021-۵۴۴۱۲۱۰۰

8 صبح الی 19

Untitled-1

درخواست خدمات

با تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

تعمیرات لوازم جنرال الکتریک

تعمیرات و نمایندگی یخچال ساید بای ساید وایت هاوس

نمایندگی یخچال ساید بای ساید وایت هاوس

با توجه به اینکه یخچال ساید بای ساید به صورت ۲۴ ساعته به برق متصل است، به مرور زمان مانند دیگر وسایل برقی مستهلک می‌شود. به همین خاطر می‌توانید از خدمات تعمیرات و نمایندگی یخچال ساید بای ساید وایت هاوس استفاده نمایید و دستگاه یخچال ساید بای ساید خود را سرویس کنید و در صورت نیاز به تعویض قطعات، از قطعات فابریک کارخانه برای تعویض قطعات خراب استفاده خواهد شد. با ما تا انتها همراه شوید تا اطلاعات کاملی درباره تعمیرات و نمایندگی یخچال ساید بای ساید وایت هاوس به دست آورید.

تعمیرات و نمایندگی یخچال ساید بای ساید وایت هاوس در تهران

یخچال ساید بای ساید وایت هاوس در شمار سنگین‌ترین لوازم‌خانگی قرار دارد در صورت خرابی نمی‌توان آن را به خدمات تعمیرات و نمایندگی یخچال ساید بای ساید وایت هاوس در تهران و شهرستان‌ها انتقال داد چرا که هزینه حمل و نقل آن به صرفه نیست از این رو نمایندگی یخچال ساید بای ساید برای رفاه همشهریان با ایجاد نمایندگی در غرب و شرق تهران توانسته‌ایم پاسخگوی نیاز شما عزیزان باشیم.

شما در صورت نیاز به خدمات تعمیرات و نمایندگی یخچال ساید بای ساید وایت هاوس می‌توانید به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن با نمایندگی یخچال ساید بای ساید وایت هاوس تماس بگیرید و از خدمات لازم برای عیب یابی و سرویس دستگاه خود در شرق و غرب تهران بهره‌مند شود.

نمایندگی یخچال ساید بای ساید وایت هاوس در غرب تهران

برای راحتی حال مشتریان عزیز و استفاده از خدمات مورد نیاز با ایجاد نمایندگی یخچال ساید بای ساید در غرب تهران ساکنان این مناطق در صورت نیاز می‌توانند از خدمات نمایندگی ما بهره‌مند شوند.

در نمایندگی غرب تهران تمامی خدمات مورد نیاز یخچال ساید بای ساید را ارائه خواهیم داد. چرا که با بهره گیری از نیروهای مجرب و ماهر با به‌ کارگیری دانش و تخصص در حوزه تعمیرات یخچال ساید بای ساید وایت هاوس به راحتی دستگاه مورد بررسی و عیب یابی قرار می‌گیرد و با استفاده از تجهیزات پیشرفته در سریع‌ترین زمان ممکن دستگاه عیب یابی شده و برای تعمیر آن اقدامات لازم انجام می‌شود. با برقراری تماس با نمایندگی پارسا سرویس در زمان و هزینه‌های خود صرفه جویی خواهید کرد.

نمایندگی یخچال ساید بای ساید وایت هاوس در شرق تهران

علاوه بر غرب تهران، بخش شرقی تهران هم برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است برای همین منظور با احداث نمایندگی یخچال ساید بای ساید وایت هاوس در شرق تهران، توانسته‌ایم رضایت شما عزیزان را به دست آوریم؛ بنابراین عزیزانی که در شرق تهران ساکن هستند در صورت نیاز می‌توانند با نمایندگی پارسا سرویس در این منطقه تماس گرفته و از خدمات نمایندگی ساید بای ساید وایت هاوس در شرق تهران بهره‌مند شوید.

پارسا سرویس با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و قطعات اورجینال پاسخگوی نیاز شما عزیزان است و با ارائه خدمات متنوع و با کیفیت بسیار بالا رضایت شما عزیزان را جلب خواهیم کرد.

رضایت شما برای مجموعه پارسا سرویس در اولویت دارد. نیروهای مجرب ما در زمینه تعمیرات یخچال از تجربه کافی برخوردار هستند، از این رو با عیب یابی اصولی و دانش روز در این زمینه، مشکل یخچال شما را برطرف می‌کنند.

خرابی های رایج یخچال ساید بای ساید وایت هاوس

یخچال ساید بای ساید وایت هاوس در شمار معروف‌ترین برندهای موجود در بازار لوازم خانگی است. این یخچال‌ها از کیفیت ساخت بالایی برخوردار هستند و در کوتاه مدت دچار خرابی نمی‌شوند. اما به‌مرور زمان این وسیله برقی ممکن است دچار استهلاک شود. در ادامه شما را با خرابی‌های رایج یخچال ساید بای ساید وایت هاوس بیشتر آشنا خواهیم کرد.

خرابی رایج ساید بای ساید وایت هاوس

از جمله مهم‌ترین موارد می‌توان به خرابی‌های زیر اشاره کرد:

  • سرد نکردن و یخ نزدن یخچال ساید بای ساید وایت هاوس
  • برفک زدن یخچال ساید بای ساید وایت هاوس
  • داغ شدن بدنه یخچال ساید بای ساید وایت هاوس

در ادامه اطلاعات کاملی درباره خرابی های بالا ارائه خواهیم داد تا بیشتر با این خرابی ها آشنا شوید و در مواقع برخورد با این نشانه ها بتوانید آن را به خوبی برطرف کنید.

مشکل سرد نکردن و یخ نزدن یخچال ساید بای ساید وایت هاوس چیست؟

سرد نکردن یخچال می‌تواند به چند دلیل اتفاق بیفتد، در این مواقع شما باید تنظیمات ترموستات یخچال را مورد بررسی قرار دهید، چرا که در صورتی تنظیمات ترموستات به هم بریزد یخچال سرد نمی‌کند.

از دیگر دلایل بروز این مشکل لوله مویین یخچال است و در صورت کثیفی لوله مویین، یخچال سرد نمی‌شود، برای رفع این مشکل، ابتدا لوله را تمیز کنید، با تمیز کردن لوله مویین می‌توانید مشکل سرد نکردن یخچال را برطرف کنید.

نمایندگی یخچال ساید بای ساید وایت هاوس

از دیگر دلایل این مشکل کمپرسور است، زمانی که کمپرسور به مدت طولانی کار کند ممکن است دچار اختلالاتی شود که برای رفع این مشکل باید برای مدت کوتاهی یخچال را از پریز برق بکشید، تا کمپرسور دستگاه خاموش شده و استراحت نماید، با این کار می‌توانید مشکل یخچال خود را برطرف کنید.

در صورتی که مشکل برطرف نشد با خدمات تعمیرات و نمایندگی یخچال ساید بای ساید وایت هاوس تماس بگیرید تا نمایندگی پارسا سرویس با اعزام تکنسین فنی و عیب یابی اصولی، مشکل یخچال شما شناسایی و اقدامات لازم برای تعمیرات آن انجام دهند.

علت برفک زدن یخچال ساید بای ساید وایت هاوس چیست؟

برفک زدن یخچال دردسرهای زیادی برای مصرف کننده به همراه دارد، و باعث ایجاد حس کلافگی در مصرف کنندگان می‌شود. زمانی که یخچال برفک می‌زند، ابتدا باید مصرف برق یخچال را بررسی کنید، زیرا که امکان اشکال در تایمر یخچال یا المنت وجود دارد و سبب بروز این مشکل است.

از دیگر دلایل برفک زدن یخچال ساید بای ساید وایت هاوس باز ماندن درب یخچال است. در این صورت باید لاستیک دور درب یخچال را مورد بررسی قرار دهید، زیرا به مرور زمان لاستیک دور درب یخچال کارایی خود را از دست می‌دهد، با تعویض دور درب یخچال مشکل برطرف خواهد شد.

علت داغ شدن بدنه یخچال ساید بای ساید وایت هاوس چیست؟

یکی دیگر از دلایل داغ شدن بدنه، ورود حجم بالای مواد غذایی در طبقات یخچال است، چرا که در مواقعی میزان زیادی از مواد غذایی وارد یخچال می‌شود کمپرسور برای خنک کردن یخچال باید مدت زمان بیشتری کار کند. زیاد کار کردن کمپرسور سبب داغ شدن بدنه یخچال خواهد شد.

از دیگر دلایل بروز داغ شدن بدنه یخچال فاصله کم پشت دستگاه با دیوار است. در صورتی که این فاصله از حد استاندارد خود کمتر باشد بدنه یخچال داغ می‌شود زیرا گردش هوا جهت خنک کردن کویل‌های کندانسور به صورت مطلوب وجود نخواهد داشت. شما باید حتماً به فاصله یخچال تا دیوار توجه کنید و بهتر است بین ۲۰ الی ۳۰ سانتی‌متر فضا در پشت یخچال با دیوار وجود داشته باشد.

گرم شدنه بدنه ساید وایت هاوس

یک علت دیگر داغ شدن بدنه یخچال کثیفی سیم‌ پیچ‌های کندانسور یخچال ساید بای ساید است. در صورتی سیم پیچ‌های کندانسور کثیف بود باید با خدمات تعمیرات و نمایندگی یخچال ساید بای ساید وایت هاوس تماس بگیرید تا  توسط تکنسین فنی دستگاه سرویس کلی و غبارروبی شود.

از دیگر دلایل بروز این مشکل خرابی فن کندانسور پشت یخچال است. در صورتی که فن به خوبی کار نکند بدنه یخچال داغ می‌شود که برای بررسی این موضوع باید با نمایندگی یخچال ساید بای ساید وایت هاوس تماس گرفته و از آنها کمک لازم را دریافت نمایید.

نحوه ثبت سفارش خدمات پارسا سرویس چگونه است؟

ثبت سفارش از مجموعه پارسا سرویس به راحتی انجام می‌شود. شما می‌توانید برای ثبت سفارش خود به دو طریق می‌توانید اقدام نمایید.

یک روش تکمیل فرم درخواست خدمات مورد نیاز است، شما می‌توانید از طریق سایت پارسا سرویس برای پر کردن فرم اقدام کنید، پس از پر کردن فرم کارشناسان ما در اسرع وقت جهت ارسال تکنسین با شما تماس می‌گیرند و با کسب اطلاعات تکمیلی، تکنسین مورد نظر برای شما در نظر گرفته می‌شود و با هماهنگی لازم برای حضور در محل، اعزام می‌شود.

تماس با نمایندگی یخچال ساید بای ساید وایت هاوس

روش دیگر تماس با مرکز خدمات پارسا سرویس است. این روش برای افرادی که فرصت کافی جهت پر کردن فرم ندارند بسیار مناسب است. در این روش از طریق تماس می‌توانید درخواست تعمیرات و خدمات نمایندگی را ثبت کنید. پس از ثبت سفارش، کارشناسان ما در اسرع وقت در محل حاضر می‌شوند.

تماس با نمایندگی یخچال ساید بای ساید وایت هاوس

ممکن است افرادی بخواهند با نمایندگی یخچال ساید بای ساید وایت هاوس تماس بگیرند، اما این سوال پیش می‌آید که شما چگونه می‌توانید با این نمایندگی تماس بگیرید؟ شما می‌توانید از طریق تلفنی یا سایت پارسا سرویس با ما در ارتباط باشید.

از طریق روش‌های گفته شده می‌توانید  خدمات تعمیرات یخچال ساید خود را در نمایندگی وایت هاوس به بهترین نحو و راحت رین راه، به ثبت برسانید. برای این منظور کافی است هر روشی را که انتخاب کنید و اقدامات لازم را انجام دهید. نمایندگی پارسا سرویس با اعزام نیروهای خود به محل در اسرع وقت مشکل یخچال ساید بای ساید وایت هاوس شما را عیب یابی و برطرف خواهد کرد.

آدرس تعمیرات و نمایندگی یخچال ساید بای ساید وایت هاوس

اگر دنبال استفاده از خدمات تعمیرات و نمایندگی یخچال ساید بای ساید وایت هاوس هستید پارسا سرویس همان نمایندگی مورد نظر شماست.

از مزایای پارسا سرویس می‌توان بدون مراجعه حضوری و تنها از طریق تلفن از خدمات تعمیرات و نمایندگی یخچال ساید بای ساید وایت هاوس برخوردار شوید. پارسا سرویس بعد از ثبت سفارش شما، تکنسین فنی مورد نیاز را به محل شما اعزام می‌کند.

سؤالات متداول

سوالات متدوال یخچال ساید وایت هاوس

پرسش: آیا هزینه‌های تعمیرات یخچال ساید بای ساید وایت هاوس مناسب است؟

پاسخ: ما همواره به دنبال جلب رضایت شما عزیزان هستیم، از این رو تمامی خدمات خود را با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب همراه با مجرب‌ترین تکنسین فنی به شما عزیزان ارائه خواهیم داد.

پرسش: آیا به هنگام تعویض قطعات از قطعات اورجینال استفاده می‌شود؟

پاسخ: با توجه به اینکه پارسا سرویس نمایندگی مجاز شرکت وایت هاوس است به همین جهت در صورت نیاز به تعویض قطعات، از قطعات اصلی برای جایگزین آن استفاده می‌شود.

پرسش: آیا تعمیرات یخچال زمان بر است؟

پاسخ: تعمیرات یخچال ساید بای ساید با توجه به میزان خرابی، متغیر است و اغلب در اسرع وقت تعمیرات انجام می‌شود.

پرسش: چرا پارسا سرویس را انتخاب کنیم؟

پاسخ: پارسا سرویس با داشتن تکنسین مجرب و آموزش‌دیده در کمترین زمان ممکن عیب یابی دستگاه را انجام داده و تمام تلاش خود را برای تعمیر قطعات انجام می‌دهند و در نهایت در صورت خرابی کامل قطعات را تعویض خواهند کرد.

به مشاوره نیاز دارید؟

با ما تماس تلفنی بگیرید

ارسال درخواست

فرم زیر را تکمیل نمایید

لطفا فرم زیر را با بهره گیری از کارت گارانتی و با دقت کامل نموده و پس از کلیک بر روی مربع کنار عبارت I’m not a robot دکمه ارسال درخواست را بزنید.

پردازش درخواست

اندکی منتظر بمانید

پس از دریافت درخواست شما، پیامک تاییدیه درخواست از طرف سیستم خدمات برای شما ارسال میشود و در صورتی که نیازی به اطلاعات بیشتر باشد کارشناسان ما با شما تماس میگیرند.

تکمیل درخواست

ارسال تکنیسین

پس از طی مراحل لازم، تکنیسین مورد نظر با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی ساعت حضور، برای سرویس دهی به منزل یا محل کار شما مراجعت خواهد کرد.

ثبت خدمات به صورت آنلاین

در این فرم مشخصات دستگاه، زمان مورد نظر و آدرس خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت، تکنسینی با توجه به خدمت انتخابی، برای شما در نظر گرفته شود
شماره تماس و دیگر مشخصات سرویس کاربرای شما پیامک میشود

شماره تماس با نمایندگی

۰۲۱-۵۴۴۱۲۱۰۰

فهرست محتوا

اشتراک گذاری از طریق

Rate this page

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *