نمایندگی پارسا سرویس

جنرال الکتریک – آاگ – مابه

021-۵۴۴۱۲۱۰۰

8 صبح الی 19

Untitled-1

فهرست مطالب

نمایندگی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک؛ نصب و سرویس ساید بای ساید جنرال الکتریک

نمایندگی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک یا لوازم خانگی وایت هاوس در ایران توسط شرکت پارسا سرویس انجام می‌شود. وایت هاوس یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین تولید کننده لوازم خانگی در دنیا می‌باشد. شعبه مرکزی نمایندگی white house در تهران است که تمامی خدمات پس از فروش مانند نصب، سرویس دوره‌ای و تعمیرات این برند را با ارائه فاکتور رسمی جهت تضمین و گارانتی خدمات و ضمانت اصالت کالا انجام می‌دهد. White house در سال ۱۸۸۶ یعنی ۱۳۷ سال پیش فعالیت خود را شروع کرد و امروزه یکی از پرفروش ترین برند لوازم خانگی در قاره آسیا و امریکا به شمار می‌آید.

در صورت بروز هرگونه مشکل در دستگاه خود می‌توانید فرم زیر را پر کنید تا تکنسین های واحد فنی ، در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. 

فرم مینیمال ابتدای صفحه(نام و شماره تماس)

پارسا سرویس، نمایندگی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک می باشد.

پارساسرویس ، نمایندگی رسمی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

شرکت پارسا سرویس به عنوان نمایندگی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک، به صورت تخصصی به انجام تعمیرات مربوط به این دستگاه می‌پردازد. این مجموعه با بهره مندی از کارشناسان باتجربه وخبره و همچنین استفاده از ابزار و تجهیزات بروز و پیشرفته آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می‌باشد. از آنجایی که یخچال یکی از لوازم ضروری خانگی محسوب می‌شود و به دلیل بالا رفتن قیمت یخچال ساید بای ساید، بهتر است تعمیر و عیب یابی آن را به نمایندگی‌های رسمی و مجاز بسپاریم.

شما عزیزان می‌توانید جهت ثبت درخواست اعزام تعمیرکار و بهره‌مندی از خدمات تخصصی نمایندگی مجاز و رسمی برند General Electric، با شماره تلفن مندرج در صفحه وب سایت مجموعه تماس گرفته و از خدمات لازم استفاده کنید.

اهمیت مراجعه به نمایندگی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

به دلیل احتیاج به شناخت کامل دستگاه وقطعات به کار رفته در یخچال های جنرال الکتریک توسط تعمیرکار، در مواقع خرابی و یا نیاز سرویس، مراجعه به نمایندگی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک دارای اهمیت می‌باشد.

تعمیرکار می‌تواند به واسطه همین دانش، خیلی سریع به عیب یابی دستگاه بپردازد و آن را رفع کند؛ که همین امر موجب صرفه جویی در زمان و کاهش قیمت نهایی هزینه تعمیرات خواهد شد. همچنین بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که در صورت سپردن این کار به افراد مبتدی، نه تنها خرابی به وجود آمده رفع نمی‌شود بلکه ممکن است با ایجاد خرابی‌های بیشتر، زمان و پول شما هدر برود.

مراحل ثبت سفارش سرویس و تعمیر یخچال‌های جنرال الکتریک

مراحل تعمیر یخچال ساید بای ساید General Electric به این صورت است که بعد از تماس  با نمایندگی جنرال الکتریک و ثبت درخواست خود، همکاران ما بلافاصله یکی از کارشناسان را به آدرس ارسالی اعزام می‌کنند. بعد از حضور کارشناس متخصص در محل اقدامات زیر انجام می‌شوند:

 • بررسی یخچال و عیب یابی آن
 • پیدا کردن علت خرابی؛ از مراحل تعمیرات نمایندگی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک
 • رفع ایراد ایجاد شده و تعمیر یخچال ساید بای ساید
 • اطمینان از سالم بودن قطعات و تعویض قطعه خراب در صورت نیاز
 • چک کردن نهایی عملکرد دستگاه

نحوه ثبت خدمات در نمایندگی ساید جنرال الکتریک

در نظر داشته باشید که تمامی مراحل گفته شده باید توسط کارشناس متخصص انجام شود. پارسا سرویس، یکی از تعمیرگاه‌های مجازی است که با بهره‌مندی از افراد حرفه‌ای و متخصص و با داشتن سال‌ها تجربه آماده خدمت رسانی به مشتریان در زمینه تعمیرات یخچال خود می‌باشد.

 خرابی‌های رایج در ساید جنرال الکتریک

تعمیرکاران و کارشناسان متخصصی که از پارسا سرویس جهت عیب یابی و تعمیرات اعزام می‌شوند، طی پروسه کار خود با برخی از مشکلات نسبت به سایر آنها بیشتر مواجه می‌شوند. برخی از ایرادهایی که تعمیرکاران ما به صورت متداول‌تری به آن‌ها برمی‌خورند، شامل موارد زیر می‌شوند:

 • عدم کارکرد صحیح کمپرسور و موتور یخچال
 • خرابی آبسردکن؛ از خرابی‌های رایج طی تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک
 • از کار افتادن یخ ساز
 • تولید آلودگی صوتی و سر و صدای زیاد در حین روشن بودن یخچال
 • معیوب شدن برد یخچال ساید جنرال الکتریک
 • کار کردن ساید بای ساید بدون توقف و به صورت مداوم

بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که در صورت بروز هر یک از مشکلات گفته شده، باید با مرکز اصلی تعمیرات و نمایندگی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک تماس گرفته و از تخصص و تجربه کارشناسان آنها بهره ببرید.

با رعایت نکات گفته در ویدئو، مثل استفاده از محافظ برق، فاصله مناسب یخچال ساید بای ساید با دیوار و کابینت و …به راحتی عمر استفاده از این دستگاه را افزایش می‌دهید و هزینه تعمیرات آن در صورت خرابی، به مقدار قابل توجهی کم می‌شود. هر چند مراجعه به نمایندگی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک که توسط شرکت پارسا سرویس ارائه می‌شود و انجام سرویس های دوره ای خرابی دستگاه شما را به مقدار بسیار زیادی کاهش خواهد داد.

عیب یابی و تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک چگونه است؟

همانطور که در بخش‌های قبلی به این موضوع اشاره کردیم، کارشناسان بعد از حضور در محل، در مرحله اول شروع به پیدا کردن علت خرابی می‌کنند تا بتوانند آن را رفع کنند. در این قسمت قرار است برخی از راه‌حل‌هایی را که برای رفع مشکلات ایجاد شده به کار گرفته می‌شوند، مورد بررسی قرار دهیم:

 

خرابی‌های رایج در یخچال

 

تعمیر یخچال ساید جنرال الکتریک

عدم کارکرد صحیح کمپرسور و موتور

·        انجام سرویس‌های دوره‌ای جهت بهبود عملکرد دستگاه و افزایش عمر مفید قطعات آن

·        فرسودگی موتور یخچال

از کار افتادن یخ ساز یخچال

·        مسدود شدن مسیر فیلتر یخ‌ساز

·        کار نکردن درست کمپرسور

·        نبود گاز کافی در یخچال

تولید آلودگی صوتی و سرو صدای دستگاه

·        معیوب شدن فن

·        عدم توازن در محل قرارگیری یخچال

·        وجود لرزش در موتور

·        خرابی کندانسور

خرابی برد؛ یکی از موارد در تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

·        وجود نوسانات برقی

·        ضربه دیدن و فشار در حین انتقال یخچال

·        دمای رطوبت برد دستگاه

کار کردن یخچال بدون توقف و به صورت مداوم

·        خراب شدن کمپرسور

·        تاثیر دمای محیط و یخچال

·        خراب شدن لاستیک اطراف در یخچال

غیر از خرابی ها و موارد اشاره شده در جدول، مشکلات دیگری هم وجود دارند که تنها توسط یک تعمیرکار حرفه ای شناسایی و قابل تعمیر است. در ادامه به این خرابی ها اشاره خواهیم داشت:

جدول تعرفه و هزینه های تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

هزینه های دقیق تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک پس از عیب یابی دقیق و پیدا کردن مشکل از سوی تعمیرکاران رسمی نمایندگی GE به شما مشتریان عزیز گفته می‌شود. در ادامه قیمت های حدودی تعمیرات ساید جنرال را جهت آگاهی بیشتر شما آورده‌ایم.

نوع خرابی

هزینه حدودی

سوختگی برد اصلی

از ۶۰۰.۰۰۰ تومان به بالا

خرابی آبریز

از ۳۰۰.۰۰۰ تومان به بالا

سوختگی فن

از ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان به بالا

سوختگی کمپرسور

از ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان به بالا

لاستیک درب یخچال

از ۴۰۰.۰۰۰ تومان به بالا

لاستیک درب فریزر

از ۴۰۰.۰۰۰ تومان به بالا

سوختگی لامپ 

از ۱۰۰.۰۰۰ تومان به بالا

عیب یابی و تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک چگونه است؟

عیب یابی ساید بای ساید جنرال الکتریک قدیمی بسیار کار دشواری بود ولی به لطف تکنولوژی به روز یخچال ساید بای ساید جنرال این مسئله بسیار راحت تر شده است.

۱.    تعمیر مشکل سرد شدن بیش از اندازه یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

سرد شدن بیش از اندازه یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک به ۴ دلیل: خرابی ترمیستور یا سنسور دما، خرابی ترموستات در یخچال های مکانیکی و قدیمی، خرابی دمپر ورودی هوا و خرابی برد الکترونیکی اتفاق می افتد.

۲.    تعمیر دمپر ساید جنرال الکتریک

عکس دمپر منتشر شده بوسیله نمایندگی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

دمپر یکی از قطعات مهم درون یخچال می باشد که وظیفه گرفتن سرمای موجود در فریزر و فرستادن آن به درون یخچال را بر عهده دارد. دقت داشته باشید که خرابی این قطعه موجب خرابی مواد غذایی درون یخچال و فریزر می باشد.

۳.    تعمیر لامپ ساید

عکس منتشر شده از لامپ یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک توسط نمایندگی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

همانطور که می دانید، لامپ ساید وظیفه روشن کردن درون یخچال به هنگام باز شدن درب را بر عهده دارد. عدم خاموش شدن آن در زمان بستن درب و یا عدم روشن شدن آن در زمان باز شدن درب نشان دهنده وجود مشکلاتی در آن می باشد.

۴.    تعمیر و تعویض لاستیک درب یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

عکس منتشر شده توسط نمایندگی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

معمولا لاستیک درب یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک مانند سایر برند های دیگر به مرور زمان چسبندگی خود را از دست داده و دچار فرسودگی می شود. دقت داشته باشید که تعمیر و تعویض لاستیک درب یخچال ساید هم مانند سایر موارد ذکر شده یک کار تخصصی است و حتما باید توسط تعمیرکار ماهری صورت بگیرد.

۵.    رفع صدای ناهنجار یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

صدای ناهنجار یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک دلایل مختلفی دارد. از مهم ترین دلایل آن می توان به خرابی فن موتور اپراتور، ایراد در اتصالات موتور یخچال، تراز نبودن یخچال، خرابی قطعات دیفراست و خرابی برد یخچال اشاره داشت.

۶.    تعویض موتور یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

عکس منتشر شده از موتور یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک توسط نمایندگی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

موتور یخچال از جمله قطعاتی است که به مرور زمان دچار خرابی می شود. ولی باید بدانید که تعمیر و یا تعویض موتور یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک یک کار تخصصی بوده و حتما باید توسط یک متخصص در این زمینه انجام شود.

هزینه تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک چگونه تعیین می‌شود؟

یکی از سوالاتی که ممکن است برای شما هم ایجاد شده باشد، قیمت تعمیر این دستگاه‌ها و شناخت عوامل تاثیرگذار روی این مسئله است. برای درک بهتر این موضوع، بهتر است بدانید که به دلیل وجود نوسانات بازار و تاثیر آن بر قیمت قطعات نمی‌توانیم مبلغ مشخصی را برای این کار تعیین کنیم.

همچنین این نکته را در نظر داشته باشید که بسته به میزان خرابی ایجاد شده و زمانی که کارشناس به تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک اختصاص می‌دهد، میزان دستمزد او هم متفاوت خواهد بود.

هزینه تعمیرات یخچال ساید جنرال

در مجموعه تخصصی پارسا سرویس، نمایندگی رسمی جنرال الکتریک، کلیه خدمات مرتبط با تعمیرات یخچال‌های جنرال الکتریک براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می‌شود.

تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در منزل

از کار افتادن یخچال و فریزر و بروز اختلالات در عملکرد یکی از مشکلاتی است که می تواند برای هر برند یا مدلی به وجود بیاید. شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که چرا باید از خدمات تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکترونیک در منزل استفاده کنیم؟

در پاسخ باید بگوییم که دلایل مختلفی برای این کار وجود دارد. در ادامه به صورت مختصر به این دلایل اشاره خواهیم داشت:

عدم نیاز به حمل یخچال و فریزر تا تعمیرگاه: همانطور که می دانید حمل یخچال و فریزر تا تعمیرگاه کار سخت و زمانبری است. با استفاده از خدمات در محل تعمیرکار در کوتاه ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر شده تمامی خدمات اعم از سرویس و تعمیرات یخچال را انجام خواهد داد.

صرفه جویی در زمان: با استفاده از خدمات تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکترونیک در منزل بدون نیاز به خارج شدن از منزل تنها با یک تلفن تعمیرکار در محل شما حاضر می شود. به این ترتیب در زمان و هزینه شما صرفه جویی می شود.

امکان کسب اطلاعات در مورد هزینه ها: از مزایای استفاده از خدمات در محل می توان به کسب اطلاعات در مورد هزینه ها پیش از تعمیر اشاره داشت. یعنی پیش از این که تعمیرکار کار خود را شروع کند، هزینه تعمیر را به شما اطلاع می دهد.

تعویض قطعات ساید بای ساید جنرال الکتریک

قطعات یخچال ساید جنرال الکتریک

تعویض قطعات ساید بای ساید جنرال الکترونیک کار بسیار حساس و مهمی است. در واقع استفاده از قطعات اصل و مرغوب و تعویض آن ها به درستی می تواند عمر یخچال را تضمین کند. به همین دلیل توصیه می کنیم این کار را به افراد متخصص و شرکت های معتبر و یا نمایندگی ساید بای ساید جنرال الکتریک واگذار کنید.

عدم توجه به این نکته نه تنها می تواند عمر مفید یخچال را کاهش دهد، بلکه می تواند در طی زمان هزینه های بسیار سنگینی را به شما تحمیل کند.

خدمات پس از فروش ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران

یکی از مهم ترین ویژگی های نمایندگی ساید بای ساید جنرال الکترونیک داشتن خدمات پس از فروش می باشد. ولی خدمات پس از فروش شامل چه مواردی می شود؟

خدمات پس از فروش در واقع تعهدی است که شرکت ها برای پاسخگویی به نیاز مشتریان برای پشتیبانی در یک دوره زمانی خاص ارائه می دهند. این خدمات می تواند شامل مواردی همچون: تعمیر و تعویض قطعات معیوب و … شود.

بهترین تعمیرکار یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

بهترین تعمیرکار یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک دارای ویژگی های خاصی است که حتما باید به آن توجه داشته باشید. در ادامه به این ویژگی ها به صورت مختصر اشاره خواهیم داشت.

 • در ابتدا باید تعمیرکاری را برای تعمیر یخچال خود انتخاب کنید که در مورد انواع مدل ها و برند ها اطلاعات و تجربه کافی داشته باشد.
 • یکی از مشخصات یک تعمیرکار خوب، به موقع حاضر شدن آن در محل و خوش قولی است. متاسفانه امروزه بسیاری از تعمیرکاران این مشخصه مهم را ندارند.
 • یک تعمیرکار حرفه ای و خوب رفتار محترمانه ای دارد و به تمام سوالات فرد پاسخ می دهد. علاوه بر آن نکاتی را در مورد حفظ یخچال و افزایش طول عمر مفید آن گوشزد می کند.
 • یک تعمیرکار خوب از تجهیزات کامل و مرغوبی برخوردار بوده و آن ها را به همراه دارد.
 • بهترین تعمیرکار یخچال همیشه از قطعات اورجینال و مرغوب برای تعمیر استفاده می کند.
 • یک تعمیرکار متخصص و حرفه ای می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن یخچال شما را عیب یابی کرده و برای تعمیر آن اقدام کند.
 • در نهایت باید بدانید که یک تعمیرکار خوب پیش از آغاز تعمیر برآورد هزینه کرده و مشتری را از این مسئله مطلع می کند.

حتما به این نکته توجه داشته باشید که بهتر است برای انجام تعمیرات یخچال به صورت حرفه‌ای، به نمایندگی ساید بای ساید جنرال الکتریک مراجعه نمایید. در نظر داسته باشید که تمامی کارشناسان فنی پارسا سرویس علاوه بر داشتن تخصص و تجربه از تمامی فیلترهای رفتاری عبور کرده و کاملا مورد تایید هستند.

جهت بهره‌مندی از خدمات نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک چه باید بکنید؟

شما مشتریان عزیز می‌توانید در صورت تمایل به استفاده از خدمات مرتبط با تعمیر یخچال‌های جنرال الکتریک در این مجموعه، با شماره تلفن درج شده در صفحه وب سایت تماس گرفته و بعد از مشاوره با کارشناسان و اعزام تعمیرکار به آدرس مورد نظرتان، از خدمات تعمیرات و نمایندگی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک شرکت پارسا سرویس بهره‌مند شوید.

خدمات پارسا سرویس؛ نمایندگی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

یکی از دغدغه‌های همیشگی این مجموعه فراهم کردن آسایش و راحتی هر چه بیشتر شما عزیزان می‌باشد. در همین راستا شرکت ما امتیازهایی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است که شامل موارد زیر می‌شود:

 • بهره‌مندی از افراد متخصص و باتجربه
 • امکان مشاوره رایگان با کارشناسان ماهر
 • اعزام تعمیرکار طی کوتاه‌ترین زمان ممکن
 • ارائه خدمات در تمامی مناطق تهران
 • خدمت رسانی در زمینه تعمیرات یخچال‌های جنرال الکتریک به صورت ۲۴ ساعته
 • عیب یابی تخصصی با رعایت اصول
 • استفاده از قطعات باکیفیت

شما عزیزان می‌توانید جهت بهره‌مندی از خدمات تخصصی نمایندگی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک، با یکی از شماره تلفن‌های درج شده در صفحه وب سایت مجموعه تماس گرفته و از مشاوره با کارشناسان ما استفاده نمایید.

معرفی چند مدل پرفروش یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

شرکت جنرال الکتریک از جمله بزرگ‌ترین کمپانی‌های دنیاست که به واسطه تولیدات بی‌نظیر خود شهرت جهانی دارد. یکی از محصولات این کمپانی یخچال‌های سایدبای‌ساید هستند که با استفاده بهترین قطعات و تکنولوژی‌ها ساخته شده‌اند. ما در اینجا قصد داریم برخی از پرفروش‌ترین مدل‌های این یخچال را به شما معرفی کنیم تا با تمام ویژگی‌های آن‌ها آشنا شوید و به هنگام خرید دچار سردرگمی نشوید. از طرفی کارشناسان پارسا سرویس نمایندگی رسمی جنرال الکتریک در کنار شما هستند تا در صورت لازم پاسخگوی سوالات شما باشند.

 • یخچال جنرال الکتریک سایدبای‌ساید ۳۰ فوت مدل GSE25GSHSS

یکی از مدل های پرفروش ساید بای ساید جنرال الکتریک

این یخچال از سری محصولات تولید شده در سال ۲۰۲۰ هست که به صورت سایدبای‌ساید طراحی شده است. قسمت سمت راست یخچال مربوط به بخش یخچال و قسمت سمت چپ مربوط به بخش فریزر می‌باشد. ظرفیت این یخچال ۳۰ است که با توجه به میزان گنجایش می‌توان گفت که مناسب برای خانواده‌های ۴ تا ۵ نفره است. در قسمت سمت راست، روی درب یخچال یک پنل لمسی تعبیه شده است. جنس بدنه‌ی این یخچال از فولاد ضدزنگ است که بهترین و مطلوب‌ترین جنس برای بدنه‌ی یخچال محسوب می‌شود. ابعاد این یخچال به این صورت است.( ارتفاع=۱۸۵cm، عرض=۹۰cm، عمق=۹۰cm). این یخچال با بهرگیری از تکنولوژی‌های پیشرفته دارای قابلیت‌های متعددی از جمله سیستم خنک‌کننده جریان هوای چندگانه، تنظیمات خنک‌کننده توربو، سیستم ضدبرفک، یخ‌ریز و آب‌ریز اتوماتیک، فیلتر آب، سیستم کنترل تازگی و موتور امبراکو است. در طراحی داخلی یخچال ۴ طبقه‌ی بزرگ با جنس شیشه‌ای تعبیه شده است که دارای قابلیت تنظیم ارتفاع هستند. همچنین در قسمت یخچال دارای دوکشوی بزرگ برای نگهداری میوه و سبزیجات وجود دارد. این کشوها مجهز به فیلر تنطیم دما هستند که دمای هر کشو متناسب با مواد غذایی موجود تنظیم خواهد شد. طراحی داخلی قسمت فریزر این مدل بسیار منحصر بفرد است. قسمت فریزر دارای ۴ طبقه می‌باشد که طبقه اول، قسمت بالایی آن مربوط به یخ‌ساز است. سایر طبقات نیز همانند یخچال قابلیت تنطیم ارتفاع را دارا هستند. همچنین در قسمت پایین فریزر یک کشوی بزرگ تعبیه شده تا کاربران با محدودیت کمبود جا روبه‌رو نشوند. از طرفی روی درب فریز نیز ۴ طبقه وجود دارد که فضای بیشتری در اختیار شما قرار می‌دهد. بنابراین با توجه به موارد ذکر شده اگر به دنبال یخچالی با فضای زیاد و طول عمر بالا هستید این یخچال بهترین انتخاب برای شماست. فقط فراموش نکنید حتما برای خرید به نمایندگی‌های مجاز و معتبر جنرال الکتریک مراجعه بفرمایید.

 • یخچال فریزر سایدبای‌ساید جنرال الکتریک مدلGSE25HGHWW

معرفی مدل پرفروش یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

طراحی این مدل نیز همانند مدل قبل به این صورت است که یخچال در سمت راست و فریزر در سمت چپ قرار دارد. ویژگی‌های این مدل شامل این موارد است، مجهز به کنترل پنل دیجیتالی لمسی، دارای آبسردکن و سیستم یخساز، مقاوم در برابر برفک و دارای فیلتر تصفیه آب و نمایشگر.میزان گنجایش این یخچال ۲۵ فوت است و مناسب آشپزخانه‌هایی با فضای کم است.

 • یخچال فریزر سایدبای‌ساید جنرال الکتریک مدلGSE28VHBATWW

معرفی چند مدل دوم از یخچال های ساید بای ساید جنرال الکتریک در نمایندگی جنرال الکتریک

این مدل سایدبای‌ساید جنرال الکتریک دارای حجم ۸۳۸ لیتر یا ۲۸ فوت است. که دارای سیستم روشناییLED،  سیستم توزیع هوا، فیلتر آب هوشمند، مجهز به سیستم یخساز سریع، مقاوم در برابر برفک است. ابعاد این یخچال شامل، عرض=۹۱، عمق=۸۶، ارتفاع=۱۷۸سانتی متر است. 

به مشاوره نیاز دارید؟

با ما تماس تلفنی بگیرید

ثبت خدمات به صورت آنلاین

در این فرم مشخصات دستگاه، زمان مورد نظر و آدرس خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت، تکنسینی با توجه به خدمت انتخابی، برای شما در نظر گرفته شود
شماره تماس و دیگر مشخصات سرویس کاربرای شما پیامک میشود

شماره تماس با نمایندگی

۰۲۱-۵۴۴۱۲۱۰۰

اشتراک گذاری از طریق

16 پاسخ

  1. لطفا از طریق فرم موجود در همین صفحه به صورت آنلاین درخواست بدید، بلافاصله یک نعمیر برای شما انتخاب میشه و مشخصات ایشون برای شما پیامک میشه. همچنین به صورت تلفنی با شماره ۰۲۱۵۴۴۱۲۱۰۰ درخواست خودتون رو اعلام بفرمایین

  2. سلام وقت بخیر
   شما میتونین از طریق فرم ” ثبت خدمات آنلاین” در انتهای صفحه و یا از طریق شماره تماس ۰۲۱۵۴۴۱۲۱۰۰ ، درخواستتون رو ثبت کنید .

 1. سلام برای تعمیر فن یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک چیکار باید کنم و هزینه تعمیر و سرویس بفرمایید چقدر میشود

 2. برای استفاده از خدمات نمایندگی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک باید حتما حضوری خدمت برسیم یا تعمیر کار حضوری میاد؟

  1. سلام وقت بخیر
   شما هنگام درخواست خدمات از طریق فرم ” ثبت خدمات آنلاین ” میتونین زمان مد نظرتون رو اعلام کنین تا تکنسین های ما در زمان مذکور اعزام شوند .

 3. سلام و وقت بخیر برای استفاده از خدمات نمایندگی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در منطقه پردیس راهنمایی میخواستم

 4. برای خرید برد و لامپ از نمایندگی یخچال ساید جنرال الکتریک میتونیم به صورت اینترنتی سفارش بدیم یا خیر؟

 5. سلام و وقت بخیر من از یخچال جنرال الکتریک استفاده میکنم و تاحالا مشکی نداشتم ولی یک ماه از گارانتی باقی مونده میخواستم ببینم نیرو میتونین برای چکاب اعزام کنید؟

 6. سلام برای تعمیر یخچال ساید جنرال الکتریک اگر تعمیرکاری به غیر از نمایندگی برای تعمیر اقدام کند گارانتی باطل میشود یا خیر

  1. سلام وقت بخیر
   بله درصورتی که تعمیرکارانی بغیر از تکنسین های نمایندگی اقدام به تعمیر و باز کردن دستگاه بکنند ، گارانتی دستگاه باطل میشود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *