نمایندگی پارسا سرویس

جنرال الکتریک – آاگ – مابه

021-۵۴۴۱۲۱۰۰

8 صبح الی 19

Untitled-1
بررسی ارورهای ماشین لباسشویی آاگ.
زمان مطالعه: 11 دقیقه

بررسی ارورها و خطاهای ماشین لباسشویی آاگ

فهرست مطالب

مانند سایر برندها، ماشین لباسشویی‌های آاگ نیز گاه با خطاها و ارورهایی مواجه می‌شوند. این موضوع می‌تواند برای بسیاری از کاربران، به‌خصوص زمانی که با کدهای خطا نا آشنا باشند، استرس‌زا و پرهزینه باشد. چرا که مراجعه به تعمیرکار برای رفع مشکل، همواره با صرف هزینه همراه است.

اما نگران نباشید! در این مقاله، قصد داریم به بررسی رایج‌ترین کدهای خطای ماشین لباسشویی آاگ و ارائه راه‌حل‌های مناسب برای رفع هریک بپردازیم. با مطالعه این مطلب، نه تنها می‌توانید در هزینه‌های تعمیر صرفه‌جویی کنید، بلکه در صورت بروز مشکل، با دیدی بازتر و آگاهی بیشتر برای حل آن اقدام خواهید کرد.


مطالعه بیشتر در خصوص نمایندگی و تعمیر ماشین لباسشویی آاگ.


کد خطای E11 ماشین لباسشویی آاگ 

کد خطای E11 اشکال در پر کردن محفظه ماشین لباسشویی را نشان می‌دهد. برای برطرف‌کردن ارور E11 شما باید به بررسی لوله ورودی آب بپردازید. به این دلیل که شاید لوله‌پیچ خورده باشد. بررسی بسته نبودن شیر ورودی هم الزامی است. 

کد خطای E12 ماشین لباسشویی آاگ 

خطای E12 مربوط به اشکال در پر شدن ماشین لباسشویی هنگام خشک‌کردن است. برای رفع این ارور، بررسی لوله ورودی آب برای مطمئن شدن بابت عدم نشتی الزامی است. اگر لوله ورودی آب مسدود شده باشد باید آن را رفع و نسبت به خراب نبودن شیر برقی هم باید اطمینان حاصل کنید.

کد خطای E13 ماشین لباسشویی آاگ 

خطای E13 زمانی ظاهر می‌شود که در میکروسوئیچ فشار مشکلی ایجاد شده باشد. برای حل این ارور بهتر است به بررسی سنسور فشار آب و میکروسوئیچ فشار بپردازید. درصورتی‌که میکروسوئیچ فشار دچار مشکل شده باشد، بهتر است آن را سریعاً تعویض کنید. توصیه ما این است که با استفاده از اهم‌سنج به اندازه‌گیری اهم س

نسور هم برای رفع این مشکل بپردازید.

کد خطای E21 ماشین لباسشویی آاگ 

خطای E21 به دلیل ضعف در تخلیه آب ماشین لباسشویی ظاهر می‌شود. کرک، مو و هرگونه مواد این‌چنینی دیگر باعث انسداد قسمت خروجی آب در ماشین لباسشویی می‌شوند و شما باید این موضوع را بررسی کنید تا در صورت انسداد مسیر، آن را باز کنید. در مورد عدم انسداد شلنگ تخلیه و پمپ هم باید مطمئن شوید و درصورتی‌که پمپ تخلیه دیگر کارایی سابق را ندارد، بهترین کار تعویض است.

کد خطای E22 ماشین لباسشویی آاگ 

همانند خطای E11 اشکال در محفظه ماشین لباسشویی را نشان می‌دهد. همانند رفع عیب خطای E11 باید درمورد عدم پیچ‌خوردگی و تاشدگی لوله ورودی آب و سلامت شیر برقی مطمئن شوید و همچنین بهتر است که فشار جریان آب موجود در لوله را هم بررسی کنید. 

کد خطای E23 ماشین لباسشویی آاگ 

ارور E23 مربوط آسیب‌دیدگی پمپ تخلیه است.  برای حل این مشکل باید نسبت به عدم گرفتگی پمپ تخلیه مطمئن شوید و درصورتی‌که آسیب‌دیده باشد، هرچه سریع‌تر پمپ تخلیه را تعویض کنید. 

ارور ماشین لباسشویی آاگ مدل Lavamot 

این مدل ماشین لباسشویی آاگ به‌خاطر سروصدای بسیار کمی که دارد، جزء پرفروش‌ترین‌ها است. دلیل دیگر استقبال مردم از این مدل به‌خاطر صرفه‌جویی در هزینه‌ها است؛ چراکه مجهز به سیستم کنترل آب به مواد شوینده است.  از جمله کدهای خطایی که این مدل ماشین لباسشویی ممکن است داشته باشد، می‌توان به موارد زیر به همراه راهکار اشاره کرد که شامل: 

 کدخطای C0 ماشین لباسشویی آاگ.

کد خطای C0 ماشین لباسشویی آاگ 

ارور C0 آسیب‌دیدگی میکروسوئیچ فشار دچار را نشان می‌دهد. اگر ماشین لباسشویی به‌صورت متوازن قرار نگرفته باشد، شما وظیفه تنظیم محل را دارید. درصورتی‌که به بررسی میکروسوئیچ فشار دچار پرداخته‌اید و دارای مشکل بود، بهترین کار تعویض سریع است. 

کد خطای C1 ماشین لباسشویی آاگ 

خطای C1 عیب‌وایراد در قسمت ورودی آب ماشین لباسشویی نشان می‌دهد. در این شرایط بهترین کارافزایش فشار ورودی آب است. سپس باید اگر لوله ورودی آب مسدود شده است، انسداد را برطرف کنید. در مواردی هم ممکن است به‌خاطر افت فشار آب شهری با چنین خطایی در ماشین لباسشویی آاگ مدل Lavamot روبرو شوید.

کد خطای C2 ماشین لباسشویی آاگ 

ارور  C2 به دلیل مسدودشدن پمپ تخلیه است. در ابتدا باید اگر پمپ تخلیه مسدود شده باشد، آن را رفع کنید و سپس به تعویض اتصال کوتاه مدار پمپ تخلیه بپردازید.

کد خطای C3 ماشین لباسشویی آاگ 

خطای C3 به دلیل فعال‌شدن میکروسوئیچ ایمنی نمایش داده می‌شود. ممکن است پمپ تخلیه آسیب‌دیده باشد که باید در این صورت آن را تعویض کنید. احتمالاً اینکه برد الکترونیکی هم دچار اشکال شده باشد، زیاد است که باید این مشکل را هم رفع کنید. 

کد خطای C4 ماشین لباسشویی آاگ 

خرابی پمپ شستشو، ارور C4 را نشان می‌دهد. برای رفع این عیب‌وایراد احتمالاً باید به تعمیر پمپ تخلیه آب بپردازید و اگر تعمیر نشود قطعاً باید آن را تعویض کنید.

کد خطای C5 ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا فعال‌شدن حسگر حرارت بالا را نشان می‌دهد. در چنین موقعیتی باید از موتور اصلی ماشین لباسشویی بازدید کنید و اگر دچار اشکال شده باشد، آن را تعمیر کنید. بررسی حسگر دمای آب و المنت حرارتی هم الزامی است. 

کد خطای C6 ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا فعال‌شدن میکروسوئیچ فشار را نشان می‌دهد. بررسی حسگر کنترل‌کننده آب در اولویت باید قرار بگیرد. سپس از اهم‌سنج برای مقدار اهم حسگر را بسنجید. اگر نیازی به تعویض حسگر فشار باشد، بهتر است هرچه سریع‎تر اقدام کنید.

کد خطای C7 ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا اختلال هیتر را نشان می‌دهد. باید به بررسی هیتر ماشین لباسشویی بپردازید و در صورت مشکل آن را رفع کنید. ضمناً بررسی مقاومت المنت‌های هیتر و ماژول‌ها هم الزامی است.

کد خطای C8 ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا اشکال در حسگر دما را نشان می‌دهد. باید دسته سیم‌های ماشین لباسشویی را به همراه ماژول در ابتدا بررسی کنید و سپس اتصال حسگر دما را چک کنید. به این دلیل که شاید اتصال حسگر دما باز یا کوتاه باشد. 

کد خطای C9 ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا خرابی تاکوی موتور را نشان می‌دهد. بررسی سیم‌پیچ تاکو و سرعت‌سنج موتور الزامی است و اگر تاکو دچار آسیب شده باشد، باید آن را تعویض کنید.

کد خطای CA ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا اشکال در ترایاک موتور را نشان می‌دهد. برای رفع این مشکل باید ماژول اصلی را تعویض کنید و سپس به بررسی ترایاک موتور بپردازید. (این کار را به تعمیرکار بسپارید.)

کد خطای CB ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا سرریزشدن آب را نشان می‌دهد. برای رفع این مشکل باید در ابتدا شیر الکترونیکی ورودی آب و حسگر سطح آب را بررسی کنید و سپس اگر لازم به تعویض حسگر آب است، آن را تعویض کنید. 

کد خطای CC ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا خرابی ترانزیستور MOS – FET را نشان می‌دهد. در این شرایط تنها کاری که باید انجام دهید، تعویض سریع موتور ماشین لباسشویی است. 

کد خطای CD ماشین لباسشویی آاگ 

احتمالاً قفل و درب ماشین لباسشویی دچار مشکلات فیزیکی شده‌اند که باید این مشکلات را پیدا و رفع کنید. احتمال اینکه سیم‌های ماشین لباسشویی قطع شده باشند هم وجود دارد. این احتمال را هم در نظر بگیرید که  شاید میکروسوئیچ دچار اشکال شده و باید تعویض شود.

کد خطای CF ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا اختلال در تنظیمات ماژول اصلی را نشان می‌دهد. باید کنترل الکتریکی ماژول را تعویض کنید و به متخصص مراجعه کنید تا برد الکترونیکی را تعمیر یا تعویض کند.

ارور ماشین لباسشویی آاگ مدل L6FBI842N 

این مدل ماشین لباسشویی آاگ هم محبوبیت زیادی دارد. به این خاطر که مجهز به ۱۰ برنامه شستشو بوده و در سریع‌ترین زمان ممکن به شستشوی البسه می‌پردازد. مانند دیگر مدل‌های آاگ این مدل هم یک سری ارور و خطا دارد که در ادامه به نوع ارور و راهکار رفع آن خواهیم پرداخت.

کد خطای F1 ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا قطعی جریان آب را نشان می‌دهد. احتمالاً لوله ورودی آب‌پیچ یا تاب‌خورده است که باید آن را چک کنید. بررسی شیر برقی هم الزامی است. در مورد باز بودن شیر آب ورودی هم باید مطمئن باشید. 

کد خطای F2 ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا اشکال در تخلیه آب را نشان می‌دهد. این احتمال وجود دارد که لوله خروجی آب مسدود شده باشد که باید این مشکل را رفع کنید و سپس به تعویض اتصال کوتاه مدار پمپ تخلیه بپردازید.

کد خطای F3 ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا اختلال تنظیمات هیدروستات را نشان می‌دهد. باید سطح آب ماشین لباسشویی را تنظیم کرده و اگر هیدروستات دچار مشکل شده است، به بررسی آن بپردازید.

کد خطای F7 ماشین لباسشویی آاگ 

احتمالاً المنت دچار آسیب شده است و به همین دلیل، باید در ابتدا المنت را بررسی کرده و اگر خراب شده باشد، آن را سریعاً تعویض کنید. 

کد خطای F8 ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا اشکال ترموستات را نشان می‌دهد. باید ماژول و دسته‌های سیم را بررسی کنید و سپس ترموستات را از نظر اینکه اتصال باز یا کوتاهی دارد را هم چک کنید.

علت ارور E20 لباسشویی آاگ چیست؟

کد خطای E20 ماشین لباسشویی آاگ 

بررسی پمپ تخلیه و چنانچه دچار مشکل شده باشد، باید آن را تعمیر کنید. برد الکتریکی هم شاید نیاز به تعمیر داشته باشد که تعمیر آن را باید به فردی متخصص بسپارید.

کد خطای E10 ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا اشکال در آبگیری را نشان می‌دهد. باید فشار آب ورودی را افزایش دهید و چنانچه لوله ورودی آب به هر دلیلی مسدود شده است، آن را رفع کنید.

کد خطای E31 ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا خرابی سوئیچ فشار را نشان می‌دهد. باید سیم‌کشی را بررسی کنید و سوئیچ فشار را چک کنید که اگر نیاز به تعویض داشته باشد، هرچه سریع‌تر اقدام کنید. 

کد خطای E35 ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا لبریزشدن آب ماشین لباسشویی را نشان می‌دهد. باید به بررسی هیدروستات بپردازید. (چنانچه هیدروستات کم باشد، مقدار آبی که وارد ماشین لباسشویی می‌شود هم کم است؛ ولی اگر هیدروستات بیشتر باشد، با این مشکل روبرو می‌شوید.)

کد خطای E38 ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا انسداد محفظه فشار را نشان می‌دهد. در صورت مسدودشدن محفظه باید مسدودی‌ات را رفع کنید یا محفظه فشار را تعویض کنید.

کد خطا ۳A ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا اشکال در حسگر گرمایش را نشان می‌دهد. باید حسگر دمای آب را بررسی کنید و اگر نیاز به تعویض دارد، سریعاً آن را تعویض کنید.

کد خطای ۴۱ ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا باز نشدن درب را نشان می‌دهد. باید به بررسی میکروسوئیچ درب لباسشویی و زبانه قفل درب بپردازید. اگر میکروسوئیچ خراب شده باشد باید آن را تعویض کنید. 

کد خطای ۴۲ ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا قفل‌نشدن درب ماشین لباسشویی را نشان می‌دهد. راهکار برطرف‌کردن این مشکل همچون روش برطرف‌کردن ارور ۴۱ است.(بررسی میکروسویچ درب لباسشویی و زبانه قفل درب و در صورت خرابی میکروسویچ، تعویض گردد.)

کد خطای ۴۳ ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا درب ماشین لباسشویی یا اختلال در منبع تغذیه را نشان می‌دهد. باید میکروسوئیچ، زبانه قفل و منبع تغذیه را بررسی کنید که بررسی منبع تغذیه باید تحت نظارت فردی متخصص انجام شود. 

کد خطای ۴۴-۴۵ ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا اشکال مدار حسگر درب ماشین لباسشویی یا خرابی PCB را نشان می‌دهد. باید مدار سنسور درب لباسشویی و بخش PCB را بررسی کنید که بهتر است تکنسین این کار را انجام دهد.

کد خطا ۵۱-۵۲-۵۳ ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا اختلال در موتور/مشکلات الکترونیکی/ایجاد نشتی را نشان می‌دهد. زمانی که موتور لباسشویی دچار مشکل شود این ارور ظاهر می‌شود و باید موتور و اتصالات مربوطه را هرچه سریع‌تر بررسی کنید که تعمیرکار باید این کار را برای شما انجام دهد. 

کد خطا ۶۱ ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا اختلال سیستم گرمایشی را نشان می‌دهد. باید به بررسی کامل سیستم گرمایشی و المنت و حسگر دمای آب بپردازید.

کد خطا ۶۲ ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا گرمای بیش از اندازه ماشین لباسشویی را نشان می‌دهد. شاید اگر مدتی از ماشین لباسشویی استفاده نکنید این مشکل برطرف شود؛  ولی احتمال اینکه خرابی بیشتری به وجود آمده باشد هم است. به همین دلیل باید با تعمیرکاران ماهر در این زمینه مشورت کنید. 

کد خطا ۶۶-۶۸ ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا اشکال المنت یا هیتر را نشان می‌دهد. باید سیم‌کشی المنت را بررسی کنید و اگر هیتر دچار خرابی شده باشد، آن را سریعاً تعویض کنید.

کد خطا ۶۹ ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا اشکال المنت یا هیتر را نشان می‌دهد. معمولاً این‌چنین خطایی خودبه‌خود برطرف خواهد شد. اگر مجدد این خطا رویت شود باید از تخصص یک تعمیرکار در این زمینه استفاده کنید. 

کد خطا E70 ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا خرابی حسگر دما یا المنت گرمایشی را نشان می‌دهد. باید نسبت به اندازه‌گیری مقاومت المنت اقدام کنید که باید مقاومت المنت ۱۰ الی ۲۵ اهم باشد. چیزی به جز این یعنی المنت خراب شده است. مقاومت حسگر هم از ۱۰ الی ۲۰ کیلو اهم بیشتر یا کمتر باشد، باید هرچه سریع‌تر تعویض شود و البته بررسی بردالکترونیکی هم الزامی است. اگر برد دچار اشکل شده باشد باید تعمیر یا تعویض شود.

کد خطا ۷۱-۷۲-۷۳-۷۴ ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا اشکال در حسگر ماشین لباسشویی را نشان می‌دهد. شما باید به‌صورت مجزا به بررسی حسگرهای ماشین لباسشویی بپردازید و چنانچه هرکدام از حسگرها دچار اختلال و خرابی شده‌اند، هرچه سریع‌تر آن را تعویض کنید.

کد خطا ۸۲ و ۸۳ ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا اشکال در ابزار سلکتور را نشان می‌دهد. جای نگرانی نیست؛ چراکه این کد خطا به‌راحتی برطرف خواهد شد. تنها کافی است که ۱ مرتبه ماشین لباسشویی را خاموش کنید و سپس روشن کرده و به آن برنامه بدهید. 

کد خطا ۹۱-۹۲ ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا مشکلات ارتباطی داخلی را نشان می‌دهد. باید اتصالات مربوط به برد الکترونیکی را بررسی کنید. 

کد خطا ۹۳-۹۴ ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا پیکربندی اشتباه را نشان می‌دهد. باید نسبت به پیکر‌بندی و کانفیگ مجدد  ماشین لباسشویی اقدام کنید.

کد خطا ۹۷ ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا منطبق نبودن برنامه انتخابی و چرخه شستشو را نشان می‌دهد. باید ماشین لباسشویی را مجدد راه‌اندازی کرده و چرخه شستشو را دوباره انتخاب کنید.

کد خطا EC1 ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا اشکال یا انسداد شیر برقی را نشان می‌دهد. باید مسدودی‌ات شیر برقی را برطرف کنید و اگر شیر برقی دچار آسیب شده است، آن را تعویض کنید. 

کد خطا ED6-ED4-ED1 ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا اشکال در ارتباط بین حسگرهای داخلی را نشان می‌دهد. شما باید به تعمیرکار مراجعه کنید؛ چراکه دلایل متعددی برای بروز این چنین خطایی وجود دارد؛ همچنین حسگر و برد الکترونیکی باید بررسی شوند که در حوزه تخصص شما نیست. 

کد خطا ED2-ED3 ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا اشکال در المنت گرمایی را نشان می‌دهد. باید المنت گرمایی را چک کنید و اگر دچار آسیب شده باشد، آن را تعویض کنید.

کد خطای E40 ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا اختلال میکروسوئیچ را نشان می‌دهد. شاید درب ماشین لباسشویی بازمانده است که باید درب را ببندید. سپس به بررسی میکروسوئیچ بپردازید که اگر دچار اشکال شده باشد، آن را تعویض کنید.

کدخطایE40 لباسشویی آاگ.

کد خطا EF1 ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا مسدود شدن پمپ تخلیه یا فیلتر را نشان می‌دهد. باید مسدودی‌ات به وجود آمده را برطرف کنید و اگر مشکل رفع نشد باید از به نمایندگی مراجعه کنید. 

کد خطا EF2 ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا استفاده بیش از اندازه از مواد شوینده را نشان می‌دهد. همیشه از مواد شوینده به‌اندازه کافی استفاده کنید؛ چراکه استفاده بیش از اندازه باعث معجزه در تمیزی البسه نمی‌شود؛ همچنین مواد شوینده را از جاپودری خارج کنید. 

کد خطا EF4 ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا پایین آمدن فشار آب را نشان می‌دهد. باید نسبت به بسته نبودن شیر ورودی آب مطمئن شوید.

کد خطا EA1 ماشین لباسشویی آاگ

این خطا ایراد درام را نشان می‌دهد. برای رفع این مشکل باید با نمایندگی در تماس باشید. 

کد خطا EF5 ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا برابر نبودن بار ماشین لباسشویی را نشان می‌دهد. باید چرخه دستگاه را متوقف کنید و متناسب با ظرفیت ماشین لباسشویی، البسه را داخل آن قرار دهید. 

کد خطا EH1-EH2-EH3 ماشین لباسشویی آاگ 

این خطا اشکالات جریان برق را نشان می‌دهد. باید عیب‌وایراد سیم‌کشی را برطرف کنید. برای این کار باید به تعمیرکاری متخصص و ماهر مراجعه کنید.

پاک‌کردن کد خطا از صفحه ماشین لباسشویی آاگ 

به‌خاطر داشته باشید که قبل از اینکه از دستگاه استفاده کنید باید به پاک‌سازی کد خطا اقدام کرده باشید. برای پاک‌سازی کد خطا در ابتدا حالت تشخیص را باید انتخاب کنید. سپس سلکتور  را روی ساعت ۱۰ قرار دهید و حالا نوبت به زدن دکمه استارت است که باید چند دقیقه دکمه را نگه دارید. تا زمانی که LED که روی کنترل برد قرار دارد خاموش نشود نباید دست خود را از روی دکمه بردارید.

بررسی خطاهای لباسشویی آاگ در خانه.

نحوه برطرف‌کردن کد آلارم ماشین لباسشویی آاگ در منزل چگونه است؟ 

برای این کار شما باید به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی آاگ مراجعه کنید. البته ما به‌صورت مختصر ولی مفید در مورد انواع کد خطا و روش‌های رفع آن با شما صحبت کردیم. بعضاً برخی از خطاها باید توسط تعمیرکاری ماهر برطرف شوند و شما در منزل قادر به رفع آن‌ها نخواهید بود. 

سخن پایانی

ماشین لباسشویی، یکی از ضروری‌ترین و کاربردی‌ترین لوازم‌خانگی در هر خانه‌ای محسوب می‌شود. برند آاگ نیز به عنوان یکی از برندهای معتبر و شناخته شده در عرصه تولید لوازم‌خانگی، ماشین لباسشویی‌های باکیفیتی را به بازار عرضه می‌کند. با این حال، همانند هر دستگاه الکتریکی دیگری، ممکن است گاه با خطاها و ایراداتی مواجه شوند. در این مقاله، تلاش کردیم تا رایج‌ترین کدهای خطای ماشین لباسشویی آاگ را به همراه راه‌حل‌های مناسب برای رفع هریک از آنها، به شما معرفی کنیم. با مطالعه این مطلب، نه تنها می‌توانید در هزینه‌های تعمیر صرفه‌جویی کنید، بلکه در صورت بروز مشکل، با دیدی بازتر و آگاهی بیشتر برای حل آن اقدام خواهید کرد.

اگر هنوز هم در مورد رفع خطای خاصی در ماشین لباسشویی آاگ خود سوالی دارید، یا به راهنمایی بیشتری نیاز دارید، در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید. ما مشتاقانه منتظر پاسخگویی به سوالات شما و یاری رساندن به شما در حل مشکلاتتان هستیم. همچنین، اگر تجربه‌ای در زمینه رفع خطاهای ماشین لباسشویی آاگ دارید، خوشحال می‌شویم که آن را با ما و دیگر خوانندگان این مقاله به اشتراک بگذارید.

سؤالات متداول

  • زمانی که اشکال در حسگر ماشین لباسشویی باشد باید چه کنیم؟

باید تک‌تک حسگرها را به‌صورت مجزا بررسی کنید و هرکدام از حسگرها که دچار اشکال شده‌اند را برطرف کنید که این کار را باید تعمیرکار انجام دهد.

  • در ماشین لباسشویی آاگ کدام خطاها شبیه به یکدیگرند؟

کد خطای E11 و کد خطای E22

  • در صورتی منطبق نبودن برنامه انتخابی و چرخه شستشو چه باید کرد؟

باید ماشین لباسشویی را مجدد راه‌اندازی کنید و چرخه شستشو را شروع کنید. 

دیگر مقالات این دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *