نمایندگی پارسا سرویس

جنرال الکتریک – آاگ – مابه

021-۵۴۴۱۲۱۰۰

8 صبح الی 19

Untitled-1

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ(AEG)

برند AEG  یکی از برترین و قدیمی ترین شرکت ها در تولیدات جاروبرقی می‌باشد. نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ در ایران شرکت پارسا سرویس است که تمامی خدمات پس از فروش جاروبرقی های aeg  را اعم از سرویس و تعمیرات را بر عهده دارد. این شرکت با بیش از ۲۰ سال فعالیت در زمینه خدمات پس از فروش جاروبرقی آاگ و با ارائه فاکتور رسمی، ضمانت اصالت کالاهای استفاده شده و گارانتی خدمات  توانسته رضایت تمامی مشتریان را جلب و یکی از بهترین نمایندگی ایران شود.

 

در صورت بروز هرگونه مشکل در دستگاه خود می‌توانید فرم زیر را پر کنید تا تکنسین های واحد فنی ، در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

فرم عمومی صفحات

نمایندگی جاروشارژی آاگ
عناوین اصلی این مقاله

نمایندگی و تعمیرات جاروبرقی آاگ در تهران

آیا در شهر تهران زندگی می کنید و یک جاروبرقی از برند آاگ خریداری کرده اید؟ اگر آدم با احتیاطی باشید، احتمالا از همان زمان خرید دستگاه به دنبال پیدا کردن نمایندگی و تعمیرات جاروبرقی AEG در تهران خواهید بود. اما چه روز اولی باشد که دستگاه را خریداری کرده اید و چه سالها از این موضوع گذشته باشد، پارسا سرویس تنها نمایندگی معتبری است که می تواند انواع مشکلات را برای شما برطرف کند.

همیشه در مواقعی که یک دستگاه خراب می شود، به دنبال این هستیم که نزدیکترین نمایندگی را پیدا کنیم. به همین دلیل انتخاب شما پارسا سرویس خواهد بود! چون ما از هر جایی به شما نزدیکتر هستیم. با اطمینان به شما می گوییم که کلیه نقاط شهر تهران تحت پشتیبانی خدمات ما قرار دارد و دیگر هیچ نیازی به جستجوی بیشتر ندارد.

اما ما فقط یک نمایندگی نیستیم! ما بزرگترین و برترین نمایندگی محصولات آاگ در ایران هستیم. احتمالا شما هم در اطرافیان و آشنایان خود افرادی را دارید که از برند آاگ استفاده کرده اند و آن ها هم پارسا سرویس را به شما توصیه می کنند. این موضوع صرفا بر اثر یک اتفاق نبوده است. ما برای اینکه بتوانیم چنین جایگاهی را به دست بیاوریم، از هیچ تلاشی دریغ نکرده ایم و در تلاش هستیم فردا، بتوانیم بهتر از امروز خدمت رسان مشتریان باشیم.

خرابی های رایج جاروبرقی AEG

دستگاه جاروبرقی شما خراب شده است؟ این اتفاق ناگوار ممکن است برای هر کدام از ما بیفتد. هر دستگاهی با وجود تمامی مزایای آن، روزگاری ممکن است نیاز به تعمیرات داشته باشد. نمی توانیم انتظار داشته باشیم که تا ابد دستگاه ما هیچ نیازی به سرویس یا تعمیر پیدا نکند. البته این بدان معنی نیست که مراقب های عمومی را جدی نگیریم. بلکه برخی کارها را باید به دقت انجام دهیم. سرویس به موقع جاروبرقی که بسیار آسان هم هست، می تواند از بروز خرابی جلوگیری کند.

با این حال امکان بروز مشکل کماکان وجود دارد. در جاروبرقی های برند آاگ چند خرابی بیشتر از بقیه رخ می دهند. این خرابی ها شامل موارد زیر است:

 • کم شدن مکش جاروبرقی
 • صدای زیاد دستگاه
 • بوی سوختگی

در صورت بروز هر کدام از این مشکلات، اولین چیزی که به دنبال آن خواهید بود، آدرس یا تلفن تماس مرکز نمایندگی و تعمیرات جاروبرقی آاگ خواهد بود. خب هیچ نگران نباشید، همانطور که در بالا گفتیم، در نزدیکی شما یک نمایندگی اصلی وجود دارد.

اکنون برای اینکه کمی بیشتر با هر کدام از مشکلات آشنا شوید و بدانید آیا دستگاه شما دچار خرابی شده است یا خیر، این موارد را بخش به بخش مورد بررسی قرار خواهیم داد.

کم شدن مکش جاروبرقی آاگ

یک دستگاه جاروبرقی خوب، مکش بالایی دارد. با همین مکش است که می توانید از تمیز شدن سطوح پس از جارو کشی اطمینان حاصل کنید. اگر با این مشکل مواجه شدید که مکش جارو کم شده و دیگر مانند قبل تمیز نمی کند، باید مشکل را بررسی کنید. اگر مسئله از گرفتگی لوله، پر شدن مخزن و کیسه نباشد، آنگاه باید کار را کمی تخصصی تر بررسی کرد.

کم شدن مکش جارو برقی آاگ

حتما توجه کنید که در صورت بروز چنین مشکلی، به یک تعمیر کار متفرقه نباید رجوع کرد. گاهی مشکلات مکش مربوط به موتور جاروبرقی است. اگر تعمیرکار به خوبی دستگاه را نشناسد و دوره های تعمیر آن را به صورت تخصصی نگذرانده باشد، ممکن است به موتور آسیب برساند. زمانی که نمایندگی و تعمیرات جاروبرقی AEG در دسترس شما است، چرا باید چنین ریسکی بکنید؟ تنها کافی است تا همین الان درخواست خود را ثبت کنید.

صدای زیاد جاروبرقی آاگ

تمامی جاروبرقی ها دارای یک صدای طبیعی و نرمال هستند. بر اساس اینکه از چه قدرتی از موتور جارو استفاده می کنید، این صدا کم یا زیاد می شود. در نسل های جدید جاروبرقی این صدا به میزان بسیار زیادی کاهش یافته است اما نمی توان گفت بدون هیچ صدایی خواهد بود. اگر مشاهده کردید که پس از مدتی استفاده، صدای دستگاه جاروبرقی زیاد شده است، اول باید ایرادات کلی دستگاه را بررسی کنید. اولین کار این است که ببینید مخزن جارو و کیسه آن پر نشده باشد. اگر مشکل با تعویض کیسه و خالی کردن مخزن برطرف شد، موضوع خاصی نیست.

در شرایطی که کیسه و مخزن جاروبرقی آاگ خالی است اما صدای غیر طبیعی به گوشتان می رسد، آنگاه باید دستگاه مورد بررسی دقیق تری قرار بگیرد. می توانید با تکمیل فرم درخواست و یا تماس با تلفنی، درخواست خود را مبنی بر رفع مشکل و در صورت نیاز تعمیر دستگاه  را ثبت کنید.

بوی سوختگی جاروبرقی آاگ

آیا شده است در زمانی که از جاروبرقی استفاده می کنید بوی سوختگی به مشام شما برسد؟ احتمالا با استشمام این بو بسیار نگران شده اید. دستگاه های جاروبرقی AEG به صورت طبیعی نباید بوی سوختگی بدهند. وجود این بو نشان می دهد که مشکلی در دستگاه پیش آمده است. مشکلی که ممکن است بسیار سطحی و یا گاهی بسیار بزرگ باشد. پیش از هر چیز و بدون بازدید از دستگاه و یا بررسی دقیق مشکل و صرف استشمام بوی سوختگی، نمی توان این مشکل را تشخیص داد.

در چنین شرایطی کار شما برای پیدا کردن مشکل بسیار ساده خواهد بود. ابتدا فرم درخواست را تکمیل کنید. سپس کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. پس از ثبت و نهایی شدن این درخواست، مراحل برطرف کردن مشکل از سوی پارسا سرویس انجام خواهد شد و شما دیگر نیاز به انجام هیچ کاری نخواهید داشت.

خاموش شدن جاروبرقی آاگ حین کار

یکی از مشکلات جاروبرقی آاگ که در طول استفاده از آن ممکن است با آن روبرو شوید؛ خاموش شدن ناگهانی دستگاه است. این مشکل دلایل مختلفی دارد که اصلی‌ترین آن‌ها مربوط به داغ شدن دستگاه، ایرادات گرمایشی و خرابی موتور است. در صورت مشاهده این مشکلات بهتر است با نمایندگی جاروبرقی آاگ ارتباط برقرار کنید. 

روشن نشدن جاروبرقی آاگ

برخی افراد تصور می‌کنند که اگر جاروبرقی آاگ آن‌ها روشن نشود، با یک مشکل جدی روبه‌رو هستند و هیچگاه دستگاه تعمیر نمی‌شود؛ اما این گونه نیست. برخی از روشن نشدن‌های جاروبرقی آاگ بسیار ساده‌ و سطحی هستند و اصلا نیازی به تعمیر ندارند. برای نمونه برخی نوسانات برق باعث روشن نشدن دستگاه می‌شود. 

در صورتی که کلید روشن و خاموش شدن دستگاه، خراب شود، شما با مشکل روشن نشدن جاروبرقی آاگ روبرو می‌شود. این مشکل یکی از اصلی‌ترین عوامل در روشن نشدن دستگاه است. موتور دستگاه بر اثر استفاده طولانی مدت و یا استفاده در محیط‌های مرطوب و گرم، گاهی اوقات دچار ایراد می‌شود. در صورت مطمئن بودن خرابی موتور، بهتر است با نمایندگی جاروبرقی آاگ تماس بگیرید. 

جرقه زدن جاروبرقی آاگ

اگر در زمان کار با جارو متوجه شدید که موتور آن جرقه می‌زند، بهتر است با نمایندگی جاروبرقی آاگ تماس بگیرید. تشخیص به موقع و تعمیر زودهنگام می‌تواند از آسیب‌ دیدن دیگر قطعات جلوگیری کند. در صورت جرقه زدن موتور جاروبرقی موارد زیر را چک کنید.

 • خرابی بلرینگ‌های موتور
 • جرقه زدن هسته یا کلکتور موتور
 • اتمام زغال های موتور
 • اتصالی در سیم پیچ موتور جاروبرقی آاگ

گیر کردن سیم جمع کن جاروبرقی آاگ

گیر کردن سیم جمع کن جاروبرقی آاگ بیشتر اوقات به راحتی حل می‌شود. اگر سیم داخل سیم جمع کن گیر کرده بهتر است سیم را کامل و تا انتها بکشید، سپس رها کنید. اگر این مشکل با انجام این کار حل نشد، بهتر است با نمایندگی جاروبرقی آاگ برای تعمیر و یا تعویض سیم جمع کن تماس بگیرید. 

خرابی برد الکترونیکی جاروبرقی آاگ

یکی از اصلی‌ترین قطعات جاروبرقی که مسئولیت کنترل کارکرد قطعات را برعهده دارد، برد الکترونیکی است. اگر جاروبرقی شما زود به زود خاموش می‌شود، به احتمال زیاد برد دچار مشکل شده است. همچنین در صورت مشاهده اختلال در روشن شدن، خاموش شدن و از کار افتادن کلید تنظیم سرعت برای تعمیر جاروبرقی آاگ خود اقدام کنید. 

داغ شدن بیش از حد جاروبرقی آاگ

روشن شدن جاروبرقی بیش از حد اندازه، باعث گرم شدن موتور می‌شود؛ اما اگر این داغ شدن بیش از حد انتظار باشد، باید برای تعمیر آن اقدام کرد. زیرا داغ شدن بیش از حد جاروبرقی باعث ذوب شدن قاب پلاستیکی و دفرمه شدن بدنه آن می‌شود. برای رفع این مشکل می‌توانید موارد زیر را چک کنید و یا با نمایندگی جاروبرقی آاگ تماس بگیرید.

 • روشن بودن جاروبرقی به مدت طولانی
 • خرابی بلبرینگ‌ها و پروانه مکنده موتور
 • پر بودن کیسه و مخزن جاروبرقی آاگ
 • خراب بودن فیلترهای ورودی و خروجی موتور

زمانی که جاروبرقی را روشن می‌کنید فیوز واحد می‌پرد!

اگر جاروبرقی خود را روشن می‌کنید و فیوز می‌پرد، لازم است موارد زیر را به دقت بررسی کنید. 

 • خرابی فیوز مربوط در جعبه فیوز
 • اتصالی پریز برق واحد
 • اتصال پلاتین‌های سیم جمع کن به یکدیگر
 • برخورد فاز و نول متصل به موتور با یکدیگر
 • اتصالی دو شاخه جاروبرقی

نیم سوز شدن موتور جاروبرقی

نیم سوز شدن یکی از مشکلات شایع در بین همه جاروبرقی‌ها است که بیشتر بر اثر بی توجهی و بی دقتی کاربران اتقاق می‌‌افتد. قسمت کلکتور بسیار حساس است، پس برای تعمیر آن به دانش و مهارت بالای نیاز است؛ برای تعمیر این قطعه بهتر است با نمایندگی جاروبرقی آاگ تماس بگیرید. مهمترین عللی که باعث نیم سوز شدن جاروبرقی آاگ می‌شود، به شرح زیر است:

 • خرابی هسته یا کلکتور موتور
 • تمام شدن زغال‌های موتور
 • سوختن قسمت یاتاقان جاروبرقی
 • پر شدن مخزن از زباله
 • مسدود شدن فیلتر‌های ورودی و خروجی

هزینه تعمیر جاروبرقی AEG

ممکن است هر کدام از خرابی ها و مشکلاتی که در بالا گفته شد برای جاروبرقی شما هم رخ بدهد. حتی شاید چند مورد همزمان هم اتفاق افتاده باشد. حالا شما می خواهید اقدام به تعمیر بکنید. احتمالا دو موضوع مورد نظرتان هست، اول اینکه کجا می تواند با کیفیت کار تعمیر جاروبرقی AEG را به درستی انجام دهد. دوم اینکه هزینه تعمیر چقدر خواهد شد؟

تفاوت جاروبرقی آاگ قدیمی و جدید 

تمامی محصولات به مرور زمان رشد و تکامل می‌یابندو جاروبرقی های AEG نیز از این مسئله مستثنا نبوده است. از تفاوت های قابل ملاحظه جاروبرقی قدیمی AEG با نسل جدید آن می‌توان به قدرت موتور و شکل ظاهری آنها اشاره کرد. از دیگر تفاوت های جاروبرقی قدیمی آاگ با جاروبرقی جدید آاگ می‌توان به طول عمر بالا نسل جدید، کیفیت بهتر قطعات استفاده شده و تکنولوژی به روز آنها اشاره کنیم.

تعمیرات و خدمات جاروبرقی آاگ

طبعا شما به عنوان یک مشتری حق دارید از تعرفه های نمایندگی مطلع باشید تا با خیالی آسوده درخواست خودتان را ثبت کنید. در این بخش ما یک جدول هزینه طراحی کرده ایم که انواع هزینه های عمومی را شامل می شود. ابتدا با هم جدول را مشاهده کنیم و سپس توضیحات تکمیلی را خدمتتان خواهیم گفت.

خب همانطور که در جدول بالا، از قیمت های ارائه شده توسط پارسا سرویس آگاه شدید، ما تعرفه های بسیار مناسبی ارائه کرده ایم. برای تعیین این تعرفه ها هر دو فاکتوری که مشتری مد نظر دارد را به دقت لحاظ کرده ایم. ابتدا در نظر داشتیم که کار تعمیر و خدمات به درستی انجام شود، یعنی بتوانیم با بهترین قطعات و بالاترین سطح کیفی، کار تعمیر را برای شما انجام دهیم. اما در کنار این موضوع، مناسب بودن هزینه هم از دغدغه های ما بوده است. به خوبی می دانیم که ارائه هزینه بالا، می تواند برای مشتری دردسر ساز باشد. به همین دلیل هم هزینه ها مناسب هستند و هم بهترین نتیجه نصیب مشتریان محترم می شود.

نمایندگی و تعمیرات جاروبرقی آاگ در غرب تهران

در کدام منطقه از غرب تهران به دنبال نمایندگی و تعمیرات جاروبرقی آاگ هستید؟ شهرک غرب، پونک، جنت آباد، چیتگر، صادقیه، دهکده المپیک و هر نقطه ای از غرب تهران که زندگی کنید، ما در کنارتان هستیم. ما هر نوع نیاز به تعمیرات جزئی و کلی جاروبرقی را برای شما برطرف خواهیم کرد.

نمایندگی جارو برقی آاگ در تهران

فلسفه کاری ما این است که مشتری زمانی که دستگاهی دارد که دچار خرابی شده، نباید هیچ مشکل دیگری را پیش روی خود ببیند. نباید او تصور کند باید به نقطه ای دور از شهر مراجعه کند تا شاید مشکل برطرف شود. بلکه برعکس، نمایندگی باید در چنین شرایطی تمامی نگرانی های ایشان را برطرف سازد. دور بودن، عدم پاسخگویی به موقع و ثبت درخواست های طولانی مدت، از جمله مشکلاتی است که شما با مراجعه به پارسا سرویس دیگر با آن ها روبرو نخواهید شد.

نمایندگی و تعمیرات جاروبرقی آاگ در شرق تهران

همانطور که ما غرب تهران را تحت پوشش کامل قرار داده ایم، شرق آن را هم فراموش نکرده ایم. در تمامی نقاط شرقی شهر تهران، از تهران پارس، حکیمیه، پیروزی، نارمک تا تک تک محله ها تحت پوشش خدمات پارسا سرویس قرار دارند. نیازی نیست اگر نیاز به تعمیر یا خدمات نمایندگی دارید به نقاط دور شهر بروید. ما آمده ایم در نزدیکی شما که هر زمان نیاز داشتید، خدمت رسانتان باشیم.

کدام مدل‌ها و مشکلات جاروبرقی آاگ در پارسا سرویس تعمیر می شوند؟

پارسا سرویس نمایندگی جاروبرقی آاگ و جاروبرقی الکترولوکس است؛ پس در صورتی که دارای این دو جارو برقی هستید، می‌توانید در صورت ایجاد مشکل با پارسا سرویس تماس بگیرید. در ادامه برخی از خرابی‌های این دو جاروبرقی که توسط این تیم رفع می‌شوند را بررسی خواهیم کرد. 

 • انسداد بروس جاروبرقی آاگ و نچرخیدن
 • رفع سرو صدای زیاد جاروبرقی
 • داغ شدن بیش از حد موتور
 • بوی سوختگی و دود کردن جاروبرقی در زمان کار
 • نداشتن مکش و یا پایین بودن قدرت آن
 • یکسره کار کردن موتور دستگاه
 • جمع نشدن سیم جاروبرقی
 • خرابی دکمه خاموش و روشن شدن
 • لرزش جاروبرقی
 • جرقه زدن موتور
 • گرفتگی لوله خرطومی و تلسکوپی

تعمیر جاروبرقی آاگ در محل

اگر جاروبرقی شما دچار مشکل شده و نمی‌توانید آن را به تعمیرگاه ببرید، می‌توانید از خدمات تعمیراتی در محل پارسا سرویس استفاده کنید. پارسا سرویس یکی از نمایندگی‌های معتبر آاگ است که تعمیر جاروبرقی آاگ را در سریع‌ترین زمان و در محل انجام می‌دهد.

با تعمیر در منزل می‌توانید در وقت و زمان صرفه‌جویی کنید. تعمیرکاران حرفه‌ای پارسا سرویس در زمانی کوتاه در منزل شما حضور پیدا می‌کنند و می‌توانید اطلاعات بسیار مفیدی از نحوه استفاده و انجام سرویس‌های جاروبرقی آاگ خود را دریافت کنید. 

نمایندگی جاروبرقی aeg در شرق تهران

در این نمایندگی ما از زبده ترین متخصصان برای تعمیرات استفاده می کنیم. افرادی که تحت نظارت متبحرترین اساتید، دوره های آموزشی را گذرانده اند و با تمامی قطعات و مدل های جاروبرقی آاگ آشنایی کامل دارند. آموزش منظم در کنار تجربه باعث شده است تا این متخصصان و تکنیسین ها بتوانند تمامی مشکلات را در کوتاهترین زمان برطرف کنند. بر خلاف تعمیرکارهای غیر حرفه ای که تنها هزینه های شما را افزایش می دهند، متخصصان ما کمک می کنند تا با مناسبترین هزینه، از حداکثر طول عمر دستگاه استفاده کنید.

جدول قیمت تعمیرات جاروبرقی آاگ ۱۴۰۳

تعمیر به موقع جاروبرقی آاگ، از وارد شدن صدمات جدی به موتور و دستگاه جلوگیری می‌کند. به همین دلیل تعمیرات جاروبرقی آاگ در هنگام نیاز اهمیت به سزایی دارد. هزینه تعمیر یک قطعه به نسبت تعویض آن به‌صرفه‌تر است. به طور کلی قیمت تعمیر جاروبرقی آاگ به عواملی متعددی بستگی دارد. این هزینه‌ها در سال جدید به صورت زیر محاسبه می‌شود.

قطعات جاروبرقی آاگ

هزینه تعمیرات جاروبرقی

بلبرینگ

۱۳۰.۰۰۰ الی ۲۱۰.۰۰۰ تومان

پروانه

۹۵.۰۰۰ الی ۱۴۰.۰۰۰ تومان

ذغال

۸۵.۰۰۰ الی ۱۳۰.۰۰۰ تومان

سیم پیچی موتور

۲۹۵.۰۰۰ الی ۳۶۵.۰۰۰ تومان

بوش 

۹۰.۰۰۰ الی ۱۴۰.۰۰۰ تومان

بالشتک

۹۰.۰۰۰ الی ۱۴۰.۰۰۰ تومان

سرویس 

۱۶۰.۰۰۰ الی ۲۳۰.۰۰۰ تومان

ترموستات 

۱۳۵.۰۰۰ الی ۲۳۰.۰۰۰ تومان

موتور 

۷۵۰.۰۰۰ الی ۱.۳۵۰.۰۰۰ تومان

سیم جمع کن 

۱۴۰.۰۰۰ الی ۶۷۰.۰۰۰ تومان

نحوه ثبت سفارش خدمات وتعمیرات جاروبرقی آاگ

اکنون ببینیم چطور باید سفارش خدمات را در پارسا سرویس ثبت کنیم. به جرأت می توانیم بگوییم ساده تر از ثبت سفارش خدمات در پارسا سرویس وجود ندارد! این یک ادعا نیست بلکه واقعیت است. برای اینکه موضوع روشن شود اجازه دهید یکبار مراحل ثبت سفارش خدمات را با هم مرور کنیم:

 1. اول وارد سایت و در صفحه این خدمات می شویم. خب تا به اینجا که همه این کارها را انجام داده اید. پس اولین مرحله که خود به خود طی شده است.
 2. دومین مرحله تکمیل فرم است. اما وقتی می گوییم فرم، نباید نگران باشید که قرار است چه اطلاعات سختی وارد کنید. کافی است شما اسمتان، شماره موبایلتان و نوع مشکل را انتخاب کنید!

باید بگوییم همین جا ثبت درخواست شما به پایان رسید! نه نیاز به ثبت نام، نه فرم های تو در تو و پر کردن آن و نه هیچ چیز دیگر. همانطور که مشاهده کردید، از این ساده تر نمی شد که ما برای هر کاری یا خدماتی درخواست ثبت کنیم. اما به همین سادگی درخواست شما در نمایندگی و تعمیرات جاروبرقی AEG پارسا سرویس ثبت شده است!

ثبت سفارش تعمیر جارو برقی آاگ

اما با این روش راحت نیستید؟ خب مشکلی نیست، ما راهکار دیگری هم داریم: پاسخگویی تلفنی مرکز تماس! با استفاده از این روش هم می توانید با همکاران ما تماس بگیرید و درخواست خودتان را ثبت کنید. البته فرق روش اول این هست که حتی تماس تلفنی و وصل شدن به کارشناس مربوطه را هم نیاز نیست انجام دهید، بلکه کارشناسان ما خودشان با شما تماس خواهند گرفت.

صرف نظر از اینکه چه روشی را برای ثبت درخواست استفاده می کنید، ارائه خدمات ما هیچ تفاوتی نخواهد داشت. ما در هر صورت بهترین شیوه ارائه پاسخگویی و خدمات را پی خواهیم گرفت.

ممکن است برای شما مفید باشد: راهنمای خرید جاروبرقی

تماس با نمایندگی و تعمیرات جاروبرقی آاگ

روش های تماس با پارسا سرویس بسیار متنوع هستند. در بالا یک روش درخواستی و تماسی که از طریق فرم درخواست بود را برایتان گفتیم. اشاره ای هم به تماس تلفنی شد. همانطور که گفته شد، یکی از روش های ارتباطی ما تماس تلفنی است.

اگر از جمله افرادی هستید که تمایلی به ثبت فرم ندارید، اما نمی خواهید به صورت حضوری مراجعه کنید احتمالا تماس تلفنی برایتان راهکار بهتری هست. از طریق تماس تلفنی که با ما برقرار می کنید، کارشناسان پارسا سرویس در خدمتتان هستند. حالا شماره تماس را کجا پیدا کنیم؟ گوشه سمت چپ صفحه را نگاه کنید! این شماره تماس ما است!

راه دیگر ارتباط با ما استفاده از فرم تماس است. اگر به صفحه تماس با ما سایت مراجعه کنید، این فرم را مشاهده خواهید کرد. با تکمیل آن و ارسال درخواست، موضوع سریعا در دستور بررسی همکاران ما قرار خواهد گرفت و ترتیب اثر خواهیم داد.

روش دیگر ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی است. حتما پارسا سرویس را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. با اینکار علاوه بر ارتباط مستقیم و نزدیک، از جدیدترین اخبار مطلع خواهید شد.

برای اینکه روش های ارتباطی با نمایندگی و تعمیرات جاروبرقی AEG پارسا سرویس را تکمیل کنیم، مراجعه حضوری را هم بر قرار کرده ایم. در صورت نیاز می توانید به آدرس نمایندگی ما مراجعه کنید. دیدن شما از نزدیک مایه افتخار ما خواهد بود.

آدرس نمایندگی و تعمیرات جاروبرقی  AEG

اگر می خواهید به نمایندگی و تعمیرات جاروبرقی آاگ پارسا سرویس به صورت حضوری مراجعه کنید، احتمالا به دنبال آدرس ما هستید! اگر پایین صفحات را مشاهده کنید، آدرس پارسا سرویس برایتان نوشته شده است. نقشه دقیق را نیز می توانید در صفحه تماس با ما مشاهده کنید. اگر از نرم افزارهای نقشه موبایل استفاده می کنید، با این نقشه می توانید به سادگی مسیریابی کنید.

سوالات متدوال جارو برقی آاگ

تعمیر جاروبرقی آاگ در نمایندگی پارسا سرویس چه مزیت‌هایی دارد؟

نمایندگی پارسا سرویس بیش از دو دهه است که در تعمیرات کلیه محصولات آاگ AEG به صورت مستمر و حرفه‌ای فعالیت می‌کند. این نمایندگی تکنسین‌های متعهد، آموزش دیده و مجرب را به کار گرفته تا با دانش و تجربه خود، تمامی ایرادات جاروبرقی شما را در زمانی کوتاه برطرف کنند. پس در صورت ایجاد هر گونه مشکل جاروبرقی آاگ، می‌توانید از بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات این مجموعه استفاده کنید. 

اصلی‌ترین مزایای تعمیر از طریق نمایندگی جاروبرقی آاگ در پارسا سرویس شامل موارد زیر است:

 • استفاده از قطعات اورجینال برای تعمیر دستگاه
 • ارائه خدمات تعمیر جاروبرقی آاگ در منزل و محل کار
 • پشتیبانی آنلاین شبانه روزی در پنل کاربری
 • امکان ارتباط مستقیم و چت آنلاین با کارشناسان مجرب
 • امکان ثبت درخواست به صورت تلفنی و آنلاین
 • ارائه فاکتور رسمی و گارانتی ۳ تا ۱۲ ماهه

تعمیر جاروبرقی آاگ با قطعات ۱۰۰% اورجینال

برای تعویض و تعمیر جاروبرقی آاگ با قطعات اورجینال و اصل می‌توانید به فروشگاه اینترنتی و نمایندگی جاروبرقی آاگ مراجعه کنید. چرا که قطعات فیک و غیر اصلی در بازار بسیار زیاد هستند و در صورت استفاده از آنها به دیگر قسمت‌های جاروبرقی خود آسیب وارد می‌کنید. یکی از تعمیرگاه‌های اصلی این دستگاه، پارسا سرویس است که در صورت مشاهده هر مشکل و ایرادی می‌توانید با آن‌ها ارتباط برقرار کنید. اصلی‌ترین دغدغه پارسا سرویس این است که بستری مناسب برای ارائه خدمات با کیفیت را همراه با پرسنل حرفه‌ای و آموزش دیده جهت تعمیرات جاروبرقی آاگ را برای ایرانیان عزیز فراهم کند. 

آیا تعویض موتور جاروبرقی آاگ دارای گارانتی می‌باشد؟

پارسا سرویس یکی از نمایندگی جاروبرقی آاگ در ایران است که با بهره‌گیری از دانش و تجربه خود، تکنسین‌های کاربلد و لوازم یدکی اورجینال و اصلی امکان تعویض موتور این جاروبرقی را برای شما مهیا کرده است. در ضمن پارسا سرویس برای رفع هر گونه ابهامات شما، ضمانت پس از تعمیر تا شش ماه را ارائه می‌دهد. پس در صورت بروز هرگونه مشکل در این بازه زمانی می‌توانید به صورت رایگان خدمات دریافت کنید. 

سخن پایانی

در این مطلب به بررسی نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ پرداختیم؛ اکنون می‌توانید با توجه به دانشی که از طریق این مطلب به دست آوردید، درباره تعویض، تعمیر و خرابی جاروبرقی نظر دهید و برای تعمیر عیوب جاروبرقی اقدام کنید. اگر پیشنهاد، نظری و یا تجربه‌ای در خصوص تعمیر جاروبرقی آاگ داشته‌اید، می‌توانید در قسمت نظرات آن را با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

 1. آیا می‌توان قدرت مکش جاروبرقی آاگ را افزایش داد؟ 

خیر؛ زیرا این کار باعث فشار به پتانسیومتر جاروبرقی می‌شود. سوختگی یا خرابی پتانسیومتر ممکن است برای شما هزینه زیادی داشته باشد.

 1. مکش جاروبرقی کم شده چیکار باید کرد؟

اگر قدرت مکش جارو شما کم شده بهتر است فیلترهای آن را تمیز کنید و در صورتی که هنوز هم ضعیف بود حتما با نمایندگی رسمی تعمیرات تماس بگیرید.

اگر قدرت مکش جارو شما کم شده بهتر است فیلتر های آن را تمیز کنید و در صورتی که هنوز هم ضعیف بود حتما با نمایندگی رسمی تعمیرات تماس بگیرید.

 1. چرخ جاروبرقی آاگ من شکسته از کجا تهیه کنم؟

شما می‌توانید از طریق نمایندگی فروش قطعات AEG چرخ جاروبرقی خود را با بهترین کیفیت تهیه و استفاده کنید.

 1. علت داغ کردن جاروبرقی آاگ چیست؟

استفاده بیش از حد و خرابی موتور از عوامل داغی جاروبرقی آاگ هستند. بهتر است دستگاه را به مدت ۳۰ دقیقه خاموش و دوباره از آن استفاده کنید. اگر مشکل برطرف نشد حتما با نمایندگی تماس بگیرید.

 1. موتور جاروبرقی آاگ روشن نمی‌شود، مشکل چیست؟

خرابی زغال، یاتاقان و کلکتور یا موتور اینها عوامل و قطعاتی هستند که در صورت خرابی آن موتور جاروبرقی آاگ روشن نمی‌شود. در صورت مشاهده دستگاه را از برق کشیده و با نمایندگی جهت عیب یابی دقیق و رفع مشکل تماس حاصل بفرمایید.

اگر پاسخ سوالات خود را در بالا پیدا نکردید، حتما با ما در تماس باشید. ما آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما مشتریان محترم پارسا سرویس هستیم.

به مشاوره نیاز دارید؟

با ما تماس تلفنی بگیرید

ثبت خدمات به صورت آنلاین

در این فرم مشخصات دستگاه، زمان مورد نظر و آدرس خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت، تکنسینی با توجه به خدمت انتخابی، برای شما در نظر گرفته شود
شماره تماس و دیگر مشخصات سرویس کاربرای شما پیامک میشود

شماره تماس با نمایندگی

۰۲۱-۵۴۴۱۲۱۰۰

اشتراک گذاری از طریق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *