021-۵۴۴۱۲۱۰۰

8 صبح الی 19

Untitled-1

درخواست خدمات

با تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

تعمیرات لوازم جنرال الکتریک

نمایندگی جاروبرقی آاگ

تعمیرات و نمایندگی جارو برقی آاگ AEG

برند آاگ یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین برندهایی است که اکثر ما ایرانی ها به خوبی آن را می شناسیم. چندین نسل از ما از محصولات این شرکت خریداری کرده اند و کیفیت این محصولات را دیده ایم. برند AEG توانست در ایران سهم بزرگی از بازار لوازم خانه و آشپزخانه را تصاحب کند. از پرطرفدارترین محصولات این شرکت جارو برقی های آن هستند که به دلیل قیمت مناسب و کیفیت بالا مورد توجه مشتریان ایرانی قرار گرفته اند. ما در پارسا سرویس به عنوان نمایندگی و تعمیرات جاروبرقی آاگ آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم.

ارائه خدمات با کیفیت، سرعت عمل بالا، هزینه های مناسب، استقاده از قطعات اصلی و تخصص نیروهای ما باعث شده است تا بسیاری از شما، افتخار خدمت رسانی را به پارسا سرویس بدهید. تجربه سالیان طولانی به ما کمک کرد تا اکنون بتوانیم بهتر از همیشه نیازهای مشتری ایرانی را برطرف سازیم.

نمایندگی و تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG در تهران

آیا در شهر تهران زندگی می کنید و یک جاروبرقی از برند آاگ خریداری کرده اید؟ اگر آدم با احتیاطی باشید، احتمالا از همان زمان خرید دستگاه به دنبال پیدا کردن نمایندگی و تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG در تهران خواهید بود. اما چه روز اولی باشد که دستگاه را خریداری کرده اید و چه سالها از این موضوع گذشته باشد، پارسا سرویس تنها نمایندگی معتبری است که می تواند انواع مشکلات را برای شما برطرف کند.

همیشه در مواقعی که یک دستگاه خراب می شود، به دنبال این هستیم که نزدیکترین نمایندگی را پیدا کنیم. به همین دلیل انتخاب شما پارسا سرویس خواهد بود! چون ما از هر جایی به شما نزدیکتر هستیم. با اطمینان به شما می گوییم که کلیه نقاط شهر تهران تحت پشتیبانی خدمات ما قرار دارد و دیگر هیچ نیازی به جستجوی بیشتر ندارد.

اما ما فقط یک نمایندگی نیستیم! ما بزرگترین و برترین نمایندگی محصولات آاگ در ایران هستیم. احتمالا شما هم در اطرافیان و آشنایان خود افرادی را دارید که از برند آاگ استفاده کرده اند و آن ها هم پارسا سرویس را به شما توصیه می کنند. این موضوع صرفا بر اثر یک اتفاق نبوده است. ما برای اینکه بتوانیم چنین جایگاهی را به دست بیاوریم، از هیچ تلاشی دریغ نکرده ایم و در تلاش هستیم فردا، بتوانیم بهتر از امروز خدمت رسان مشتریان باشیم.

نمایندگی و تعمیرات جاروبرقی آاگ در غرب تهران

در کدام منطقه از غرب تهران به دنبال نمایندگی و تعمیرات جاروبرقی آاگ هستید؟ شهرک غرب، پونک، جنت آباد، چیتگر، صادقیه، دهکده المپیک و هر نقطه ای از غرب تهران که زندگی کنید، ما در کنارتان هستیم. ما هر نوع نیاز به تعمیرات جزئی و کلی جاروبرقی را برای شما برطرف خواهیم کرد.

نمایندگی جارو برقی آاگ در تهران

فلسفه کاری ما این است که مشتری زمانی که دستگاهی دارد که دچار خرابی شده، نباید هیچ مشکل دیگری را پیش روی خود ببیند. نباید او تصور کند باید به نقطه ای دور از شهر مراجعه کند تا شاید مشکل برطرف شود. بلکه برعکس، نمایندگی باید در چنین شرایطی تمامی نگرانی های ایشان را برطرف سازد. دور بودن، عدم پاسخگویی به موقع و ثبت درخواست های طولانی مدت، از جمله مشکلاتی است که شما با مراجعه به پارسا سرویس دیگر با آن ها روبرو نخواهید شد.

نمایندگی و تعمیرات جاروبرقی آاگ در شرق تهران

همانطور که ما غرب تهران را تحت پوشش کامل قرار داده ایم، شرق آن را هم فراموش نکرده ایم. در تمامی نقاط شرقی شهر تهران، از تهران پارس، حکیمیه، پیروزی، نارمک تا تک تک محله ها تحت پوشش خدمات پارسا سرویس قرار دارند. نیازی نیست اگر نیاز به تعمیر یا خدمات نمایندگی دارید به نقاط دور شهر بروید. ما آمده ایم در نزدیکی شما که هر زمان نیاز داشتید، خدمت رسانتان باشیم.

نمایندگی جاروبرقی aeg در شرق تهران

در این نمایندگی ما از زبده ترین متخصصان برای تعمیرات استفاده می کنیم. افرادی که تحت نظارت متبحرترین اساتید، دوره های آموزشی را گذرانده اند و با تمامی قطعات و مدل های جاروبرقی آاگ آشنایی کامل دارند. آموزش منظم در کنار تجربه باعث شده است تا این متخصصان و تکنیسین ها بتوانند تمامی مشکلات را در کوتاهترین زمان برطرف کنند. بر خلاف تعمیرکارهای غیر حرفه ای که تنها هزینه های شما را افزایش می دهند، متخصصان ما کمک می کنند تا با مناسبترین هزینه، از حداکثر طول عمر دستگاه استفاده کنید.

خرابی های رایج جاروبرقی AEG

دستگاه جارو برقی شما خراب شده است؟ این اتفاق ناگوار ممکن است برای هر کدام از ما بیفتد. هر دستگاهی با وجود تمامی مزایای آن، روزگاری ممکن است نیاز به تعمیرات داشته باشد. نمی توانیم انتظار داشته باشیم که تا ابد دستگاه ما هیچ نیازی به سرویس یا تعمیر پیدا نکند. البته این بدان معنی نیست که مراقب های عمومی را جدی نگیریم. بلکه برخی کارها را باید به دقت انجام دهیم. سرویس به موقع جاروبرقی که بسیار آسان هم هست، می تواند از بروز خرابی جلوگیری کند.

با این حال امکان بروز مشکل کماکان وجود دارد. در جاروبرقی های برند آاگ چند خرابی بیشتر از بقیه رخ می دهند. این خرابی ها شامل موارد زیر است:

  • کم شدن مکش جاروبرقی
  • صدای زیاد دستگاه
  • بوی سوختگی

در صورت بروز هر کدام از این مشکلات، اولین چیزی که به دنبال آن خواهید بود، آدرس یا تلفن تماس مرکز نمایندگی و تعمیرات جاروبرقی آاگ خواهد بود. خب هیچ نگران نباشید، همانطور که در بالا گفتیم، در نزدیکی شما یک نمایندگی اصلی وجود دارد.

اکنون برای اینکه کمی بیشتر با هر کدام از مشکلات آشنا شوید و بدانید آیا دستگاه شما دچار خرابی شده است یا خیر، این موارد را بخش به بخش مورد بررسی قرار خواهیم داد.

کم شدن مکش جاروبرقی آاگ

یک دستگاه جاروبرقی خوب، مکش بالایی دارد. با همین مکش است که می توانید از تمیز شدن سطوح پس از جارو کشی اطمینان حاصل کنید. اگر با این مشکل مواجه شدید که مکش جارو کم شده و دیگر مانند قبل تمیز نمی کند، باید مشکل را بررسی کنید. اگر مسئله از گرفتگی لوله، پر شدن مخزن و کیسه نباشد، آنگاه باید کار را کمی تخصصی تر بررسی کرد.

کم شدن مکش جارو برقی آاگ

حتما توجه کنید که در صورت بروز چنین مشکلی، به یک تعمیر کار متفرقه نباید رجوع کرد. گاهی مشکلات مکش مربوط به موتور جارو برقی است. اگر تعمیرکار به خوبی دستگاه را نشناسد و دوره های تعمیر آن را به صورت تخصصی نگذرانده باشد، ممکن است به موتور آسیب برساند. زمانی که نمایندگی و تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG در دسترس شما است، چرا باید چنین ریسکی بکنید؟ تنها کافی است تا همین الان درخواست خود را ثبت کنید.

صدای زیاد جاروبرقی آاگ

تمامی جاروبرقی ها دارای یک صدای طبیعی و نرمال هستند. بر اساس اینکه از چه قدرتی از موتور جارو استفاده می کنید، این صدا کم یا زیاد می شود. در نسل های جدید جاروبرقی این صدا به میزان بسیار زیادی کاهش یافته است اما نمی توان گفت بدون هیچ صدایی خواهد بود. اگر مشاهده کردید که پس از مدتی استفاده، صدای دستگاه جارو برقی زیاد شده است، اول باید ایرادات کلی دستگاه را بررسی کنید. اولین کار این است که ببینید مخزن جارو و کیسه آن پر نشده باشد. اگر مشکل با تعویض کیسه و خالی کردن مخزن برطرف شد، موضوع خاصی نیست.

در شرایطی که کیسه و مخزن جارو برقی خالی است اما صدای غیر طبیعی به گوشتان می رسد، آنگاه باید دستگاه مورد بررسی دقیق تری قرار بگیرد. می توانید با تکمیل فرم درخواست و یا تماس با تلفنی، درخواست خود را مبنی بر رفع مشکل و در صورت نیاز تعمیر دستگاه  را ثبت کنید.

بوی سوختگی جاروبرقی آاگ

آیا شده است در زمانی که از جاروبرقی استفاده می کنید بوی سوختگی به مشام شما برسد؟ احتمالا با استشمام این بو بسیار نگران شده اید. دستگاه های جاروبرقی AEG به صورت طبیعی نباید بوی سوختگی بدهند. وجود این بو نشان می دهد که مشکلی در دستگاه پیش آمده است. مشکلی که ممکن است بسیار سطحی و یا گاهی بسیار بزرگ باشد. پیش از هر چیز و بدون بازدید از دستگاه و یا بررسی دقیق مشکل و صرف استشمام بوی سوختگی، نمی توان این مشکل را تشخیص داد.

در چنین شرایطی کار شما برای پیدا کردن مشکل بسیار ساده خواهد بود. ابتدا فرم درخواست را تکمیل کنید. سپس کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. پس از ثبت و نهایی شدن این درخواست، مراحل برطرف کردن مشکل از سوی پارسا سرویس انجام خواهد شد و شما دیگر نیاز به انجام هیچ کاری نخواهید داشت.

هزینه تعمیر جاروبرقی آاگ  AEG

ممکن است هر کدام از خرابی ها و مشکلاتی که در بالا گفته شد برای جاروبرقی شما هم رخ بدهد. حتی شاید چند مورد همزمان هم اتفاق افتاده باشد. حالا شما می خواهید اقدام به تعمیر بکنید. احتمالا دو موضوع مورد نظرتان هست، اول اینکه کجا می تواند با کیفیت کار تعمیر جاروبرقی AEG را به درستی انجام دهد. دوم اینکه هزینه تعمیر چقدر خواهد شد؟

تعمیرات و خدمات جاروبرقی آاگ

طبعا شما به عنوان یک مشتری حق دارید از تعرفه های نمایندگی مطلع باشید تا با خیالی آسوده درخواست خودتان را ثبت کنید. در این بخش ما یک جدول هزینه طراحی کرده ایم که انواع هزینه های عمومی را شامل می شود. ابتدا با هم جدول را مشاهده کنیم و سپس توضیحات تکمیلی را خدمتتان خواهیم گفت.

خب همانطور که در جدول بالا، از قیمت های ارائه شده توسط پارسا سرویس آگاه شدید، ما تعرفه های بسیار مناسبی ارائه کرده ایم. برای تعیین این تعرفه ها هر دو فاکتوری که مشتری مد نظر دارد را به دقت لحاظ کرده ایم. ابتدا در نظر داشتیم که کار تعمیر و خدمات به درستی انجام شود، یعنی بتوانیم با بهترین قطعات و بالاترین سطح کیفی، کار تعمیر را برای شما انجام دهیم. اما در کنار این موضوع، مناسب بودن هزینه هم از دغدغه های ما بوده است. به خوبی می دانیم که ارائه هزینه بالا، می تواند برای مشتری دردسر ساز باشد. به همین دلیل هم هزینه ها مناسب هستند و هم بهترین نتیجه نصیب مشتریان محترم می شود.

نحوه ثبت سفارش خدمات وتعمیرات جاروبرقی آاگ

اکنون ببینیم چطور باید سفارش خدمات را در پارسا سرویس ثبت کنیم. به جرأت می توانیم بگوییم ساده تر از ثبت سفارش خدمات در پارسا سرویس وجود ندارد! این یک ادعا نیست بلکه واقعیت است. برای اینکه موضوع روشن شود اجازه دهید یکبار مراحل ثبت سفارش خدمات را با هم مرور کنیم:

  1. اول وارد سایت و در صفحه این خدمات می شویم. خب تا به اینجا که همه این کارها را انجام داده اید. پس اولین مرحله که خود به خود طی شده است.
  2. دومین مرحله تکمیل فرم است. اما وقتی می گوییم فرم، نباید نگران باشید که قرار است چه اطلاعات سختی وارد کنید. کافی است شما اسمتان، شماره موبایلتان و نوع مشکل را انتخاب کنید!

باید بگوییم همین جا ثبت درخواست شما به پایان رسید! نه نیاز به ثبت نام، نه فرم های تو در تو و پر کردن آن و نه هیچ چیز دیگر. همانطور که مشاهده کردید، از این ساده تر نمی شد که ما برای هر کاری یا خدماتی درخواست ثبت کنیم. اما به همین سادگی درخواست شما در نمایندگی و تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG پارسا سرویس ثبت شده است!

ثبت سفارش تعمیر جارو برقی آاگ

اما با این روش راحت نیستید؟ خب مشکلی نیست، ما راهکار دیگری هم داریم: پاسخگویی تلفنی مرکز تماس! با استفاده از این روش هم می توانید با همکاران ما تماس بگیرید و درخواست خودتان را ثبت کنید. البته فرق روش اول این هست که حتی تماس تلفنی و وصل شدن به کارشناس مربوطه را هم نیاز نیست انجام دهید، بلکه کارشناسان ما خودشان با شما تماس خواهند گرفت.

صرف نظر از اینکه چه روشی را برای ثبت درخواست استفاده می کنید، ارائه خدمات ما هیچ تفاوتی نخواهد داشت. ما در هر صورت بهترین شیوه ارائه پاسخگویی و خدمات را پی خواهیم گرفت.

ممکن است برای شما مفید باشد: راهنمای خرید جاروبرقی

تماس با نمایندگی و تعمیرات جاروبرقی آاگ

روش های تماس با پارسا سرویس بسیار متنوع هستند. در بالا یک روش درخواستی و تماسی که از طریق فرم درخواست بود را برایتان گفتیم. اشاره ای هم به تماس تلفنی شد. همانطور که گفته شد، یکی از روش های ارتباطی ما تماس تلفنی است.

اگر از جمله افرادی هستید که تمایلی به ثبت فرم ندارید، اما نمی خواهید به صورت حضوری مراجعه کنید احتمالا تماس تلفنی برایتان راهکار بهتری هست. از طریق تماس تلفنی که با ما برقرار می کنید، کارشناسان پارسا سرویس در خدمتتان هستند. حالا شماره تماس را کجا پیدا کنیم؟ گوشه سمت چپ صفحه را نگاه کنید! این شماره تماس ما است!

راه دیگر ارتباط با ما استفاده از فرم تماس است. اگر به صفحه تماس با ما سایت مراجعه کنید، این فرم را مشاهده خواهید کرد. با تکمیل آن و ارسال درخواست، موضوع سریعا در دستور بررسی همکاران ما قرار خواهد گرفت و ترتیب اثر خواهیم داد.

روش دیگر ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی است. حتما پارسا سرویس را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. با اینکار علاوه بر ارتباط مستقیم و نزدیک، از جدیدترین اخبار مطلع خواهید شد.

برای اینکه روش های ارتباطی با نمایندگی و تعمیرات جاروبرقی آاگ  AEG پارسا سرویس را تکمیل کنیم، مراجعه حضوری را هم بر قرار کرده ایم. در صورت نیاز می توانید به آدرس نمایندگی ما مراجعه کنید. دیدن شما از نزدیک مایه افتخار ما خواهد بود.

آدرس نمایندگی و تعمیرات جاروبرقی  AEG

اگر می خواهید به نمایندگی و تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG پارسا سرویس به صورت حضوری مراجعه کنید، احتمالا به دنبال آدرس ما هستید! اگر پایین صفحات را مشاهده کنید، آدرس پارسا سرویس برایتان نوشته شده است. نقشه دقیق را نیز می توانید در صفحه تماس با ما مشاهده کنید. اگر از نرم افزارهای نقشه موبایل استفاده می کنید، با این نقشه می توانید به سادگی مسیریابی کنید.

سوالات متداول

سوالات متدوال جارو برقی آاگ

برای استفاده از هر خدماتی ممکن است سوالاتی پیش بیاید. در این بخش قصد داریم تا چندتا از مهم ترین سوالاتی که مشتریان درباره نمایندگی و تعمیرات جاروبرقی آاگ  AEG از ما می پرسند را پاسخ دهیم. این پرسش ها بر اساس اینکه مشتریان چه موضوعاتی را بیشتر از کارشناسان ما می پرسند تهیه شده است.

سوال: در نمایندگی و تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG پارسا سرویس چه خدماتی ارائه می شود؟

پاسخ: پارسا سرویس کلیه خدمات نمایندگی و تعمیرات انواع جاروبرقی برند آاگ را در اختیار شما مشتریان محترم قرار می دهد.

سوال: هزینه خدمات تعمیر جاروبرقی آاگ چقدر است؟

پاسخ: بسته به اینکه برای چه بخش از جاروبرقی نیاز به تعمیر داشته باشید این هزینه متغیر خواهد بود. اما ما جدول هزینه ها را در اختیار شما قرار داده ایم تا بتوانید پیش از درخواست از این هزینه ها مطلع شوید و با خیالی آسوده درخواست خود را به ثبت برسانید.

سوال: آیا برای تعمیر از قطعات اصلی استفاده خواهد شد؟

پاسخ: بله ما برای تعمیر و در صورتی که نیاز به تعویض باشد از قطعات فابریک و اورجینال (اصلی) استفاده خواهد شد تا اطمینان حاصل کنیم پس از تعمیر، مشکلی برای دستگاه پیش نخواهد آمد.

سوال: زمان تعمیر جاروبرقی AEG چقدر خواهد بود؟

پاسخ: این موضوع به نوع خرابی بستگی دارد. ما در تلاش هستیم تا در سریعترین زمان ممکن خدمات را به شما ارائه دهیم. اما این موضوع باعث نخواهد شد تا کلیه بررسی ها را به صورت تخصصی پیگری نکنیم.

سوال: آیا پارسا سرویس نمایندگی اصلی جارو برقی آاگ در ایران است؟

پاسخ: بله، ما به جرأت می توانیم بگوییم برترین نمایندگی در سطح کشور هستیم و این موضوع را حتی همکاران ما در دیگر مراکز نیز تأیید خواهند کرد.

اگر پاسخ سوالات خود را در بالا پیدا نکردید، حتما با ما در تماس باشید. ما آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما مشتریان محترم پارسا سرویس هستیم.

به مشاوره نیاز دارید؟

با ما تماس تلفنی بگیرید

ارسال درخواست

فرم زیر را تکمیل نمایید

لطفا فرم زیر را با بهره گیری از کارت گارانتی و با دقت کامل نموده و پس از کلیک بر روی مربع کنار عبارت I’m not a robot دکمه ارسال درخواست را بزنید.

پردازش درخواست

اندکی منتظر بمانید

پس از دریافت درخواست شما، پیامک تاییدیه درخواست از طرف سیستم خدمات برای شما ارسال میشود و در صورتی که نیازی به اطلاعات بیشتر باشد کارشناسان ما با شما تماس میگیرند.

تکمیل درخواست

ارسال تکنیسین

پس از طی مراحل لازم، تکنیسین مورد نظر با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی ساعت حضور، برای سرویس دهی به منزل یا محل کار شما مراجعت خواهد کرد.

ثبت خدمات به صورت آنلاین

در این فرم مشخصات دستگاه، زمان مورد نظر و آدرس خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت، تکنسینی با توجه به خدمت انتخابی، برای شما در نظر گرفته شود
شماره تماس و دیگر مشخصات سرویس کاربرای شما پیامک میشود

شماره تماس با نمایندگی

۰۲۱-۵۴۴۱۲۱۰۰

فهرست محتوا

اشتراک گذاری از طریق

۵/۵ - (۱ امتیاز)