نمایندگی پارسا سرویس

جنرال الکتریک – آاگ – مابه

021-۵۴۴۱۲۱۰۰

8 صبح الی 19

Untitled-1
برنامه شستشو در ماشین های لباسشویی
زمان مطالعه: 11 دقیقه

آشنایی با برنامه‌های شستشو در ماشین لباسشویی

برنامه‌های شستشو ماشین لباسشویی آاگ

در این قسمت با اصلی‌ترین و مهم‌ترین برنامه‌های شستشو ماشین لباسشویی آاگ AEG آشنا خواهیم شد. برای استارت و متوقف کردن برنامه لباسشویی آاگ می‌توانید از دکمه Start Nachlegen استفاده کنید. در واقع با کمک این دکمه می‌توان برنامه شست‌وشو را آغاز یا متوقف کرد.

برنامه‌های مختلف شستشو

Vorwasche: برای شستشوی اولیه لباس‌های خیلی کثیف
Pflegeleicht: برای شستشوی لباس‌های ظریف و حساس
Koch / Bunt: برای شستشوی لباس‌های رنگی و نخی
Mix / Schnell (ترکیبی): برای شستشوی سریع لباس‌های نه چندان کثیف
Wolle: برای شستشوی لباس‌های پشمی
Abpumpen: برای تخلیه آب ماشین لباسشویی
Spulen/Schleudern: برای آبکشی و خشک کردن لباس‌ها
ExtrKurz 15: برای شستشوی سریع ۱۵ دقیقه‌ای
Sports Wear: برای شستشوی لباس‌های ورزشی
Sensitive: برای شستشوی لباس‌های حساس

برای اطلاعات بیشتر درباره هر یک از برنامه‌های شستشو و نحوه استفاده از آنها، می‌توانید به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی خود مراجعه کنید. همچنین، در صورت نیاز به راهنمایی یا تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ، می‌توانید به صفحه نمایندگی ماشین لباسشویی آاگ پارسا سرویس مراجعه کنید.

برنامه Vorwasche چیست و چه کاربردی دارد؟

 یکی از برنامه‌های شست‌وشوی ماشین لباسشویی آاگ، برنامه Vorwasche است. در این برنامه از پودر ماشین لباسشویی استفاده نمی‌شود. به نوعی می‌توان گفت این برنامه پیش شست‌وشوی لباس‌ها محسوب می‌شود.

در واقع این برنامه دارای بیشترین کاربرد و استفاده به منظور شست‌وشوی اولیه لباس‌ها، قبل از اجرای برنامه‌های سنگین است، از این برنامه برای شست‌وشوی اصلی لباس‌ها نمی‌توان استفاده کرد.

برنامه Pflegeleicht چیست و چه کاربردی دارد؟

برنامه شستشو ماشین لباسشویی آاگ

این برنامه به برنامه شست‌وشوی لباس‌های مصنوعی معروف است، برای شستن لباس‌های با جنس الیاف مصنوعی می‌توانید از این دستورالعمل استفاده کنید.

استفاده از این برنامه به دلیل داشتن دمای ملایم، هیچ آسیب و صدمه‌ای به جنس لباس‌ها وارد نمی‌کند. توصیه می‌شود از این برنامه برای شستن لباس‌های حساس و نخی استفاده نکنید. همچنین این برنامه ماشین لباسشویی گزینه مناسبی برای شستن لباس‌هایی است که به صورت روزمره از آن‌ها استفاده می‌کنید.

برنامه  Koch / Bunt چیست و چه کاربردی دارد؟

از دیگر انواع برنامه شست‌وشو می‌توان به برنامه Koch / Bunt  اشاره کرد، از این برنامه شست‌وشو برای موارد زیر استفاده می‌شود:

 1. شستن لباس‌های زیر
 2. شستن لباس‌های رنگی سبک همچون لباس خواب
 3. شستن لباس‌های جنس کتان و نخی

برنامه Mix / Schnell (ترکیبی) چیست و چه کاربردی دارد؟

این برنامه از دیگر برنامه‌های شستشو ماشین لباسشویی آاگ است، در این برنامه به راحتی می‌توان لباس‌ها با جنس و رنگ متفاوت را با یکدیگر شست‌وشو داد. در واقع این برنامه دارای کاربرد و استفاده برای انواع مختلف پارچه‌ها همچون مخمل، ضخیم، نازک و … است.

برنامه Mix / Schnell بهترین گزینه برای کسانی است که از برنامه‌های مناسب برای شست‌وشوی لباس‌های مورد نظر خود اطلاع کافی ندارند. لازم به ذکر است که شما نمی‌توانید لباس‌های لطیف و ظریف را با این برنامه شست‌وشو دهید.

برنامه Wolle چیست و چه کاربردی دارد؟

در این برنامه شست‌وشوی لباسشویی آاگ، لباس‌های پشمی شست‌وشو داده می‌شوند، در واقع این برنامه برای لباس‌های پشمی هیچ حساسیتی ایجاد نمی‌کند، به نوعی می‌توان گفت با استفاده از این دستورالعمل لباس‌های پشمی شما به هیچ وجه گشاد و شل نمی‌شوند.

برنامه Abpumpen  چیست و چه کاربردی دارد؟

از این برنامه در ماشین لباسشویی آاگ، به منظور برای تخلیه کردن آب استفاده می‌شود، با استفاده از این فرمان به راحتی و در هر زمانی می‌توانید آب ماشین لباسشویی خود را تخلیه کنید.

برنامه Spulen/Schleudern چیست و چه کاربردی دارد؟

این برنامه در پایان برنامه شست‌وشو تنها برای آبکشی و خشک کردن لباس‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، توجه داشته باشید از این برنامه به هیچ وجه برای شست‌وشوی لباس‌ها استفاده نکنید.

برنامه ExtrKurz 15  چیست و چه کاربردی دارد؟

از دیگر برنامه‌های شستشو ماشین لباسشویی آاگ، می‌توان به برنامه  ExtrKurz 15 اشاره کرد. این برنامه که به شست‌وشوی سریع ۱۵ دقیقه‌ای معروف است دارای کاربردهای زیر است:

 1. این برنامه بهترین گزینه برای زمان‌هایی است که وقت کافی ندارید
 2. این برنامه برای شستن لباس‌های خیلی چرب و خیلی کثیف کاربرد ندارد
 3. بیشترین کاربرد و استفاده جهت شست‌وشوی سریع لباس‌ها
 4. شست‌وشوی لباس‌های روزانه

در واقع این برنامه بهترین گزینه برای کسانی است که می‌خواهند در مدت زمان بسیار کمی لباس‌های خود را شست‌وشو دهند.

برنامه Sports Wear چیست و چه کاربردی دارد؟

برنامه Sports Wear از دیگر برنامه‌های شستشو ماشین لباسشویی آاگ است، که برای شستن کفش و لباس‌های ورزشی استفاده می‌شود.

این برنامه جهت شست‌وشوی انواع مختلف لباس‌های ورزشی تنظیم شده است، از آنجا که در ساخت لباس‌های ورزشی از یکسری الیاف مصنوعی استفاده شده است، این لباس‌ها در حین فعالیت زودتر بو می‌گیرند و باید زود شسته شوند.

با انتخاب برنامه Sports Wear با حفظ کیفیت لباس‌های ورزشی، می‌توان آن‌ها را به بهترین شکل شست‌وشو داد، این برنامه به شما کمک می‌کند تا لباس‌های ورزشی خود را با حفظ کیفیت به خوبی شست‌وشو دهید.

برنامه Sensitive چیست و چه کاربردی دارد؟

با استفاده از برنامه Sensitive، به راحتی می‌توان لباس‌های مخصوص و حساس را شست‌وشو داد. همچنین این برنامه دارای بیشترین کاربرد و استفاده برای شستن لباس‌های حساس زنانه است، در واقع برنامه Sensitive متناسب با تضمین سلامت افراد طراحی شده است.

این برنامه بهترین گزینه برای کسانی است که به مواد شوینده حساسیت دارند، با کمک این برنامه افراد حساس به مواد شوینده می‌توانند، بدون نگرانی لباس‌های خود را شست‌وشو دهند.برنامه Sensitive به‌گونه‌ای طراحی شده است، که دمای شست‌وشوی لباس در طول شست‌وشو ثابت باقی می‌ماند، این کار به نوعی باعث از بین رفتن کامل عوامل حساسیت‌زا، همچون باکتری‌ها و میکروب‌ها می‌شود.

با این برنامه گرد و خاک به طور کامل از سطح لباس‌ها پاک خواهد شد، در ضمن برای شست‌وشوی لباس‌ها  در این برنامه از آب بیشتری استفاده می‌شود. برنامه Sensitive به نوعی مانع از چرک مرده شدن لباس‌ها می‌شود، با استفاده از این برنامه لباس‌های حساس بسیار کثیف را می‌توانید به بهترین شکل شست‌وشو دهید.

برنامه شستشو ماشین لباسشویی الکترولوکس

برنامه شستشو ماشین لباسشویی الکترولوکس

در این قسمت نگاهی مختصر به برنامه‌های شستشوی ماشین لباسشویی الکترولوکس خواهیم داشت که عبارتند از:

 • برنامه Mix
 • برنامه Wool
 • برنامه Rise & Spin
 • برنامه Bedding
 • برنامه Quick 18
 • برنامه Hand Wash
 • برنامه Energy saver
 • برنامه Delicate
 • برنامه Cotton

با لیست برنامه‌های شستشو ماشین لباسشویی الکترولوکس آشنایی پیدا کردید برای اینکه اطلاعات با جزئیات بیشتری درباره این برنامه‌ها به دست آورید عملکرد هر یک از این برنامه‌ها مورد بررسی قرار خواهیم داد. در صورت بروز خرابی یا هرگونه مشکل فنی در این لباسشویی ها می توانید به صفحه نمایندگی ماشین لباسشویی الکترولوکس مراجعه نمایید و از کارشناسان مجرب و متخصص پارسا سرویس مشاوره و کمک بگیرید.

برنامه Mix چیست و چه کاربردی دارد؟

برنامه Mix یکی از برنامه‌های شستشوی ماشین لباسشویی الکترولوکس است، که برای شست‌وشوی ترکیبی لباس‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با این برنامه می‌توانید لباس‌هایی را که رنگ و جنس متفاوت دارند شست‌وشو دهید، در صورتی که لباس‌های شما دارای رنگ‌های مختلفی هستند و می‌خواهید با استفاده از این برنامه آن‌ها را شست‌وشو دهید، بهتر است از یک دستمال ضد رنگ دهی لباس استفاده کنید.

استفاده از این نوع دستمال مانع از ترکیب شدن رنگ‌های لباس‌ها می‌شود، در واقع این دستمال با جذب رنگ‌های احتمالی خارج شده از لباس‌ها، از انتقال آن‌ها به دیگر لباس‌ها جلوگیری می‌کند.

برنامه Wool چیست و چه کاربردی دارد؟

برنامه Wool در ماشین لباسشویی الکترولوکس، برنامه‌ای بسیار قوی برای حفظ کیفیت و شستن لباس‌هایی پشمی یا کاموایی است. این برنامه در بیشتر موارد، روی دمای ۴۰ درجه تنظیم شده و لباس‌های پشمی یا کاموایی را بدون شل یا گشاد شدن شستشو می‌دهد.

در این برنامه ماشین لباسشویی از دور چرخش پایین و آب سرد برای شست‌وشوی لباس‌ها استفاده می‌کند، تا با انتخاب برنامه  Wool لباس‌ها با بالاترین کیفیت و بدون هیچ‌گونه آسیبی شست‌وشو داده می‌شوند. بهتر است برای شستن لباس‌ها، با این برنامه ۲ تا ۳ کیلو لباس را در ماشین لباسشویی خود قرار دهید.

برنامه Rise & Spin چیست و چه کاربردی دارد؟

برنامه Rise & Spin در اغلب موارد، در انتهای برنامه‌های شستشوی ماشین لباسشویی الکترولوکس مورد استفاده قرار می‌گیرد، این برنامه دارای بیشترین کاربرد و استفاده در تخلیه آب و آبکشی لباس‌ها است.

برنامه Bedding چیست و چه کاربردی دارد؟

این برنامه که به برنامه شست‌وشوی تختخواب معروف است، دارای کاربردهای زیر است:

 1. شست‌وشوی روتختی، ملحفه‌ها و سایر موارد مربوط به تختخواب
 2. استریل کردن ملحفه و روتختی

از برنامه Bedding، برای شستن لباس‌هایی که دارای الیاف خاصی هستند، استفاده می‌شود. در واقع شما برای شستن روتختی، لباس‌های مخمل، ملحفه و هر چه که به رختخواب مربوط است، می‌توانید از این برنامه استفاده کنید.

در این برنامه برای شست‌وشو از آب بیشتری استفاده می‌شود، از این رو به مدت زمان بیشتری جهت آبکشی نیاز است.

برنامه Quick 18  چیست و چه کاربردی دارد؟

این برنامه از سرعت بسیار بالایی برخوردار است؛ دقت این برنامه برای شست‌وشوی لباس‌ها کم است، می‌توانید از آن برای شستن لباس‌های روزانه با کثیفی کم استفاده کنید.

برنامه Quick 18 به برنامه شست‌وشوی سریع نیز معروف است، در صورتی که نخواهید آسیبی به بافت لباس‌ها وارد شود، انتخاب این برنامه بهترین گزینه پیشنهادی به شمار می‌آید. این برنامه تأثیر بسیار زیادی در حفظ کیفیت و افزایش طول عمر لباس‌ها دارد.

برنامه Hand Wash چیست و چه کاربردی دارد؟

از دیگر برنامه‌های شستشوی ماشین لباسشویی الکترولوکس می‌توان به برنامه Hand Wash اشاره کرد. این برنامه که همان برنامه شست‌وشوی دستی است، بهینه‌ترین کیفیت را برای لباس‌های شما ایجاد می‌کند. برنامه Hand Wash دارای بیشترین کاربرد و استفاده برای شستن لباس‌های حساس به دمای بالا است.

برنامه Energy saver  چیست و چه کاربردی دارد؟

برنامه Energy saver از دیگر برنامه‌های شستشوی ماشین لباسشویی الکترولوکس است، که شست‌وشوی اقتصادی نام دارد.

برنامه انرژی سیور دارای بیشترین کاربرد و استفاده جهت شست‌وشوی لباس‌ها با مصرف بهینه آب و برق است. از آنجا که در این برنامه دور موتور به طور قابل توجهی کاهش پیدا می‌کند، برای اجرا به زمان طولانی تری نیاز است.

برنامه Delicate چیست و چه کاربردی دارد؟

برنامه  Delicate در ماشین لباسشویی الکترولوکس، برای شستن موارد زیر مورد استفاده قرار می‌گیرد:

 1. شست‌وشوی لباس‌های زیر مردانه و زنانه
 2. شستن لباس‌های حساس و ظریف

در صورتی که دارای لباس‌های حساس و ظریف هستید، می‌توانید از این برنامه برای شستن آن‌ها استفاده کنید.

برنامه Cotton چیست و چه کاربردی دارد؟

برنامه Cotton در ماشین لباسشویی الکترولوکس، به منظور شستن لباس‌های نخی و پنبه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین از دیگر کاربردهای این برنامه، شست‌وشوی ملحفه‌ها و لباس‌های زیر نخی زنانه و مردانه است.

برنامه شستشو ماشین لباسشویی سامسونگ

برنامه شستشو ماشین لباسشویی سامسونگ

با مراجعه به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی سامسونگ، می‌توانید با برنامه شستشوی این نوع ماشین لباسشویی آشنا شوید.

در ادامه به معرفی برنامه‌های این ماشین لباسشویی خواهیم پرداخت، با آشنایی با این برنامه‌های شست‌وشو می‌توانید به بهترین شکل و با حفظ کیفیت لباس‌ها آن‌ها را شست‌وشو دهید. برنامه شستشو ماشین لباسشویی سامسونگ عبارتند از:

 • دستورالعمل Super Eco Wash
 • فرمان Delicate
 • برنامه Pre Wash
 • برنامه baby Care
 • برنامه Eco
 • برنامه Synthetic
 • برنامه Cotton
 • برنامه Mix
 • معرفی برنامه Rinse/Spin
 • برنامه Empty
 • برنامه Pre Wash
 • برنامه Eco Drum Clean
 • برنامه Air Wash- Deodorization & Sanitization
 • برنامه شستشوی پرده و اتوکشی (Curtains)
 • برنامه Night Wash

با برنامه‌های شستشو ماشین لباسشویی سامسونگ، آشنا شدید. در ادامه هر یک از برنامه‌ها را با جزئیات بیشتری توضیح خواهیم داد تا آشنایی کاملی نسبت به عملکرد هر یک از این برنامه داشته باشید.

دستورالعمل Super Eco Wash چیست و چه کاربردی دارد؟

یکی از برنامه‌های شستشو ماشین لباسشویی سامسونگ برنامه Super Eco Wash است. این برنامه به منظور بهینه سازی مصرف انرژی با مدیریت کنترل انرژی و مصرف آب طراحی شده است، در این برنامه برای حفظ کیفیت لباس‌ها با دمای ۴۰ و در مدت زمان ۹۰ شست‌وشو داده می‌شوند.

فرمان Delicate چیست و چه کاربردی دارد؟

از دیگر برنامه‌های شستشو ماشین لباسشویی سامسونگ برنامه Delicate است، دمای فضای شست‌وشو در این برنامه ۳۰ درجه است. از این برنامه می‌توانید برای شستن انواع لباس‌های ظریف همچون لباس زیر استفاده کنید.

برنامه Pre Wash چیست و چه کاربردی دارد؟

استفاده از این برنامه مصرف انرژی ماشین لباسشویی سامسونگ را به طور قابل توجهی افزایش می‌دهد، برنامه   Pre Wash جهت شستن لباس‌های خیلی کثیف مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از این برنامه به راحتی می‌توانید قبل از شست‌وشوی اصلی لکه‌های روی لباس را به راحتی از بین ببرید.

برنامه baby Care چیست و چه کاربردی دارد؟

این برنامه به منظور شستن لباس‌های کودکان مورد استفاده قرار می‌گیرد، با شستن لباس‌های کودکان با این برنامه آسوده خیال خواهید بود، که هیچ حساسیتی برای کودکان شما ایجاد نمی‌شود.

برنامه   Eco چیست و چه کاربردی دارد؟

از دیگر برنامه‌های شستشو ماشین لباسشویی سامسونگ می‌توان به برنامه  Eco اشاره کرد، از این برنامه برای شستن لباس‌هایی با کثیفی متوسط استفاده می‌شود.

بهتر است بدانید معنی اکو شست‌وشوی اقتصادی است، در واقع این برنامه شست‌وشوی لباس‌ها را با کمترین و حداقل مصرف انرژی انجام می‌دهد.

برنامه Synthetic  چیست و چه کاربردی دارد؟

برنامه Synthetic به منظور شستن لباس‌هایی با الیاف مصنوعی در ماشین لباسشویی سامسونگ طراحی شده است، همچنین شما می‌توانید با استفاده از این برنامه برخی از لباس‌های ورزشی را نیز شست‌وشو دهید.

برنامه Cotton  چیست و چه کاربردی دارد؟

این برنامه در ماشین لباسشویی سامسونگ به منظور شستن لباس‌های پنبه‌ای و نخی مورد استفاده قرار می‌گیرد، از آنجا که لباس‌های پنبه‌ای و نخی را نمی‌توان با هر برنامه‌ای شست؛ برنامه Cotton بهترین گزینه مورد اعتماد جهت شستن این نوع لباس‌ها به شمار می‌آید.

برنامه Mix چیست و چه کاربردی دارد؟

این برنامه از دیگر برنامه‌های شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ است؛ که از آن برای شستن لباس‌هایی با جنس و رنگ‌های متنوع استفاده می‌شود. همچنین این برنامه بهترین گزینه برای شستن لباس‌های خیلی کثیف به شمار می‌آید.

برنامه Rinse/Spin چیست و چه کاربردی دارد؟

از دیگر برنامه‌های موجود در لباسشویی سامسونگ برنامه Rinse/Spin است، از این دستورالعمل برای زهکشی لباسشویی و آبکشی لباس‌ها استفاده می‌شود.

برای اجرای این برنامه دیگر نیازی به استفاده از پودر ماشین لباسشویی نخواهید داشت، به نوعی می‌توان گفت این فرمان مربوط به تخلیه و آبکشی است.

شما زمانی می‌توانید از برنامه Rinse استفاده کنید که به اشتباه از مواد شوینده زیادتر از حد نرمال استفاده کرده باشید.

 برنامه Empty چیست و چه کاربردی دارد؟

از دیگر برنامه‌های رایج در ماشین لباسشویی می‌توان به برنامه Empty اشاره کرد، با استفاده از این برنامه در هر زمانی می‌توانید آب ماشین لباسشویی خود را تخلیه کنید.

همچنین در مواقعی که بخواهید لباسی را به ماشین لباسشویی در حین شست‌وشو اضافه نمایید، با استفاده از این برنامه می‌توانید ابتدا آب داخل لباسشویی را تخلیه و سپس درب لباسشویی را باز کنید.

برنامه Pre Wash چیست و چه کاربردی دارد؟

از این برنامه اغلب برای پیش شست‌وشوی لباس‌های خیلی کثیف و چرک استفاده می‌شود، استفاده از این برنامه مصرف انرژی ماشین لباسشویی را به طور قابل توجهی افزایش می‌دهد.

این برنامه با نام پیش شست‌وشو شناخته شده است، این برنامه کثیفی‌های روی لباس را قبل از شست‌وشو به خوبی از بین می‌برد.

برنامه Eco Drum Clean  چیست و چه کاربردی دارد؟

از دیگر برنامه‌های شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ می‌توان به برنامه Eco Drum Clean اشاره کرد.

یکی از کاربردهای مهم این برنامه، شست‌وشو و تمیز کردن داخل دیگ ماشین لباسشویی است، از این برنامه می‌توان به منظور حفظ کیفیت شست‌وشو در ماشین لباسشویی سامسونگ استفاده کرد. لازم است در طول یک دوره چندین بار به طور مرتب از این برنامه استفاده کنید.

برنامه Air Wash- Deodorization & Sanitization چیست و چه کاربردی دارد؟

این برنامه به برنامه ضدعفونی و بوزدایی در ماشین لباسشویی سامسونگ معروف است، در واقع شما می‌توانید از این برنامه برای بوزدایی و ضدعفونی ‌کردن لباس‌های خود استفاده کنید.

برنامه شستشوی پرده و اتوکشی(Curtains)  چیست و چه کاربردی دارد؟

از دیگر برنامه‌های شستشو ماشین لباسشویی می‌توان به برنامه شستشوی پرده و اتوکشی (Curtains) اشاره کرد. با استفاده از این برنامه به راحتی و با حفظ کیفیت می‌توانید پرده‌های خود را شست‌وشو دهید، آلودگی‌های بسیاری بر روی پرده‌ها می‌نشیند؛ اما با این برنامه نیازی به شستشوی طولانی آن‌ها نیست.

برنامه شستشو پرده در ماشین لباسشویی

با انتخاب این برنامه دیگر نیازی به اتو کردن پرده‌ها هم ندارید، از این دستورالعمل می‌توانید برای شستن لباس‌هایی که به سختی اتو می‌شوند، استفاده کنید.

به نوعی می‌توان گفت این برنامه بهترین گزینه جهت شست‌وشوی لباس‌ها و پارچه‌هایی از جنس الیاف مصنوعی است.

برنامه Night Wash چیست و چه کاربردی دارد؟

از دیگر برنامه‌های رایج در بیشتر ماشین‌های لباسشویی برنامه Night Wash یا شست‌وشوی شبانه است، از آنجا که ماشین لباسشویی در موقع فعالیت صدای بسیار زیادی را از خود تولید می‌کند، این امر برای بسیاری از افراد آزار دهنده است.

استفاده از برنامه Night Wash موجب می‌شود ماشین لباسشویی در موقع شب صدای کمی را تولید کند، در واقع با کمک این برنامه به راحتی می‌توان مانع از آلودگی صوتی در محیط شد، از این برنامه برای شست‌وشوی انواع لباس‌ها می‌توان استفاده کرد.

سؤالات متداول

سوالات متداول برنامه های شست ماشین لباسشویی

پرسش: آیا تمام مدل‌ها و برندهای ماشین لباسشویی از برنامه‌های شست‌وشوی یکسانی برخوردار هستند؟

پاسخ: خیر، هرکدام از مدل‌های مختلف ماشین‌های لباسشویی دارای یکسری برنامه‌های خاص هستند، در واقع برنامه هر مدل از ماشین‌های لباسشویی بر اساس جنس پارچه، انواع و اندازه لباس طراحی شده است.

پرسش: آیا شناخت برنامه‌های شستشو ماشین لباسشویی ضروری است؟

پاسخ: بله، عدم آشنایی با برنامه‌های شستشو ماشین لباسشویی اثرات منفی بسیاری را به دنبال دارد، باعث خواهد شد که نتیجه لازم را از عملکرد دستگاه به دست نیاورید.

پرسش: چگونه با برنامه‌های شستشو ماشین لباسشویی آشنا شویم؟

پاسخ: از طریق مطالعه دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی می‌توانید با این برنامه‌ها آشنا شوید.

پرسش: چگونه می‌توان برنامه شستشوی ماشین لباسشویی را تعیین کرد؟

پاسخ: با استفاده از ولوم تعیین برنامه شست‌وشو می‌توانید برنامه شستشوی مناسب و مورد نظر خود را انتخاب کنید، برای این کار لازم است ولوم را در جهت عقربه‌های ساعت بچرخانید.

پرسش: آیا از یک برنامه جهت شست‌وشوی انواع لباس‌ها می‌توان استفاده کرد؟

پاسخ: خیر، از آنجا که لباس‌ها هرکدام دارای جنس خاصی هستند و مواد تشکیل‌دهنده آن‌ها متفاوت است، نمی‌توان از یک برنامه ثابت برای شستن انواع لباس استفاده کرد.

 

دیگر مقالات این دسته بندی