021-۵۴۴۱۲۱۰۰

8 صبح الی 19

Untitled-1

نمایندگی جنرال الکتریک تهران | نمایندگی اصلی در تهران

زمان مطالعه: 6 دقیقه

نمایندگی جنرال تهران کیفیت خدمات پس از فروش را معنا کرده و به اصطلاح تعمیرات اختصاصی در قالب نمایندگی رسمی مفهوم بخشیده است. بیش از ۱۳۰ سال از تاریخ تأسیس شرکت جنرال الکتریک (General Electric) می‌گذرد و این شرکت در طول تمام سال‌های فعالیت درخشان خود، در بین ۱۲ شرکت برتر جهان قرار داشته و همواره در بین ۲۰ شرکت برتر در بازار بورس لندن قرار گرفته است. همین یک نکته به‌خوبی ارزش‌های محصولات تولیدشده توسط برند جنرال الکتریک را روشن می‌کند. برند جنرال الکتریک یک شرکت آمریکایی چندملیتی به شمار می‌رود که در زمینه طراحی و تولید تجهیزات پزشکی، تأسیسات توزیع برق، تجهیزات الکتریکی، توربین‌های گازی، توربین‌های بخار، توربین‌های بادی، ژنراتورها، موتورهای الکتریکی، پمپ‌ها، جنگ‌افزارها، تجهیزات هوافضا، موتورهای جت و تجهیزات نورپردازی مشغول به کار است. عمده تولیدات این برند که در کشور ما مورد استقبال عمومی قرار گرفته است، مربوط به لوازم خانگی این برند و محصولاتی نظیر یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی است. مالکیت ۴ شرکت جی‌ای انرژی، جی‌ای تکنالوجی، جی‌ای کپیتال و جی‌ای هلت‌کر با برند جنرال الکتریک است. خوشبختانه این برند نام‌آشنا و قدرتمند دارای نمایندگی رسمی در تهران و شهرهای دیگر ایران است. برای آشنایی بیشتر با نمایندگی جنرال تهران تا انتها ما را همراهی کنید.

نمایندگی جنرال تهران
عناوین اصلی این مقاله

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک

همان‌طور که اشاره شد، جنرال الکتریک یکی از برندهای معروف در زمینه تولید لوازم خانگی در آمریکا و جهان است که تمام محصولات خود را بر اساس نیازهای مشتری مدرن و با استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها طراحی می‌کند. این برند بالاترین کیفیت و استانداردهای ممکن را در طراحی و تولید محصولات خود به کار می‌گیرد تا کمتر نیاز به تعمیر و سرویس داشته باشند.

با وجود کیفیت ساخت بسیار بالا، یخچال‌های جنرال الکتریک نیز همچون دیگر تولیدات ساخته دست بشر، دچار ایراد شده و به تعمیر و تعویض قطعه نیاز پیدا می‌کنند. در اینجا است که اهمیت وجود یک نمایندگی رسمی و فعال، ارزش‌های خود را نشان داده و خیال مشتری را از خدمات پس از فروش و پیدا کردن قطعات اصل و اورجینال قرص می‌کند.

نمایندگی جنرال تهران همان نمایندگی رسمی برند جنرال الکتریک آمریکا در ایران است که تمام خدمات لازم را ارائه داده و خدمات پس از فروش شامل ارائه گارانتی، ارسال تعمیرکار ماهر به محل، انجام تعمیرات تخصصی و استفاده از قطعات اورجینال را به مشتریان ارائه می‌کند. احترام به مشتری و رعایت حقوق مصرف‌کننده، تنها دلیل وجود نمایندگی رسمی در کشورهای مختلف است و در همین راستا، نمایندگی جنرال تهران آماده ارائه خدمات و انجام وظایف در قبال مشکلات مشتریان است.

همان‌طور که می‌دانید، نمایندگی‌های رسمی توسط برند اصلی و شعبه دفتر مرکزی واقع در آمریکا اعطا می‌شوند و با نظارت‌های سخت‌گیرانه، سعی در حفظ ارزش‌های برند دارند. از همین رو، کیفیت بالای خدمات پس از فروش محصولات برند جنرال الکتریک تضمین شده است.

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید تهران

نمایندگی جنرال تهران یخچال ساید بای ساید

چند سالی است که یخچال‌های ساید بای ساید جای یخچال و فریزرهای قدیمی را گرفته‌اند و در بسیاری از خانه حضور دارند. انتخاب اول هر خانواده‌ای در صورت داشتن فضا و بودجه کافی، یخچال ساید بای ساید خواهد بود؛ اما باید در جریان باشید که تعمیرات یخچال فریزر ساید بای ساید اندکی تخصصی‌تر از یخچال‌های قدیمی و ساده است و ظرافت بیشتری را می‌طلبد.

تعمیرات یخچال‌های ساید بای ساید باید توسط تعمیرکار ماهر و آموزش‌دیده و تحت نظر نمایندگی ساید جنرال الکتریک انجام شود تا نتیجه مطلوب، حاصل شود. با وجود نمایندگی جنرال الکتریک تهران، مشتریان کمترین نگرانی در مورد تعمیرات تخصصی و سرویس‌های دوره‌ای یخچال‌های ساید بای ساید خود ندارند.

نیروهای متخصصی که با پشت سر گذاشتن دوره‌های تخصصی به استخدام نمایندگی جنرال الکتریک درمی‌آیند، در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محل شما حاضر می‌شوند، در کمترین زمان ممکن مشکل یخچال و فریزر شما را تشخیص می‌دهند، تعمیرات و سرویس‌های دوره‌ای موردنیاز را به‌صورت تخصصی انجام می‌دهند، از قطعات تعویضی و یدکی اورجینال استفاده می‌کنند و تمام این کارها را با پایین‌ترین قیمت ممکن انجام می‌دهند. تضمین قیمت توسط نمایندگی انجام می‌شود و همین موضوع ارزش‌های وجود یک نمایندگی رسمی در شهر را نشان می‌دهد.

خرابی های رایج یخچال جنرال الکتریک

خرابی‌ها و ایرادات رایج یخچال‌های ساید بای ساید جنرال الکتریک که در نمایندگی جنرال تهران مورد بررسی قرار گرفته و مرتفع می‌شوند، به شرح زیر هستند:

 • صدای زیاد و غیرنرمال یخچال: این مشکل می‌تواند ناشی از تراز نبودن یخچال، خراب بودن فن یخچال، لرزش موتور یخچال، معیوب بودن موتور یا کندانسور یخچال باشد.
 • خرابی موتور یا کمپرسور: عمر متوسط موتورهای یخچال ۸ سال است و این طول عمر با انجام سرویس‌های دوره‌ای می‌تواند افزایش پیدا کند.
 • یکسره کار کردن: خرابی ترموستات، خرابی برد الکترونیکی، گرم بودن دمای اطراف و عدم تهویه مناسب، خرابی لاستیک دور درب یخچال، خرابی کمپرسور، معیوب بودن موتور و تنظیم غیرصحیح دمای یخچال، می‌تواند منجر به یکسره کار کردن موتور شود.
 • عدم یخ‌سازی: مسدود شدن فیلتر یخ‌ساز، معیوب بودن کمپرسور و کافی نبودن گاز یخچال می‌تواند منجر به عدم یخ‌سازی توسط یخچال شود.
 • خرابی برد الکترونیکی اصلی: نوسان برق، وارد آمدن فشار و ضربه فیزیکی به برد، دمای بالا و نفوذ آب می‌تواند از دلایل خراب شدن برد اصلی شود. نمایندگی یخچال فریزر جنرال الکتریک در تهران تعمیرات تخصصی برد الکترونیکی اصلی را انجام می‌دهد.
 • سرد نکردن: اگر دمای یخچال به‌درستی تنظیم نشود، لاستیک دور درب یخچال خراب شده باشد، کمپرسور معیوب شده باشد، گاز یخچال کم شده یا نشتی داشته باشد، لوله‌های کندانسور مسدود شده باشند یا فن کمپرسور از کار افتاده باشد، یخچال شما دیگر فرآیند سرد کردن را انجام نخواهد داد.
 • نشتی گاز: فرسوده‌شدن و پوسیدگی لوله‌های حامل گاز در بدنه، ضربه خوردن در حین جابه‌جایی و نظافت غیراصولی یخچال می‌تواند از دلایل نشتی گاز باشد.

همچنین ارورهایی تحت عنوان ارور‌های hrs بر روی صفحه نمایش دیجیتالی یخچال‌های جنرال الکتریک ظاهر می‌شوند که باید توسط نمایندگی جنرال تهران بررسی و رفع غیب شوند. ظاهر شدن یکی از ارورها و خطاهای زیر، از بروز مشکل در عملکرد یکی از قطعات اصلی یخچال خبر می‌دهد:

ارور FF: ظاهر شدن این ارور یعنی دمای قسمت فریزر یخچال شما به حدی بالا رفته است که مواد داخل آن شروع به آب شدن کرده‌اند. این مشکل فنی می‌تواند به دلیل نیمه‌باز ماندن درب یا خراب شدن لاستیک دور درب آن باشد.

ارور PF: اگر این ارور را روی صفحه نمایش دیجیتالی یخچال خود دیدید، باید به دنبال رفع مشکل در مسیر برق‌رسانی به یخچال باشد. این ارور از بروز مشکل در مسیر برق، از پریز و سردوشاخه گرفته تا برق ساختمان، خبر می‌دهد.

ارور CC: اگر دمای قسمت معمولی یخچال فریزر شما بالاتر از حد نرمال (۳ الی ۶ درجه سانتی‌گراد) برسد، این ارور نشان داده خواهد شد. برای حل این مشکل می‌توانید با تعمیرکاران نمایندگی جنرال تهران در تماس باشید.

ارور TC :TC مخفف کلمه Turbo cooling است. وظیفه این قطعه در یخچال، کاهش دادن سریع دما است. اگر این قطعه به مشکل بربخورد شما شاهد نقش بستن ارور TC روی صفحه نمایشگر خواهید بود. در این صورت فوراً با کارشناسان نمایندگی جنرال تهران در تماس باشید.

آدرس نمایندگی جنرال الکتریک در شهر تهران؛ تلفن نمایندگی جنرال تهران

همان‌طور که اشاره شد، نمایندگی‌های رسمی تمایز عمده‌ای با نمایندگی‌های غیررسمی دارند. یک نمایندگی رسمی تمام مراحل اخذ نمایندگی از دفتر مرکزی برند را طی کرده است، تمام مدارک را تکمیل کرده است، تمام شرایط سخت و استانداردهای بالا را احراز کرده است، اجازه وارد کردن و فروش قطعات یدکی و تعویضی اورجینال را به دست آورده است و سپس، تمام تعمیرکاران خود را تحت شرایط و ضوابط برند، آموزش داده و استخدام کرده است.

با توجه به این موضوع، تمام تعمیرات و تعویض قطعه‌ها تحت نظارت شدید و سخت‌گیرانه قرار دارند و کمتر پیش می‌آید که مشتریان، از کیفیت خدمات‌رسانی، هزینه تعمیر و مدت زمان تعمیر شکایتی داشته باشند. نمایندگی جنرال تهران در ۴ بخش غرب تهران، شرق تهران، شمال تهران و جنوب تهران مشغول به فعالیت و خدمت‌رسانی به مشتریان و کاربران هستند.

نمایندگی‌های فعال جنرال الکتریک در نقاط مختلف هر از جمله بخش مرکزی، پاکدشت، شهریار، ملارد، مارلیک، دماوند، فیروزکوه و کمالشهر حضور داشته و آماده خدمت‌رسانی به مشتریان هستند. شعب نمایندگی بخش مرکزی تهران با کمک مترو و حمل و نقل عمومی به راحتی در دسترس قرار می‌گیرند و از این بابت کوچکترین نگرانی برای مشتریان وجود ندارد.

تعمیرات یخچال فریزر ساید بای ساید و معمولی شما در نمایندگی جنرال تهران، تحت شرایط زیر انجام می‌شود:

 • اگر مشکل یخچال به‌صورت تلفنی قابل‌حل باشد، کارشناسان ما راهنمایی‌های لازم را به‌صورت تلفنی در اختیار شما قرار می‌دهند.
 • اگر برای رفع مشکل یخچال، به مراجعه حضوری تعمیرکار در محل شما نیاز باشد، هزینه تعمیر، هزینه بازدید و سرویس دوره‌ای پس از بررسی دقیق و همچنین، زمان دقیق حضور در محل از قبل به شما اعلام می‌شود.
 • تعمیرکاری که به محل اعزام می‌شود، در نزدیک‌ترین زمان ممکن این کار را انجام می‌دهد و آموزش‌های لازم را دریافت کرده است.
 • اگر یخچال شما به تعویض قطعه نیاز داشته باشد، قطعات یخچال شما با قطعات شرکتی و اورجینال جایگزین خواهند شد.

تلفن نمایندگی جنرال تهران در تهران ۵۴۴۱۲۱۰۰-۰۲۱ است و برای درخواست پشتیبانی حضوری، مشاوره، کمک تلفنی و اطلاع از هزینه‌های تعمیرات تنها با این شماره در تماس باشید. همچنین آدرس دفتر مرکزی نمایندگی جنرال تهران میدان انقلاب، خیابان کارگرجنوبی، ساختمان مهستان ط۶، واحد۶۰۶ است.

نمایندگی رسمی برند جنرال الکتریک آمریکا در ایران، برعهده شرکت پارسا سرویس است و این شرکت تمام خدمات پس از فروش و تعمیرات خود را ضمانت می‌کند. اصالت قطعات در نزد مشتری احراز می‌شوند و تمام تعمیرات و قطعات تعویضی تا ۹ ماه شامل گارانتی خواهند بود. هزینه تعمیرات ریزودرشت پس از حضور تعمیرکار در محل و بررسی دقیق، به مشتری اعلام می‌شود؛ اما هزینه‌های مرتبط با دستمزد تعمیرکاران تحت نظر اتحادیه رسمی بوده و بر اساس نرخ نامه اتحادیه مشخص می‌شود.

تنها دغدغه پارسا سرویس، ایجاد بستری مناسب جهت ارائه خدمات با کیفیت در خور شأن مردم ایران است. برای اطلاع از آدرس دقیق، شرح خدمات و درخواست مشاوره یا تعمیرکار در هر منطقه، تنها کافی است با شماره تلفن اعلام‌شده در تماس باشید.

برد یخچال جنرال؛ قطعات اورجینال و اصلی در نمایندگی نمایندگی جنرال الکتریک تهران

نمایندگی جنرال تهران یخچال ساید بای ساید

برد یخچال جنرال الکتریک پس از موتور یخچال، اصلی‌ترین و مهم‌ترین قطعه آن است که وظایف بسیار مهمی برعهده دارد. همان‌طور که اشاره شد اگر کوچکترین مشکلی برای برد یخچال جنرال به وجود بیاید، عملکرد کلی آن مختل شده و حتی ممکن است یخچال شما دیگر کار نکند. بنابراین، سپردن تعمیرات برد یخچال جنرال به تعمیرکارهای فرعی چندان تصمیم عاقلانه‌ای نخواهد بود.

برای استفاده از تعمیرکارهای تخصصی و آموزش‌دیده و همچنین بهره‌مندی از قطعات اورجینال و اصلی، اکیداً پیشنهاد می‌شود که تعمیرات و تعویض قطعه‌های یخچال خود را فقط و فقط به نمایندگی رسمی آن بسپارید. در صورت نیزا یخچال جنرال شما به تعویض قطعه، قطعات آکبند و شرکتی آن با قطعات اورجینال و اصلی جایگزین خواهند شد. قطعاتی که کیفیت و کارآیی به‌مراتب بالاتری نسبت به قطعات فرعی موجود در بازار دارند.

سخن پایانی

در این مقاله در مورد نمایندگی جنرال تهران صحبت کردیم و از نزدیک با خدمات پس از فروشی که توسط نمایندگی رسمی و قانونی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد آشنا شدیم. اگر به تعمیر، تعویض قطعه، مشاوره یا سرویس دوره‌ای نیاز دارید، تنها کافی است با شماره‌های اعلام‌شده نمایندگی جنرال تهران تماس بگیرید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *