نمایندگی پارسا سرویس

جنرال الکتریک – آاگ – مابه

021-۵۴۴۱۲۱۰۰

8 صبح الی 19

Untitled-1

نمایندگی یخچال ساید بای ساید آاگ

شرکت آاگ یکی از بهترین تولیدکنندگان محصولات خانگی در دنیا است. اگر یخچال ساید بای ساید آاگ را در آشپزخانه خود دارید، باید این نوید را به شما بدهیم که دارای یک یخچال ساید بسیار با کیفیت با درصد خرابی پایین می‌باشید. هر چند که خرابی در این یخچال ساید بسیار کم می‌باشد، ولی وجود نمایندگی یخچال ساید بای ساید آاگ (AEG) به صورت رسمی و مجاز، خیال خریداران را از جهت خدمات پس از فروش آسوده می‌کند. البته سرویس، عیب یابی، بررسی ارور و تعمیر این یخچال‌ها را نیز باید به نمایندگی‌های مجاز این شرکت در ایران سپرد.با پارسا سرویس به‌عنوان نمایندگی آاگ همراه باشید تا به نکات مختلف درباره تعمیرات یخچال ساید بای ساید آاگ بپردازیم.

در صورت بروز هرگونه مشکل در دستگاه خود می‌توانید فرم زیر را پر کنید تا تکنسین های واحد فنی ، در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. 

فرم عمومی صفحات

نمایندگی یخچال ساید بای ساید آاگ

اهداف تعمیرات یخچال ساید بای ساید آاگ (AEG) در نمایندگی پارسا سرویس

یخچال‌های ساید بای ساید AEG محصولات بزرگ و سنگینی هستند و جابه‌جایی آنها در بسیاری موارد می‌تواند به این محصولات صدمه بزند. سپردن تعمیر این محصولات به نمایندگی یخچال ساید بای ساید آاگ چند هدف مهم را دنبال می‌کند:

 1. تعمیر در یخچال ساید بای ساید آاگ در محل

  نخستین هدف سرویس کاران ما در تعمیرات یخچال ساید بای ساید AEG جلوگیری از جابه‌جایی آنها است. ارائه خدمات تعمیر و سرویس این محصولات در خانه یا محل کار شما، از جابه‌جایی این وسایل برقی ارزشمند و سنگین جلوگیری می‌کند. در نتیجه تعمیر این وسایل بدون صدمه زدن به بدنه آنها صورت می‌گیرد.

 2. تعمیرات ساید AEG توسط تکنسین های حرفه‌ای

  دومین هدف نمایندگی‌های مجاز محصولات آاگ تعمیر این وسایل برقی به دست افراد ماهر و کارآزموده است. تنها راه دوام بیشتر و استفاده بهینه از این تجهیزات، سپردن سرویس و تعمیر آنها به نمایندگی‌های مجاز است.

 3. استفاده از قطعات اورجینا و اصلی

سومین هدف از برپایی نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید AEG، جایگزینی قطعه‌های آنها، در صورت نیاز، با قطعات اورجینال شرکت تولیدکننده آن است.

ممکن است برای شما مفید باشد: راهنمای خرید یخچال ساید بای ساید

خدمات ارائه‌شده در نمایندگی یخچال ساید بای ساید آاگ

نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال ساید باید ساید AEG خدمات مختلفی را به شما دارندگان این محصولات ارائه می‌کند:

* سرویس، عیب یابی و تعمیر یخچال ساید شما به‌وسیله سرویس کاران کارآزموده ما در تعمیرات و نمایندگی ساید بای ساید آاگ صورت می‌گیرد. به این ترتیب اشکال و ایراد یخچال شما در کمترین زمان ممکن شناسایی می‌شود.

* بررسی ارور، عیب یابی و تعمیر یخچال به‌وسیله تعمیرات و نمایندگی ساید بای ساید آاگ در محل مورد نظر شما، آن را از آسیب‌های جابه‌جایی در امان نگه می‌دارد.

* تعمیرکاران ما در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حضور می‌یابند.

* روز و ساعت حضور تعمیرکاران ما در نمایندگی یخچال ساید بای ساید آاگ در خانه یا محل کار شما با توجه به برنامه کاری شما هماهنگ می‌شود.

تعمیرات بخش‌های مختلف نمایندگی یخچال ساید بای ساید آاگ

 • کمپرسور:
  تعمیر یا تعویض کمپرسور یکی از اقداماتی است که در صورت خرابی آن به‌وسیله تعمیرات و نمایندگی ساید بای ساید آاگ صورت می‌گیرد. تعمیرکاران ما با بهره‌گیری از تجهیزات مختلف و با توجه به ارورهای یخچال متوجه نقصی در این بخش شده و به تعمیر یا تعویض آن می‌پردازند.
 • اواپراتور:
  گاهی خرابی یخچال شما از اواپراتور آن است که گاز یخچال در کانال‌های آن به حرکت درمی‌آیند. در این صورت هم تعمیرات و نمایندگی ساید بای ساید آاگ آن را تعمیر یا تعویض می‌کند.
 • کندانسور:
  وظیفه کندانسور خنک کردن گاز یخچال است. اگر این بخش از یخچال شما خراب شود، سرویس کاران ما در تعمیرات یخچال ساید بای ساید AEG به تعمیر یا تعویض آن اقدام خواهند کرد.
 • لوله مویی:
  لوله‌های مویی مهم‌ترین وظیفه را در چرخه خنک‌سازی یخچال به‌عهده دارند. گاهی لازم است تا این بخش از یخچال نیز تعمیر یا تعویض شود که سپردن آن به تعمیرکاران ما خیال شما را آسوده می‌سازد.
 • شارژ گاز:
  گاهی نیز یخچال شما نیاز به شارژ گاز پیدا می‌کند. در این صورت نیز باید سرویس آن را به همکاران ما بسپارید.

مشکلات معمول یخچال آاگ

 1. صدای زیاد یخچال.
 2. یکسره کار کردن یخچال.
 3. خراب شدن لاستیک دور در یخچال.
 4. داغ کردن موتور یخچال.
 5. یخ نزدن مواد در فریزر.
 6. برفک زدن فریزر.
 7. کار نکردن فن یخچال.
 8. روشن نشدن یخچال.
 9. خراب شدن نمایشگر دیجیتال یخچال.
 10. خراب شدن برد الکتریکی یخچال.
 11. عمل نکردن سنسور یخچال.

چرا باید سرویس و تعمیر یخچال خود را به نمایندگی یخچال ساید بای ساید آاگ بسپارید؟

تعمیرکاران نمایندگی‌ پارسا سرویس دوره‌های تخصصی تعمیر یخچال‌های آاگ را به‌صورت اختصاصی فراگرفته‌اند. ساخت این محصولات همواره در حال پیشرفت است. پس اطلاعات تعمیرکاران و سرویس کاران نمایندگی یخچال ساید بای ساید آاگ نیز باید همواره در حال به‌روز‌رسانی باشد. به‌روز بودن اطلاعات و حرفه‌ای بودن از ویژگی‌های تعمیرکاران پارسا سرویس در نمایندگی محصولات آاگ است.

در صورت خراب شدن یک قطعه از ساید شما، قطعه خراب در صورت قابل تعمیر بودن، تعمیر می‌شود در غیر این‌صورت با قطعه اورجینال جایگزین خواهد شد.

 تعمیرات و نمایندگی ساید بای ساید آاگ قیمت‌ها را بر اساس تعرفه‌های شرکت برای شما حساب خواهد کرد. به این ترتیب قیمت‌های ارائه‌شده در برابر سرویس و تعمیر خرابی یخچال شما نظارتی و قانونی خواهد بود.

حقوق مشتری از دیدگاه نمایندگی یخچال ساید بای ساید آاگ:

شرکت آاگ در فروش، سرویس و تعمیرات وسایل خانگی خود تدبیرهای مختلفی به کار بسته تا این محصولات ارزشمند دوام بیشتری داشته باشند. همچنین کارکرد آنها نیز بدون مشکل و در نهایت ایمنی باشد. همکاران ما در نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید AEG همواره نکات مختلفی را در زمینه حقوق مشتری در نظر دارند:

 • موارد آموزشی مورد نیاز در زمان راه‌اندازی یخچال به شما آموزش داده شود.
 • سرویس و تعمیر خرابی یخچال شما در تعمیرات و نمایندگی ساید بای ساید آاگ با کمترین هزینه انجام شود.
 • یخچال ساید بای ساید شما تا جایی که ممکن است، از خانه یا محل کار شما خارج نشود و همه تعمیرات در محل مورد نظر شما صورت گیرد.
 • شما بتوانید از نزدیک بر تعمیر و تعویض قطعه یخچال خود نظارت داشته باشید.

نگهداری  یخچال ساید بای ساید آاگ

رعایت نکته‌های مختلف استفاده از یخچال ساید بای ساید آاگ را برای شما آسان‌تر و ایمن‌تر می‌کند. توجه به این نکته‌ها دوام یخچال شما را هم بیشتر می‌سازد:

 1. هرگز اشیاء سنگین، اشیاء خطرناک و ظرف‌های آب را روی یخچال نگذارید. افتادن این اجسام در زمان باز و بسته شدن درهای یخچال می‌تواند ضررهای مالی و جسمی به شما وارد کند. همچنین افتادن ظرف آب و ریختن آب روی بخش‌های الکتریکی دستگاه ممکن است باعث برق‌گرفتگی و آتش‌سوزی شود.
 2. به توصیه نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید AEG یخچال خود را در محلی قرار دهید که دور از رطوبت، نشت لوله‌های آب یا نشت باران باشد. وجود هرگونه خرابی در سیم‌کشی و عایق‌کاری یخچال خطر برق‌گرفتگی را به دنبال دارد.
 3. دقت کنید کودکان شما برای بازی و سرگرمی وارد یخچال نشوند. وارد شدن کودک به یخچال و بسته شدن درِ آن ممکن است زندگی کودک شما را به خطر بیندازد.
 4. به توصیه نمایندگی یخچال ساید بای ساید آاگ هیچ‌گاه به درهای یخچال، دریچه آن و طبقه‌های یخچال تکیه ندهید. تکیه دادن به یخچال یا طبقه‌های آن ممکن است باعث افتادن یخچال یا طبقه‌های آن شود.
 5. برای خشک کردن داخل یخچال و فریزر آاگ خود هیچ‌گاه از سشوار استفاده نکنید. برای برطرف شدن بوی آن هم هرگز شمع‌های معطر به کار نبرید. این کار می‌تواند خطر انفجار در پیش داشته باشد.
 6. بنا به توصیه نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید AEG برای شستن یخچال آب به داخل آن نپاشید. وجود نقص و اشکالی در یخچال ممکن است خطر برق‌گرفتگی یا آتش‌سوزی ایجاد کند.
 7. درهای یخچال را به آرامی باز و بسته کنید تا مواد خوراکی داخل محفظه به بیرون نیفتند و پای شما صدمه نبیند.
 8. با ارورهای یخچال آاگ که به‌وسیله نمایندگی‌های تعمیرات یخچال ساید بای ساید AEG منتشر شده، آشنا شوید. آشنایی شما با این ارورها نوعی عیب یابی آن است و برطرف کردن آن را برایتان آسان می‌سازد.

چطور با نمایندگی یخچال ساید بای ساید آاگ تماس بگیرم؟

اگر نمایشگر یخچال شما ارورهایی را نمایش می‌دهد یا اگر به هر دلیلی فکر می‌کنید یخچال شما به سرویس و تعمیر نیاز دارد، کافی است با نمایندگی آاگ در تهران تماس بگیرید. سرویس کاران و تعمیرکاران ما در کمترین زمان ممکن خود را به محل مورد نظر شما می‌رسانند.

سخن پایانی:

یک نکته را همواره در نظر داشته باشید. همیشه پیش از استفاده از یخچال آاگ خود، دفترچه راهنمای آن را با دقت بخوانید. در زمان برخورد به هر ایراد یا اشکالی نیز آن را مرور کنید. اما در صورت نیاز به سرویس و تعمیر، نمایندگی یخچال ساید بای ساید آاگ در کنار شما است تا سرویس، عیب یابی و تعمیر یخچال شما را به بهترین شکل انجام دهد. سرویس و تعمیر یخچال ساید آاگ همراه با ضمانت انجام می‌شود. فاکتور این هزینه‌ها نیز با ریز هزینه‌‌ها تقدیم می‌گردد.

به مشاوره نیاز دارید؟

با ما تماس تلفنی بگیرید

ارسال درخواست

فرم زیر را تکمیل نمایید

لطفا فرم زیر را با بهره گیری از کارت گارانتی و با دقت کامل نموده و پس از کلیک بر روی مربع کنار عبارت I’m not a robot دکمه ارسال درخواست را بزنید.

پردازش درخواست

اندکی منتظر بمانید

پس از دریافت درخواست شما، پیامک تاییدیه درخواست از طرف سیستم خدمات برای شما ارسال میشود و در صورتی که نیازی به اطلاعات بیشتر باشد کارشناسان ما با شما تماس میگیرند.

تکمیل درخواست

ارسال تکنیسین

پس از طی مراحل لازم، تکنیسین مورد نظر با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی ساعت حضور، برای سرویس دهی به منزل یا محل کار شما مراجعت خواهد کرد.

ثبت خدمات به صورت آنلاین

در این فرم مشخصات دستگاه، زمان مورد نظر و آدرس خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت، تکنسینی با توجه به خدمت انتخابی، برای شما در نظر گرفته شود
شماره تماس و دیگر مشخصات سرویس کاربرای شما پیامک میشود

شماره تماس با نمایندگی

۰۲۱-۵۴۴۱۲۱۰۰

اشتراک گذاری از طریق

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *