکی منتظر بمانید

پس از دریافت درخواست شما، پیامک تاییدیه درخواست از طرف سیستم خدمات برای شما ارسال میشود و در صورتی که نیازی به اطلاعات بیشتر باشد کارشناسان ما با شما تماس میگیرند.

تکمیل درخواست

ارسال تکنیسین

پس از طی مراحل لازم، تکنیسین مورد نظر با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی ساعت حضور، برای سرویس دهی به منزل یا محل کار شما مراجعت خواهد کرد.

ثبت خدمات به صورت آنلاین

در این فرم مشخصات دستگاه، زمان مورد نظر و آدرس خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت، تکنسینی با توجه به خدمت انتخابی، برای شما در نظر گرفته شود
شماره تماس و دیگر مشخصات سرویس کاربرای شما پیامک میشود

شماره تماس با نمایندگی

۰۲۱-۵۴۴۱۲۱۰۰

فهرست محتوا

اشتراک گذاری از طریق

Rate this page

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *