لوگو پارسا سرویس

نمایندگی پارسا سرویس

جنرال الکتریک – آاگ – وایت هاوس – مابه

021-۵۴۴۱۲۱۰۰

8 صبح الی 19
Untitled-1

آبریز و دیسپنسر یخچال مابه

برای ثبت سفارش 

لطفا تماس بگیرین

021-54412100

دیسپنسر ساید مابه سویچی در بالای آبریز یخچال می‌باشد، هنگامی که لیوان را می‌گذارید دستور ریختن آب را می‌دهد. در صورت خرابی برد الکترونیکی این قطعه آبریز یخچال دچار مشکل می شود که با عوض کردن آبریز یخچال مابه مانند روز اول می تواند وظیفه خود را انجام دهد. در ادامه به علائم خرابی این سویچ، علت های خرابی و چگونگی خرید و قیمت دیسپنسر یخچال mabe می‌پردازیم.

علائم خرابی دیسپنسر یخچال مابه

سوئیچ دیسپنسر یک قطعه الکتریکی بوده و طول عمر خود را دارد و گاهر به علت استفاده بیش از حد یا نادرست طول عمر این قطعه را کم می‌کند. از علائم خرابی دیسپنسر یخچال مابه می‌توان به مواردی همچون سرد نبودن آب یخچال، فشار کم آن و قطع شدن آبریز یخچال اشاره کرد. در صورت خرابی سویچ دیسپنسر بهتر است از نمایندگی مابه قطعه اورجینال را برای طول عمر بالا و آسیب نرساندن به دیگر قطعات تهیه کنید.

علت خرابی دیسپنسر ساید مابه

گاهی با وجود رسیدگی به یخچال و قطعات آن، باز خراب می‌شود و این به منظور علائم خرابی در دیگر قطعات یخچال می‌باشد. سوئیچ دیسپنسر یخچال نیز از این امر پیروی می‌کند. از علت های خرابی دیسپنسر ساید مابه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

1.     نصب نادرست آبریز یخچال مابه

در برخی موارد نصب نادرست یا قطعه غیر اصلی می‌تواند دیسپنسر را خراب کرده و باعث هزینه اضافه برای شما شود. برای تعویض یا نصب دیسپنسر بهتر است از نمایندگی کمک بخواهید

2.     خرابی قطعات داخلی

قطعات داخلی دیسپنسر یکی از عوامل خرابی آن می‌تواند باشد. البته این مورد در نسخه های غیر اصلی بیشتر به چشم می‌آید. در قطعات اورجینال مابه این مورد بسیار کمتر می‌باشد

3.     خرابی سیستم برق یخچال

خرابی سیستم برقی، وجود نوسانات برقی در یخچال از عوامل موثر بر خرابی دیسپنسر و دیگر قطعات یخچال می‌باشد.

4.     لوله کشی آب

گرفتگی لوله آب یخچال، نبود تصفیه آب مناسب در یخچال باعث کم شدن فشار آب شده همین امر باعث وارد شدن فشار زیاد به دیسپنسر می‌شود.

5.     برد اصلی یخچال

مغز اصلی یخچال که تمام دستورات از سمت آن ارسال می‌شود. در صورت اختلال در برد اصلی ممکن است دیسپنسر کار نکند. بهتر است برای عیب یابی از نمایندگی کمک بخواهید.

6.     خرابی برد دیسپنسر

خرابی برد یکی از عواملی است که باعث از کار افتادگی یا درست کار نکردن آبریز یخچال می‌شود. به علت تشابه خرابی قطعات دیسپنسر مابه بهتر است از متخصصان این یخچال جهت عیب‌یابی و تعمیر درخواست کمک کنید.

7.     خرابی سویچ درب یخچال

در بعضی از یخچال های مابه در صورت باز شدن درب آبریز یخچال کار نمی‌کند. اگر در صورت بسته بودن درب یخچال نیز همچون اتفاقی بیفتد ممکن است مشکل از سوئیچ درب یخچال باشد. به این نکته نیز توجه داشته باشید سویچ درب باید اورجینال باشد زیرا در صورت فرعی بودن ممکن است به برد اصلی، موتور و فن فشار زیادی وارد کند و باعث هزینه بیشتری برای شما شود.

سخن پایانی

دیسپنسر یخچال مابه سوئیچ آبریز می‌باشد که دستور ریختن آب در لیوان را می‌دهد. در صورت خرابی این قطعه مهم آبریز شما کم آب می‌دهد یا کلا قطع می‌شود. از عوامل موثر بر خرابی دیسپنسر می‌توان به برد اصلی یخچال مابه، گرفتگی لوله آب، نوسانات برق، خرابی برد دیسپنسر، خرابی سویچ درب یخچال و نصب نادرست آن توسط افراد غیر متخصص اشاره کرد. در صورت خرابی آبریز یخچال مابه خود حتما از نمایندگی مابه نسبت به خرید قطعه اورجینال اقدام فرمایید.